Opinie o ZWC „Millano” w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ZWC „Millano”. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w ZWC „Millano” o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZWC „Millano” w Poznań

Zmiana K.K

Nie życzymy sobie zeby ktoś opisywał pracowników z naszej zmiany! Czy wy kobiety nie macie co robić? Nie macie swoich problemów?! To jest forum o firmie, zarobkach itd a wy tu sprawy prywatne wtracacie?! Co tu ma do szukania opinia a wagowych,brygadzistkach, mechanikach i ich rodzinach?! Proponujemy zabrać się za pracę zająć się rodzina i dziećmi jeżeli ich nie macie to usiądzcie i zastanówcie się same nad swoim zachowaniem a nie oceniajcie innych. Pozdrawiamy zmiana Pani Kasi. Która wcale nie pluje żółcia jak to któraś inteligentna napisała.

ewa

Chyba się wam pomieszało żeby tutaj takim błotem się obrzucać jak macie cos do niej to w oczy powiedz każdy jest dorosły i wie co robi a to jest forum na temat płacy i pracy a nie kto z kim łazi prawda romanse sa wszędzie w każdym zakładzie się cos wydarzy bo to skupisko ludzkie kobiety z facetami pracują to jest nie uniknione ale do cholery nie opisujcie się na forum ja osobiście ciesze się ze w takim milano nie pracuje bo mało zarabiacie .

gosc
@ewa

Skoro nie prscujesz to co sie wypowiadasz?! Chcemy spokojnej pracy,rownego traktowania.Ile mozna patrzrc jak tosc jest bezkarny .Ty musisz za****a ktos inny sie podpiera o stol i patrzy w oczy 8 godzin

ania

Sadzac po opiniach widać ze baron czy milano to nie ciekawe zarobki sa ja akurat pracuje w kimballu i pare osob przyszło stamtąd do nas to opowiadali ile zarabiali tak normalnie masakra na takie rabanie trzy zmiany wstyd żeby ludziom tak płacic.

szef

Niemiecki firmy zaczynaja miec problemy(patrz oficjalne dane z niemiec), a krafta wygryzam z rynku juz maja coraz mniej zamowien i w takim okresie szczytowym jak teraz nie maja pelnego tygodnia produkcji.Pozatym nadchodzi PIS kapital zagraniczny moze miec pid gorke.

@szef

Tak jasne tylko ze czekolada z krafta jest lepsza i nie tylko to tam produkują i maja dwa razy większe zarobki od milano a to ze maja przestój to może być inna przyczyna a wy na pewno tez czasem macie tzn mniej pracy ja się ciesze ze w tak syfnej firmie nie pracuje wolałam zakłady takie które dobrze płaca a ludzie jak wszędzie sa fajni i tez nie zresztą mój zakład się rozwija.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ZWC „Millano”? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku PAKOWACZ wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
ala

Nigdy nie będzie lepiej w milano bo to polska firma a Nivea sa to firma zagraniczna i zawsze będziemy mieć dobre zarobki tak jak unilever rpc bebo kimball czy Wrigley bo to sa zagraniczne firmy i zawsze w tych firmach będą lepsze zarobki ja się dziwie ze dużo osob nie przeniosło się do krafta bo sa lepsze zarobki i tez miedzy innymi czekolada także zycze wszystkim żeby babki miały 2 przed wypłatą na reke bez sb i ndz i bogaty socjal ze co 3 msce premia kwartalna w wysokości połowe wypłaty czyli 3 razy w roku bo ja takie cos mam.

szef

Weekendy z rodziną - "bezcenne", a za kilka miesięcy Alu będzie lepiej niż w nivea

w&w

Propozycja firmy !! Smiech na sali, parodie robia

ala

To jak mało płaca to czemu ludzie nie szukają gdzie indziej pracy w lepszej firmie to podziwiam bo ktoś mi mówił ze w tej firmie zarabia się 1300zł na reke bez sb i ndz kobieta na 3 zmiany jabym nie mogła tak zarabiać bo utrzymuje się sama mam rachunki jedzenie kupuje sama itp to w biedronce lidlu lepiej płaca i bez nocek.

Do W4 i W5

Prosimy o przekazanie ww informacji kolega i kolezanka w pracy aby wszyscy sie mogli dowiedziec o akcji protestacyjnej.

Do W4 I W5

Drodzy koledzy i kolezanki w zwiazku z brakiem wzrostu wynagrodzen od kilku lat podejmujemy akcje protestacyjna polegajaca w pierwszej kolejnosci na nie przychodzeniu do pracy w weekendy poczawszy od najblizszego weekendu czyli od 17.10.2015 az do odwolania. Jezeli to nie poskutkuje planujemy kolejne akcje protestacyjne. Pozdrawiam

ala

Kiedys chciałam w milano pracować byłam na rozmowie ale jak się dowiedziałam o zarobkach jakie sa to masakra niskie nawet z nadgodzinami to mało nie podjęłam tutaj pracy w zagranicznej firmie podjęłam prace i tez na 3 zmiany tylko ze w nivei sa i 10 lat tam prauje i na reke mam 2500zł z sb więcej mam jak czasem sa i ludzie się tak nie obgadują jak u was i błotem się obrzucają wiadomo w każdym zakładzie się cos dzieje ale to jest forum o pracy i płacy bo to jest ważne a nie kto z kim spi itp wstyd tylko ze ludzie dorośli a tak się błotem obrzucają a inni to czytają.

****
@ala

Dokładnie tak jak piszesz... Tylko pierdołami się zajmują to jest ich zycie:) i weź pracuj z takimi ludzmi.Ale to się nie zmieni co prawda są wyjątki tam i normalni ludzie.. ale to małe ilości.. A co do placy to wstyd ze takie grosze człowiek dostaję... i weż tu utrzymaj się skandal.. ludzie już dawno powinni protestować, a jak nic nie będą robic t tak będą mieć caly czas bo nic się nie zmieni... ale z drugiej strony pierdusą to bym po prmi od razu brała może by przestali ruszać dobrych ludzi.. co za zazdrość tam jest... ochyda normalnie

@****

Ciesze się ze z takimi ludzmi nie pracuje choć idealny nikt nie jest i ciesze się ze w takiej syfnej firmie nie pracuje gdzie tak mało płaca bo ja na trzy zm bez sb i ndz zarabiam 2500zł na reke i bogaty socjal mam bo premie na swieta wczasowe itp a wcześniej pisałam gdzie pracuje ze w nivei sa i tez niektórzy ludzie narzekają bo nikomu się nie dogodzi.

Brawo Natala!!! Nie przejmujcie sie jakos wywloka.. chyba zal jej (usunięte przez administratora) sciska ze nie spojrzy na ta wlasnie osobe.. co za patologia tam pracuje ojaaaa.. chyba za malo roboty maja i trzeba im podkrecic tepo to kuwaaa nie bedzie czasu na (usunięte przez administratora) pierdusnice smierdzace.wrrrr

Natalia

Chciałabym napisać do Ciebie Ty śmieszny człowieczku,że nie uda się Tobie namieszać nam w życiu. I odwal się od mojego męża!!!Jak jesteś taka/i odważny to się przedstaw Ty podły kłamco. Życzę Tobie żeby te paluchy Ci uschły a jęzor zgnił.Pozdrawiam gorąco. Żona Tobiasza najwspanialszego męża i ojca

zza biurka

Dla części osób wracają stare premie

*****

Widzę komuś się nudzi... i nie ma swojego zycia i ma je tak nudne ze zajmuje się kogoś.Jaka fajna historia no proszę.. Zwykle ścierwo to napisało które boi sie pokazać mordę i powiedzieć wprost.. i coś tą osobę boli.. ha ha.. Żałosne to jest.. kij ma dwa końce...

viola

witam zaczynam prace w Milano na Wysogotowskiej ,szukam osób ,grupy pracowników z milano które za opłatą drobną się podwozą bo dojazd jest masakryczny

yyyy

Ja pozdrawiam wszystkie pracownice co pracowały w terrawicie w większy syf trafiły niż miały ja pozdrawiam szczególnie Ade co pracowała w terrawicie .

Zuza

Witam. Czy mógłby ktoś zdradzić jakie są warunki dla PH dla rynku tradycyjnego ? Chodzi mi głównie o to ile można realnie miesięcznie zarobić. Zdaję sobie sprawę że jest to produkt w pewnym sensie sezonowy i pewnie są duże wahania w tej kwestii - ale ile tak przeciętnie można na rękę zabrać.

buziaczek

Tak tak na pewno ... Opinie w millano już dawno ma zepsutą więc każdy czeka aż sama się zwolni !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o ZWC „Millano” - Poznań

• Jak się pracuje w ZWC „Millano”?

Zobacz opinie na temat firmy ZWC „Millano” tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZWC „Millano”?

ZWC „Millano”