Opinie o BLUE energy Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy BLUE energy Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BLUE energy Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BLUE energy Sp. z o.o. w Poznań

Jak szefostwo w BLUE energy Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Pracownik Nowy wpis

Podejście szefostwa do pracowników to chyba najmocniejszy atut tej firmy. Jeśli Ci na tym zależy to uderzaj ;)

Obiektywnie Nowy wpis

Generalnie bardzo dobrze, ale może być różnie jeżeli chodzi o poszczególnych kierowników średniego szczebla.

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do BLUE energy Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko konsultant ubezpieczeniowy?

mick111

Czy ktoś wie jak często firma prowadzi rekrutacje na stanowisko programisty? Nie udało się dostać pracy tym razem ale rozmowa przebiegła dość sprawnie, przede wszystkim nie było niepotrzebnych zadań rekrutacyjnych a konkretne pytania techniczne.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie BLUE energy Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

Byłem na rozmowie w firmie Blue Energy. Zero profesjonalizmu ze strony Pana który przeprowadzał rozmowę, miałem wrażenie ze nie wie z kim rozmawia i nawet nie miał przygotowanego mojego CV. Podczas rozmowy od samego początku co chwile robił coś w telefonie. Mówienie ze się oddzwoni i zapewnianie ”My oddzwaniamy, dajemy zawsze znać” oczywiście nie było takiej sytuacji. Strata czasu. Nie polecam

Kandydowałem jakieś pół roku temu na jedno z stanowisk, rozmowa przebiegła luźno, podałem swoje wymagania, co mogę zaoferować, co mogę i w sumie tyle. Do zrobienia zadanie techniczne, które w sumie mogą wykorzystać w swojej firmie i oszczędzać kasę na frajerach z rekrutacji. Co do rekrutacji - obiecują że oddzwonią, jednak nic takiego nie ma miejsca. Bardzo nieprofesjonalne podejście, strata czasu. Zarobki jakie są w stanie zaoferować są śmiesznie niskie, na szczęście długo nie musiałem szukać i znalazłem prace 2x lepiej płatną.

Kandydat 2
@Kandydat

Potwierdzam, nie oddzwaniają

Czy w BLUE energy Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

bea

Tak

Aleksandra

Ciekawa jestem, jakie są w BLUE energy stawki dla programisty Java i jak się mają do rynkowych? Wspominam o tym nie bez powodu - firma szuka poprzez swą stronę kandydatów na to stanowisko. Co ciekawe, nie wymaga certyfikatów. Jeśli ktoś może zweryfikować, czy istotnie wystarczy mieć doświadczenie, to także będę wdzięczna za odzew.

Wiktor

Mam nadzieję, że tak dobrze się wam pracuje i dlatego nie ma chętnych żeby tu zaglądać?

m

Czy ktoś był na rozmowie rekrutacyjnej w tej firmie? Jak przebiegała?

admin

Dobrze pracuje Ci się w firmie BLUE energy Sp. z o.o. czy masz jednak kilka zastrzeżeń lub uwag odnośnie pracy, pensji? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o BLUE energy Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w BLUE energy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BLUE energy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BLUE energy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BLUE energy Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BLUE energy Sp. z o.o.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042