Opinie o Capgemini w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Capgemini. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Capgemini o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Capgemini w Wrocław

A.

Firma dobra na start albo żeby się przebranżowić. Sporo projektów utrzymaniowych ze starymi technologiami, do których wrzuca się nowych pracowników obiecując im szybki upgrade technologiczny. Dobrym przykładem jest projekt z niebieską kotwicą. Nie ma tu wiele możliwości rozwoju, za to leadership zapewnia, że to wyjątkowy projekt. Częste zmiany priorytetów i presja na wyrabianie KPI odbijają się na jakości. Teoretycznie masz jednak wpływ na wybór projektu, albo możliwość jego zmiany. W praktyce jest na to mała szansa, a często to po prostu niemożliwe. Twój przełożony jednak sprawdzi Twoją cierpliwość i będzie powtarzał, że szuka dla Ciebie nowego projektu. Oczywiście możesz trafić na kogoś, kto nie będzie owijał, albo faktycznie wyciągnie z takiego projektu. Obsadzanie projektów to w zasadzie jedna wielka niewiadoma. Trackowanie czasu pracy w dwóch systemach można nawet zrozumieć. Natomiast rozliczanie pracownika z czasu wykonywania zadania pokazuje, że management średniego szczebla nie ma zaufania do podwładnych i nawet się z tym specjalnie nie kryje. Osoby odpowiedzialne za zarządzanie projektem nie zawsze są do tego przygotowane. To raczej zasiedziani programiści. Kiedy centrala projektu wymaga ponadprogramowej pracy, team lead mówi jakie to kluczowe zadanie i jak ważna jest Twoja rola. W przypadku jakichkolwiek niepowodzeń zrzuci winę na pracownika. Niestety ten sam team lead jest też jedyną osobą, która uczestniczy w rozmowie ewaluacyjnej z Twoim managerem. W capgemini jest to nieprzejrzysty proces. Oceny dokonuje się tylko w oparciu o opinię leada, który widzi Cię jedynie przez pryzmat KPI w excelu. Do tego zwykle zapomina o Twoim udziale w krytycznych dla projektu momentach. Nigdy nie jest jasne co wpływa na Twoją podwyżkę/awans lub jej brak. Rozmowa ewaluacyjna jest w październiku/listopadzie, a wyniki w marcu/kwietniu. Wygląda to tak jakby firma chciała przytrzymać pracownika w oczekiwaniu na awans, ponieważ zarobki po ok. 2 latach doświadczenia plasują się 20-30% poniżej średniej w branży. No chyba, że przychodzisz na grade A1 albo właśnie zaczynasz swoja przygodę z IT. Wtedy zarobki nie wyglądają tak źle. Poza tym firma daje pracownikom możliwość szkoleń - jak twierdzi są one dostępne, gdy jest taka potrzeba. A w praktyce? Pracownik ma na to 4 dni w roku. To wszystko powoduje olbrzymią rotacje, która normalnie zmusiłaby management do zmiany podejścia. Zamiast tego jest dużo maili o sukcesach firmy wysyłanych przez całe piętro spin doktorów. Na plus jest dostęp do platformy szkoleniowej, brak dress code, dobrze skomunikowane i wyposażone biuro. Jest też szansa na trafienie do lepiej prowadzonych projektów i możliwość pracy w najnowszych technologiach.

Greg
@A.

można wiedzieć na jakie stanowisko aplikowałeś wd. ogłoszenia ?

niebieskaKotwicaProjekt
@A.

KPI stosowany w projekcie można uznać tylko za formę szykany, mentalnej pałki, nielegalnej zresztą. Jakby ktoś liczył KPI to by wiedział ile jest błędów zgłaszanych przez klienta i jak cierpi reputacja firmy. Bo klient to widzi. KPI jakby był rzeczywistym wskaźnikiem a nie napastliwym zachowaniem tzw. lidera wskazał by na błąd w cyklu życica aplikacji. Nie pisze się 1 mln linii kodu a po rotacji po wielu miesiącach "testuje" przez nowozatrudnionych programistów poprzez źle opisane testy tylko testy powinny się odbyć natychmiast przez autora kodu po napisaniu komponentu. Ten projekt to efekt nieuctwa, (usunięte przez administratora) i lenistwa ze szczególnym wskazaniem na było lidera X.

xx

Na jakie mniej więcej wynagrodzenie brutto można liczyć na stanowisku junior developer posiadając trochę ponad rok doświadczenia?

@xx

Cześć, Zarobki są uzależnione od zakresu obowiązków na danym stanowisku, od doświadczenia kandydata, kompetencji merytorycznych i językowych. W procesie rekrutacji zawsze najpierw kierujemy pytanie o oczekiwania finansowe w stronę kandydata, dlatego ciężko jest jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Jeżeli dane stanowisko Cię interesuje - zachęcam do rekrutacji. Przy okazji rozmowy dowiesz się węcej szczegółów.

Tom

Sporo ludzi narzeka, ja pracowalem jako programista i mam dobre wrażenia. Przede wszystkim jest to korpo, ale z ludzką twarzą, dosyć poukładane, można się sporo nauczyć. W CV Cap też całkiem ładnie wygląda. Są benefity typu workshopy czy szkolenia, firma inwestuje w jezyk niemiecki i przyznam, ze pracownicy naprawade wygladaja pod tym wzdgledem przyzwoicie na tle innych firm, gdzie pracowalem po niemiecku. Wiadomo, ze sporo zalezy od projektu i z tym mozyna roznie trafić. Kasa na przyzwoitym poziomie na poczatku, po roku podwyzka, pozniej inna firma mocno przebila finansowo oferta Capa wiec jako, że byłem niecierpliwy odszedlem, ale generalnie teraz lub w przyszlosci myślę o powrocie, jeżeli znajdzie się fajny projekt i finansowo się dogadamy.

VBob
@Tom

A ja ma bardzo złe wrażenia.

@VBob

ja równiez

CyberPank77
@Tom

Crunching opisywany po premierze tej gry to mały pikuś. W największym projekcie logistycznym lider se wymyślił kpi i liczył ilosc czasu na rozwiązanie błędu w kodzie ludzi którzy się dawno zwolnili. Cały czas ponura atmosfera, nękanie, a manager na spotkaniach integracyjnych z klientem się pytał co ci programiści tacy leniwi, jak robiłem bugi to 4 godziny i poprawiony. Moduł 3 mln lini kodu, server startował 45 min. Taka kobyla. Klient zdefiowal ponad 700 modułów bo tak mu było wygodnie w rezultacie środowisko programistyczne dostawało kota. Codzienne ładowanie baz po 2 godziny bo się nie mieszczą... i wiele innych złych histori. Rejestracja czasu pracy w kilku systemach. Masakra. Dajcie se spokój z tą firmą. Lider to dozorca klienta.

Maja

To może w takim razie podzielisz się swoimi doświadczeniami z pracy w firmie? Zastanawiam się z czego wynikają różnice w Waszych opiniach. Czy może być to spowodowane zajmowaniem innego stanowiska? Ciekawi mnie to.

TheNick
@Maja

Maju, może zacznijcie w końcu aktywnie słuchać i reagować na to, co ludzie przekazują Wam w exit interview, zamiast udawać naiwnego i podpytywać się, o to samo, na forach internetowych?

jn
@Maja

każdy projekt to inny świat. W jednym fajny zespół, wyluzowany klient i laba, w drugim terminy, lider psychopata i ciągły stres. Plus taki, że jak ci się nie podoba idziesz do szefa i mówisz, że zmieniasz projekt albo odchodzisz. Jak coś sobą reprezentujesz to w ciągu kilku tygodni - miesięcy lądujesz tam, gdzie ci bardzie odpowiada. No ale jak jedyną reakcją na problemy z projekcie jest wzrok w podłogę i szloch w domu to co się dziwić, że ludzie wylewają tu swoją frustrację.

Lady_K

Hej, czy ktoś mógłby mi coś więcej powiedzieć o PMO w Capgemini we Wro? Widziałam ogłoszenie, że obecnie szukają z niemieckim, warto aplikować?

@Lady_K

Cześć, Jeżeli masz pytania do samej oferty to wszystkie wymagania zawarte są na stronie pod linkiem: https://capgeminisoftware.pl/oferta-pracy/project-management-office-analyst-z-niemieckim/ Najważniejsze z nich to dobry niemiecki, przydaje się znajomość Excela itp. PMO to zadania administracyjne, wspierające nasze projekty od strony formalnej. Jeżeli masz jakieś pytania – śmiało zadaj je przy aplikowaniu lub już podczas rozmowy telefonicznej z rekruterem.

mgajdoke
@Lady_K

Nie polecam, szczególnie jak trafisz na projekt do Ani. Dużo zależy nie tyle od projektu, ale też od pokoju w którym usiądziesz. Ja siedziałam z niemowami, nikt nie chciał ze mną gadać, o wspólnej kawie nie wspomnę - pół roku bez znajomych, w pokoju gdzie wszyscy milczą - katorga. Zadania na początku dla przedszkolaka, można się zdziwić. Jakieś przepisywanie (usunięte przez administratora) rzeczy, odpowiadasz na maila za pomocą template, nie wiem po co komu język, jak wszystko jest z góry ustalone. Wyłącz myślenie - motto PMO. Pozdrawiam

bardzo dlugo, pierwszy kontakt w grudniu a rozpoczecie pracy w MAJU! ( mialem 1 msc wypowiedzenia ) to 5 msc!. Ale to moze przez to ze zatrudniany bylem przez agencje a nie bezposrednio. Sama rozmowa klasyczna, czyli pytania z ISTQB, nie wiem po co robilem certyfikat skoro na rozmowie o prace i tak mnie pytaja z definicji z certyfikatu troche taki brak szacunku. Reszta rozmowy spoko, sql sprawdzany na podstawowych zapytaniach SELECT, ALTER DELTE, proste JOIN. Reszta rozmowy to typowa gadka o firmie i mozliweosciach. Niestety (usunięte przez administratora) mnie na rozmowie bo ustalalismy 100% zdalnej pracy a pozniej sie okazalo "ze cos zle zrozumialem". Bierzcie wszystko na pismie, albo na maila ustalenia.

Standardowe o ISTBQ i z SQL'a

logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
mgajdoke

Pracowałam tam aż 4 miechy... chyba pobiłam rekord Nikomu nie polecam, chyba, że ktoś ma dużo na głowie i zależy mu na kasie. Zarabiałam dobrze patrząc na to co robiłam (czyli nic), ale siedzenie 8h w biurze i nic nie robienie oprócz przepisywania liczb z rachunku do exela, bez znajomych, koleżanek - dobijało. Przychodząc do pracy nikt ze mną nie rozmawiał, pokój w którym byłam - chyba każdy miał tam do siebie kosę :O Nigdy nic takiego mnie nie spotkało. Najdłuższe 4 miechy w moim życiu. Patologia, dziwna atmosfera.

javowiec

Jestem byłym pracownikiem i firmę oceniam jako dobrą, ale nie na tyle, żeby spędzić w niej dłużej niż 2 lata :). Tylko, aby złapać doświadczenie do CV. Po prostu po tym czasie opłaca się przejść do innej firmy. Jeśli chodzi o możliwości rozwoju to zależy od projektu, ale ja oceniam je słabo. Raczej stare technologie. Zdarza się też oferowanie programistom projektów, gdzie programowania nie ma, lub używane technologie są niezgodne z profilem pracownika i do tego tak stare, że uczenie się ich raczej nie przyniesie korzyści na rynku pracy np. COBOL. Dlatego jeśli chce się dostać lepszą pracę to należy uczyć się samemu i nie dać się wrzucić do totalnie słabego projektu. Co roczne podwyżki są małe, bo pensja nie nadąża za rynkiem. Oczywiście, jeśli, ktoś przechodzi z innej branży to nie ma, co się zastanawiać. IT będzie zawsze o niebo lepsze.

Wieslaw
@javowiec

Nie jest tak że wszystkie projekty są stare technologicznie. Są projekty oparte o chmurę i big data. I byłem chwile w takim. Nie moge podać nazwy ale projekt fajny. Kupe springa i kolejek komunikatów.

Fu

Pracowałem tam i nie polecam. Gdy trafisz do projektu (usunięte przez administratora)to porzucenie pracy od razu jest najlepszym sposobem. Ja tak nie zrobiłem i żałuję.

TheNick
@Fu

Z tego co piszesz, to nie jedyny, a jeden z wielu projektów w Capgemini, w których natychmiastowe wypowiedzenie umowy o pracę, to najlepsze rozwiązanie. Firma zatrudnia i awansuje na ważne role projektowe ludzi, którzy skutecznie obrzydzają każdy kolejny dzień spędzony w tej firmie. Na szczęście na rynku istnieje wiele innych firm IT, w których szacunek do pracowników, projekty z wykorzystaniem najnowszych technologii i konkurencyjne stawki wynagrodzeń są czymś naturalnym.

LoL

Chyba cap ma problem z ludźmi, poszła fama w miasto że to dziadowo na maksa ? A nie mówiłem? Nie tłumaczyłem ? Dalej hierarchię budujecie z autochtonów w projektach? Dalej agresja ? No bo crunch to to nie jest. Łapcie to za twarz albo nic Wam nie pomoże, i jak się połapią w kraju żab i czerwonego wina to skasują min. połowę autochtonów na wypasionych stołkach. Ja nie takie rzeczy widziałem.XD

Były
@LoL

A może by ich opisać na forum dla inwestorów ? Tam podobno ważna jest rola społeczna firmy.

Ktos
@LoL

Znowu exodus ? Ha ha ha !

Wieslaw
@LoL

Ale się ludzie rozpisali :) . Jak starałem się to komuś w bardzo dużym logistycznym projekcie wytłumaczyć to usłyszałem że nie jestem żadnym architektem i mam klepać bugi. No to obstawiam że ten projekt upadnie, bo maintenance i rozwój nie będzie możliwy ze względu na ciągłe oblepianie wszystkiego kodem no i ten framework autorski. I tak jak miałem racje co do pewnego znienawidzonego desktopa XD tak mam racje co do całego projektu. Żadnej satysfakcji oczywiście nie mam i szkoda mi tej całej roboty w to włożonej. I bardzo chciałbym się mylić.

seba

Jakie są warunki w biurze/open office Capgemini w działach związanych z Business Intelligence/ETL? Czy biurka są ciasno, koło siebie, że każdy patrzy sobie w monitor? Czy dostępne są dodatkowe monitory, środowiska devove albo po prostu fajne, duże biurka i wygodne fotele? Jak wygląda logowanie czasu i mierzenie wydajności w projektach?

seba
@seba

halo, transparentna firmo. Odpowiesz?

Reddit
@seba

Opiszcie ich na reddit. Jak odpali to mają przes..ne.

JAŁOWY

Witam, jaka jest rotacja wśród programistów ? Pytam bo to ważne aby pracować z profesjonalistami którzy mają doświadczenie nabyte w konkretnym projekcie.

LoL

Tu był taki fajny tekst o Cyberpunk 2077 i Cap, gdzie jest ten tekst :)))) ?

m1n1mal1st

Czy maja jakies projekte w reactie albo node?

@m1n1mal1st

Cześć, W tej chwili mamy stanowiska React/React Native. Znajdziesz je pod linkiem: https://capgeminisoftware.pl/oferty-pracy/?lang=pl&search=react

Czy w obrębie jednego działu w Capgemini są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Agata

Cześć, W Capgemini, nie inaczej niz w innych firmach - zazwyczaj naturalne jest, że po nabyciu niezbędnego, projektowego doświadczenia osoba awansuje na project managera/lidera działu, jeżeli posiada wymagane umiejętności. Mam nadzieje,ze odpowiedzialam na Twoje pytanie :)

m1n1mal1st

Jak wygląda praca testera w Capgemini? Na jaką stawkę mogę liczyć przy 2 lata doświadczenia? i jak wygląda rozwój?

@m1n1mal1st

Cześć, jeżeli chodzi o samą pracę i to jak wygląda - najlepiej odpowiedzą nasi pracownicy, którzy są na interesującym Cię stanowisku. Wszystkie wymagania znajdziesz opisane w ofercie na naszej www, czyli www.capgeminisoftware.pl Jeżeli masz jakieś pytania podczas procesu rekrutacji - śmiało zadawaj je rekruterowi. Zarobki są uzależnione od zakresu obowiązków na danym stanowisku, od doświadczenia kandydata, kompetencji merytorycznych i językowych. W procesie rekrutacji zawsze najpierw kierujemy pytanie o oczekiwania finansowe w stronę kandydata, dlatego ciężko jest jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Mam nadzieję, że pomogłam :) Pozdrawiam

TestingGirl
@m1n1mal1st

Slyszalam, ze mid-analityk testow od 5-6k netto, po starterkicie maja chyba 6700 brutto

Brałam udział w procesie rekrutacyjnym na stanowisko stażysty. Całość rekrutacji trwała miesiąc, składała się z 2 rozmów przez telefon i 1 rozmowy w firmie. Pani sprawdzająca posługiwanie się językami była bardzo miła i kompetentna, podobnie jak Pan z kolejnej telefonicznej rozmowy. Podczas rozmowy w firmie zostały przeprowadzone zadania, które miały sprawdzić moje umiejętności na dane stanowisko. Powiedziano mi, że mam czekać na telefon do tygodnia od ostatniego etapu rekrutacji. Niestety nikt nie raczył napisać nawet emaila. Rozumiem, że na stanowisko mógł zostać przyjęty ktoś inny, ale fakt, że nikt mnie nie poinformował o ostatecznej decyzji uważam za brak szacunku. Miałam dobrą opinie na temat tej firmy, jednak po przejściu przez ten cały chory proces rekrutacji uważam, że było to tylko marnowanie czasu. Wszystkie te etapy i sprawdzanie wiedzy można by było załatwić jednym góra dwoma rozmowami, a czas oczekiwania skrócić do tygodnia/dwóch.

Zuzanna
@Anonim

Dzień dobry, zależy nam na tym, żeby nasz proces rekrutacyjny spełniał najwyższe standardy i żeby kandydaci otrzymywali naszą decyzję po każdym etapie procesu. Po rozmowie kwalifikacyjnej powinni otrzymać decyzję oraz feedback. Przepraszamy, że w tym wypadku tak długo czeka Pani na odpowiedź po spotkaniu. Bardzo proszę o kontakt na nasz adres rekrutacyjny: rekrutacja.ssc.pl@capgemini.com, żebyśmy mogli zweryfikować ten przypadek i uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości.

Były
@Anonim

Dobra Twoja że Ciebie nie zatrudnili. Ja tam pracowałem, (usunięte przez administratora), trzech kierowników w projekcie itd. Salog słynie z głupoty i (usunięte przez administratora)czyli najlepszy projekt - podobno.

Przybudówka do oddziału Krakowskiego, który jest głownym centrum w Polsce. Sporo projektów które się pojawiaja i znikaja. Tak samo ludzie. Niestety brak jednej jakości w tym co się robi i kogo zatrudnia. Po etapie "bierzemy kogokolwiek" i szkolimy go na programiste, co przynosilo marne efekty, obecnie jest dramat bo rynek ze wzgledu na covid sie dosc mocno zhermetyzowal. Do tego atmosfera, ktora w zespole moze i byc ok, ale poza nim to niesmaczna korpo papka z bardzo silnym obserwowaniem pracownika. Doswiadczylem, jak i slyszalem, o wielu przypadkach donosznia na siebie do liniowych a nawet do HR. Firma dokłada środków zeby monitorowac, sprawdzac i scigac pacownikow ktorzy moga sie nie zgadzac (lub w ogole sugeruja ze moga sie nie zgadzac) z linia firmy. Unikac. Do tego zarobki w dolnych widelkach tego co jest oferowane w innych firmach we wrocławiu. Szkolenia 99% wewnetrzne, robione przez innych - jakosciowo słabe. Firma dobra na start

Artur
@Paweł

no i teraz ta gonitwa na to by ludzie wracali do pracy mimo pandemi - no jak piszesz - korpo.

@Artur

Witaj Arturze, Nie do końca wiemy, o jakiej gonitwie piszesz ???? Biura Capgemini są ciągle otwarte i nigdy nie były zamykane. Część osób pracowała stale z biura, większość przez bardzo długi okres pracowała z domu. Wielu osobom brakowało wspólnej pracy w projekcie z biura, dlatego stworzyliśmy bezpieczne środowisko pracy w naszych budynkach, które pozwala nam zaprosić ograniczoną liczbę osób w tym samym czasie. Od zawsze atmosfera pracy i relacje między pracownikami to jedne z najważniejszych dla nas wartości. Chcemy nadal je kultywować i realizować-obecnie w modelu hybrydowym. Zachęcamy naszych pracowników do powrotu do biura, jednocześnie dbając o ich bezpieczeństwo. Wdrożone zostały nowe procedury, środki dezynfekcji są ogólnie dostępne tak jak i maseczki na recepcjach. Nasze standardy sanitarne są duży wyższe niż te zalecane przez Ministerstwo Zdrowia i te, które obowiązują, chociażby w sklepach, siłowniach czy restauracjach. Jeśli jednak masz problemy zdrowotne, obawiasz się o swoje zdrowie porozmawiaj ze swoim Przełożonym. Na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Artur
@Agata, dział komunikacji

Agata no prosze cie. ciekawe jaka nowa akcje hr wymysli by do biura przywiazywac. inne firmy it ida w remote a Cap w biuro. Na jakiej podstawie twierdzisz, ze wielu osobom brakowalo wspolnej pracy? zapytaliscie pracownikow? nie przypominam sobie. ja na tej samej podstawie ci powiem ze wielu pracownikom odpowiada model pracy z domu.

@Agata, dział komunikacji

Najpierw piszesz ze biura są otwarte i bezpieczne i jak się za nimi tęskniło to można przyjść popracować z biura ale na koniec dodajesz że jak OBAWIASZ SIW O SWOJE ZDROWIE to porozmawiaj z przełożonym a na pewno znajdziecie rozwiązanie. Czyli co? To jednak nie jest luźne zaproszenie tylko przymus pracy z biura

TestingGirl

Czy ktos jest w stanie odpowiedzeic na jakie widelki placowe moze liczyc osoba 3 lata doswiadczenia w testowaniu, rok automatyzacji, znajomosc selenium webdriver, podstawy java, jmeter, soapui, calkiem dobry niemiecki poparty certyfikatem B2?

Oj dzieje się

Osobiście mam nie miłe wspomnienia z tego miejsca pracy, umowa podpisana z jakimś fikcyjnym stanowiskiem pracy, wmawiają, że to dla dobra pracownika żeby go lepiej dopasować ale w rzeczywistości brak tu możliwości przejścia na inny projekt, często wykonywana praca ma inny charakter niż to co było omawiana na rozmowie. Managerów tu pełno chyba 3 na jednego programistę, oczywiście każdy nie techniczny, nie mający pojęcia o twojej pracy i twoich problemach, wszyscy bezczelnie spychają problemy na ludzi na dole. Masz byc posłuszny i koniec, lepiej tu nie mieć swojego zdania. Zadania są mało rozwojowe i nudne, monotonne powtarzalne. Bardzo dużo jest nie potrzebnego maglowania głowy korpo bzdurami. Jest tu cos takiego jak PV-owanie, PV jest to taki przełożony który wypytuje się o innych ludzi z zespołu co o nich myślisz i na tej podstawie jesteś oceniany. Generalnie spoko miejsce jeśli chcesz i potrafisz godzinami siedzieć na (usunięte przez administratora) i robić jakieś nudne zadania ale jeśli jesteś ambitny i lubisz dostarczać dobrą robotę to nie miejsce dla ciebie. Pracodawca bardzo nie mile nastawiony do pracownika tak jakby PRL. Gdy chcesz odejść to nie wynegocjujesz szybszego przejścia, gdy chcesz zmienić projekt to raczej robisz problemy więc trzeba cie zwolnić itp.

@Oj dzieje się

Cześć, Przykro nam, że masz takie odczucia. Każdy feedback jest dla nas ważny – chcemy aby nasi pracownicy dobrze się czuli w swojej pracy i byli z niej zadowoleni,a takie opinie jak ta wykazują miejsca do poprawy. Mamy nadzieję, że udało Ci się podzielić swoją opinią/doświadczeniem podczas exit interview – to cenna informacja zwrotna. Jeśli jednak chciałbyś jeszcze porozmawiać skontaktuj się z działem HR.

Obecny Pracownik
@Oj dzieje się

Tak, to prawda. Firma pisze jedno w ogłoszeniu o prace o potem jest jak jest. W cap występuje podział na miejscowych i nowych. Ty byłeś nowy.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Capgemini?

Agata, dział komunikacji

Cześć, Umowa na czas nieokreślony obowiązuje od początku współpracy przy większości stanowisk. Natomiast czasami inne warunki i zasady współpracy są przy stażach/praktykach lub w indywidualnych przypadkach. Tutaj umowę na czas nieokreślony otrzymuje się po ustalonym okresie próbnym. Taka informacja zawsze podawana jest podczas rekrutacji.

Greg

Firma jest ok. Płacą przyzwoicie, nie ma problemu ze szkoleniami zewnętrznymi i certyfikacją, co roku podwyżki. Oczywiście jest sporo korpo bullshitu, ale to w końcu korpo :)

Zostaw merytoryczną opinię o Capgemini - Wrocław

• Jak się pracuje w Capgemini?

Zobacz opinie na temat firmy Capgemini tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Capgemini?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 18 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Capgemini?

Kandydaci do pracy w Capgemini napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Capgemini