Opinie o Carinii Zakład Produkcji Obuwia Grzegorz Urawski w Łaskarzew

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Carinii Zakład Produkcji Obuwia Grzegorz Urawski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Carinii Zakład Produkcji Obuwia Grzegorz Urawski o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carinii Zakład Produkcji Obuwia Grzegorz Urawski w Łaskarzew

Jak się pracuje z ludźmi z Carinii Zakład Produkcji Obuwia Grzegorz Urawski?

Prscownik

Atmosfera pomiędzy pracownikami jest bardzo dobra, sympatyczni ludzie.

Sosenka
@Prscownik

Gadasz takie bzdury że nie można słuchać pracowniku

@Sosenka

Dlaczego uważasz, że to są bzdury? Każdy może mieć swoje zdanie i może akurat on/ona jest zadowolony/a z kontaktu z innymi pracownikami. Możesz także wyrazić swoją opinię odnośnie pracy do czego zachęcam ale dajmy też innym prawo do posiadania własnej.

Natalia

Kupilam wysokie botki, czarne, modny mode w tym sezonie, po numeracji jaka jest ma stronie wzięłam rozmiar 38. Zakupu dokonałam około tygodnia przed świętami Bożego Narodzenia i tuż przed sama wigilia do mnie przyszły. Niestety okazaly się na mnie za duże i za szerokie, postanowiłam zatem wymienić rozmiar na mniejszy, 37. I się zaczęło... zadzwoniłam zapytać najpierw jak wymiana towaru wygląda, Pani mi wszystko wytłumaczyła i przyjęła od razu wymianę telefonicznie, kazała wypełnić tylko formularz i odesłać. Buty do nich dotarły 30.12.2020. Mimo zapewnien, ze od razu wysla do mnie rozmiar mniejszy, nie dość że tego nie zrobili to jeszcze odesłali mi na konto pieniądze a na koncie na ich stronie zaznaczyli ze zamówienie jest juz skończone. Ten proces trwał juz 7 dni. Wykonałam do nich telefon co się dzieje to powiedzieli, że nie mają 37 i oddali pieniądze. Na informacje ze jest i nich dostępny na stronie ten rozmiar Pani zaczęła cos kręcić i kazała się zapisać do newslettera zeby od razu jak się pojawia znow to kliknąć w nie albo zadzwonić do nich i kupić ponownie. Przez kilka dni sprawdzałam skrzynkę mailową, cisza, a na stronie widniał wciąż dostępny numer 37. Zadzwonilam ponownie, odebrała juz inna Pani i zapewniła ze to jakaś pomyłka i juz wysyla do mnie to 37, a ja żebym zrobils przelew (podała dane, przelew zrobilam). Czekalam 9 dni na paczkę, ktora jak juz łaskawie kurier ja dostarczyl to ze złym rozmiarem. Kolejny telefon, zaś inna Pani odebrała. Przeprasza po raz kolejny i znow zapewnia ze to błąd i juz ona zamawia kuriera żebym nie płaciła za wysyłkę. Kurier mial byc na drugi dzień miedzy 12 a 14. Oczywiście go nie było, wiec znow telefon i znow przepraszanie. Finalnie kurier przyjechal pod sam wieczór, a dziś odebrałam paczke z rozmiarem na który czekałam 25 dni. DRAMAT!! Moja opinia na temat obsługi klienta 0/10

Joana

Kupiłam w sklepie Carinii Botki CARINII--B5522-H20-000-000-D51 kolor czarny. Buty z wyglądu są bardzo ładne, ale niestety bardzo farbują. Założyłam buty tylko 1 raz i miałam całe stopy i nogi przy cholewce zafarbowane na czarno. Zadzwoniłam do sklepu, gdzie poinformowano mnie niemiłym głosem, że to jest naturalna skóra i musi farbować i nie podlega taki defekt reklamacji. Reklamację oczywiście złożyłam, bo kto ciachałby chodzić w farbujących na czarno butach, ale niestety reklamacji nie uznano. Nie polecam butów w kolorze czarnym z tego sklepu !!!!

SCARLETT
@Joana

to normalne ze czarne wkladki farbuja,ale kupuje sie skorzane wkladki w jasnym kolorze i problem z glowy,zreszta zawsze mozna ubrac czarne rajstopy albo skarpetki,buty tej marki sa bardzo solidne

Właśnie otrzymałam paczkę z kolejną już parą butów Carini. Na lato kupiłam klapki na koturnie i to są najcudowniejsze buty jakie miałam. Są wysokie ale bardzo wygodne. Za każdym razem gdy na nie patrze, mówię na głos Ale mam (usunięte przez administratora) buciki, mąż już na to nie reaguje ???? A dziś kolejna para do kolekcji, tym razem botki bez palców. Powiem tak, faktycznie buty na pierwsze wrażenie wydają się bardzo szczupłe i nawet ciut małe. Trzeba je po prostu rozchodzić. To jest skóra która w pierwszym użyciu jest dość sztywna, ale po czasie użytkowania idealnie dopasowuje się do stopy. Tak miałam w przypadku klapek i tak jest z botkami. Nie zniechęcajcie się na początku. Skarpetka i chodzić po domu w nowych butach. Są przepiękne i ja już jestem fanką Carini.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Carinii Zakład Produkcji Obuwia Grzegorz Urawski? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SOCJALNY (SPECJALIZACJA OSÓB STARSZYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH) [DS. 130.26.2024]
Katowice
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach
Katarzyna

Dzisiaj dotarły do mnie sneakersy na koturnie od Carinii. Czas oczekiawamia 2 dni - szczerze byłam zaskoczona tak szybką realizacją zamówienia. Obuwie zapakowane cudownie z dbałością o każdy szczegół. Po przeczytaniu opini byłam przygotowana na najgorsze a okazało się być zupełnie odwrotnie. Skąd tyle negatywnych opini, o obuwiu, obsłudze oraz nagminnym mieszaniu zamówień nie mam pojęcia. Co do jakości wypowiem wiem z czasem bo na razie chodziłam w nich tylko w domu mimo to wydają się być mega wygodne jakbym chodziła w kapciach. Polecam i na pewno jeszcze nie raz zakupię obuwie tej marki!

Monika Kielce

Buty firmy CARINII są bardzo ładne i bardzo je lubię. Uwielbiam model botki B3833 E50 na szpilce. Byłoby super jakby znów się pojawiły w sprzedaży. Zamówiłam ostatnio przemiła obsługa pracowników,wszystko poszło bardzo szybko i sprawnie. Niestety okazały się za szerokie niż były w sprzedaży w 2017r. Z przykroscia musialam zwrócić.????Szkoda bo to moje ulubione botki na jesień i zimę. Tylko moje już B.zniszczone. Bardzo polecam zakupy w firmie Carinii pracują tam rzetelni i kompetentni pracownicy.

@Monika Kielce

@Monika Kielce, to super, że chwalisz pracowników Carinii. Szkoda jednak, że szewcy nie odzywają się osobiście na tym forum i nie dzielą opiniami o warunkach, jakie mają w zakładzie. Mam nadzieję, że to się zmieni.

Ada

Na stronie firmy Carinii zamówiłam wiosenne sneakersy. Po otrzymaniu paczki okazało się, że buty przyszły w rozmiarze mniejszym niż zamówiony, miały przybrudzone podeszwy a jeden but posiadał widoczne zmechacenia. Czyżbym otrzymała buty używane? Szkoda nerwów, czasu i pieniędzy. Piękne kampanie reklamowe niestety nijak mają się do faktycznej jakości obuwia a także obsługi. Ale przecież jakoś trzeba je opłacić, szkoda że kosztem klienta...

Kupilam buciki, zamowilam 3 pary, po zmierzeniu 2 z nich odeslalam, nie pasowaly. Pieniadze szybko wrocily na konto. Szkoda tylko, ze przesylka zwrotna na moj koszt. Za te pieniadze powinba byc bezplatna, jak w przypadku sklepu Venezia. Buty, ktore zostawilam ok, choc musialam je u szewca rozciagac. Mam waska stope a i tak mocno uciskaly. Niestety bardzo farbuja na brazowo ( botki jesienne, nosze je w niskoch temperaturach, tylko na ciemne skarpetki sie nadaja) Ale nie w tym rzecz. Chodzi o to, jak ten sklep (usunięte przez administratora) klientow, zreszta jak wiele innych w ten sam sposob. Niby norma, ale dobrze wiedziec. Black Friday, na stronie sklepu info 15%znizki . A cena wyjsciowa tego dnia podniesiona o 20 zl (z 359 na 379 zl) . I szumny napis znizka 40%, gdy w rzeczywistosci to tylko 30 %. Spr buty ktore zakupilam poprzednio. Smiech na sali :)

Halina

Czytam opinie osób kupujących w tym sklepie i z tej firmy co ja kupiłam „Carinii”. Dziwią mnie opinie, dlatego, że przesyłka doszła bardzo szybko, zgodnie z zamówieniem. Kozaczki są cudne!!! Wygodne, super wyprofilowane, eleganckie. Jedynie co mnie zdziwiło, to że nie ma zapasowych fleczków, a gdy się zniszczą, niestety! Szewc już takich nie da! Cena butów przyzwoita, oglądałam różne buty ze skóry, stwierdzam, że te są urocze w stosunku do innych w podobnych cenach. Chciała bym otrzymać zapasowe fleczki. Bardzo by się przydały. Pozdrawiam Zespół pracujących i obsługujących osób. Miłego dnia i dużo konkretnych klientów życzę. Halina

Agness

Fatalna jakość obsługi klienta, brak kontaktu z firmą, realizacja zamówienia po długim czasie oczekiwania i dodatkowym przypominaniu się drogą mailową. Mimo całej sympatii do tej firmy niestety to był mój ostatni zakup tej marki, biorąc pod uwagę cenę można by się było spodziewać obsługi na znacznie wyższym poziomie. Jednym słowem nie polecam.

Rafał
@Agness

Rozumiem, że jako klient nie jesteś zadowolony z obsługi i przekłada się to na Twoją opinię. Napisz, czy finalnie firma zrealizowała Twoja zamówienie i je otrzymałeś?

@Rafał
@Rafał

Ostatecznie firma zrealizowała zamówienie, niestety niesmak pozostał mimo że buty są bardzo ładne.

@@Rafał

@@Rafał Napiszesz jak długo czekalaś na swoje zamówienie? Płatność była za pobraniem, czy przedpłata? Z góry dzięki.

Trojka

Witam. Zamówiłam mokasyny w niedziele po północy a we wtorek rano były już u mnie w domu. Buty są piękne i solidnie wykonane. Bardzo się ucieszyłam, bo czytałam wcześniej różne opinie na temat obsługi klienta. Na szczęście u mnie cały proces zamówienia przebiegł pomyślnie a nawet szybciej niż się spodziewałam. Pozdrawiam

Telefon kontaktowy - pomoc

Cześć .Posiadacie numer kontaktowy do salonu w Garwolinie. Ze strony nikt nie odbiera. Pomóżcie >

KLIENTKA
@Telefon kontaktowy - pomoc

SALON W GARWOLINIE OD 01.06.2019 JEST ZAMKNIĘTY

Jolanta
@KLIENTKA

To tłumaczyłoby to nie odbieranie telefonów. Z Twojego nicka wynika, że jesteś Klientką firmy Carinii. Możesz mi powiedzieć o niej coś więcej? Z chęcią dowiem się, jakie konkretnie usługi oferuje, itp.

zainteresowana

Koszmar, istny (usunięte przez administratora) zapłaciłam za 2 pary, przyszły jedne inne!!!! Obsługa - kłamią, nie wiedzą jakie buty mają. Buty są naprawdę fajne, moja ulubiona firma, ale obsługa koszmar

Jolanta
@zainteresowana

@zainteresowana Aby Twoja uwaga wpłynęła w jakiś sposób na jakość wykonywanych usług poprzez Carinii Zakład Produkcji Obuwia Grzegorz Urawski, należy ją skierować bezpośrednio do firmy. Na forum Gowork.pl wypowiadamy się na temat warunków zatrudnienia w tym miejscu. Wiecie coś może o aktualnych ogłoszeniach o pracę w tej firmie? Na ich stronie internetowej nie ma takiej zakładki. Z góry dziękuję za pomoc.

Sosna

A po co wam ludzi przyjmować do pracy chyba żeby je wykończyć nerwowo a nie buty

Diablo

Tragedia nie kupujcie nic przez internet ta firma to (usunięte przez administratora) Zamówiłam sandałki i dostałam jednego. Śmiech na sali. Jak zadzwoniłam to powiedzieli że na zwrot pieniędzy nam sobie poczekać 14 dni zobaczymy jak to będzie długo trwało poinformuje na forum.

Sosna

Człowieku daj spokój to nie jest zakład wart jakiejkolwiek uwagi

Adrian

Prawie wszystkie opinie dotyczą oceny usług oferowanych przez tę firmę ze strony klientów ... a chciałem zapytać jak wygląda sytuacja współpracy z Carinii Zakład Produkcji Obuwia Grzegorz Urawski z perspektywy pracownika. Mógłby ktoś napisać parę słów na ten temat?

Kasoczek

Super! Mega modne buty, rewelacja!

Jeszcze dawno nie spotkałam się z tak lekceważącym podejściem do klienta! Jakość butów świetna, ale pracownicy lekceważą swoje obowiązki. Zdecydowanie nie polecam zakupów internetowych w tym sklepie.

Danka

Nie polecam. Zamówiłam buty. Były za duże. Bardzo długo czekam na zwrot pieniędzy, pomimo, że odesłałam tego samego dnia, kiedy je otrzymałam. W tym dniu zamówiłam mniejsze. Po ośmiu dniach zorientowałam się, że pięć dni temu napisano do mnie meila, który wpadł na spam, że był błąd systemu i nie mają zamówionego przeze mnie rozmiaru. Nikt do mnie nie zadzwonił. Jeśli nie zadzwoniłabym sama, to do dziś nie wiedziałabym, że nie mają tego rozmiaru, pomimo,że na ich stronie, ciągle jest on w ofercie. Porażka, nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Carinii Zakład Produkcji Obuwia Grzegorz Urawski - Łaskarzew

• Jak się pracuje w Carinii Zakład Produkcji Obuwia Grzegorz Urawski?

Zobacz opinie na temat firmy Carinii Zakład Produkcji Obuwia Grzegorz Urawski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carinii Zakład Produkcji Obuwia Grzegorz Urawski?

Carinii Zakład Produkcji Obuwia Grzegorz Urawski
1.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Wolska 80
    08-450 Łaskarzew