Opinie o Carinii Zakład Produkcji Obuwia Grzegorz Urawski w Łaskarzew

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Carinii Zakład Produkcji Obuwia Grzegorz Urawski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Carinii Zakład Produkcji Obuwia Grzegorz Urawski o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carinii Zakład Produkcji Obuwia Grzegorz Urawski w Łaskarzew

Czy Carinii Zakład Produkcji Obuwia Grzegorz Urawski zapewnia kartę multisportu?

Mati

To jakie to profity, które miałyby skłaniać do donoszenia, czy udawanej serdeczności wobec osób na wyższych stanowiskach? Nie przeszkadzałoby to szefostwu, gdyby ktoś udawał, że pracuje? Bo sugerujesz, że są tu i tacy.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Carinii Zakład Produkcji Obuwia Grzegorz Urawski?

Kamila
@Mafff

połowa bez umowy? i nikt tego jeszcze nie zgłosił? pzt to po ile średnio te osoby bez niczego by tak tutaj pracowały, co z ubeczeniem i składkami?

Zainteresowany Nowy wpis

Piszą ty niektórzy dużej rotacji i że nie na tu raczej pracowników z wieloletnim stażem. A tymczasem nie bardzo widać nowych ofert pracy. To jak to aktualnie wygląda? Pytam, bo myślałem, żeby zgłosić się tam do pierwszej pracy (podobno nie wymagają doświadczenia).

Czy Carinii Zakład Produkcji Obuwia Grzegorz Urawski organizuje staże dla studentów?

Andzia Nowy wpis

Buty tragedia mimo 3 krotnej reklamacji odesłali niby naprawione ale buty nie nadają się do noszenia bo cisną i sprawiają ból Dziś otrzymałam wiadomość że buty się zmniejszyły po ich naprawieni wymianie cholewki i mam se je rozciągnąć podczas chodzenia Śmiech bo jogi włożyć nie mogę Sprawę zgłaszam do rzecznika praw konsumentów i do sadu

pracownik biurowy

Jesli chodzi o warunki zatrudnienia, moge mowic tylko o sobie. Jesli jestes pracowity i masz cos do zaoferowania, pracodawca a szczegolnie p. Grzegorz zrobi wszystko zebys byl zadowolony. Nie wiem czy w naszej okolocy karta multisport to jakis wielki plus, ale wiem, ze jak na czyms bedzie Ci szczegolnie zalezec, na pewno sie dogadasz. Ja pracuje 14 lat, jestem bardzo zadowolony i czasami zdarzaly sie przykre sytuacje, ale to mysle ze jak w kazdej pracy, w koncu wszyscy jestesmy ludzmi.

Sosenka
@pracownik biurowy

W Carinii nie ma pracowników biurowych tak długo pracujących.

@pracownik biurowy

Śmieszne,bo pracownik ......hmmmm biurowy ,tam chyba niema takiego stanowiska

Mati Nowy wpis

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Carinii Zakład Produkcji Obuwia Grzegorz Urawski? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

5 lat temu szukali sprzedawcy do salonu z obuwiem. Czy nawet jeśli nie ma oferty to warto aplikować, zazwyczaj oddzwaniają w takich przypadkach? Więcej pracy jest w weekendy czy raczej w tygodniu? Jak duże są rabaty dla pracowników?

Aktualnie firma Carinii ma mało sklepów stacjonarnych (2) outlety. Poszukaj czegoś lepszego…

Gigi

No a do tych outletów zatrudniają ludzi czy nie ma wolnych etatów? Podpisałeś się jako były pracownik. Można wiedzieć co było powodem odejścia lub zwolnienia? Dawno temu przestałeś tu pracować?

@Gigi

Nie ma wolnych etatów. Znalazłem coś lepszego

Ale próbowałeś wysłać jakieś CV, skąd wiesz, że nikogo nie potrzebują skoro widziałam wpis, że mają kilka swoich autletów? Rozmawiałeś z właścicielami czy może masz jakich znajomych w sklepach? Jeżeli tak, to jakie zdanie mają na temat pracy pod względem zarobków?

Mafff

W żaden. Ta firma upada,niema tu żadnych zasad,i nigdy nie było. Ńic się nie należy, niema podwyżek, niema urlopów,człowiek jest nikim.najwazniejsze jest zarobić na pracowniku,czyli zatrudnić go ewentualnie,na najniższa krajowa A zapłacić jeszcze mniej

Paulina
@Mafff

Ewentualnie na najniższą krajową? To jak to działa? Umowy tam nie macie czy o co chodzi tak naprawdę, teraz to bym chciała wiedzieć.

@Paulina

Ja tam nie pracuję, ale wiem bardzo dobrze,połowa pracowników pracuje na czarno reszta na najniższą

Kamila

bara.29@O2.pl

Buty tragedia pierwsza para przyszła wadliwa .wysłali nowe które pękały po 3 założeniach, po drugiej reklamacji otrzymałam te same buty z wymienioną przednią częścią po paru razach od założenia znów popękały wiec wysłałam na 3 reklamację . Okazało się że nie uznali reklamacji bo uznali że to moja wina .Najśmieszniejsze że oba buty różnią się materiałem jeden jest matowy drugi błyszczący no cóż to pewnie też moja wina . Za buty zapłaciłam ponad 400 zł nie polecam

AM
@bara.29@O2.pl

Mam tak samo pęknięta podeszwa, dwa razy wysłane , dwa razy naprawiane ale to już nie to samo , obecnie powtórka napisałam do działu reklamacji , czy mogę wysłać ponownie na reklamacje bo minęły 2 lata ale ani widu ani słychu .

@bara.29@O2.pl

Buty porażka. Cena z kosmosu a jakość marna. Za swoje zapłaciłam499 zł. Podeszwa pękła po kilkukrotnym założeniu. Reklamacja to porażka. Ostrzegam nie kupujcie z tej firmy

Agnieszka

Zamówiłam kozaki w cenie promocyjnej odesłałam do wymiany na inny rozmiar po tygodniu dostaje maila ze nie ma tego rozmiaru i.prosza o numer konta wchodzę a stronę sprawdzam okazuje się że numer jest wrzucam do koszykaoge zamówić dzwonię do sklepu pani mowi ze nie ma i po chwili znika numer który chce a po dwóch godzinach znowu się pojawią więc pytam.o co chodzi czy komuś nie chce się zająć wymianą i robią z klientów głupka .Ponownie próbuję zamówić i jest rozmiar który potrzebuję czy pracownicy w tej firmie szanują klientow?

Paulina
@Agnieszka

A może po prostu informacja na stronie nie jest tak precyzyjna jak na magazynie, nie pomyślałaś o tym? Zresztą ciekawa jestem, czy im to powiedziałaś potem. I dostałaś w końcu czy nie?

Tomasz

Witam i o zdrowie pytam ;-) Przygody życiowe wymusiły zmianę miejsca pracy, dlatego sprawdzam opinie pracowników. Zakładam, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Łaskarzewia. Proszę, opiszcie jak pracuje się w firmie Carinii Zakład Produkcji Obuwia Grzegorz Urawski? Czy warunki pracy są dobre? A może jest kantyna? Nie gotuję w domu i fajnie jakbym w pracy mógł coś zjeść. Tomasz

Malwina
@Tomasz

Dzień dobry Tomaszu. Odpowiadając na Twoje pytanie napiszę że warunki są OK. Wiadomo, mogłoby być lepiej. Odpowiadając w temacie organizacji posiłków pracowniczych to polecam firmę Comex z Wrocławia. Zatrudnieni (wiem to od brata, który jest tam zatrudniony) mają tam aplikację, dzięki której zamawiają obiady z dofinansowaniem pracodawcy. Posiłki są tanie. Za kwotę dofinansowania pracownik może kupić na przykład ciepłą zupę. Powodzenia! Malwina.

Robert
@Malwina

Szanowna Pani Malwino. Zainteresowała mnie Państwa dyskusja i czuję chęć sprostowania kilku informacji. Firma Comex, którą Pani przytacza używa do organizacji posiłków pracowniczych systemu SmartLunch. Dlaczego włączam się w dyskusję? Bo wdrażałem ten system. Od swoich klientów wiem, że wspólne posiłki integrują załogę i wpływają na obniżenie rotacji. Pozdrawiam Robert

Blackstar

Buty carinii są ładne ale jakość to jakaś pomyłka, skóra botków farbuje skarpety, a nawet stopy tj letnie sandały. Nieestetycznie wykonane, sztywne, buty przychodzą z jakąś wadą, bardzo niemiła pani w dziale reklamacji w dodatku kłamie, a nawet sama przyznała, że buty ze sklepu internetowego są wadliwe. Nie uwzględniają reklamacji tj klient prosi i ma prawo, ładnie wyglądają i na stronie, a przychodzi bubel…

Katarzyna

Uważam, że buty Carinii są fajne pod kontem stylu, jednak chyba firma skupia się bardziej na kwestiach marketingu (celebrytki w kampaniach) niź na dopracowaniu samego obuwia. Buty są co prawda wykonane z dobrej jakościowo i stosunkowo (do ceny) materiału, jednak kwestie wykonania np dopracowania wysokosci obcasa (mam buty kowbojki i obcas jest za mały!!) do buty oraz rozmarówka(noszę 39 a musiałam zamówić ponownie 40) pozostawiają sporo do życzenia.

klientka

Witam , zakupiłam buty ostatnio z marki carinii , powiem ze większego gowna nie widziałam buty na nodze są sztywne , wyszłam w nich raz po czym zauważyłam ze na nosku z przodu zrobiły się przetarcia ewidentnie bardzo niska jakoś skory bo mam buty skórzane już po kilka lat i nie dzieje się tak z nimi , jestem w szoku ze tak rozreklamowana marka robi taka tandetę !!!!!! Napewno nie polecę zakupów na tej stronie nikomu a ktoś nim kupi powinien zobaczyć ile jest opini złych i dobrze się zastanowić nad zakupem obuwia na kilka wyjść , Pozdrawiam szefa ( rób mniejsze gowno a jak nie umiesz robić to zmień zawód )

Poszukiwaczka pięknych butów
@klientka

Zgadzam się z opinią. Szukałam fajnych jasnych kozaków. Zwiedziona dobrą opinią od znajomej zamówiłam buty carinii. To co przyszło to szok. Jeszcze nie spotkałam się z taką tandetą. Papierowe w dotyku, sztywne, śmierdzące klejem. Spakowałam czym prędzej i wystawiłam na przedpokój, nie da się wytrzymać tego smrodu, nawet pudełko śmierdzi. Brak słów. Nie wiem jakie carinii polecała mi koleżanka? Może wypuścili wersję "limitowaną" na promocje świąteczne? hi hi. Brak słów. Chciałabym żeby mnie ktoś przeprosił za mój stracony czas, pieniądze za wysyłkę zwrotną i próbę (usunięte przez administratora)

AgaP

witam Po raz pierwszy dokonałam zakupu botków Carini i chyba po raz ostatni. Po prawy botek miał uszkodzony zamek, namęczyłam się ale zrobiłam pomogła zwykła świeczka ;-) po drugie skora super miękka kolor mój (rdzawy) wymarzony ale jest i ale ubrałam do białych spodni i jasnych skarpetek i tu porażka farbują i to bardzo. Jedyne co dobre w tym zakupie to to ze botki na stronie carini były o 100zl tańsze niż na e obuwie. Chyba jedna więcej juz do tego sklepu nie zajrzę ani nie kupie butów tej firmy. .

Klientka

Radzę dobrze się zastanowić przed zakupem obuwia poprzez stronę internetową. Buty trafiły jako zwrot do Firmy CARINII dnia 22 lipca. Firma powołuje się na przepis który mówi że jest 14 dni na odesłanie pieniędzy. Nic bardziej mylnego jeżeli buty trafiły 22 ro firma powinna zrobić natychmiastowy zwrot a najpóźniej do 14 dni. Prosze o przemyślane zakupy.

Odpowiedź dla Klientki
@Klientka

To Prawda. Jeżeli oni czekają i mają na to 14 dni to my odbierając paczkę dlaczego nie możemy zapłacić do 14 dni to zawsze działa w obie strony!!!! Wstyd popieram komentarz i zdecydowanie tylko jak będę kupowała to w sklepie i 10 razy się zastanowię zanim zapłacę!!!

Zamówiłam klapki z futerkiem. Wszystko super , szybciutko przyszło, Kontakt mailowy bez zarzutu. Ale trzeba sprawdzać rozmiar. Bo dwa lata temu 39 były dobre, a z tego rodzaju klapkow musiałam wziąć 40. Sprawdzajcie rozmiary. A tak poza tym-najlepsze buty na rynku!

WieRna klIentka
@Ewa

Ja tak samo mysle, pisza ze czekaja na zamowienie i tak dalej, ja tez czasem czekalam - a potem przyszly buty i magia!

Jaka jest kultura pracy w Carinii Zakład Produkcji Obuwia Grzegorz Urawski? Obowiązuje typowy dress code?

Hania

Jak pytasz czy jest jakis stroj wymagany, to zalezy od dzialu. Na produkcji chlopaki lataja w umorusanych koszulkach, ale juz w biurze panuje kultura i klasa. My jestesmy glownie firma co zajmuje sie robieniem butow, wiec dress code to wiadomo ze dla nas nie jest jakis wazny

Czym Carinii Zakład Produkcji Obuwia Grzegorz Urawski zachęcają? Jakie mają dodatki?

Hubert

Jak jest duzo pracy i szef widzi ze zasuwasz, na pewno da Ci dodatek. Ja pracuje 5 rok, nie spelniam moze swoich marzen, ale wiem ze w okolicy nikt mi nie dal takich warunkow i nikt nie byl taki wyrozumialy. Wszystko zalezy od Ciebie, jak chcesz pracowac to bedziesz zadowolony, a i duzo zarobisz jak patresz na konkurencje.

Czy w obrębie jednego działu w Carinii Zakład Produkcji Obuwia Grzegorz Urawski są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Pawel szefc

ciezko powiedziec. Jak zobacza ze sie wyrozniasz i odstajesz w danym dziale od reszty, na pewno jest szansa na awans. Jednak u nas to glownie produkcja wszystko trzyma, to ja mowie o sobie. Takze nie wiem jak to wyglada w sklepie internetowym i ogolnie w sprzedazy.

FALEN

Nie polecam. Zamowilam buty, ktore w ogole nie przyszly! Czekam juz ktorys tydzien! Na poczatku wyslane na zly adres, a teraz w ogole ich nie ma. Kontakt slaby. BARDZO W OOGOLE !

Trinity
@FALEN

Widzę, że od kilku lat nic się nie zmieniło w kwestii obsługi klienta w tej firmie...a szkoda, bo mają ładne buty. Jakieś dwa lata temu kupiłam u nich dwie pary butów. Nie dostałam ich, bo ponoć był błąd na stronie. Na szczęście pieniądze oddali, ale po moich interwencjach, bo już dłużej nie chciałam czekać na przesyłkę. Pamiętam jednak, że rzadko ktoś tam odbiera telefony. W końcu kupiłam ich buty, ale w innym sklepie internetowym. Być może oszczędzają na pracownikach i dlatego tam taki chaos panuje.

Mirela

Stanowczo nie polecam firmy Carinii. Buty, które kupiłam farbują na czarno, marszczą się. Złożyłam reklamacje i jej nie uznano., ponieważ farbowanie nie jest wadą, marszczenie obuwie powstaje wskutek chodzenia. Kpina z klienta.

Zostaw merytoryczną opinię o Carinii Zakład Produkcji Obuwia Grzegorz Urawski - Łaskarzew

• Jak się pracuje w Carinii Zakład Produkcji Obuwia Grzegorz Urawski?

Zobacz opinie na temat firmy Carinii Zakład Produkcji Obuwia Grzegorz Urawski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carinii Zakład Produkcji Obuwia Grzegorz Urawski?

Carinii Zakład Produkcji Obuwia Grzegorz Urawski
1.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Wolska 80
    08-450 Łaskarzew