Agencja Pracy Koncepcja

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Agencja Pracy Koncepcja

Daniel Popławski

Witam. Serdecznie polecam wszystkim zainteresowanym pracą za granicami Polski. Współpraca z agencją pośrednictwa pracy,, Koncepcja " Od pierwszej rozmowy telefonicznej ponad pół roku temu. Wszystkie umawine warunki zatrudniania, zakwaterowania, logistyki I transportu do miejsca pracy od miejsca zamieszkania... Dokładnie pokryły się w rzeczywistości ... Stały kontakt I pomoc w do słownie każdych sytuacjach związanych z płynnym funkcjonowaniem po za granicami państwa. Możliwość pobierania realnych zaliczek. A wypłata nigdy się jeszcze nie spóźniła... Więc jednocześnie z podziękowaniami dla zespołu Biura... Szczerze polecam współpracę z Agencją Koncepcja . Pozdrawiam Daniel Popławski

@Daniel Popławski

Panie Dariuszu - niezmiernie nam miło. Dziękuję w imieniu swoim i całego zespołu Koncepcja. Pozdrawiam Marzena Jaglińska

Konrad Majchrzak

Bardzo dobra agencja. Profesjonalne podejście do osoby poszukującej pracy oraz podopiecznych którym pomogli w zatrudnieniu. Wszystkie konsultantki oraz Pani dyrektor zawsze dzwonią uśmiechnięte pełne optymizmu oraz chęci pomocy. Dzwonią co jakiś czas upewnić się czy wszystko jest jak najbardziej w porządku i w razie potrzeby interweniują momentalnie. Polecam bardzo serdecznie. Konrad Majchrzak

@Konrad Majchrzak

Panie Konradzie - piękne dzięki. Teraz też uśmiechamy się do Pana:)

Maciej

Miałem okazję współpracować z Agencją Pracy Koncepcja. Rozmowy prowadziły ze mną Pani Paula i Pani Marzena. Profesjonalne podejście, wysoka kultura i życzliwość. Nie miałem żadnych problemów z kontaktem, byłem o wszystkim na bieżąco informowany. Jak najbardziej polecam !

@Maciej

Panie Maćku, Niezmiernie miło nam czytać takie słowa. Zadowolenie naszych Kandydatów to nasza motywacja do podejmowania dalszych działań. Zawsze może Pan liczyć na naszą pomoc. :)

Piter.

Miałem okazję w zeszłym roku pracować za pośrednictwem tej agencji pracy przy naczepach samochodowych firmy Kőgel.Rzetelni i pomocni ludzie do których zawsze można zadzwonić .Pomagają nie tylko na początku pracy ale w moim przypadku do samego końca przy wypowiedzeniu umowy.Szczegolnie polecam kontakt z Panią Pauliną i Panią Marzeną.Jak najbardziej polecam tą agencję pracy. Znaleźli nam dom o wysokim standardzie i dla osób bez auta firmowe autko.Sama praca była dość ciężka, wśród osób z różnych krajów ale po to się tam jedzie żeby pracować .

Katarzyna
@Piter.

Właśnie czytam opinie i brzmią mega zachęcająco :) Zastanawiam się czy nie spróbować wyjechać za ich pośrednictwem. A powiedz jak podchodzą do pracownika, gdy pojawia się jakiś problem i potrzebna jest interwencja, pomoc? Można na nich liczyć? Czy jeśli chce się szybciej skończyć kontrakt to robią z tego tytułu problemy czy idą na rękę?

EX Nowy wpis

Cześć, opowiecie mi o pracy przy krawędziówce? Teraz jak na razie są dodane oferty na Erbach i Dornstadt. Nie wiem czy czekać na kolejne czy jednak wybrać jedna z tych opcji? Jest tu ktoś kto był może na którymś wyjeździe i oceni? Chyba, że są jeszcze jakieś inne lokalizacje na które warto czekać?

B. Nowy wpis

Moja pierwsza praca za granicą i na lepszą agencję trafić nie mogłem. Wszystko jasno i rzetelnie wyjaśnione. Panie zawsze służą pomocą i da się z nimi wszystko załatwić. Polecam

Nowy wpis

@B.

Bardzo nam miło - serdecznie dziękujemy!

Maja Nowy wpis

Zauważyłam to podziękowanie od strony samego Zespołu. Zastanawiam się jakie warunki należy przy tym spełnić, by móc stać się jego członkiem? Czy wiecie? myślałam ze może będzie jakaś oferta tu w zakładce, ale one są raczej dla kandydatów chętnych na wyjazd

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Czy w Agencja Pracy Koncepcja zatrudniani są obcokrajowcy?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Agencja Pracy Koncepcja? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Elektryk przemysłowy?
Daniel

Witam.Wzorowa , zdecydowanie profesjonalna i rzetelna agencja pracy!!!!.Polecam wszystkim ktorzy myślą o podjęciu pracy za granicą i chcą być zadowoleni na każdym kroku związanym z taką decyzją już od momemtu rekrutacji i pośrednictwa z niemieckimi firmami jak i dalej przed wyjazdem i już po rozpoczęciu pracy.Można na pomoc Agencji zawsze liczyć na każdym etapie!!!Nie będziecie na pewno rozczarowani bo firma udziela rzetelnych informacji,nie ma problemu z kontaktem a jeśli wystąpi jakakolwiek wątpliwosć czy problem można liczyć na szybkie i pełne wsparcie i przede wszytskim wszystko w dobrej atmosferze.I tutaj szczególnie Bardzo dziekuję Pani Klaudii za pełen profesjonalizm,dyspozycyjność szybkość działania,zainteresowanie ,zaangażowanie, wsparcie na każdym etapie i przede wszystkim za komunikatywność, załatwienie każdej sprawy jest w serdecznej, życzliwej i miłej atmosferze.Dziękuje również za pomoc w załatwieniu formalności i bardzo dobry kontakt pozostałym osobom z Agencji z ktorymi rozmawiałem Pani Pauli i Pani Marzenie. Wszystko Top!!! Dzięki wam mam teraz dobrą pracę ktora spełnia moje wszystkie oczekiwania.Jestem bardzo zadowolony.Jesce raz polecam!!!

VX

Aszz, ja żałuję, że w przypadku pracowników zagranicznych podawane są widełki, a w ofercie dla rekrutera w firmie, nie... Czy ktoś wie, z jaką należy się liczyć podstawą i jakimi prowizjami? Reszta jest dość szczegółowo i wyczerpująco opisana :)

Dawid L

Serdecznie polecam, świetny kontakt z Panią Agatą i Panią Marzeną. Obydwie Panie okazują duże zainteresowanie pracownikiem, a w razie problemów potrafią stanąć po jego stronie. Nie jesteś traktowany jak cyferka w notesie. Pozdrawiam obydwie Panie. Dawid

ER

Cześć, jak wygląda sprawa z zakwaterowaniem na dzień dzisiejszy? Teraz w ofercie dla spawacza do Oppenau jest napisane, że są jedynki za około 700 euro na miesiąc. Czy ktoś oceni ich stan i napisze mi czy to dużo? chłopak jeszcze nie był na wyjeździe, jak na razie z ciekawości patrzę. A dwójki też są? Ile wtedy byłyby płatne? I w tym rejonie jak oceniacie prace? Czy jest tu ktoś kto spawał tam ostatnio?

Darek

Witam. W Firmie Koncepcja tak się wszyscy starają, że aż nie wiedziałem co tu napisać :) Bardzo pomocni i życzliwi ludzie, którzy starają się jak tylko mogą. Jestem bardzo zadowolony i z czystym sumieniem polecam. Pozdrawiam Darek Wilczyński

HM

Cześć, co do znajomości języka, o którą pytał jeden Pan w kontekście oferty bez takiego wymogu, to czy agencja oferuje jakiś kurs lub cokolwiek alby moc branżowo się doszkolić? Mam na myśli przed wszystkim specjalizacje w danym środowisku pracy.

Egon

Witam czy posiadają Państwo pracę w Niemczech ale bez języka Na tą chwilę byłbym zainteresowany a z czasem już na miejscu sam złapie język Pozdrawiam Proszę o odpowiedź na maila egon9028@gmail.com

Ewcia

Cieszę się, że praca przez agencję wam się sprawdza, i macie pozytywne zdanie, ale pracuje ktoś bezpośrednio w agencji przy rekrutacji?:) Szukam czegoś w hr/administracji, orientuje się ktoś z was czy nie szukają kogoś przypadkiem? Warto rozważyć firmę co do podjęcia tu pracy właśnie? Jak zarobki, ile osób mniej więcej zatrudnia firma pośrednio?

XD

Ani razu @Pracodawca nie była agencja dla której pracowałem. Bylo kilka ale tylko od Pani M. Zawsze pomoc otrzymywalem i oddałbym jeszcze raz swój los w Niemczech Jej. Polecam serdecznie ????

PATRYK

Naprawdę polecam Koncepcje !! Bardzo mili i konkretni ludzie ! Wszystko można załatwić od a do z . Interesują się pracownikiem ,dopytują czy się podoba czy też nie ,naprawdę warto podjąć z nimi współpracę. Pozdrawiam cale biuro :)

@PATRYK

Również pozdrawiamy i dziękujemy za miłe słowa!

Arek

pracowałem dla tej agencji polecam

@Arek

Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię!

Sławek

Witam Serdecznie.W latach 2015-2017 byłem zatrudniony na terenie Niemiec w okolicach Keln,Studgard,Monachium,Murnau.Jestem bardzo zadowolony z pracy,płacy i mieszkania.

@Sławek

Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy!

Daniel Popławski

@Daniel Popławski

Konrad Majchrzak

@Konrad Majchrzak

Panie Konradzie - piękne dzięki. Teraz też uśmiechamy się do Pana:)

Maciej

@Maciej

Agencja Pracy Koncepcja wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na GoWork.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Spawacz.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Koncepcja - Wrocław

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Koncepcja?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Koncepcja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy Koncepcja?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 35 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Pracy Koncepcja