3 180 285 5 1
Nazwa działu: Marketing

Miałem do czynienia z tą firmą kilka lat temu. Specjalnie osobiście odwiedziłem ich biuro we wrocku. Rozmowa była "pusta". Przyjęła mnie jakaś młoda Polka. Następnie Niemiec. Jak się okazało nie mogli sprostać wymaganiom własnym ogłoszenia własnego. Dodam, że kiedyś mieszkałem kilka lat na stałe w B. R. D. Po prostu nie było tematu. Dodam że dobrze posługuję się j. niemieckim, a w moim zawodzie przepracowalem 5 lat non stop w jednej firmie niemieckiej. Okazało się że poszukują tzw. skoczków na krótkie terminy. Z wykształceniem najwyżej zasadniczej szkoły zawodowej. Moją rada- masz auto + znasz trochę język + posiadasz trochę gotówki / i tak musisz mieć własną na wyjazd/ wyjedź sam, bez pośredników i przez kilka dni odwiedzaj firmy niemieckie tam na miejscu. Zrób to co myśmy robili w latach 80/90. Ja tak zrobiłem po kilku kontaktach z tymi pośrednikami. Właściwie ci w Polsce załatwiają wszystko wirtualnie-via internet. Możesz też na miejscu skorzystać z niemieckiego biura pracy urzędowego. Znajdą Tobie pracę bez oszustów/pośredników. Uważaj też na ppośredników w Niemczech-też mało jest uczciwych. Życzę powodzenia.

KONCEPCJA
@Piotr

Bardzo prosimy o przetłumaczenie na język polski zdania, które napisał Pan w swoim komentarzu: " Jak się okazało nie mogli sprostać wymaganiom własnym ogłoszenia własnego." Chętnie odniesiemy się do niego, ale chcielibyśmy zrozumieć jego sens. Zespół Koncepcja

kierowca
@Piotr

Wyjechałem przez Koncepcję i od 2 lat pracuję w jednej firmie jako kierowca autobusu. Bardzo fajny kontakt z Koncepcją.

@KONCEPCJA

Czysto i po polsku. Nie oferujecie nostryfikacji dyplomów, uznania zawodu. Piszecie w ogłoszeniach że poszukujecie np. mechanika, elektromechanika, elektryka itd. Okazuje się na miejscu, że bez uznania zawodu, nostryfikacji dyplomu/ nie dotyczy kierowców /pracuje się jedynie jako pomocnik. Ale osobiście znam 3 firmy które proponują taką obcję-jezeli pracownik jest zainteresowany. Więc ogłaszajcie uczciwie: poszukujemy pomocników. A skoro tak, to podczas rozmowy wstępnej uczciwie informujcie. Ja jestem już po nostryfikacji dyplomu i uznaniu zawodu. To dzięki pośrednikowi. Pomimo tego nadal pracuję "dla Niego" i zarabiam godziwie. Mogę w każdej chwili się rozstać. Tylko po co? Stawka uczciwa, płacę za usługi biurowe,pomoc prawną, tłumaczenie pism itd.Mialem ochotę zmienić mieszkanie-znaleźli odpowiednie i wynegocjowali tak niskia opłatę , że aż nie do uwierzenia.

ŁS Nowy wpis

Miałem okazję, współpracować z Agencją Pracy Koncepcja kilkakrotnie przy okazji moich wyjazdów do pracy w Niemczech. Za każdym razem pełen profesjonalizm ze strony Agencji, w razie jakichkolwiek pytań zawsze służą pomocą. Zdecydowanie polecam!

@ŁS

Jasne,że możesz być zadowolony jeżdżąc do pracy w charakterze- jak to Oni określają SKOCZKA. Tydzień tu, dwa tygodnie tam, następnie przestój i znowu np. jeden miesiąc bądź kilkanaście dni gdzieś indziej. W końcu Niemcy to spory kraj. Jednak ludzie decydujący się poważnie na wyjazd i zarabianie pieniędzy szukają stabilnego zatrudnienia. W jednym miejscu i u jednego pracodawcy. Pozostawiają zazwyczaj rodzinę w kraju. Wyjazd traktują poważnie. A teraz-podlicz swoje zarobki w B.R.D. przy tych okazjonalnych wyjazdach, załatwianych przez pośrednika, dodaj i podziel czas spędzony tam i na "postojach" w kraju - i ile wyjdzie? Tyle samo zarobisz na miejscu lub nawet więcej nie "bujając" się na obczyźnie. Pod warunkiem że masz u pośrednika 13 euro netto/h + bezpłatne zakwaterowanie. Jeżeli było mniej - to Jesteś na minusie.No i w kraju będziesz miał liczony czas pracy do świadczeń emerytalnych w ciągłości , a nie "ciułany" przy tych okazjonalnych wyjazdach.. No i będziesz na miejscu - u siebie. Nie będziesz (usunięte przez administratora) u Niemca ,ale pracownikiem we własnym kraju. To już nie "te czasy" gdy wyjeżdżało się 2 x po 3 miesiące na wizę i stawiało się dom oraz auto na taryfie, Niemcy również nie ci sami jak wówczas.

Nazwa działu: Finanse

Dodam jeszcze do poprzedniego wpisu. BARDZO mnie osobiście podoba się i zarazem śmieszy określenie używane przez "te" firemki-PROJEKT! Oni nie zdają chyba sobie ze znaczenia tego słowa- projekt. Podobnego słowa używali jeszcze kilka lat temu również "sprzedawcy" - różnego rodzaju ubezpieczeń.Też sprzedawali, ale już w nowszej wersji "produkt". Jednak... w j. polskim i z poręczeniami np. banków. A "ci"? np. ta? z Wrocka? Może spróbują coś napisać w tym temacie? Jest jeszcze kilka w tym mieście takich "firemek". Kilka już wielokrotnie zmieniało adres. Ale jeżeli już ktoś musi wyjechać, to niech weźmie dane główne i wpisze frazę w internecie. Również do KRS. Tam ukarzą się dane przekręta. Np. gdzie prowadził /prezesował w zarządach spółek, fundacjach itp. Zanim się "zapalisz" do wyjazdu-sprawdź z kim masz do czynienia. W końcu to Ty! będziesz pracować na tych ludzi inkasując max. 1/3 że swojej pracy na "obczyźnie" - w najlepszym wypadku.reszta dla "sprzedawców".

KONCEPCJA
@Piotr

Panie Piotrze pomylił Pan firmę. Działamy od 15 lat i nie zmieniliśmy od tego czasu adresu. Tutaj jest miejsce na uwagi dotyczące spostrzeżeń o naszej firmie. Pana uwagi nie są merytoryczne, bo nie zna Pan naszej firmy skoro nie skorzystał Pan z naszych usług. Pozdrawiamy wszystkich naszych wspaniałych pracowników, którzy znaleźli pracę dzięki Koncepcji. Jesteśmy, będziemy, pracujemy.

@KONCEPCJA

Oczywiście że "nie znam firmy, ponieważ nie skorzystałem..." Skoro jednak osobiście pofatygowałem się do biura na rozmowę i nie skorzystałem z usług to wyjaśnia wszystko. Wiem też jak długo działacie na rynku.Jestem z Wrocławia. Niestety dopiero w ostatnich kilku latach powstały str. internetowe na których można wstępnie spr. pośredników. A powstały w wyniku działań pośredników - i nie dla ich reklamy, ale ku przestrodze. Pozdrawiam w tym momencie serdecznie admina. Osobiście znam kilka osób, które po weryfikacji pośrednika na tej stronie nie dały się oszukać i wysłać w "kosmos".

zawiedziony

Wysłałem cv 2 razy w ciągu 1.5 roku do okien do Zwickau. Po pierwszym jak i po drugim razie wszystko wskazywało że jestem dobrym kandydatem , mam doswiadczenie. Języka nie znam niemieckiego, ale pani która ze mną rozmawiała sprawdziła angielski i powiedziała że do piątku a był wtorek odezwie sie pani z Niemiec i mam się z nią dogadac że przyjadę do firmy jeszcze na rozmowę z pracodawcą. Miałem panią z Niemiec poprosic że jak będzie ok i pracodawca mnie zechce to żebym sie nie wracał tylko zaczął pracę od zaraz. Nikt się do tej pory nie odezwał. Ogłoszenie często się pojawia ale nie wiadomo o co tam chodzi, więc może i dobrze że nie zadzwoniła ta pani bo jak na początku takie traktowanie to nie wiadomo co dalej...

Tak2Nie1
KONCECPCJA
@zawiedziony

Bardzo nam przykro z zaistniałej sytuacji, natomiast ostateczną decyzję o zaproszeniu na rozmowę oraz zatrudnieniu podejmuje pracodawca niemiecki, dla którego prowadzimy projekt rekrutacyjny. Mogę tylko nadmienić, że do tej pory za naszym pośrednictwem zostało zatrudnionych kilkadziesiąt osób w tej fabryce. Nie jesteśmy w stanie przyspieszyć procesu rekrutacyjnego, ani zmusić pracodawcy do podjęcia kontaktu z kandydatem. W fabryce istnieje kilka działów produkcyjnych specjalizujących się konkretnych czynnościach jak: lakierowanie, szklenie, okuwanie, obsługa maszyn do obróbki drewna, PVC lub aluminium. W zależności od potrzeb w danej chwili pracodawca kontaktuje się ze specjalistami w danej dziedzinie np. okuwaniu. Staramy się informować kandydatów, że to pracodawca ocenia ostatecznie, czy dany kandydat spełnia jego oczekiwania i czy będzie chciał go zatrudnić. Nasza rola kończy się na przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej, ocenie przydatności kandydata oraz ewentualnym przygotowaniu profilu zawodowego. Dalsze działania podejmuje firma zatrudniająca. Mamy nadzieję, że pracodawca oceni Pana profil pozytywnie i niebawem się z Panem skontaktuje. Agencja Pracy Koncepcja

TakNie1
@zawiedziony

To jeszcze nie przesądza że złe traktowanie jest, Koncepcja pośredniczy i nie wszystko od nich zależy. Może to ci niemieccy pośrednicy nawalili ? Od paru lat wyjeżdżam do Niemiec i z doświadczenia wiem że w niemieckich firmach produkcyjnych pracują prawie wyłącznie ludzie po szkołach zawodowych, obcych języków raczej nie znają, z biura nikt nie będzie do Ciebie przychodził by ci coś tłumaczyć po angielsku, chcesz jechać do Niemiec to musisz komunikować się po niemiecku. Ja władam też rosyjskim w stopniu lepszym niż niemiecki i inni są w szoku bo Polak dogaduje się po niemiecku i dobrze zna rosyjski, dla Niemców to spore zaskoczenie. Powiem że w 50 % firm przydaje mi się rosyjski, w pierwszej firmie majster władał rosyjskim, w kolejnych pracują Rosjanie i czasem coś pomogą w skomplikowanej sytuacji. W szkole za komuny nienawidziłem ruskich i tego języka a teraz czasem się przydaje. Chcesz być poważniej traktowany to musisz władać tym językiem jaki w danym kraju obowiązuje - nic na to nie poradzimy.

zawiedziony
@Adam

Nie muszę się komunikować po niemiecku tak jak napisałeś bo oferta była bez znajomości języka. Już trochę czasu mineło i nie ma co wracać do tego ponieważ mam pracę a czy lepszą to nie wiem bo nie wiem jak tam jest. Jedyne na czym mi zależało to że była to oferta gdzie miałbym bliżej do domu. Zgadzam się z Tobą że znajomość języka jaki w danym kraju obowiązuje to dużo lepsze traktowanie.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czy można w Agencja Pracy Koncepcja liczyć na jakieś dodatki?

@Pytanie

Ręce opadają na takie bezsensowne pytania, czy jak dostaniesz netto na rękę 2000 € to jeszcze będziesz oczekiwał miesięcznie na rogalika ??? Pytaj o płacę netto z nominału godzin, pytaj czy zakwaterowanie niemiecki pośrednik zapewnia pokoje jednoosobowe, czy z internetem, jak daleko jest zakwaterowanie od pracy, czy niemiecki pośrednik nie okrada Polaków - tak, niemieccy pośrednicy stosują dwa standardy zatrudniania ludzi, jeden uczciwy dla miejscowych a drugi złodziejski dla Polaków, o to pytaj a nie o dodatki np. na rogalika !

Piotr
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Witam. Może ktoś napisać klika słów na temat pracy przy produkcji okien okolice Zwickau. Jakie są warunki pracy, mieszkaniowe i zarobki ?

Wojtek

bardzo miły kontakt przed wyjazdem i w czasie zatrudnienia.

Marecki
Nazwa działu: Finanse

Czy ktoś wyjechał za pośrednictwem Koncepcja do pracy w charakterze konserwator/hausmaister? Czy agencja oferuje takie stanowiska?

Maja
@Marecki

@Marecki, tego nie wiem, ale w lutym szukają posadzkarzy, piekarzy i pomocników do gospodarstwa rolnego w Brandenburgii. Coś z tego zainteresowałoby Cię? Ja jestem ciekawa, czy na to ostatnie przyjmują też kobiety. Dodam, że mam doświadczenie z rodzinnego gospodarstwa.

Agnieszk Górecka - rekruter
@Maja

@Maja Obecnie skończyły nam się wolne etaty w opisanym gospodarstwie rolnym. Nie było wytycznych od klienta, jakoby do zatrudnienia preferowani byli Panowie. Czasami przy takich ofertach, przewagę bierze obsługiwanie i naprawianie maszyn rolniczych (w tym przypadku ogromna hodowla trzody chlewnej). Natomiast czekamy na otwarcie sezonu i nowe oferty współpracy, także prace na roli. Pani doświadczenie jest jedną z najlepszych rekomendacji dla tej branży. Obecnie spotykam coraz więcej kobiet z uprawnieniami na kosiarki (tzw. traktorki), o przeszkoleniach i uprawnieniach do wycinki lub obsługi małych urządzeń niebezpiecznych (faceci nie bardzo lubią drobniejsze i bardziej skrupulatne prace, z wyjątkami ). Proszę tylko pamiętać, że 85% naszych ofert, jest dla kandydatów mówiących w języku niemieckim, przynajmniej komunikatywnie. :)

pracujący

Mega rzetelna firma !

Chef
Nazwa działu: Gastronomia

Witam,jak najbardziej polecam wybór tej właśnie agencji. Wyjechałem do niemiec,za pośrednictwem i absolutnym profesjonalnym doradztwem Pani Agnieszki Góreckiej,która do ostatniej minuty czuwała czy wszystko jest ok , a zaznacze tylko, że jeżdżę przez agencję różnego typu już 15 lat. Pełen profesjonalizm. Szczerze polecam.

Danuta

Witam, bardzo chciałabym się dowiedzieć ,jakie są możliwości -szanse na znalezienie pracy dla dwojga młodych ludzi. Dla pary? Napomknę że chodzi o pracę za granicą z mozliwościa zamieszkania. Dziękuję z góry za odpowiedź.

Gabriela Szczepanik
@Danuta

Dzień dobry Pani Danuto, Bardzo dziękuje za zainteresowanie ofertą. Jak najbardziej znajdujemy również prace dla par w chwili obecnej poszukujemy kontrolerów jakości. Wymóg ze strony pracodawcy język niemiecki na poziomie komunikatywnym. Po więcej szczegółów zapraszam na maila rekrutacja@koncepcja.eu lub można do mnie zadzwonić bezpośrednio na numer +48 792 785 242. Pozdrawiam Agencja Pracy Koncepcja Gabriela Szczepanik

Zenon

Podpowiedzcie ,jakie warunki mieszkaniowe zapewnia agencja dla ludzi wysłanych do pracy?

Agnieszka Górecka
@Zenon

Agencja Pracy Koncepcja, współpracuje jedynie z agencjami pracy oraz pracodawcami bezpośrednimi, które zapewniają jednoosobowe pokoje, mieszkania. Pozdrawiam, Agnieszka Górecka Koncepcja.eu

Majkel
Nazwa działu: Produkcja

Polecam Agencje Pracy Koncepcja. Dzięki ich pomocy wyjechałem do pracy przy produkcji baterii na Bawarii i od prawie czterech miesięcy tu pracuję. Wszelkie informacje podane przez firme Koncepcja sa zgodne z tym co zastałem na miejscu. Jeżeli będę zmieniał prace, w pierwszej kolejności bede sie kontaktował z Koncepcją.Polecam:)

Tak4Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 192 dni.

Wiecie czy Agencja Pracy Koncepcja udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Bardzo dobra agencja

Aneta
@pracownik

Chciałabym, żebyś napisał coś więcej na temat tej agencji na przykład, czy korzystałeś z jej pośrednictwa lub czy pracujesz wewnątrz jej struktur. Będę również wdzięczna jeśli napiszesz, czym Agencja Pracy Koncepcja wyróżnia się od pozostałych w swojej branży?

sllaw

Też dołączam się do pytania. Czy warto tam się wybrać?

NOWY
Nazwa działu: Produkcja

Witam czy ktoś pracuje na produkcji okien koło zawicku w Niemczech? Chciałbym się dowiedzieć jak tam jest i ile jest km do pracy z zakwaterowania Czy dobrze płacą

Jasiek

Nie polecam. Ignorancja podczas rozmowy i śmieszki. Brak poważnego traktowania. Tak nie powinno się traktować kandydata. Dzwoniłem kilka razy co z moją pracą o oni nic nie wiedzą tylko Pani Gabriela się posmiechuje. Jeśli ktoś chce czekać bez końca na pracę to wybrał dobre miejsce by jej tam szukać.

Koncepcja właściciel
@Jasiek

Bardzo nam przykro w związku z dodaną przez Pana opinią. Mogę zapewnić, że każdego kandydata traktujemy bardzo poważnie. Niestety ostateczną decyzję w kwesti zatrudnienia podejmują nasi kontrahenci. Jeżeli zbyt długo czeka Pan na akceptację ze strony pracodawcy mogę zakładać, że nie zna Pan języka obcego na poziomie komunikatywnym lub istnieją inne przyczyny wpływające na brak pozytywnego zakończenia procesu rekrutacyjnego. Niestety podał Pan zbyt mało szczegółów abyśmy mogli merytorycznie odnieść się do zamieszczonych tutaj uwag. Proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 791080654. Pozdrawiam

Waldeeek 80

Hej ! Pracuje juz jakis czas z ta firma. Pani Gabriela mowi dokladnie jak jest i jak cos dopyta. Ogolnie miel zaskoczenie bo te agencje wiecie znikaja jak juz wyjedziemy. A ona sama zadzwonila w niedziele czy doje halem czy wszystko okej jak mieszkanie ? Szok ! Wiec jak ktos nie ma mnie gdzies to ja tez nie POZDRAWIAM PANIA GABRYSIE !! ;)

Przemek
Nazwa działu: Produkcja

Ja właśnie jestem w Niemczech od zeszłego poniedziałku ,właśnie podjąłem pracę przez agencję Koncepcja. I jak na razie do tej pory jestem mile zadowolony z Mieszkania że jest czyste z pracy że jest praca w mojej dziedzinie a nie jakiejś innej jak to nie raz bywa. Z kobiet pracujących w agencji Koncepcja czy tu na miejscu . Bo pomagają załatwić twoje sprawy które masz na głowie np . Założenie konta w Banku a nie utrudniać komuś życie i to jest plus . I to duży! Jednak ja nie będę tu za długo bo muszę wracać do Polski zrobić sobie prawo jazdy ,jak każdy mam swoje sprawy związane z moim życiem .Chciał bym tu wrócić ale zobaczymy jak to będzie .Jednak polecam pracę i agencję . Jak nie ma kłamstwa za dużego to i Nie ma problemu .

Tomek76

Zaczynam pracę w poniedziałek koło Zwickau zobaczymy jak będzie do czasu wyjazdu wszystko jest okey jeszcze Panie z biura dzwoniły czy wszystko okey i czy jadę więc wydaje mi się spoko. Powiedzialy żebym zapisał numer i dzwonił to postarają się pomoc jak by było trzeba.

Krzysztof
@Tomek76

Jak Twoje wrażenia po pierwszych dniach w pracy za pośrednictwem firmy Agencja Pracy Koncepcja? Wszystkie ustalenia, które miałeś w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, potwierdziły się w rzeczywistości? Zachęcam, abyś podzielił się swoimi spostrzeżeniami. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze.

Pablooo

Hej, Polecam kontakt z P.Gabriela mówi konkretnie i szczerze o ofercie. Ostatnio poddała w moją wątpliwość mocno konkurencyjną ofertę jaką otrzymałem (okazalo się ,że chcieli mnie oszukać !!) Jeśli się uda będę chciał jechać z Koncepcją - polecam !!

Pedro

Dziwna opinia, agencja jest dobrym pracodawcą ale wiadomo konkurencja nie śpi.

waldek

Odradzam. dzwonilem w sprawie pracy jako spawacz do Niemiec, pani w biurze byla nie przytomna, nie wiedziala o co pytam rzadnych szczegoluw nie dala. chciala mi wcisnac jakiego daka z in witro jak ja bym babom byl. Zero info o robocie jakies bzdury gadala i sie smiala. O co kamam... jade z inna firma. Nie polecam

właściciel
@waldek

Dzień dobry, Przykro nam bardzo z zaistniałej sytuacji. Zapewne rozmawiał Pan z osobą odbywającą u nas praktykę, która powinna przekazać telefon doświadczonemu rekruterowi. Przepraszamy za niedogodności.

TakNie2
Janjan
Nazwa działu: Produkcja

Pracuje ktos obecnie w Zwickau? Na produkcji drzwi i okien? Chetnie przeczytam opinie na temat tej pracy.

Tak3Nie

Joanna

@Gowin jeśli masz zastrzeżenia do pracy, jak rozumiem osoby, która jest przez firmę zatrudniona lub z nią współpracuje, to warto z taką informacją zgłosić się bezpośrednio do firmy. Kontakt znajdziesz stronie internetowej http://koncepcja.eu/Kontakt/Kontakt.html Przypominam również o tym, że wszystkich użytkowników wątku obowiązuje stosowanie się do regulaminu portalu. Nie są dopuszczalne wpisy, które naruszają dobra osobiste. Przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z treścią regulaminu. http://www.gowork.pl/regulamin

Gowin
@Joanna

Szanowna pani Joanno nie rozumiem dla czego usunela pani post. Tak jak pisalem do koncepcji nie moge powiedzieć zlego słowa wręcz przeciwnie moi koledzy zatrudnieni chwalą sobie mam tylko zastrzeżenia do pani która działa na terenie Norymbergi i okolic zajmuje się kierowcami autobusów jej działania to skandal często powołuje się na koncepcję wiec przypuszczam że współpracuje z wami sprawy mają sie dość poważnie jest przygotowany nie jeden wniosek do sądu o zapłatę zaległych wynagrodzeń i ostatnio dojdzie jeszcze jeden proba wyłudzenia pieniędzy od pracodawcy w ktorej pracuje mój kolega nie dosc ze go oklamala to żąda od niego pieniędzy za co tego nie rozumiem nie przepracował u niej ani jednej godziny a wręcz przeciwnie po obietnicach tej pani zwolnił się z pracy oby pracować bliżej Polski to nie jedyny przypadek

Tak5Nie

marcin.-
@Gowin

Jak można napisać tyle słów i nie postawić żadnej kropki i przecinka. To jest jeden bełkot.

Tak1Nie2
polonista
@marcin.-

Jak jesteś analfabetą i nie umiesz czytać , to na pewno tego nie zrozumiesz. UPS.... ! Walnąłem przecinka.

TakNie1

@polonista

Bardzo Cię proszę, o niestosowanie personalnych zaczepek wobec innych użytkowników. Forum służy do dyskutowania o firmach pod kątem tego, jakimi są pracodawcami i pozostańmy przy tej tematyce. Czy współpracowałeś z Agencja Pracy Koncepcja? Jeżeli tak, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. Merytoryczne komentarze są nieocenioną wskazówką dla osób chcących podjąć zatrudnienie.

sprincik
@Gowin

a czy ta pani od autobusó to nie przypadkiem (usunięte przez administratora)

Łukasz

Stolarz jak najbardziej polecam Agencja Pracy Koncepcja pracuję już ponad 1,5 roku w Niemczech i bez żadnych problemów dobry kontakt z kordynatorem jak i wszystko co było dogadane przed wyjazdem się zgadza teraz z przyjemnością pracuję w swoim zawodzie dzięki Agencji Pracy Koncepcja i mogę ją polecić nie tylko kolegami szukającymi pracy w zawodzie Stolarz ale i również osobami poszukującymi godnej i bezstresowej pracy na dobrych warunkach

Tak5Nie

KierowcaD

Witam Polecam kontakt z Panią Magdaleną . Pani wszystko wytłumaczyła odnośnie pracy, warunków, itp. Wszystkie informacje uczciwie podane. Agencja bardzo uczciwa którą można polecić! Nic nie ukrywają, wszystkie informacje są rzetelne. Dla kierowcy szukającego zatrudnienia jest to bardzo dobra sprawa, gdyż wiele firm ukrywa stan faktyczny jaki może być w danej firmie. Tutaj informację dostajemy uczciwie i od ręki. Polecam i Pozdrawiam

Tak6Nie

@KierowcaD

Regulamin forum zabrania wspominania w komentarzach imion osób zatrudnionych w danej firmie. Wynika to z ochrony danych osobowych. Jeżeli wpis zawiera takie informacje, może być usunięty przez administratora. W przypadków wątpliwości, po więcej szczegółów odsyłam pod adres: https://www.gowork.pl/regulamin

Adam

Witam . Serdecznie polecam Agencje Pracy KONCEPCJA z Wroclawia szczegolnie z P.Magda na czele ktora ze tak powiem potrafila mi dogodzic nie widzac mnie nawet na oczy oczywiscie chodzi o prace. Jestem w DE juz 3 lata i oferte ktora ptrzymalem od P.Magda jest wiec to moja pierwsza prace z tej Agencji i naprawde jestem zadowolony nie bylo obiecanek kokosow na wierzbie tylko przedstawiony stan faktyczny poza praca rowniez przyczynili sie do pomocy w znalezieniu niezaleznego mieszkania i podobaly mi sie naciski z Ich sttony szczegolnie P.Magdy na standard mieszkania ktory sobie zazyczylem ale oczywiscie dali rade wiec serdecznie polecam Moje sugestie dla Agencja Pracy Koncepcja: Tak oby tak dalej Lubię atmosferę w Agencja Pracy Koncepcja za: Kontakt i ze nie zachowuja sie jak DUPNE PANSTWO

Damian

Rzetelna agencja. Pracownicy kompetentni. maksymalnie zaangażowani podczas szukania nawet tych egzotycznych ofert pracy

Tak3Nie

Zostaw opinię o Agencja Pracy Koncepcja - Wrocław

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Agencja Pracy Koncepcja
3/5 Na podstawie 180 ocen.