Stone Skirts Anna Szczygielska

Opinie o Stone Skirts Anna Szczygielska

Kati

Hej, bardzo polecam, szybka wysyłka, super sukienki. Co rok odświeżona szafa :) Dodam, że mają świetną jakość !

hej, dlaczego nikt z pracowników nie wypowiada się tutaj o pracy? nie ma nikogo kto nawet obserwuje ten wątek? z tego co zdążyłam się zorientować, to co jakiś czas Pani Anna zatrudnia krawcowe...nikt nie jest w stanie wypowiedzieć się o warunkach pracy u Pani Anny? Ciekawi mnie na jakie zarobki u niej można liczyć jako szwaczka i czy pracownicy są tak samo zadowoleni jak klienci, bo widzę w większości same pozytywy osób kupujących jej ubrania :)

Czym w Stone Skirts Anna Szczygielska zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Wiktoria

Bardzo dobry produkt. Jestem pod wrażeniem. Na pewno zakupy powtórzę (nie lubie przez internet :)), więc jeszcze większe pokłony za jakość. Polecam.

Firma Stone Skirts Anna Szczygielska prowadziła rekrutację na stanowisko KRAWCOWA. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Natalka

Usiłuje włączyć ofertę na krawcową a pokazuje mi się "Nie znaleziono propozycji pracy" tylko, to co nie ma tam już zatrudnienia i mam sobie darować? Proszę o informację, może chociaż coś na pół etatu będzie? Tak też byłoby dobrze dla mnie.

Aniela

Super zakup. Dresy rewelacja i ten piękny kolor!

Lili

Przyjęli już krawcową czy coś nie tak z tym ogłoszeniem po prostu? Było we wrześniu, ale jak wchodzę, to już się nie wyświetla z jakiegoś powodu. Jak coś to na ile dają umowę na starcie, jest od pierwszego dnia UoP? Dziękuję jak coś, odeszłam z poprzedniej szwalni i chciałabym spróbować tutaj, bo nie ma w czym przebierać w okolicy, jakby nie patrzeć.

Mała

Już przyszedł do mnie Mikołaj. Dostałam paczkę a w niej piękne dresy. Kolor przecudny, jakość bardzo dobra. obiecuję, że jeszcze do Was wrócę.

Mańka

Dziewczyny, czy internet dobrze mi podpowiada, ze krawcowa może zarobić tu 4500 brutto? Na umowie o prace? Dużo firma zatrudnia krawcowych? Jak to u was wyglada, pracuje się na ile zmian? Atmosferę i inne benefity jak oceniacie?:)

Julia

Nie jestem uzależniona od waszych produktów. Dzięki że jesteście.

Julia

Jestem uzależniona od Waszych produktów. Dzięki że jesteście.

Marylka

Udany zakup. Dresy super. Jestem bardzo zadowolona.

Kasia T

Polecam, niezawodni!

Zuza

Mam i ja. dresy piękne. Polecam tą firmę z całego serca.

Tośka

Super firma.To mój trzeci komplet dresów i zapewniam że nie ostatni. Polecam

Agnieszka K.

Dziękuję! Wysyłka 24 godziny, pięknie zapakowana paczka. Jak zwykle czuję się dopieszczona. To mój 4 dresik! Polecam

zosouleczka

nie polecam, na dres czekam już od ponad miesiąca, ciągle wysyłają ta samą formułkę, zamówienia brak. skandal

W internecie znalazłam tylko stare ogłoszenie o pracę dla krawcowej. Ja szukam czegoś w obsłudze klienta. Ktoś pisał, że kontakt jest bardzo dobry. Wiecie czy właśnie ktoś jest zatrudniany do telefonicznej obsługi klienta? Może ktoś z klientów się orientuje, bo pracownicy chyba rzadko tu zaglądają?

Kati

Mam swoje dresy! Bardzo polecam super Polska marka ????

Stefka
@Kati

Tak, polska marka i rewelacyjna jakość <3 Na pewno dobrze Ci posłuży. Ja mam już 3 :D

Justyna

śliczne sukienki, mam trzy :) bardzo dobra jakość i piękne wzorki

Zostaw merytoryczną opinię o Stone Skirts Anna Szczygielska - Białystok

• Jak się pracuje w Stone Skirts Anna Szczygielska?

Zobacz opinie na temat firmy Stone Skirts Anna Szczygielska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stone Skirts Anna Szczygielska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stone Skirts Anna Szczygielska