GroomerShop sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o GroomerShop sp. z o.o.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w GroomerShop sp. z o.o.?

Anna Nowy wpis

Czy w najbliższym czasie w związku z zwiększeniem firmy będą poszukiwani pracownicy do pracy?

Tick

Ciagle rekrutacje na te same stanowiska. Non stop. Bylem na rozmowie. Wlasciciel mlody kazal cos o sobie powiedziec po czym po prostu czlowiekowi powiedzial dowidzenia i tyle. Nie wiem o co chodzi. Chyba by straszyc ogloszeniami wlasnych pracownikow. Tylko mlodych tam szukaja bo mlody glupi

Maciej
@Tick

Podczas rekrutacji mamy kilkanaście osób chętnych na dane stanowisko, przykro nam, że nie został Pan wybrany. Zawsze po rozmowie w ciągu najbliższych dni, informujemy kandydatów o naszym wyborze. Nie prawdą jest, że zatrudniamy tylko młode osoby, są u nas pracownicy w przedziale wiekowym 20+ do 60+ :). Pozdrawiamy serdecznie.

Gabriela
@Maciej

Na co najbardziej patrzycie przy rekrutacji? Na doświadczenie? :)

@Gabriela

Dzień dobry, tak, doświadczenie jest dla nas ważnym aspektem. Pod uwagę bierzemy również staż w danym miejscu pracy oraz dodatkowe umiejętności przyszłego pracownika np. znajomość języka obcego itp.

Zdecydowanie angielski, mile widziany także niemiecki ;)

Janusz

Mam pytanie. Firma groomershop ciągle rekrutuje czy jest to spowodowane rozwojem firmy czy może częsta wymiana pracowników. Czy ktoś z pracujących osób może coś w tym temacie dodać? Dzięki :-)

Paulina
@Janusz

To pierwsze. W ostatnich miesiącach dołączyło do nas kilka nowych osób :) Pojawiły się nowe stanowiska pracy, a także zapotrzebowanie na m.in. pracowników magazynowych, w związku z rozwojem firmy.

GroomerShop

Firma GroomerShop istnieje na rynku 10 lat. Od początku jej istnienia wymieniliśmy raptem kilku pracowników. W związku z rozwojem naszej firmy (rozbudową hali magazynowej oraz biurowca) w ciągu trzech lat pięciokrotnie zwiększyliśmy ilość miejsc pracy. Dzięki zaangażowaniu i kompetencji naszych współpracowników, 2 z 3 zatrudnionych osób jest z nami do dzisiaj. Resztę, niech każdy oceni sobie we własnym zakresie.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GroomerShop sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w GroomerShop Maciej Tomaszewski?

Bartek

Atmosfera fajna, koleżeńska. Jak ktoś nie ma 15 lat i wie, że przyszedł do pracy a nie na spotkania towarzyskie to się nie rozczaruje. Fajne chłopaki na magazynie, zgrana ekipa. Kasa adekwatna do wykonywanych zadań.

Martyna B.

Polecam. Chociaż nie zostałam przyjęta po okresie próbnym, to śmiało mogę powiedzieć, że to jedna z lepszych firm w jakim miałam przyjemność pracować. Przede wszystkim świetna atmosfera. Właściciele młodzi , przyjaźni i pomocni. Cała ekipa w groomershop jest zgrana. Śmiało polecam przyszłym pracownikom.

Zostaw merytoryczną opinię o GroomerShop sp. z o.o. - Kościan

• Jak się pracuje w GroomerShop sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GroomerShop sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

GroomerShop sp. z o.o.