Opinie o ZWC „Millano” w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ZWC „Millano”. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w ZWC „Millano” o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZWC „Millano” w Poznań

była*

lalala

jeśli ci chodzi o tamten weekend gdy miala nocki to bylam bo dwa dni autem jechala bo zabierala mnie i ten weekend tez byla. Zajmijcie sie swoja praca i nie zwracajcie na kogos uwagi! To jej sprawa czy ja zwolnia! Zal mi was jak to czytam !

buziaczek

jest młoda i ma prawo na co? na branie kasy z zakładu za siedzenie w domu?! Jak każdy wie weekend się zbliża a pani Roksanki oczywiście w pracy nie ma . Takich leni śmierdzących nie potrzebują do millano !! Przegrana u brygadzistki jest w 100%

lalala

a ty patrz na siebie a nie na nia. Nie wiesz na jej temat nic i o jej problemach! Zajmi sie swoja (usunięte przez administratora) i twoja L!,.. Jest młoda ma prawo! I na ch... sie interesujesz co ona robi na pniewach! Źal mi was!

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ZWC „Millano”? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku PAKOWACZ wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
buziaczek

Tak nie może być pracownica z W-4 olewa prace ciągle bierze L4 po to by bujać się po Pniewach i na imprezach. Lepiej jak zarudniliby pracowitą osobę na jej miejsce. Pani Roksanko może czas wziąć się za robotę albo ustąpić miejsce innej pracowitej osobie

Miki

Gdy czytam to forum to widzę, że w Millano nic się nie zmieniło... Ludzie czy nie widzicie, że Wy sami sobie taką atmosferę w pracy tworzycie? Nawet tu się obgadujecie wzajemnie. Zastanówcie się, gdyby każdy zajął się swoimi obowiązkami i swoim życiem prywatnym, czy nie żyło by się każdemu lepiej? Ale widzę, że tu wylewa się żółć taka, jak z brygadzistki Katarzyny

Gucio

Napisze ktoś konkretnie jakie są pensje pracowników? Setki płacone W święta? Jak wygląda z sobota? Premie są? nadgodziny jak liczone?

nicki_minaj_from_Pniewycity

Podwyzka podwyzka, ale wyplata i setki zenada! Lepiej na chorobowe isc niz pracowac i sie przemeczac...

obcy2

Masz rację :obcy: w tej firmie gdzie gro obsady .mówiąc delikatnie miasto widzi od święta co One mają robić jak tylko obserwować sąsiadów i im d..... rąbać i to im pozostaje robić w pracy. Tym żyją . To jest ich żywioł. Tym żyje firma pierdoły i głupota.

obcy

Faktycznie nic nowego w Milano nikomu nic nie można przypiąć żadnych ciekawostek z życia co się dzieje ,kto z kim gdzie? Porażka! To czym Wy żyjecie jak nie sensacjami?

w4

To nie były podwyżki.Będzie mniejsza premia i summa summarum wypłaty będą takie same jak były.

w5

Ile procent podwyżki dostaliście? u mnie wyszło 15 %

w4
@w5

więcej, u mnie ok 20%

giboooomi

witam a jak sporty lozkowe na magazynie?wagowa jest spoko nie hahahhaa

sssssjjjjas

co tu taka nuda na tym forum

pinki

Podczas nieobecności brygadzistki Doroty. M. zwykła pracownica przejęła władze i trochę w główce jej się poprzewracało bo myśli ze jest kimś lepszym od nas a jest tylko wagową.P. Alicja. Z. rozdawała nam kartki od wypłaty a powinien to zrobić kierownik lub brygadzistka z dołu jeśli nie ma brygadzistki. Rządzi ludźmi, rozkazuje prześladuje w biurze z kierownikiem co to ma być. My HR i wszyscy mamy już jej dosyć. Jest to niepojęte że widziała nasze pensje a nie ma prawa bo nie ma uprawniona do tego. Pani Alicjo nie masz,, zielonego czepka" i nie będziesz miała my mamy już brygadzistke. Na brygadxistke trzeba mieć wygląd!!!!

dupeczka
@pinki

ejj panienki nie myślcie sobie że każda z was może zajmować sie podczas nieobecnosci p. Doroty jej funkcją. Ala przejęła funkcje bo chyba poprosił ją o to Kierownik - prawda?? No to wrzudzcie na luz!!!!!!

gość
@dupeczka

Pinki... Ty nie masz wyglądu, wiedzy, a nawet wystarczającej znajomości ortografii, aby zastąpić p. Dorotę. Zastąpić możesz jedynie jedną ze sfrustrowanych etatowych narzekających w kiblu przy fajce, jak się Wami rządzi. Tyle, że Wy sami do niczego się nie nadajecie, bo byście zginęli. Czepiasz się, że Alicja nie ma zielonego czepka? To ona na niego zasługuje, a Ty lepiej zdejmij swój, bo Twój znikomy mózg się przegrzewa pod czepkiem. A teraz pozostawiam Ci trochę miejsca na złośliwości w końcu każdy frustrat powinien mieć prawo się wyładować. Pozdrawiam. :)

nikitaaa
@gość

Widzę ,że bronisz koleżanki pasujesz razem z nią :) hahahahahahaha ŚMIECH NA SALI !!!!!!

nina91
@nikitaaa

Jakie sporty łóżkowe ,że niby wagowa ? Czego my się dowiadujemy ? Masakra !!! Że niby z kim !!!! :D hahahhahahahah

stw

witam zna ktos pania kasie w z szamotol nadal lubi sporty lozkowe?

z boku

I po co tu pisać prawdę skoro ważne i prawdziwe rzeczy czujny admin za słuszną kasę i tak usunie z opinii a zostawi to co wygodne i ""słuszne"".A Wy do roboty bo apetyt rośnie w miarę jedzenia. Pa

z boku

NdNf

A wy sobie piszcie może komuś będzie lepiej ale i tak niczego nie zmienicie. Jak było tak będzie bo czego Wy oczekujecie?Od cudów jest Bóg a nie nasze wasze pisanie z prośbą sugestią o zmianę tego co w firmie jest od zawsze. Zrozumcie w końcu gdzie jest Wasze miejsce w tym szeregu ! Zawsze na końcu i nie podnosić za bardzo głowy " szczurek jestem"

kasia

jak długo trwa szkolenie BHP? to ważna dla mnie informacja bo studiuje i chciałabym zdazyc na kolokwium

Zostaw merytoryczną opinię o ZWC „Millano” - Poznań

• Jak się pracuje w ZWC „Millano”?

Zobacz opinie na temat firmy ZWC „Millano” tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZWC „Millano”?

ZWC „Millano”