Stone Skirts Anna Szczygielska

4.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Stone Skirts Anna Szczygielska

Roza
Klient

Właśnie stałam się szczęśliwą posiadaczką kompletu Nora. Piękny! Wysyłka już kolejnego dnia, co jest ogromną zaletą. Jestem bardzo zadowolona i z chęcią zajrzę ponownie na stronę ;)

Zuza
Klient

Właśnie otrzymałam przesyłkę. Jestem oczarowana. Piękny model, porządna jakość. Obsługa sklepu bardzo pomocna i miła. Posiadam dość nietypowe kształty, przez co z reguły potrzebuje zmierzyć produkt zanim w ogóle go zakupie. Nieczęsto dokonuje zakupu poprzez internet, a jak już do tego dojdzie potrzebuje dokładnych wymiarów. Pani z obsługi idealnie odwzorowała mi krój i wymiary bluzy i spodenek. Baaaaardzo polecam.

Natalia
Klient

Przyszłam podzielić się moja opinia bo szczerze mówiąc, doceniam polska produkcje i jak najbardziej chciałabym ją wspierać- szczególnie jeśli zamówienie w takim sklepie wyglada tak jak to! :) Dokonałam zakupu kompletu bluzka + spodenki Mia- zachęcona zdjęciem na Instagramie. Na początku, po dosłownie niecałej godzinie od złożenia zamówienia otrzymałam informacje o wysyłce. Polski producent, szycie na bieżąco, byłam lekko zszokowana takim tempem realizacji, ale postanowiłam poczekać na przesyłkę, aby w pełni moc ocenić produkt. Po otwarciu zamówienia i zmierzeniu produktów byłam naprawdę pod ogromnym wrażeniem. Jakoś produktu cudo! Szycie równe i porządne. Materiał lekki i przewiewny. Było to moje pierwsze zamówienie ale na pewno nie ostanie! Nie mogę doczekać się nowych sukienek, które( mam już pewność) sprawdza się idealnie na nadchodzące lato! ❤️

Becia
Klient

pierwsze zakupy tamtego lata i do dzisiaj jestem wierną fanką. moja szafa ''pęka'' od dresów. Uwielbiam!

Beata Nowy wpis
Klient

Obsługa klienta na szóstkę! Jestem bardzo mile zaskoczona standardem Państwa usług. Bardzo sprawna wysyłka.

Anastazja Nowy wpis
Klient

Zdecydowanie warto. To najpiękniejsze i najlepsze jakościowo dresy jakie kiedykolwiek miałam! Dziękuje!

Wiktoria Nowy wpis
Klient

Bardzo ładne produkty i dobrze uszyte. Jakość materiału również jest dobra. Ciekawi mnie nowy materiał i chyba pora go wypróbować bo pogoda zdecydowanie nie rozpieszcza :P

Alicja Nowy wpis
Klient

Jestem posiadaczką kompletu dresowego. Jakość jest rewelacyjna ale chciałam szczególnie zaznaczyć i podziękować całemu zespołowi za indywidualne podejście do mojej sprawy oraz szybką odpowiedź. Nie często się spotyka z tak wspaniałą obsługą klienta. Polecam w 100% i na pewno to nie ostatni mój komplet z tej firmy :)

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Stone Skirts Anna Szczygielska prowadziła rekrutację na stanowisko KRAWCOWA. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Jola

Bardzo dobra jakosc produktu

Natalia
Klient

Jestem bardzo zadowolona. Na pewno jeszcze wroce :) Dziekuje za bardzo mila obsluge

Ewelina
Klient

Polecam. Bardzo szybka wysyłka i super dres.

Gabi

wszystko super

Hania
Klient

Przepiękne sukienki! Jestem pod wrażeniem staranności wykonania. W moim przypadku każdy detal jest na wagę złota, a Stone Skirts zdało egzamin śpiewająco! :) Myślę, że jeszcze tu wrócę. :)

Adam
Klient

Moja przyszła żona jest waszą fanką. Zbliżały się urodziny, więc pomyślałem, że sukienka od was będzie świetnym prezentem. Czas realizacji był to 8 dni, ale już po chwili od złożenia zamówienia otrzymałem informację o wysyłce. Zadzwoniłem na infolinię w celu upewnienia się. Przemiła Pani poinformowała mnie, że moje zamówienie zostało zrealizowane i dzisiaj kurier odbierze przesyłkę. Prezent oczywiście udany, żona zachwycona, a ja szczęśliwy, że udało mi się szybko załatwić sprawę. :D Rewelacja!

Weronika
Klient

Rewelacja. Wspaniała jakość i piękny wzór zamówionej sukienki. Koleżanki w pracy zachwycone. ;) Polecam.

Malwina
Klient

Zakupy w firmie Stone Skirts polecam w 100%! Rewelacyjna obsługa klienta, produkty które nie tylko wizualnie skradły moje serce ale też zdecydowanie jakościowo !!

Candy

polecam 100%!

Tomasz

Czy pracownicy Stone Skirts również zechcą wypowiedzieć się na temat pracy w tym miejscu? Ostatnie wypowiedzi to głównie wpisy klientów, może dla odmiany ktoś kto zna firmę od środka powie czy warto tu aplikować? :)

Zosia

polecam bardzo :) cudowna jakość

Julita

wszystko super

Ola

Ekstra

Łucja
Klient

sukienka LAYLA totalny must have lata

Ela

Uwielbiam modele i wzory. Wasze sukienki zdecydowanie są niepowtarzalne i zwracają na siebie uwagę. :) Z niecierpliwością wyczekuje nowości.

Paulina
Klient

Ciuchy ładne, ale co z tego jak obsługa klienta leży totalnie. ABSOLUTNIE nie polecam zakupów w tym sklepie.

Zostaw merytoryczną opinię o Stone Skirts Anna Szczygielska - Białystok

Stone Skirts Anna Szczygielska