Agencja Pracy Koncepcja

3.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Agencja Pracy Koncepcja

Administrator Nowy wpis

Ktoś aplikuje do firmy Agencja Pracy Koncepcja w mieście Nowa Sól? Podzielicie się wrażeniami z rekrutacji?

Administrator Nowy wpis

Firma Agencja Pracy Koncepcja rekrutowała na stanowisko Monter. Czy nadal poszukują pracowników? Średnie zarobki na tym stanowisku wynoszą 4300 .

Pracodawca Nowy wpis
@Administrator

Tak mamy wiele ofert pracy na stanowisko montera - np. monter maszyn, monter przyczep samochodów ciężarowych. Wynagrodzenie od 1700 do 2000 Euro za etat w zależności od lokalizacji, już po opłaceniu kosztu zakwaterowania. Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowym z internetem. Czasami są to pokoje z własnymi łazienkami, czasami pokoje z dzieloną łazienką z innymi współlokatorami. Warunkiem koniecznym jest znajomość języka niemieckiego i własny samochód. Po więcej informacji zapraszamy pod nr tel. 71 343 80 73. Aplikacje należy wysyłać na adres: rekrutacja@koncepcja.eu

Janek

W agencji pracy ,,koncepcja,, pracuje od niedawna ale jestem bardzo zadowolony i nic nie wskazuje na to aby mogło być inaczej.Samo podejście pań z biura do pracownika jest fachowe,rzeczowe i merytoryczne.Same pytają np.o warunki na kwaterze a jakby coś nie tak to żeby od razu zgłaszać to poszukają innej.Jak miałem sprawę do wyjaśnia dnia z certyfikatem szczepień przez który nie zostałem wpuszczony do pracy na poranną zmianę to sprawa została wyjaśniona w takim trybie ,że jeszcze tego samego dnia poszedłem do pracy na drugą zmianę.Szczerze polecam tą agencję pracy.

Nowy wpis

@Janek

Dziękujemy za tak miłe słowa i cieszymy się, że jest Pan zadowolony ze współpracy z naszą agencją. Każda pozytywna opinia powoduje, że umacniamy się w przekonaniu, że warto doceniać i wspierać pracowników, którzy podejmują pracę na naszym pośrednictwem. Pozytywne opinie są dla nas nagrodą i dodatkową motywacją. U nas liczy się jakość, a nie ilość, dlatego starannie dobieramy pracodawców, dla których rekrutujemy pracowników. Pozdrawiamy.

kaisaw

Witam.Pracowałem kilka razy na terenie Niemiec .Jestem zadowolony z mieszkania , warunkow płacy i pracyoraz firmy ,która mnie zatrudniała oraz Szefów tej Firmy.

@kaisaw

Cieszymy się, że jest Pan zadowolony ze współpracy z naszą agencją. Pozdrawiamy :)

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Agencja Pracy Koncepcja? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku PRACOWNIK BUDOWLANY atrakcyjna praca w Niemczech!?
Wojciech

Oceniam bardzo dobrze, jestem zadowolony z współpracy z tą agencją.

@Wojciech

Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy :)

Agencja Pracy Koncepcja w (usunięte przez administratora)szuka pracownika na stanowisko Stolarz. Brałeś udział w tym procesie? Napisz, jak on wygląda. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Franek

Jestem pracownikiem jestem bardzo zadowolony z współpracą z firmą bardzo zyczliwa obsługa z strony biurowej i także z pracownkami z produkcją, i chetnie pomagają i udzielają pomoc pod kazdym względem

@Franek

Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy :)

Aplikowaliście na stanowisko Operator w Agencja Pracy Koncepcja i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

Agencja Pracy Koncepcja prowadzi rekrutacje w miejscowości Łódź. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Bartłomiej K.

Moje wcześniejsze doświadczenia z agencjami pracy były cokolwiek negatywne, więc jak najbardziej miłym zaskoczeniem była dla mnie współpraca z firmą Koncepcja gdyż w moim odczuciu pozyskałem pomoc w nawiązaniu zatrudnienia z porządnym pracodawcą na wyjątkowo korzystnych warunkach.Opinia pozytywna.

@Bartłomiej K.

Krzysiek

Rzetelna firma. Nigdy mnie nie zawiodła

@Krzysiek

Michał

Jestem ogólnie bardzo zadowolony z obsługi. Doradzają przy wybieraniu oferty, są w stałym kontakcie.

@Michał

A.M.

bardzo dobrze oceniam. Krótko i tyle.

@A.M.

Dziękujemy i pozdrawiamy :)

Olek

Bardzo dobra agencja

@Olek

Dziękujemy i pozdrawiamy :)

Jacek

Dziewczyny z Koncepcji - pozdrawiam. Z niemeckimi agencjami bywa różnie,ale na Was zawsze można liczyć.

@Jacek

Bardzo dziękujemy i również pozdrawiamy :)

kazimierz elektryk
Klient

mam bardzo dobrą opinię o tej agencji merytoryczna rozmowa bardzo miłe Panie od początku do końca aplikacji na stanowisko prowadzony byłem w profesjonalny sposób co zaowocowało podjęciem współpracy z zaoferowaną firmą tak że uważam że agencja jest warta polecenia.

@kazimierz elektryk

pracuje

Bardzo dobrze oceniam

@pracuje

stolarz

jestem bardzo zadowolony ze współpracy z agencją. Mój opiekun był w stałym kontackie ze mną przed wyjazdem i jest teraz, gdy już pracuję. W żadnej innej agencji tego nie było. Jestem ppod pozytywnym wrażeniem.

@stolarz

Jacek

chciałbym podzielić się moją opinią o agencji. Długo zastanawałem się, czy szukać pracy za pośrednictwem firmy polskiej, czy też szukać samodzielnie. Po rozmowach z kolegami, którzy przeżyli to i owo z nieuczciwymi firmami w Niemczech postanowiłem oddać sprawy w ręce kogoś, kto zna się na rzeczy. Nie zawiodłem się. Zawsze mogę zadzwonić , zadać pytanie, liczyć na wsparcie. Uwierzcie, ze zagranica jesteście zdani tylko na siebie. Jeżeli macie pomocną i rzetelną agencję w Polsce, która jest pomocna i nie zapomina o was w momencie przekroczenia granicy, sprawa wygląda zupełnie inaczej.

@Jacek

Dominik

bardzo przyjazna firma. Polecam wszystkim.

@Dominik

Bardzo dziękujemy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Koncepcja - Wrocław

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Koncepcja?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Koncepcja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy Koncepcja?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 19 to opinie pozytywne, a 1 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Agencja Pracy Koncepcja?

Liczba opinii klientów firmy Agencja Pracy Koncepcja, to 2, z czego 2 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Agencja Pracy Koncepcja