Opinie o Budmech Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Budmech Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Budmech Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budmech Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

nick

szkoda zdrowia na to co tam sie wyprawia , Nie jeden sie rozchorowal takze nie polecam . obiecuja złote gory a potem są doly i wcale nie odchodza słabi jak napisal prezes bo to pewnie on napisal tylko ochodza ci madrzy co szanują swoje zdrowie , nie chca byc dluzj ponizani bo na stanowiskach kierownikow wstawia sie takich ludzi ktorymi góra moze manipulowac i zrobia wszystko co bedzie góra chciała ale sami sobie by rąk tym nie ubrudzą. przez to wszystko coraz więcej rotacji ludzi

@Kolanko god90

Witam, dziękuję za szczerość. Z pełną pokorą przyznaje Panu rację, Panowie Kierownik Logistyki i Koordynator swoimi postawami i zachowaniami nie wpływali pozytywnie na morale zespołu. Jeśli został Pan zwolniony w opisany powyżej sposób, mogę tylko przeprosić. Jest to podejście, które stoi w sprzeczności z moimi wartościami, w których szacunek do drugiego człowieka stawiam na pierwszym miejscu. Od kilku miesięcy mamy nową strukturę organizacyjna powstała w oparciu o talenty i doświadczenie nie zauważane przez byłego Kierownika Logistyki. Zachęcam do wzięcia udziału w rekrutacji.

Czy w Budmech WT Sp.j. W. Łojewska i Syn jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Hydroten
@Bm trans

Sytuacja wyglada następująco gdyż w firmie jest straszny bałagan chłopaki z magazynu robią bardzo dobra robotę razem z ślepym na wózku który nie ogarnia przyjęć i dostaw po 2 latach ciężkiej pracy we firmie . Strata gwardia była ogarnięta w temacie i została potraktowana bardzo brzydko ;) i wyeliminowana poprzez nowe kadry same podlizuski zostały na magazynie

Ksenia Nowy wpis

Cześć. :) mój chłopak chyba będzie aplikował do magazynu. Od jakiegoś czasu już obserwuje ofertę. Zastanawiamy się jak ostatecznie zarobkowo będzie mógł wyjść. W opisie ogłoszenia wskazano, że oprócz podstawy są premie wynikowe. Jak one same wychodzą?

@Dyrektor logistyki Nowy wpis
@Ksenia

Szanowna Pani, Proszę zachęcić chłopaka do aplikowania. Warunki płacowe są jasno sformułowane i w pełni wyjaśnione w momencie rozmowy kwalifikacyjnej. Premia dla magazyniera jest udzielana w interwalach miesięcznych a współczynniki jak najbardziej do osiągnięcia.

Zainteresowana Nowy wpis

Witam. w ogłoszeniu dla magazyniera z teraz podkreślono, że nadgodziny są płatne. Ale proszę mi powiedzieć jak częste przy tych godzinach pracy od 8 do 16? Zastanawiam się także z jakim wyprzedzeniem magazynier wie, że wystąpią i czy są przymusowe?

@Dyrektor logistyki Nowy wpis
@Zainteresowana

Szanowny Panie, Dziękuję za zainteresowanie naszą firmą. Praca na magazynie odbywa się w zakresie 8 - 16. Wszystkie nadgodziny są płatne i nie są przymusowe. Nadgodziny należy podzielić na dwie grupy. W tygodniu - informacja z reguły na dzień wcześniej (w zależności od ilości zamówień spływających od klientów, ale staramy się ich unikać wdrażając optymalizację rozłożenia towarów w magazynie celem przyspieszenia pakowania towaru). Soboty - (skala - do 10 rocznie) informacja do pracowników jest przekazywana na 2-3 dni robocze wcześniej.

Faktycznie żeby przyjąć się jako specjalista ds. zakupów wcale nie trzeba mieć doświadczenia? jedyne wzmianki jakie o nim widzę to w sekcji mile widzianych, jak Comarch czy zarzadzanie zapasami. Wszystko w takim razie załatwia do szkolenie wdrożeniowe i rozwojowe z opisu? ciekawi mnie w jakiej formie jest prowadzone, bo część wymogów spełniam i zastanawiam się czy opłaca się próbować

@Prezes / Właściciel

Zapraszamy, doświadczenie posiadamy my. Bardziej zależy nam na otwartości uczciwości i chęci rozwoju.

Natalka
@@Prezes / Właściciel

A co z zarobkami wtedy? Przypuszczając wariant, w którym dana osoba nie ma kompletnie żadnego na jaka podstawę wynagrodzenie mogłaby liczyć na stanowisku specjalisty ds. zakupów? Oraz co z inna która powiedzmy, że od dwóch lat się już tym zajmuje?

@Natalka

Pani Natalio, z tego co się orientuje to przy publikacji ofert pracy przedstawiamy widełki płacowe. Szczegółowych informacji na temat wynagrodzenia udzielamy na etapie rozmowy rekrutacyjnej. Odpowiadając na pytanie o doświadczenie, to z naszego doświadczenia wynika że szukamy postaw i zachowania. Doświadczenie ma to do siebie że może być zaletą lub wadą. To osoba decyduje jak z niego robi użytek. Reasumując, sam fakt tego że ktoś ma w CV doświadczenie na danym stanowisko nie wielu mówi o człowieku.

Kora

Korzystał ktoś w ostatnim czasie z tego zaproszenia do rekrutacji? pytam, bo w oko wpadła mi aktualna oferta dla speca od sprzedaży w BOK do oddziału w Lublinie. Jaka występuje w nim obecnie atmosfera? zastanawia mnie tez z czego wynikają te nabory? to rotacja czy ktoś może awansował? Jakie są na to perspektywy?

@Kora

Szanowna Pani, Odpowiadając na Pani pytanie, doszło do awansu wewnętrznego i tym jest spowodowana rekrutacja. Z moje perspektywy atmosferę pracy mogę ocenić bardzo dobrze, rotacja pracowników jest na bardzo niskim poziomie, co w moje ocenie świadczy bardzo dobrze o osobach zarządzających oddziałem. Mogę tylko dodać że Zespół w obecnym składzie pracuje już wiele lat.

@Prezes / Właściciel

Dziękuję za podzielenie się swoją opinią, schlebia mi ile Pan/Pani poświęciła swojego cennego czasu aby pokomentować wpisy. Wyczuwam tu nutkę sentymentu i nadal sporo emocji, to miłe. Pana/Pani wpis świadczy tylko o jednym, że Budmech nie był miejsce dla Pana/Pani. Łatwo się obraża ludzi ukrywając się pod Nickiem, gratuluje odwagi. My się krytyki nie boimy, a otwarta i szczera komunikacja to jedna z kluczowych wartości jaką wyznajemy. Tak, rotację uważam za niską, bo mam zaszczyt i przyjemność pracować z wieloma osobami na różnych poziomach organizacji, które są w firmie od kilku do kilkunastu lat, a w tym czasie rozwijały nowe kompetencje i zmieniały się ich role w organizacji.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Budmech Sp. z o.o. sp.k.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży w Biurze Obsługi Klienta? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno

Emilia
@nick

a może odchodzą ci i ci, rotacje chyba nie zawsze muszą mieć powód po stronie firmy? co do tego zdrowia to jakie warunki są tu na chwile obecną, nikt nie reagował? od kiedy już nie pracujesz, nie wiesz jak aktualnie u nich jest?

Prezes / Właściciel
@nick

Szanowny Panie, szacunek do drugiego człowieka jest dla mnie bardzo istotną wartością. Jeśli ktoś ma odwagę na szczerą i otwartą komunikację, to nie zdarzyło mi się nie wziąć pod uwagę zdania Pracownika. Prowadzę Firmę, która jest na rynku od ponad 30 lat, przeszła z sukcesem sukcesję. Zawdzięczam to odwadze, determinacji i otwartej komunikacji, z Pracownikami. Mamy w Zespole osoby, które przepracowały dekady i takie, które są z nami od kilku miesięcy to naturalne, jeśli przedsiębiorstwo się rozwija i myśli o zapewnieniu w przyszłości stabilnego środowiska pracy. Rozwój to też błędy, z którymi różnie ludzie sobie radzą dla jednych to szansa dla innych zagrożenie. Wszystko zależy od nastawienia. Przykro mi, że odszedł Pan z Firmy z odczuciami jakie Pan opisuje, szanuję i szczerze dziękuję za komentarz. Mam nadzieję, że znalazł Pan bardzie dostosowane do Pana potrzeb środowisko pracy.

Kolanko god90
@Prezes / Właściciel

Witam jestem byłym pracownikiem magazynu pracowałem za kadencji Karola M kierownika magazynu i wszystko było ok można powiedzieć że bardzo dobrze a gdy kierownicy się zmienili na kierownika Sebastiana i łukasza zostałem zwolniony bez podania przyczyny tak z dnia na dzień i nie powiem bo już się przyzwyczaiłem do pracy i ludzi pracujących w firmie i ciężko było tak odejść bo atmosfera była super ale może się już coś poprawiło pozdrawiam dziewczyny z biura zwłaszcza te które o 14 robiły sobie przerwę obiadowa i handlowca Adrian z wykładzin miło mi się pracowało w tej firmie ale cóż może kiedyś tam wrócę

Gazownik
@Emilia

Nie odchodzą ci którym już siada psychika bo praca jest ciężka i fizyczna w godzinach szczytu człowiek nawet nie miał kody zjeść i się napić bo każdy napierał ostro w sezonie i zawsze jakie pomyłki były a ten dział z logistyki to porażką siedzą dwa downy i nic nie ogarniają nawet nie znają wymiarów towarów i nie wiedza jak mają być spakowane itp . Dział sprzedaży był bardzo dobrze rozbudowany miłe i sympatyczne dziewczyny ze sprzedaży zawsze potrafiły podnieść człowieka na duchu i nie było z nimi problemu żadnego dobrze wspominam z nimi współpracę pozdrawiam was i życzę samych sukcesów

@Kolanko god90

Budmech Sp. z o.o. sp.k. rekrutowała niedawno na stanowisko Specjalista ds. logistyki. Ktoś może powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia?

witam, kiedy można się spodziewać przyszłych naborów? ciekawi mnie to czy ostatnie mogły mieć miejsce faktycznie parę miesięcy temu gdy poruszany był ostatni wątek? Na stronie niczego nie widzę a potrzebuje się dowiedzieć czy od kolejnego kwartału cos by się pojawiło. I czy warunki pracy na przełomie jakkolwiek ulegną zmianie?

@Prezes / Właściciel

Szanowna / Szanowny VV Żeby precyzyjniej odpowiedzieć na Pani / Pana pytania przydałoby się trochę więcej szczegółów, na przykład na jakie stanowiska interesują Panią / Pana nabór?

Antośka
@@Prezes / Właściciel

Witam. Nie mam pojęcia o jakie stanowisko mogło chodzić powyżej, lecz ja to bym była ciekawa sytuacji w biurze w obszarze logistyki. :) Już wcześniej o niej pisano. Ciekawi mnie zespół ale także to czy można nawiązać współpracę w 100% zdalną?

Bm trans

Co do reakcji jak pójdziesz coś powiesz że źle jest robione to albo ucinają ci Premie albo będą się ma tobie mścić że nie będziesz miał czasu podrapać się po własnych (usunięte przez administratora)

Między
@Bm trans

Kolego wydaje mi się ze w tym samym języku rozmawiamy :)

Ugotowanybigos
@Między

To czemu co chwila są zatrudniani nowi ludzie jedni odchodzą po miesiącu pracy bo dużo się dzieje i magazynierzy są traktowani jak parobki i śmiecie za te śmieszne pieniądze ???? co dostają na magazynie ????

Palaplast grecja
@Ugotowanybigos

Jedyne co dostanie na magazynie to krzywość kręgosłupa i ból w dolnej w dolnej części pleców ; standardowo śmierdzące stopy . Śniadanie jeszcze ma magazynie bo zawsze trzeba ogarnąć zamówienie . Kierownictwo to totalny bałagan jedynie ogarnięte to dziewczyny z biura i chłopaki z hydroizalicij i oczywiście księgowe ???? za starego hdsa było podobnie jak i za nowego . Więc gdzie jest logiczne myslenie żeby poprawić atuty tej wspaniałej firmy ... Pisał to HDS z magazynu Ps fajnie było ale się skoczyło ...

Hydroten

Aneta

Dużo niewiadomych tutaj, jedyne co się dowiedziałam od Was to że ciężko z praca dla studentów z niewiadomych powodów. A gdzie indziej z kolei jest odwrotnie w firmach. To może chociaż ktoś powie jaka umowa na start?

Zybi

Witam Moze ktos z pracownikow obecnych lub bylych napisac czy warto aplikowac do tej firmy? Obecnie jest prowadzona rekrutacja do dzialu obslugi klienta z tego co pamietam w zeszlym roku bylo podobnie. Firma sie rozwija czy taka rotacja bo cos nie tak w tej firmie. Dziekuje za odpowiedzi. Pozdrawiam Zybi

Thcweed
@Zybi

Powiem Ci tak ciężka sprawa zapierdziel jak 150 słaba pensja za taką robote ja miałem 2800 a inni po 3000 tak że ciężka sprawa jeżeli chcesz mieć zdrowy kręgosłup to nie polecam dla twojego dobra ????

Damian
@Thcweed

Dlatego poszedłem do biura i myśle :)

Guliwer spzoo
@Damian

A w tym biurze (usunięte przez administratora) myślisz i wiecznie jakieś problemy są bo nic tam nikt nic nie ogarnia

Jaką umowę proponuje firma na starcie i jaką macie atmosferę w firmie?

Jak ze studentami w Budmech WT Sp.j. W. Łojewska i Syn? Chętnie zatrudniają?

XXXX

Raczej ciężka sprawa ze studentami ale warto próbować. Jak już tam trafisz i będziesz solidnie i dobrze pracować zostaniesz na dłużej. Wielkich rotacji tam nie ma.

nick

Odchodzą słabi - jeden przeszedł do gamratu w jaśle i tu też dalsza pozoracja pracy. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Budmech Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Budmech Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Budmech Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Budmech Sp. z o.o. sp.k.
  • Zwierzyniecka 8B