Opinie o ZWC „Millano” w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ZWC „Millano”. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w ZWC „Millano” o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZWC „Millano” w Poznań

Kuba

Może nie jest idealną firmą ale jest dobrym pracodawcą. Jak komuś nie odpowiada może zmienić

@Kuba

Masz rację Są naprawdę gorsze firmy,w których nie potrafią zapewnić ludziom pracy Trzy dni w tygodniu pracujesz a na dwa wysyłają Cię na urlop bo magazyn zawalony towarem Porównując w Millano nie ma tragedii

Mia

Ktoś odszedł z wysogotowskiej w tym roku?

@Mia

Kilka pakowaczek Jedna liniowa i jedna "kremowa"

@Pl

Można wiedzieć kto z pakowaczek? Byłabym wdzięczna za te info

@Mia

To nie moja zmiana- nie znam po nazwiskach

OK ;)

iza
@Pl

Nie dziwie się ze laski się pozwalniały każdy szuka lepszego zarobku ja sama odeszłam 12 lat temu z milano i nie załuje bo zarabiam dużo więcej i w Poznaniu I tez w zakładzie produkcyjnym tylko ze w Nivei a to jest zagraniczna firma wiec inne zarobki i fajny socjal.

Indigo

Chciałbym żeby ktoś bardziej kompetentny rekrutowal ludzi na stanowiska, wymagające bardzo szczegółowej wiedzy , w tym przypadku chodzi mi o mechaników. Niektóre chłopaczki mają załatwioną posadkę po tak zwanej „znajomosci”, jednak maszyny naprawiają po 7h , bo brak im jakichkolwiek umiejętności. Wstyd i hańba, ze na stanowisko mechanika , nie sa przyjmowani ludzie z kierunkowym wykształceniem i adekwatnym doświadczeniem, tylko chłopcy spędzający więcej czasu na wykonaniu sobie makijażu, wszyscy wiemy kogo dokładnie mam na myśli, pisząc powyższa opinię. Póki firma nie zacznie zwracać uwagi na sprawiedliwość w płacach oraz kompetencje pracowników- nigdy nie będę zadowolony ze współpracy.

olka

Zapraszam do pracy rpc bebo firma produkcyjna niemiecka miesci się w poznaniu obecnie przyjmą panie na produkcje jeśli mogę pomoc to proszę wejść w ta strone na firme i się wszystkiego dowiecie jeśli chodzi o wynagrodzenia to sa dużo wyższe niż u was .

Ania:)
@olka

Nadal jest system czterobrygadowy? Nadal jest dojazd we własnym zakresiezakre?

OLKA
@Ania:)

W RPC BEBO ZAKŁAD MIESCI JEST W POZNANIU I TAM OD ZAWSZE SYSTEM 4 BRYG ALE NIE JEST ZLE WAZNE ZE 2 PRZED WYPŁATA I BEZ ZADNYCH NADGODZIN I SOCJAL.

Nowa25
@Ania:)

Nie ma 4 brygadówki. Dojazd jest bezpłatny. Tylko w autobusie z Poznania ponoc tłok.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ZWC „Millano”? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku PAKOWACZ wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Nowa25

Narzekacie, bo chyba nigdzie indziej nie pracowaliście. Ja pracuję od niedawna i wcale tak źle mi się nie pracuje. A jeśli czytają to jacyś obecni pracownicy, to może ktoś mi powie, czy pracując od 1 października mam szansę się załapać na te paczki i bony świąteczne? I jeszcze pytanie, co się w tych paczkach znajduje? Tylko czekolada z Millano?

Zbulwersowana

Napiszę krótko o sytuacji jaka miała miejsce podczas ostatniego arcyważnego audytu z firmy Carrefour. 40 pracowników Milano zamkniętych w niedopuszczonej do produkcji hali na terenie firmy Milano. Drzwi na 8 godzin zastawione paletami tak aby żaden z audytorów nie domyślił się, że trwa tam produkcja Pracownikom nakazano w razie potrzeby załatwiac się do kratki odpływowej. Przebywali tam bez przerwy przez ponad 8 godzin. Ludzie chorzy na cukrzycę, z orzeczeniem o inwalidztwie etc. Brak mi jakiejkolwiek opinii w tym temacie bo nie pojmuję jak można w obecnych czasach zrobić coś takiego. Szukam kontaktu do działu audytu firmy Carrefour. Nie zostawię tej sprawy bez echa.

S

Przychodzi czasami czas, kiedy należy zabrać głos w sprawach godności wobec drugiego człowieka w pracy. Jako pracownik Hr-u pojmuje swój obowiązek, napisania tego, co dzieje się obecnie w firmie. Kwestią najważniejszą, którą chciałbym poruszyć, jest sama organizacja. Planowanie produkcji w firmie Millano jest w mojej ocenie na całkowitym marginesie podstawowych zasad BHP. Zbyt mało przestrzeni jest nie tylko problemem dla wygodnej pracy, ale też dużym niebezpieczeństwem dla samych pracowników. Nowa linia produkcyjna, na której miałem okazję ostatnio pracować, jest tego przykładem. Tzw. Flow-packi, które mają za zadanie spakować czekolady, powinny przede wszystkim pracować wolniej. Jeżeli już pazerność szefa i całych mało trzeźwiąco myślących władz jest tak duża, to zwracam się z prośbą, aby przyszli na przynajmniej 4 godziny na wyżej wymienione stanowisko. Jeżeli 3 osoby mają pakować czekolady, jedna zaklejać kartony i jedna odkładać na paletę, to proszę się nie dziwić, że nikt nowy do pracy się nie przyjmuje. W takim tępię na załączonych obrazkach z kamer, można zobaczyć, czym jest to stanowisko. Moja rada dla władz firmy jest krótka. Znaczne podniesienie stawek na każdym stanowisku, racjonalne planowanie produkcji i w szczególności spojrzenie na pryzmat osób, które mają w umowie słowo PAKOWACZ. Wschodnio-azjatycka strona nie zastąpi polskiej jakości. Piszę o tym, nie wrzucając wszystkich do jednej grupy. Na koniec ciekawy cytat, pewnie dla wielu już znany. Ludwig von Mises powiedział: Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem.

izka
@S

Ja to się dziwie ze laski w miare młode do 40 lat jeszcze w tam pracują ze nie szukają w innych firmach pracy za lepsze pieniazki bo w tych wyżej co ktoś napisał unilever itp. o wiele lepiej płaca od milano a milano to poziom terawity co sb i ndz nadgodziny co z tego ze 2 przed wypłata ale za ile godzin a zarobek liczy się bez nadgodzin i trochę odpoczynku tez człowiek chce.

Hr
@S

W tej firmie studenci zatrudnieni przez hr nie mają żadnych praw. Są jak typowi murzyni. Kiedyś dało się tu pracować Ale teraz zrobił się z tego jakiś (usunięte przez administratora). Liniowi (operatorzy maszyn) grają na telefonie przy maszynie i wysługują się hr'ami. Etatowe co chwila znikają z koni na fajkę lub kawkę. Przypominam że jest zakaz palenia na całym zakładzie a kierownicy mają to w (usunięte przez administratora). Ale jak Ty wyjdziesz się napić i nie ma Cię dłużej niż 2 min to ryk gdzie byłeś... Teraz zaczęły się nagrody dla etatowych pracowników za tzw. (usunięte przez administratora) hr'ów... A i przypomnę że jest zakaz palenia na całym zakładzie a główny kierownik na wysogotowskiej (Marcin) pali w ubikacji średnio co godzinę, Ale bhp'owiec ma to w (usunięte przez administratora), goni tylko hr'ów...

koliber

Czy firma planuje 4brygadówke? bo coś tłuste wróble ćwierkają?

Ferdek
@koliber

Cztery brygady ? jak nie ma obsady na trzy zmiany. Starzy pracownicy się zwalniają a Ukraina wszystkiego nie ogarnie. Tłusty wróbel chyba najadł się odpadu i ma niezłe wizje

zza biurka

Wkrótce beda duze zmiany na W4 i W5 bedzie troche mniej kierowników.Pozdrowionka

Millano

Pracuje już kilka lat więc co nie co mogę rzec. Jeżeli chodzi o produkcje Plusy: - stabilność zatrudnienia, pracy to tu jest od groma - pensje płacone zawsze na czas - jak ktoś chce pracować to się odnajdzie - firma się rozwija Minusy: - przez to że pracy jest sporo, trzeba pracować w weekendy, i nie ważne że w tygodniu charujesz jak wół, jak nie będziesz chodzić w weekend to czeka Cię rozmowa z kierownikiem, chodzisz w weekend to jest ok, mimo że mniej zrobisz bo po prostu nie ma sił - na produkcji panuje totalny bałagan, nie wiem czy ktoś z góry sobie zdaje z tego sprawę, BHP nie istnieje, ciężko się w takich warunkach pracuje - planowanie produkcji też kuleje bo co chwilę robimy co innego, nie konczac jednego zaczynamy drugie co powoduje ww balagan - niskie pensje powodują braki na stanowiskach - socjalu brak, kasa na święta to trochę mało jak na taką firmę - niby jedna firma ale produkcja traktowana inaczej niż reszta jeżeli chodzi o dni wolne itd. - właściciel inwestuje w maszyny a nie w ludzi co prędzej czy później może wyjść na szkodę firmy

ola
@Millano

To czemu ludzie tzn dziewczyny nie szukają prac za lepsze pieniądze np. kimbal unilever itp. tam jest 2 przed wypłata bez zadnych nadgodzin najwyżej sa 4 bryg system ale jak ci przypadnie wolne to masz je ja odeszłam z milano dawno temu do nivei i mam o wiele większe pieniądze niż w tym smiesznym milano i bogaty socjal a i dodam ja się dziwie ze takie milano ma ludzi do pracy bo za 2 tys zł na reke już nie chcą ludzie pracować na początek i to bez nadgodzin.

obcy

Dziś w Millano impreza jubileuszowa.Ale jak zawsze dla tych z górnej półki bo plebsu zbyt wiele i koszta narosną ale do roboty to cheja .

Jolka
@obcy

A to, że masz we wrześniu Piknik firmowy to Ci jakoś umknęło :)?

izi

Również nie polecam pracy w tej firmie na produkcji zarobki sa fatalne żeby bez sb i ndz nie było 2 tys zł na reke to masakra

pracownica

Ja osobiście nie polecam pracy na produkcji bo wypłata jest niska bez sb i niedziel jako zwykła pracownica ma się 1500zł na reke z sb i ndz 2 tys zł i powyżej praca jest dobra ale dla operatorów i do mechaników ale nie dla kobiet na produkcji z tego samej się nie utrzymasz ogólnie nie polecam a socjal to kiepski tak jakby nie istniał wiec sama prawda ja na razie pracuje ale szukam innej pracy lepszej płatnej.

iza

Przeciez to jest prawda ze w nivei wyborowa czy Wrigley bądź unilever lepiej zarabiają pracownicy na produkcji bo 2 maja przed wypłata a nawet 3 przed wypłata np. w Wrigley czy wyborowa i to bez nadgodzin a tu żeby mieć 2500zł na reke to wszystkie weekendy trzeba być w pracy żeby to mieć a bez nadgodzin koło 1600zł wiec super jest w milano jak chcecie to piszcie prawde ze jesteśmy murzynami za miske ryzu robimy mechanicy operatorzy robia za inne stawki ale i tak w porównaniu do tych firm zarabiają mniej.

NIKT WAŻNY

Czy ktoś mi opowie o tej pracy. Czy trzeba zawijać czekoladę w folię, czy jak dokładnie wygląda tam praca na produkcji. Proszę pilnie o odpowiedź, o dokładny opis. Czy tą czekoladę zawija się ręcznie, czy pakuje się cukierki do kartoników( tak mi powiedziano w pośrednictwie) Czy może ktoś mi to dokładnie opisać?? Pozdrawiam

obiektywna z milano

NIE POLECAM !! zeby zarobić 2500zł trzeba być 30dni w pracy!! masakra jak robot,magazynierzy maja duzo wiecej i operatorzy takze,a to my wykonujemy najgorszą pracę,jeden wielki wyzysk,zyski miliony,własciciel ma wiele milionów a zarobki tragiczne,atmosfera straszna jak w ulu,zero docenienia traktowanie jak smiecie,jedna z najgorszych film w poznaniu i okolicach,brygadzistka kasia jest największym jełopem i wredną brzydką krową

OLA
@obiektywna z milano

A TE 2500ZŁ TO NA REKE CZY BRUTTO TO JA MAM W NIWEI ZE SOBOTAMI 3500ZŁ NA REKE A BEZ SB NA 3 ZM PONIZEJ 3 TYS ZŁ WIEC TO JEST WYPŁATA A NA SWIETA DOSTAŁAM 1500ZŁ WIEC PODZIWIAM WAS ZE W TAKIEJ FIRMIE ROBICIE.

niunia
@OLA

Jak bym miała 3 tys na rękę to nie siedziała bym na forum, więc powodzenia bajeczko

ola
@niunia

Ja się tylko pytam bo ja porównuje swoje zarobki do innych firm jak płaca bo się interesuje a ja pracuje we wyborowej na produkcji kiedyś zakład mieścił się na malcie a od kilku lat w Janikowie za ul bałtycka w Poznaniu a gdybym się nie interesowała zarobkami tobym skończyła w takim zakładzie jak ty tylko odeszłam 12 lat temu do wyborowej.

Nikt Ważny

Witam, ponawiwiam pytanie. Jak wygląda praca przy pakowaniu?? Czy jest to po prostu wkładanie w kartoniki, czy owijanie?? Czy ktoś mi może to dokładnie opisać?? Pozdrawiam

NIKT WAZNY

Witam. Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda praca na produkcji?? W pośrednictwie pracy powiedziano mi, że trzeba zebrać z taśmy słodycze i zapakować do kartoników. Czy tak to dokładnie wygląda?? Może mi ktoś to powiedzieć. Z góry dziękuje

zza biurka

Wkrotce beda aneksy z podwyzka od 1.11 .

robot
@zza biurka

jaka podwyzke wieksza podstawa mniejsza premia wychodzi na to samo no ale ladnie wyglada aneks i znowu wszyscy zadowoleni .....

pikuś
@robot

jak poprawisz swoją matematykę to jednak zobaczysz podwyżkę, zresztą poczekaj do 10

pln
@robot

To trzeba zmienić prace np. do unilevera do kimbala itp. wystarczy poczytać gdzie jest zapotrzebowanie albo do tej firmy rpc bebo .

Amazuś

Jaką stawkę za godzinę obecne oferuje HR w Millano? czy płacą dodatek za pracę w sobotę i niedzielę?

Zostaw merytoryczną opinię o ZWC „Millano” - Poznań

• Jak się pracuje w ZWC „Millano”?

Zobacz opinie na temat firmy ZWC „Millano” tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZWC „Millano”?

ZWC „Millano”