Opinie o Sajbazar Magdalena Saj-Jankowska w Tarnów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Sajbazar Magdalena Saj-Jankowska, jak również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sajbazar Magdalena Saj-Jankowska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sajbazar Magdalena Saj-Jankowska w Tarnów

Pytanie Nowy wpis

Czy w Sajbazar Magdalena Saj-Jankowska występują paczki/bony świąteczne?

Aleksandra Nowy wpis

Produkty są przepiękne, dodatkowy plus to ślicznie i starannie zapakowane. Polecam!

Magda Nowy wpis

zakupy w Sajbazar to czysta przyjemność :) przedmioty zakupione u Was są sliczne, ładnie, starannie wykonane, przepięknie zapakowane, urocze w kazdym calu, a przede wszystkim ceny są bardzo przystepne :) kupiłam juz u Was wiele rzeczy i kazda spełniła moje oczekiwania w 100 %. szybka wysyłka - błyskawiczna powiedziałabym, sprawna obsługa wszystko na tak :) polecam :)

Ania

to oszuści, zamawia się u nich ubrania które są na stronie, a oni twierdzą że nie są dostępne.Jak mi nie przyślą legginsów obsmaruje ich na każdej stronie w internecie.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Sajbazar Magdalena Saj-Jankowska - Tarnów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Sajbazar Magdalena Saj-Jankowska
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Krakowska 13 lok. 10