Sklep Internetowy DVDMAX.PL

Konin

Opinie o Sklep Internetowy DVDMAX.PL

Nick

Zamówiłem przed premierowy film i po przeczytaniu powyższych opinii obawaiam się o moje pieniądze. Dodam jeszcze, że to był piewszy raz gdy zamówiłem coś z tego sklepu. Na moim koncie na dvdmax.pl nie ma nawet śladu, że cokolwiek zamówiłem. Nie jestem bogaczem i moje 200 zł to dla mnie ogromne kwoty. Dziwne działania firmy. Odstrasza mnie od dalszych zakupów w tym sklepie. A szkoda, bo lubię kupować filmy.

on

SKLEP DO KITU1 CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA OPZNIONY ZAWSZE NA MAXA!!! KUPUJCIE GDZIE INDZIEJ -ALE NIE TU !!! POZA TYM OBSŁUGA KLIENTA DO KITU,IGNORUJA KLIENTOW SWOICH I MAJA ICH GDZIES!!!!!

koński ban

podałem im listę filmów z pytaniem, po czym zmienili cenę niektórych filmów na wyższą. to cwaniaki. sprzedają filmy z gazet za 5zół w cenie 100zł-200zł, albo np. box z serialem który kosztował 20 zł-30 zł kilka lat temu za 2000 zł, nie płacąc praw autorskich ani podatku za absurdalną marżę. monopoliści

DJSIN

jestem kolekcjonerem dvd zwłaszcza klasyków, zamówiłem wiele filmów na dvd max,jestem zadowolony

Anna

Polecam ja jestem zadowolona☺obsługa i kontakt 100%.przesyłka pocztą tym razem też polecam ☺

some

Widocznie nie ma nawet rotacji wśród pracowników, bo atmosfera dopisuje

alex

Urwis
@alex 23.11.2015 14:24
Toatalne dno. Sprzedają coś czego fizycznie nie mają na magazynie. A o zwrot pieniążków trzeba się prosić. Nikomu nie polecam...

No właśnie, nie rozumiem wobec tego po co na forum opinie zamieszcza osoba, która nie kupuje filmów, bo "ogląda je w telewizji". Ja akurat wywodzę się z kręgu tzw. kolekcjonerów. Kupuję przede wszystkim klasykę kina. Często korzystałam z oferty dvd max, bo zdarzało się, że niektóre tytuły dostępne były jedynie u nich, wadą są - ceny, czasem zaskakująco wysokie, ale możliwe, że wynikają z kalkulacji, gdy dotyczą filmów nie do zdobycia gdzie indziej. Zastanawiające jest to, że firma cały czas rekrutuje, co dowodzi rotacji. Zamówione produkty często odbieram osobiście i przyznaję, ze w trakcie krótkich wizyt zarejestrowałam, że klimat w tej firmie jest zastanawiająco - smutny, pracownicy sprawiają wrażenie "mrocznych cieni".

pawel

Banda OSZUSTÓW, wciskanie "kitów" klientom NIE Polecam to żaden sklep.

kupujący

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie! Nie polecam, brak towaru oferowanego na stronie www oraz allegro, kontakt zerowy - czekałem miesiąc, aż łaskawie zwrócą moją gotówkę!

dvdauschwitz

jak masz doświadczenie w pracy z hołotą i lubisz pracować za darmo lub prosić się o pieniądze miesiącami to polecam. (usunięte przez administratora) Śniadania tylko przy komputerze z myszką w ręku. Ten pajac ma pracowników za zero.

ona

jesli chodzi o ta firme to jest wielka beznadzieja, szef niewyplacalny i oszukuje pracownikow, atmosfera w firmie jest okropna (wszyscy sie nienawidza a najbardziej nowych i wcale tego nie ukrywaja) zadko kto z nowych wytrzymuje dluzej niz miesiac, a jesli juz wytrzymuje to musi sie zgadzac na ciagle pretencje i stres oraz glodowa stawke wyplacana o ile szefowi sie zachce, koniec koncow czlowiek wychadzac z tej firmy jest tak wykonczony psychicznie jakby wrocil z wojny. W tej firmie nie ma zadnych perspektyw rozwoju na przyszlosc.

Dario

(usunięte przez administratora)Niby wszystkie produkty mają czas realizacji 24 godziny, ale to jest wielka ściema. Tak na prawdę na większość produktów trzeba czekać, a stany magazynowe są wirtualne. Nie polecam...

Sleja

[usunięte przez administratora] Hipolicie. Od 2 lat zamawiam filmy z tego sklepu i jeszcze ani razu nie zdarzyło się żeby przesyłka była opóźniona. Wczoraj zamówiłem dwa filmy a dziś mam już wiadomość z Inpostu że przesyłka została wysłana. Widocznie powyższe opinie były pisane przez konkurencję. Sklep jak najbardziej profesjonalny i godzien polecenia.

bob

Dramat nie sklep , omijać z daleka . Sprzedają coś czego nie mają , jestem w fazie oczekiwania na towar,a zakup miał być prezentem. Odradzam wszystkim szkoda nerwów .

miki

jeśli nie jestes BARSZO mocna osobowoscia i nie masz atutow ktore pozwola CI na walke z "prezesem" nie pchaj sie tam do pracy. zniszczy CIE jak pasozyta.

agg

ta firma to zupełni nieprofesjonaliści i oszuści !!!! Pod nazwą "kabarety" na Allegro sprzedają nieoryginalne płyty, które są źle nagrane, na których nawet nie słychać piosenek i nie chcą przyjmować reklamacji twierdząc, że tak ma być !!! (usunięte przez administratora)

jaro

beznadziejna firma, beznadziejny wlasciciel, brak towaru na magazynie a magazyn to tak na prawde magazyn dostawcy ;) hahahahah

Barbara

Stanowczo odradzam ten sklep. Od miesiąca nie mamy opłaconego zamówionego towaru. Po otrzymaniu przelewu sklep zamilkł. Nie odpowiadają na maile, odbierająca telefon pani nie była w stanie udzielić żadnej informacji - obiecała wysłać maila, po czym zapadło milczenie. Bardzo to podejrzane!

Jasio

NIE POLECAM wystawiają do sprzedazy towar, którego nie posiadaja. Brak kontaktu z klientem. Dopiero po 10 dniach po kliku mailach i telefonie uzyskalem informacje, ze nie maja zamowionego towaru.

kosiak

Poprzednia opinia musiała zostać dodana przez pracownika "sklepu". Nigdy nie zdarzyło sie, żeby zamówiona płyta była w magazynie. Stany magazynowe są chyba wirtualne. Poza tym ceny są bardzo wysokie, szczególnie jeśli chodzi o muzykę. Poza tym nie ma szans uzyskac jakiejkowliek informacji. Ci ludzie nie maja pojęcia o muzyce! ODRADZAM.

M
@kosiak 30.01.2011 20:51

Przeciez to widac, ze ze sklepu piszecie matoly...

Ava

Po dłuższej przerwie jestem miło zaskoczona wyraźną poprawą jakości obsługi i bogatą ofertą filmów w sklepie DVDmax - również tych trudno dostępnych czy zupełnie nieosiągalnych w innych sklepach internetowych. Obecnie przesyłki docierają w ustalonych terminach, są starannie opakowane. O wysyłce obsługa sklepu informuje mailem. Kilkakrotnie zapłaciłam należność przelewem i wszystko przebiegło bez żadnych problemów. Tym razem z przyjemnością wystawiam DVDmax jak najwyższą notę i dziękuję obsłudze sklepu za udane zakupy!

jareczek
@Ava 08.11.2010 14:01

To wygląda na opinie właściciela tego sklepiku. Atmosfera w pracy to ponura ciemność w otoczeniu mrocznych smutnych ludzi. Umowa o prace to ściema na którą czeka się miesiącami (sam sie nie doczekalem - na szczeście zrezygnowałem). Jak się okazało na umowie zlecenie. Zero ZUSu nic. Porażka!

rosomak

Pomimo wpłaty przez miesiąc nie otrzymałem towaru. Nie mają towaru, który sprzedają. Miła korespondencja, niestety nic nie zmieniła, podawano masę powodów, a to pudełko było pęknięte, a to dystrybutor zrobił sobie długą przerwę, po miesiącu napisano wprost: "nie możemy podać nawet przybliżonego terminu realizacji zamówienia". Odradzam, szkoda nerwów i pieniędzy.

Ona25

Popieram! Sprzedawanie towaru którego nie ma wogóle u dystrybutorów, za to w Dvdmax wystawili i to z wysyłką 24 h... jak zamówiłam to produkt zmienił status na niedostępny... zdziwiłam się bo wszędzie indziej ten towar jest niedostępny , wyczerpany :/

monique

S(usunięte przez administratora)śli komuś zależy na czasie to BARDZO ODRADZAM!!!!!! Zamówiłam u nich prezent dla męża i oczywiście nie dotarł na czas a rozczarowanie w oczach męża było dla mnie straszne....

IGOR

NIE POLECAM,

Zostaw opinię o Sklep Internetowy DVDMAX.PL - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep Internetowy DVDMAX.PL