Agencja Pracy Koncepcja
3 176 262 5 1
Zenon Nowy wpis

Podpowiedzcie ,jakie warunki mieszkaniowe zapewnia agencja dla ludzi wysłanych do pracy?

Majkel Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Polecam Agencje Pracy Koncepcja. Dzięki ich pomocy wyjechałem do pracy przy produkcji baterii na Bawarii i od prawie czterech miesięcy tu pracuję. Wszelkie informacje podane przez firme Koncepcja sa zgodne z tym co zastałem na miejscu. Jeżeli będę zmieniał prace, w pierwszej kolejności bede sie kontaktował z Koncepcją.Polecam:)

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 79 dni.

Wiecie czy Agencja Pracy Koncepcja udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

zawiedziony

Wysłałem cv 2 razy w ciągu 1.5 roku do okien do Zwickau. Po pierwszym jak i po drugim razie wszystko wskazywało że jestem dobrym kandydatem , mam doswiadczenie. Języka nie znam niemieckiego, ale pani która ze mną rozmawiała sprawdziła angielski i powiedziała że do piątku a był wtorek odezwie sie pani z Niemiec i mam się z nią dogadac że przyjadę do firmy jeszcze na rozmowę z pracodawcą. Miałem panią z Niemiec poprosic że jak będzie ok i pracodawca mnie zechce to żebym sie nie wracał tylko zaczął pracę od zaraz. Nikt się do tej pory nie odezwał. Ogłoszenie często się pojawia ale nie wiadomo o co tam chodzi, więc może i dobrze że nie zadzwoniła ta pani bo jak na początku takie traktowanie to nie wiadomo co dalej...

Tak2Nie1
KONCECPCJA Nowy wpis
@zawiedziony

Bardzo nam przykro z zaistniałej sytuacji, natomiast ostateczną decyzję o zaproszeniu na rozmowę oraz zatrudnieniu podejmuje pracodawca niemiecki, dla którego prowadzimy projekt rekrutacyjny. Mogę tylko nadmienić, że do tej pory za naszym pośrednictwem zostało zatrudnionych kilkadziesiąt osób w tej fabryce. Nie jesteśmy w stanie przyspieszyć procesu rekrutacyjnego, ani zmusić pracodawcy do podjęcia kontaktu z kandydatem. W fabryce istnieje kilka działów produkcyjnych specjalizujących się konkretnych czynnościach jak: lakierowanie, szklenie, okuwanie, obsługa maszyn do obróbki drewna, PVC lub aluminium. W zależności od potrzeb w danej chwili pracodawca kontaktuje się ze specjalistami w danej dziedzinie np. okuwaniu. Staramy się informować kandydatów, że to pracodawca ocenia ostatecznie, czy dany kandydat spełnia jego oczekiwania i czy będzie chciał go zatrudnić. Nasza rola kończy się na przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej, ocenie przydatności kandydata oraz ewentualnym przygotowaniu profilu zawodowego. Dalsze działania podejmuje firma zatrudniająca. Mamy nadzieję, że pracodawca oceni Pana profil pozytywnie i niebawem się z Panem skontaktuje. Agencja Pracy Koncepcja

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius

Bardzo dobra agencja

Aneta
@pracownik

Chciałabym, żebyś napisał coś więcej na temat tej agencji na przykład, czy korzystałeś z jej pośrednictwa lub czy pracujesz wewnątrz jej struktur. Będę również wdzięczna jeśli napiszesz, czym Agencja Pracy Koncepcja wyróżnia się od pozostałych w swojej branży?

sllaw

Też dołączam się do pytania. Czy warto tam się wybrać?

NOWY
Nazwa działu: Produkcja

Witam czy ktoś pracuje na produkcji okien koło zawicku w Niemczech? Chciałbym się dowiedzieć jak tam jest i ile jest km do pracy z zakwaterowania Czy dobrze płacą

Jasiek

Nie polecam. Ignorancja podczas rozmowy i śmieszki. Brak poważnego traktowania. Tak nie powinno się traktować kandydata. Dzwoniłem kilka razy co z moją pracą o oni nic nie wiedzą tylko Pani Gabriela się posmiechuje. Jeśli ktoś chce czekać bez końca na pracę to wybrał dobre miejsce by jej tam szukać.

Koncepcja właściciel
@Jasiek

Bardzo nam przykro w związku z dodaną przez Pana opinią. Mogę zapewnić, że każdego kandydata traktujemy bardzo poważnie. Niestety ostateczną decyzję w kwesti zatrudnienia podejmują nasi kontrahenci. Jeżeli zbyt długo czeka Pan na akceptację ze strony pracodawcy mogę zakładać, że nie zna Pan języka obcego na poziomie komunikatywnym lub istnieją inne przyczyny wpływające na brak pozytywnego zakończenia procesu rekrutacyjnego. Niestety podał Pan zbyt mało szczegółów abyśmy mogli merytorycznie odnieść się do zamieszczonych tutaj uwag. Proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 791080654. Pozdrawiam

Waldeeek 80

Hej ! Pracuje juz jakis czas z ta firma. Pani Gabriela mowi dokladnie jak jest i jak cos dopyta. Ogolnie miel zaskoczenie bo te agencje wiecie znikaja jak juz wyjedziemy. A ona sama zadzwonila w niedziele czy doje halem czy wszystko okej jak mieszkanie ? Szok ! Wiec jak ktos nie ma mnie gdzies to ja tez nie POZDRAWIAM PANIA GABRYSIE !! ;)

Przemek
Nazwa działu: Produkcja

Ja właśnie jestem w Niemczech od zeszłego poniedziałku ,właśnie podjąłem pracę przez agencję Koncepcja. I jak na razie do tej pory jestem mile zadowolony z Mieszkania że jest czyste z pracy że jest praca w mojej dziedzinie a nie jakiejś innej jak to nie raz bywa. Z kobiet pracujących w agencji Koncepcja czy tu na miejscu . Bo pomagają załatwić twoje sprawy które masz na głowie np . Założenie konta w Banku a nie utrudniać komuś życie i to jest plus . I to duży! Jednak ja nie będę tu za długo bo muszę wracać do Polski zrobić sobie prawo jazdy ,jak każdy mam swoje sprawy związane z moim życiem .Chciał bym tu wrócić ale zobaczymy jak to będzie .Jednak polecam pracę i agencję . Jak nie ma kłamstwa za dużego to i Nie ma problemu .

Tomek76

Zaczynam pracę w poniedziałek koło Zwickau zobaczymy jak będzie do czasu wyjazdu wszystko jest okey jeszcze Panie z biura dzwoniły czy wszystko okey i czy jadę więc wydaje mi się spoko. Powiedzialy żebym zapisał numer i dzwonił to postarają się pomoc jak by było trzeba.

Krzysztof
@Tomek76

Jak Twoje wrażenia po pierwszych dniach w pracy za pośrednictwem firmy Agencja Pracy Koncepcja? Wszystkie ustalenia, które miałeś w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, potwierdziły się w rzeczywistości? Zachęcam, abyś podzielił się swoimi spostrzeżeniami. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze.

Tak1Nie1

Pablooo

Hej, Polecam kontakt z P.Gabriela mówi konkretnie i szczerze o ofercie. Ostatnio poddała w moją wątpliwość mocno konkurencyjną ofertę jaką otrzymałem (okazalo się ,że chcieli mnie oszukać !!) Jeśli się uda będę chciał jechać z Koncepcją - polecam !!

Tak2Nie
Pedro

Dziwna opinia, agencja jest dobrym pracodawcą ale wiadomo konkurencja nie śpi.

waldek

Odradzam. dzwonilem w sprawie pracy jako spawacz do Niemiec, pani w biurze byla nie przytomna, nie wiedziala o co pytam rzadnych szczegoluw nie dala. chciala mi wcisnac jakiego daka z in witro jak ja bym babom byl. Zero info o robocie jakies bzdury gadala i sie smiala. O co kamam... jade z inna firma. Nie polecam

Tak1Nie1
właściciel
@waldek

Dzień dobry, Przykro nam bardzo z zaistniałej sytuacji. Zapewne rozmawiał Pan z osobą odbywającą u nas praktykę, która powinna przekazać telefon doświadczonemu rekruterowi. Przepraszamy za niedogodności.

TakNie1
Janjan
Nazwa działu: Produkcja

Pracuje ktos obecnie w Zwickau? Na produkcji drzwi i okien? Chetnie przeczytam opinie na temat tej pracy.

Joanna

@Gowin jeśli masz zastrzeżenia do pracy, jak rozumiem osoby, która jest przez firmę zatrudniona lub z nią współpracuje, to warto z taką informacją zgłosić się bezpośrednio do firmy. Kontakt znajdziesz stronie internetowej http://koncepcja.eu/Kontakt/Kontakt.html Przypominam również o tym, że wszystkich użytkowników wątku obowiązuje stosowanie się do regulaminu portalu. Nie są dopuszczalne wpisy, które naruszają dobra osobiste. Przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z treścią regulaminu. http://www.gowork.pl/regulamin

Gowin
@Joanna

Szanowna pani Joanno nie rozumiem dla czego usunela pani post. Tak jak pisalem do koncepcji nie moge powiedzieć zlego słowa wręcz przeciwnie moi koledzy zatrudnieni chwalą sobie mam tylko zastrzeżenia do pani która działa na terenie Norymbergi i okolic zajmuje się kierowcami autobusów jej działania to skandal często powołuje się na koncepcję wiec przypuszczam że współpracuje z wami sprawy mają sie dość poważnie jest przygotowany nie jeden wniosek do sądu o zapłatę zaległych wynagrodzeń i ostatnio dojdzie jeszcze jeden proba wyłudzenia pieniędzy od pracodawcy w ktorej pracuje mój kolega nie dosc ze go oklamala to żąda od niego pieniędzy za co tego nie rozumiem nie przepracował u niej ani jednej godziny a wręcz przeciwnie po obietnicach tej pani zwolnił się z pracy oby pracować bliżej Polski to nie jedyny przypadek

Tak5Nie

marcin.-
@Gowin

Jak można napisać tyle słów i nie postawić żadnej kropki i przecinka. To jest jeden bełkot.

TakNie2
polonista
@marcin.-

Jak jesteś analfabetą i nie umiesz czytać , to na pewno tego nie zrozumiesz. UPS.... ! Walnąłem przecinka.

@polonista

Bardzo Cię proszę, o niestosowanie personalnych zaczepek wobec innych użytkowników. Forum służy do dyskutowania o firmach pod kątem tego, jakimi są pracodawcami i pozostańmy przy tej tematyce. Czy współpracowałeś z Agencja Pracy Koncepcja? Jeżeli tak, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. Merytoryczne komentarze są nieocenioną wskazówką dla osób chcących podjąć zatrudnienie.

sprincik
@Gowin

a czy ta pani od autobusó to nie przypadkiem (usunięte przez administratora)

Łukasz

Stolarz jak najbardziej polecam Agencja Pracy Koncepcja pracuję już ponad 1,5 roku w Niemczech i bez żadnych problemów dobry kontakt z kordynatorem jak i wszystko co było dogadane przed wyjazdem się zgadza teraz z przyjemnością pracuję w swoim zawodzie dzięki Agencji Pracy Koncepcja i mogę ją polecić nie tylko kolegami szukającymi pracy w zawodzie Stolarz ale i również osobami poszukującymi godnej i bezstresowej pracy na dobrych warunkach

Tak5Nie

KierowcaD

Witam Polecam kontakt z Panią Magdaleną . Pani wszystko wytłumaczyła odnośnie pracy, warunków, itp. Wszystkie informacje uczciwie podane. Agencja bardzo uczciwa którą można polecić! Nic nie ukrywają, wszystkie informacje są rzetelne. Dla kierowcy szukającego zatrudnienia jest to bardzo dobra sprawa, gdyż wiele firm ukrywa stan faktyczny jaki może być w danej firmie. Tutaj informację dostajemy uczciwie i od ręki. Polecam i Pozdrawiam

Tak6Nie

@KierowcaD

Regulamin forum zabrania wspominania w komentarzach imion osób zatrudnionych w danej firmie. Wynika to z ochrony danych osobowych. Jeżeli wpis zawiera takie informacje, może być usunięty przez administratora. W przypadków wątpliwości, po więcej szczegółów odsyłam pod adres: https://www.gowork.pl/regulamin

Adam

Witam . Serdecznie polecam Agencje Pracy KONCEPCJA z Wroclawia szczegolnie z P.Magda na czele ktora ze tak powiem potrafila mi dogodzic nie widzac mnie nawet na oczy oczywiscie chodzi o prace. Jestem w DE juz 3 lata i oferte ktora ptrzymalem od P.Magda jest wiec to moja pierwsza prace z tej Agencji i naprawde jestem zadowolony nie bylo obiecanek kokosow na wierzbie tylko przedstawiony stan faktyczny poza praca rowniez przyczynili sie do pomocy w znalezieniu niezaleznego mieszkania i podobaly mi sie naciski z Ich sttony szczegolnie P.Magdy na standard mieszkania ktory sobie zazyczylem ale oczywiscie dali rade wiec serdecznie polecam Moje sugestie dla Agencja Pracy Koncepcja: Tak oby tak dalej Lubię atmosferę w Agencja Pracy Koncepcja za: Kontakt i ze nie zachowuja sie jak DUPNE PANSTWO

Damian

Rzetelna agencja. Pracownicy kompetentni. maksymalnie zaangażowani podczas szukania nawet tych egzotycznych ofert pracy

Joanna

@gość proszę Cię o rozwinięcie Twojej wypowiedzi. Co konkretnie sprawiło, że uważasz Agencję Pracy Koncepcja za bardzo dobrą? W tej chwili z Twojego komentarza niewiele możemy wywnioskować, a każda rzetelna i wyczerpująca opinia bazująca na osobistym doświadczeniu jest na wagę złota dla potencjalnych pracowników.

Dorota

O Agencji Pracy Koncepcja mogę wypowiedzieć się w samych superlatywach. Firma charakteryzuje się profesjonalnym i pełnym szacunku podejściem do pracownika. Posiada ciekawe oferty pracy oraz bardzo dobre warunki płacowe. Szefowa firmy Pani (usunięte przez administratora), to zawsze uśmiechnięta, uczciwa i przede wszystkim ludzka osoba, na której można polegać! Dzięki niej w biurze panuje mila atmosfera, która zachęca do odwiedzin i współpracy. Z czystym sumieniem polecam pracę w tej agencji :) !!

Tak2Nie

gość

bardzo dobra

Koncepcja

Nasza firma nie zajmuje się wyjazdami aupair ( praca połączona z nauką ) już od ponad 4 lat. Powyższa opinia jest zatem nieprawdziwa i powinna zostać usunięta w trybie natychmiastowym przez administratora portalu, gdyż wprowadza użytkowników w błąd.

TakNie

Ta agencja jest najlepsza z tych które mi załatwiały prace a już od dobrych kilulat pracuje w Niemczech

Zainteresowany

Czy tak dobrze pracuje się z agencją, że nie chce się pisać?

Iga

Szkoda, że osoby które już pracują dzięki agencji nic nie piszą. Liczyłam na jakieś info.

Kinia1985

Witam,czy pracuje ktoś przez tą agencję albo pracował koło Berlina przy pakowaniu słodyczy? Proszę o jakieś informacje na temat pracy i jak wygląda zakwaterowanie.Dziękuję.

Tak1Nie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Agencja Pracy Koncepcja?

Zainteresowana

Czy agencja w dalszym ciągu posiada w ofercie pracę opiekunki?

Koncepcja

Szanowny Panie, trudno nam prowadzić dialog z anonimem. Zapraszamy do osobistego kontaktu z naszą firmą. Na bieżąco rozwiązujemy ewentualne sytuacje problematyczne pracowników, którzy podjęli zatrudnienie za pośrednictwem naszego biura i wkładamy w to wiele zaangażowania i serca. Jeżeli ma Pan jakieś negatywne spostrzeżenia dotyczące zatrudnienia prosimy o ich zgłoszenie u nas. Dzisiaj kontaktowaliśmy się telefonicznie z kilkoma Panami zatrudnionymi w firmie i osoby te są zadowolone z zatrudnienia. W najbliższych dniach nawiążemy kontakt z innymi osobami pracującymi w tej firmie osobami. Jeżeli ktoś zgłosi nam jakieś uwagi, to będziemy je omawiać z naszym niemieckim partnerem.

TakNie1

@Koncepcja

Niestety żaden Damian nie wyjechał do tej firmy za pośrednictwem naszej agencji.

Peter

Faktycznie w ofercie było ok. 1800 euro netto. Czyli kolejna agencja która mija się z prawdą. Może jest ktoś kto pracuje bądź pracował i opisze jak jest naprawdę. Albo potwierdzą się słowa kolegi Damiana i Koncepcja urealni zarobki w ogłoszeniu. Chociaż zauważyłem ostatnio, że w swoich ogłoszeniach rekrutacyjnych już nie podają zarobków. Możliwe więc, że kolega Damian pisze prawdę.

@Peter

Zweryfikowaliśmy zadowolenie umieszczonych przez nas pracowników ( w firmie o której mowa) i nikt nie zgłosił nam żadnych reklamacji. Dodatkowo firma ( po naszej reakcji) zwiększyła możliwość wypracowania większej ilości godzin i każda z zatrudnionych osób może zarobić więcej. Wszystkie osoby zainteresowane wyjazdem, które mają nadal wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszą firmą www.koncepcja.eu

Życzliwy
@Peter

Ja pracowałem to mogę powiedzieć

Życzliwy
@Koncepcja

To proszę zapytać Pani Moniki która werbuje Polaków Ja mam kontak zwieloma Polakami tam pracującymi przez Państwa i inna firme

TakNie

Zostaw opinię o Agencja Pracy Koncepcja - Wrocław

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie