Opinie o ZWC „Millano” w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ZWC „Millano”. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w ZWC „Millano” o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZWC „Millano” w Poznań

luna

Pniewski autobus bez zmian nadal stoi ponad 20 osób tylko stałe osoby siedzą ( Panie na tyłach powinny się wstydzić w stosunku do innych po co narzekają jak zawsze siedzą )a nikt z tym nic nie robi szefostwo poprawiło tylko Szamotułom co jeszcze ten trzeci autobus jest niewykorzystany bo prawie pusty jeździ . My się pytamy co to za sprawiedliwość . Za co my płacimy te pieniądze . W Amazonie nie płacą i jakimi autokarami jeżdżą. A my Pniewy mamy podmiejski mały na tylu ludzi powinien być taki duży jak na Szamotuły !!!!!!!!!! Szefie zrób coś z tym czy ty nie widzisz ,że ludzie Ci uciekają dosyć ,że mała płaca to jeszcze rzygać się chce tym dojazdem .Moim zdaniem trzeba inwestować w firmę bo widać maszyny nowe ale nie można zapominać o pracownikach gdzie nasze socjalne .!!!!!!!!!!!!!

fryzjer

Nie polecam,1900 brutto+premia .

john

Może tak podwyżkę by dać pracownikom którzy zapier............ją 30 dni w miesiącu i są w pracy na każde pstryknięcie palca, 12-stki nie 12-stki.... Tego nikt nie widzi. Na szczęście otwiera się coraz więcej dużych firm w pobliżu które mają znacznie większe oferty wynagrodzenia niż "Millano". Niedługo zostanie w tej firmie sam HR i Renciści..............

wp

jak wygląda praca na stanowisku PH? jaka kasa, auto? Czy to się w ogóle sprzedaje? slyszalem, ze PH maja robic po 25 wizyt dziennie a ich teren to 2 wojewodztwa?!! Chyba po 15 h się tu pracuje! Warto zaczynac? dzięki za info, pozdr.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ZWC „Millano”? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku PAKOWACZ wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
bafi

Witam a jak z kariera w taj firmie sa awanse? Jak kierownictwo prosze o jakies konkrety jak sie tam pracuje Z gory dziekuje

oo000

NAROBIE SIE ALE WIEM ZA CO I ZE SPOKOJEM MI STARCZA NA JEDZENIE OPŁATY ITP A TO JEST WAZNE I CO NAJWAZNIEJSZE 10 MINUT AUTOBUSEM MAM OD SIEBIE DO DOMU TAKZE DZIWIE SIE MŁODYM LUDZIOM ZE NIE SZUKAJA SOBIE CZEGOS LEPSZEGO .

oooooo

Milano czy terrawita to syfne firmy mało płaca 8 lat temu byłam w milano czy w baronie na jedno wychodzi na rozmowie i mi powiedzieli ile się zarabia to wogole nie było mowy zebym pracowała za taka smieszna kase wystarczyło mi ze pracowałam w terrawicie ale odeszłam od 8 lat teraz pracuje w firmie niemieckiej za bardzo przywoite piniezki bo za 2700zł na reke tylko w 4 brygadowce i to bez nadgodzin zadnych w tym bogaty socjal mam nie powiem narobię się ale wiem za

golio

a jakie to pierosnice na cmiki chodza

jjjaa

witam a jak pani kasia w

Lu

Śmiech. Tchórze. Prosto w oczy boją się powiedzieć co jest grane, ale za plecami to spokojnie mamroczą jaki to ktoś jest. Albo nie mają własnego życia albo nie mają nic ponad to do powiedzenia, chcą się dowartościować albo zwyczajnie im się nudzi.W ten sposób podwyższają swoje ego. Tchórze.

pilot
@Lu

Co tam jest Az tak pierdusnice?

TONA

NARESZCIE KTOŚ ODWAŻYŁ SIĘ NAPISAĆ PRAWDE NA NASZEJ zmianie to jedne pierdoły i nic więcej syf chiła i mogiła a najgorsze pierduśniice to te co na papierochy nom stop latają

wiki

Widze że cały czas piszecie o tej co największe pierdoły robi Ma-da.D ze swoją rudą kumpelą

vffds

co tu tak cicho

Pracowałam w zeszłym roku i w tym też mogłam wrócić i pracuje, nie narzekam jako studentka mam się za co utrzymać, a naprawdę sporo mogę zarobić

abEL

To jest bardzo dziwny zakład idący po trupach na zysk.Pracownik jest tylko po to aby generował zysk jak najmniejszym nakładem finansowym ze strony KK to i tak admin wykreśli.Powiązania rodzinne ,pierdoły a mówi się o HACCAP -ach czystości itd. Śmiech .Totalne lekceważenie tego ;konia; ,który ciągnie i jest jeszcze wykorzystywany mówiąc delikatnie robiony w trąbe(usunięte przez administratora) Jest OK.(usunięte przez administratora)

zara

masakra co wy wypisujecie.

piwonia

na każdej zmianie trzeba uważać co się mówi i do kogo ... niestety w tej firmie jeden pod drugim dołki kopie ... więc najlepiej się wcale nie odzywać i mieć spokój

bartek19780508@o2
@piwonia

mysle ze mowimy o tej samej osobie

fryco

witam co sadzicie o pewnej katarzynie ,w z szamotul

fryco

witam mozesz mi cos wiecej powiedziec?jesli mowimy o tej samej osobie

@fryco

Ja myślałem o osobie która kiedyś pracowała przez HR Consulting ale tam nie pracuje bo się zwolniła wcześniej niż ja. A nic więcej ci nie powiem bo to też tylko słyszałem z plotek a już tam nie pracuje.

tola

Masz racje,a nie zaś opowiada brygadzistka jak to jest żle na tej zmianie,tak narzeka,a sama robi grupy.Brygadzistka I-ONA opowiada że NA NASZEJ ZMIANIE dziewczyny obgadują i są grupy no paczcie akurat znalazła się święta jak sobie niemoże z nami dać rade to niech idzie jako etatowa.

tulipan
@tola

Ale na innej zmianie napewno tak nijest jak u nas,brygadzistka -Wi-cha cały czas przebywa u nas na W5 zamiast zainteresować się co na dole robia pracownica,a nie następną brygadzistke uczy pierdół i nienawieści przeciwko etatowe.A I-ona uwielbia niestety uwielbia pierdoły.Jej bratowa z koleżankami nom stop latają na papierosy mimo ostatniego upomnienia.Tam w toalecie mają pokój zwierzeń bo idą z kawką i przy tym papieroska zapalą i tak mija 20 minut.A amy za nie robimy bo nawet zastępstwa nia mają.A teraz wróciła ich podwładna M-da.D.Prosimy zróbcie coś bo my już nie wytrzymujemy na tej zmianie coraz gorzej sią dzieje.

aaaaaaaaaaaa
@tulipan

jak nie wytrzymujecie to do AMAZONA bo jeszcze nie dawno większosć z was podpisała się pod listą lub zmienić zmianę.Krótka piłka.Zajmijcie się własnymi rodzinami i domami bo może porządek tam trzeba zrobić.Pokój zwierzeń to właśnie ta strona bo nikt nie ma odwagi powiedzieć drugiej osobie wprost co do niej ma To się nazywa tchurzostwo.

bee
@tulipan

Do Amazona to ty możesz iść przynajmniej będzie spokój na zmianie,a nie panią rrzniesz a słoma z butów wychodzi.Żal ci że nie podpisałaś bo na L4 byłaś.Jak cię nie było to był na zmianie spokój,sama się przenieś na inną zmiane będziemyb szczęśliwe pani M-do, a nie tylko na papierochy latasz sama o sobie piszesz zajmnij się chatą.

niki
@bee

W 100% procentach zgadzam się z tą wypowiedzią ledwo przyszła z L4 to tylklo zamęt robi na zmianie i te zęby szczerzy.

wiki
@niki

NO NIESTETY PISZEMY SAMĄ PRAWDE JAKA ŻDZIWIONA JAKBYŚ NIEWIEDZIAŁA CO SIĘ DZIEJE BIEDULKA

lala
@tulipan

Prawdziwe oblicze Millano ! Drodzy czytelnicy tego forum mam wam do za apelowania ważne sprawy które nie mogą pozostać bez dyskusji . Pierwszą sprawą która jest świeża to temat palenia na terenie zakładu . Apeluję do kierownictwa aby zrobili tu palarnie ponieważ przewaga pracowników Millano pali papierosy i są wieloletnimi nałogowcami i powinniście to zrozumieć bo też jesteście ludźmi takimi jak my i też macie nałogi . Sąsiednie firmy mają palarnie tylko dlaczego my nie możemy mieć ? Drugi temat to autobus trasa Pniewy - Przeźmierowo . To już temat bez dna . Wiele razy już były rozmowy na ten temat a nikt z tym nic nie robi . Jest to autobus dla rencistów ale też dla nas pakowaczek bo piszecie w ogłoszeniach o pracę że zapewniacie dojazd ale czemu nie napiszecie jaka jest prawda niech każdy wie ,że brak nawet już miejsc dla rencistów a etatowe po 8 godzinach pracy muszą stać i chwytać się bo padają ze zmęczenia , to produkcja i każdy jest zmęczony i każdy by chciał godnie dojeżdżać do pracy . Nasz autobus jest wypełniony po brzegi jest nazywany świniobusem !!!!!! Apeluję niech ktoś z kierownictwa przejedzie się raz z nami oczywiście stojąc w tłoku i zobaczymy czy to jest tak przyjemnie stać ściśniętym dzień w dzień . Ludzie to są ważne sprawy do poruszenie a nie jakieś spory między pracownikami . Ja na pracę nie narzekam bo jest do wytrzymania ale te tematy wyżej wymienione są prawdą . Pracodawca powinien mieć szacunek dla nas a widocznie nie ma jeżeli tych wyżej wymienionych spraw nie widzi chyba że udaje że nie widzi lub nie chce .

niepaląca
@lala

Jeśli chodzi o palarnie papierosów to absurd! Palacze chodzą na papierosa przez 8h pracy ok 8-10 razy po średnio 5-10 min. co daje conajmniej 1h! A ja niepalę i pracuję cały czas z przerwą na śniadanie! A te śmieszne czujniki dymu, zainstalowane na hali, które cicho pikają jak ktoś pali nie spełniaja swoich funkcji, bo jest hałas i nic nie słychać! A pracownicy jak palili tak palą! Może kierownictwo weźmie to pod uwagę i zacznie premiować pracowników niepalących! Bo czują się w firmie dyskryminowani!

piwonia

Generalnie po opiniach myślałam ,że w Millano to będzie tragedia , ale stwierdzam ,że nie jest najgorzej , jeśli komuś zależy by zarabiać i mieć prace to będzie pracować bez zadnego "ale" . Jak dla mnie tylko przeginką totalną jest jedna z brygadzistek na w5 .. (usunięte przez administratora) Traktowanie pracowników jak jakieś bydło to porażka.... Nie wiem skąd ta Pani się tam wzięła ale troche szacunku dla innych nie zaszkodzi z jej strony ... Chyba bardzo mało osób się znajdzie co lubi , toleruje itp... (usunięte przez administratora) Do cholery każdy jest człowiekiem i może mieć gorszy dzień... a tak ogolnie oprocz tego małego szczegolu to ok.. zalezy tez gdzie sie trafi bo praca fizyczna ... ale na prace nie narzekam

Zostaw merytoryczną opinię o ZWC „Millano” - Poznań

• Jak się pracuje w ZWC „Millano”?

Zobacz opinie na temat firmy ZWC „Millano” tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZWC „Millano”?

ZWC „Millano”