Opinie o Carinii Zakład Produkcji Obuwia Grzegorz Urawski w Łaskarzew

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Carinii Zakład Produkcji Obuwia Grzegorz Urawski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Carinii Zakład Produkcji Obuwia Grzegorz Urawski o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carinii Zakład Produkcji Obuwia Grzegorz Urawski w Łaskarzew

sosna

jaka atmosfera wszyscy zestresowani wymysłami szefa to nie jest zakład warty uwagi salsa skąd ty wiesz że opinia pracownika 1234 to stek kłamstw

salsa
@sosna

Kto tam pracował lub jeszcze pracuje wie o tym doskonale. A opinia pracownika 1234 to opinia zleconea odgórnie.

Salsa

Pracowniku 1234 jeśli jesteś pracownikiem Carinii to nie pisz takich głupot. Przecież wiesz że twoja opinia jest wysłana z palca.

Roman

Kto jeszcze wypowie się od strony pracownika o Carinii Zakład Produkcji Obuwia? Pamiętajcie, że udzielając merytorycznej odpowiedzi pomagacie innym osobom zainteresowanym pracą w firmie. @Sosna, a jaka panuje atmosfera wśród pracowników firmy?

gawron

o czym ty piszesz pracowniku 1234

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Carinii Zakład Produkcji Obuwia Grzegorz Urawski? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SOCJALNY (SPECJALIZACJA OSÓB STARSZYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH) [DS. 130.26.2024]
Katowice
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach
sosna

szef do bani zero szacunku do ludzi terror ze strony pracodawcow

Zero szacunku dla klienta. Od pół roku nie mam butów które reklamowałam bo rozpadły się obcasy. Pełna ignorancja. Nie kupujcie tych butów. Ciężko gdziekolwiek wysłać negatywną opinię

Pracownik1234

Żeby wyrażać takie opinie trzeba przyjść i popracować jakiś czas.Ja pracuje tu około 3 lat ,z pracy jestem zadowolona oczywiście jaka praca taka płaca. Szefostwo w porządku nie mam zastrzeżeń lepszej pracy nie szukam.Jest mi tu dobrze polecam serdecznie ten zakład

babjaga@

Praca w Carinii- sześć dni w tygodniu, tydzień urlopu wypoczynkowego, praca na czarno, wypłata z kamizelki, kłótnie przy pracownikach właścicieli firmy,Pani właścicielka porusza w pracy swoje osobiste pretensje do własnego męża, ubliża, poniża go przy całej załodze, żenada. Opóźnienia w wypłacaniu poborów- kto ważniejszy w firmie ten pensję dostaje a inni czekają na swoją tygodniówkę. Jak kasy brak to odbiór w butach. Brak szacunku do pracowników, właściciele czują się jak panowie i władcy w swoim królestwie. Daleko im do pracodawcy roku!!!!!

Grupa Wsparcia
@babjaga@

Serdecznie dziękujemy za rzetelne informacje dotyczące patologi występującej w Firmie. Nakłaniam nadal osoby które jakikolwiek sposób zostały skrzywdzone przez Właścicieli Carinii bądź społek powiązanych! Z informacji pozyskanych od państwa wystosujemy odpowiednie pisma Do odpowiednich instytucji (KAS,PIP) by sprawiedliwości stało się zadość . Pozdrawiamy Serdecznie Grupa Wsparcia wraz z Sprawiedliwym Detektywem

Sprawiedliwy Detektyw

Witam serdecznie ,zwracam się z ogromna prośba o kontakt ,obecnych bądź byłych pracowników firmy Carini,w szczególności tych którzy zostali pokrzywdzeni bądź poszkodowani przez panstawa Urawskich. Pozdrawiam Serdecznie -Detektyw Kontakt : 694 702 796

hana

Zakupiłam pierwszy raz buty Carinii dwie pary: botki khaki z czarnymi paskami i zamszowe botki na obcasie zawiązywane. kupiłam je w cenie promocyjnej po ok 350 zł. Gdyby nie fakt przeceny stwierdziłabym że w żadnym wypadku nie są warte powyżej 400 zł a właściwie nawet powyż. 300 zł. Są to buty zbliżone jakością wykonania do Lasockiego. Podrzędne buty wyglądające ładnie na zdjęciach a w realu widać ubogą ich jakość. Już więcej nie kupię butów tej firmy.

lala

Nie pracowałam w firmie Carinii, ale sądząc po tym jak moderator strony na facebooku traktuje klienta to cała reszta też musi być "wspaniała". Dodatkowo bezczelnie odpisuje na komentarze umieszczone na forum, a gdy udowadnia się swoje racje to usuwa niewygodne komentarze. Jeśli firma działa tak jak strona na facebooku to zdecydowanie odradzam! zero szacunku do klienta, o którego przychylność powinno się walczyć, a co dopiero dla pracownika...

Zuza
@lala

Zgadzam sie w 100% podejście do klienta jest zerowe. Buty sprzedają i wykonują beznadziejne. Maja dwa miesiące a juz drugi raz na reklamacji, prawie w nich nie chodze w ogóle. A jak zadzwoniłam do działu reklamacji to co ta Pano mówiła to jest kompletny brak szacunku do klienta. Nigdy więcej nie kupie butów tej firmy i nikomu nie bede jej polecać. DNOOOOO !!!

szewc

Witam, jestem szewcem, który pracuje w firmie już od dłuższego czasu. Osobiście, jestem bardzo zadowolony zarówno z atmosfery, jak i wynagrodzenia. Sam właściciel też jest bardzo życzliwy i zawsze pomoże w potrzebie. Serdecznie polecam

Długi staż

Witam, jestem pracownikiem z długim stażem. Niestety nie mogę się zgodzić z tym, że w firmie jest zła atmosfera. Pozatym jest ona zależna tak od wszystkich, jak i od każdego z osobna. Więc "dobra atmosfera" nie jest wartością wymierną. Wynagrodzenie - pokaż mi pracodawcę, który płaci takie pieniądze i to w terminie.. Pachnie mi tu rozgoryczeniem po utraconym stanowisku..

Witam, byłem pracownikiem w firmie Carinii i chciałem przestrzec ludzi którzy chcą tam pracować: Praca bez rejestracji. Bardzo słabe wynagrodzenie. Zła atmosfera w pracy i kiepskie warunki socjalne. Proszę również nie wierzyć w to co mówi właściciel bo jest to ściek kłamstw i obietnic bez pokrycia.

Zostaw merytoryczną opinię o Carinii Zakład Produkcji Obuwia Grzegorz Urawski - Łaskarzew

• Jak się pracuje w Carinii Zakład Produkcji Obuwia Grzegorz Urawski?

Zobacz opinie na temat firmy Carinii Zakład Produkcji Obuwia Grzegorz Urawski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carinii Zakład Produkcji Obuwia Grzegorz Urawski?

Carinii Zakład Produkcji Obuwia Grzegorz Urawski
1.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Wolska 80
    08-450 Łaskarzew