Opinie o Dominik Lipka Simpleav w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dominik Lipka Simpleav. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dominik Lipka Simpleav o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dominik Lipka Simpleav w Wrocław

Michał Nowy wpis

Jaką ma firma ilość pracowników ?

Belzebub

Na papierze firma wygląda w porządku, w praktyce jest tonącym statkiem, z którego coraz więcej osób ucieka. Właściciel jest osobą nad wyraz emocjonalną i to właśnie uczuciami kieruje się w relacjach z pracownikiem. Jak jest mu smutno, to tobie też będzie smutno, jak jest zły - długo popamiętasz jego humorek. Dla mnie to niedopuszczalne. Ma też dość luźne podejście do przepisów prawa pracy, które stosuje według własnego widzimisię. Standard pracy wydaje się w porządku, ale niestabilna osobowość pana Lipki daje się wszystkim obecnym w firmie we znaki. Nie polecam, chyba że jesteś odporny psychicznie i dyskretny mobbing ci niestraszny.

pracownik Nowy wpis
@Belzebub

"...luźne podejście do przepisów prawa pracy..."Jeśli pisze to osoba, która L4 wykorzystuje na przeprowadzkę, albo więcej razy się spóźniła do pracy niż przyszła punktualnie... to tak, ktoś ma tu luźne podejście do przepisów... Niestabilna osobowość Szefa daje się wszystkim we znaki? Może trzeba było sobie zadać trochę trudu i poznać opinie reszty pracowników? Bo ja osobiście nigdy nie odczułam, żadnej niestabilności. A od Szefa otrzymuję pomoc i wsparcie, a nie dyskretny mobbing.

aktualny pracownik Nowy wpis
@Belzebub

Pozwolę sobie zacytować jako pracownik firmy SimpleAV - "Nieważne jak o tobie mówią ważne by mówili - Marilyn Monroe(...)" Rozumiem, że osoba pisząca ową opinie posiada bieżące informacje o firmie SimpleAV -jak na tonący statek to wypływamy na dość szerokie wody. Pracodawca jest świetnym pedagogiem, dzieli się swoja wiedza nabytą przez lata swojej pracy, umożliwia naukę i wybranie swojej ścieżki kariery przez dynamiczny rozwój rynku i dość specyficzną branżę – która daje wiele możliwości, wykazując się przy tym ogromem cierpliwości i zrozumienia. Natomiast jeśli chodzi o prawo pracy, nie spotkałam się w swojej karierze zawodowej z pracodawcą, który tak respektuje prawa pracownika jak w tej firmie, mimo że zdarzali się pracownicy - a moi współpracownicy, którzy zapominali o swoich obowiązkach jako pracownik i że takowe istnieją oprócz praw, prawda jest taka, że żeby u nas przestać pracować należny się nieźle postarać i traktować swoje obowiązki hobbystycznie. Humory pracodawcy - no cóż - z pewnością poczucie humoru ma ogromne, natomiast trzeba pamiętać, że Pracodawca to Pracodawca, a nie kolega - wiedzieć co to szacunek, przy tym wykonywać swoje obowiązki należycie i ze starannością, bez usprawiedliwiania się wciąż trudną sytuacją w życiu osobistym, bo wtedy obowiązki pracowników musiałby wykonywać sam Pracodawca. Natomiast, aby pracować w poważnej firmie należny dorosnąć i wziąć odpowiedzialność za swoje obowiązki z tym związane, życzę danej osobie, aby znalazła prace równie dynamiczną jak i odpowiednią do jej umiejętności, i aby tym razem pracodawca nie okazał się tyranem. Jak również, aby lenistwo, wyrachowanie i brak zajęcia – nie zostały wpisane przypadkiem w CV. A swojemu Pracodawcy Dominikowi Lipce dziękuje za wszelką pomoc i możliwości jakie daje ta praca, i za to jakim jest człowiekiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Dominik Lipka Simpleav - Wrocław

Dominik Lipka Simpleav
  • Tarnowska 14b