Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu

Poznań

Opinie o Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu

M.K-N

5 lat pracy za 2200zł. Bez szans na jakikolwiek awans, bez szans na podwyżkę mimo wzorowych ocen okresowych jakie dostawałam. Dobra atmosfera, godziny pracy i lokalizacja... to wszystko co dobrego można o WSB jako pracodawcy powiedzieć. Kanclerz co chwila nowa bryka i gadżety, podobnie Pani wicekanclerz. Dyrektor cudowny człowiek, ale to niestety nie on ma tutaj wpływa na cokolwiek. Dobra praca na macieżyńskie nic więcej :( Zmarnowałam tam zbyt wiele czasu.

Patrycja

Cześć, Na temat czelni zazwyczaj wypowiadali się studenci, już za kilka tygodni zaczynają się studia więc będzie padało więcej zapytań odnośnie studiów. Natomiast ja, znalazłam kilka ciekawych ogłoszeń rekrutacyjnych, czy wśród Nas są osoby zatrudnione w Uczelni? Napiszcie czy polecacie pracę, jak wygląda zatrudnienie?

Kamil

Ciągle rekrutują bo mają dużą rotację, jak ktoś się tam zatrudni to widzi, że jak na dzisiejsze czasy płace są bardzo ale to bardzo niskie i nie ma perspektyw na podwyżki, ponieważ ludzie którzy pracują tam od lat takiej nie widzieli, w niektórych działach są jakieś ruchy w płacach ale po rodzinie i znajomych. Szefowie posuwają się do zachowań na granicy mobingu bo najwyraźniej sobie nie radzą w obecnej rzeczywistości. Co jest najbardziej ironiczne firma uczy dobrych praktyk. Pracowałem tam przez ponad rok i zdecydowanie nie polecam tej firmy jako pracodawcy. Piszę firmy bo to firma prywatna.

rubin

a nie wiecie kochani forumowicze czy firma nadal jest w trakcie rekrutowania nowych specjalistów i doradców edukacyjnych? wiem że były takie ogłoszenia o pracę przed wakacjami i nie wiem czy temat jest nadal aktualny

Asia

Przecież wsb to firma prywatna!!

Zostaw opinię o Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu