Agencja Pracy Koncepcja
counter
3 189 303 5 1
pracuje Nowy wpis
Pracownik

ciekawe kto zna lepszą agencję. Ja nie znam.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 61 dni.
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Agencja Pracy Koncepcja?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Olek Nowy wpis

Bardzo dobra agencja

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Piotr

Miałem do czynienia z tą firmą kilka lat temu. Specjalnie osobiście odwiedziłem ich biuro we wrocku. Rozmowa była "pusta". Przyjęła mnie jakaś młoda Polka. Następnie Niemiec. Jak się okazało nie mogli sprostać wymaganiom własnym ogłoszenia własnego. Dodam, że kiedyś mieszkałem kilka lat na stałe w B. R. D. Po prostu nie było tematu. Dodam że dobrze posługuję się j. niemieckim, a w moim zawodzie przepracowalem 5 lat non stop w jednej firmie niemieckiej. Okazało się że poszukują tzw. skoczków na krótkie terminy. Z wykształceniem najwyżej zasadniczej szkoły zawodowej. Moją rada- masz auto + znasz trochę język + posiadasz trochę gotówki / i tak musisz mieć własną na wyjazd/ wyjedź sam, bez pośredników i przez kilka dni odwiedzaj firmy niemieckie tam na miejscu. Zrób to co myśmy robili w latach 80/90. Ja tak zrobiłem po kilku kontaktach z tymi pośrednikami. Właściwie ci w Polsce załatwiają wszystko wirtualnie-via internet. Możesz też na miejscu skorzystać z niemieckiego biura pracy urzędowego. Znajdą Tobie pracę bez oszustów/pośredników. Uważaj też na ppośredników w Niemczech-też mało jest uczciwych. Życzę powodzenia.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
KONCEPCJA
@Piotr

Bardzo prosimy o przetłumaczenie na język polski zdania, które napisał Pan w swoim komentarzu: " Jak się okazało nie mogli sprostać wymaganiom własnym ogłoszenia własnego." Chętnie odniesiemy się do niego, ale chcielibyśmy zrozumieć jego sens. Zespół Koncepcja

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
kierowca
@Piotr

Wyjechałem przez Koncepcję i od 2 lat pracuję w jednej firmie jako kierowca autobusu. Bardzo fajny kontakt z Koncepcją.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Piotr
@KONCEPCJA

Czysto i po polsku. Nie oferujecie nostryfikacji dyplomów, uznania zawodu. Piszecie w ogłoszeniach że poszukujecie np. mechanika, elektromechanika, elektryka itd. Okazuje się na miejscu, że bez uznania zawodu, nostryfikacji dyplomu/ nie dotyczy kierowców /pracuje się jedynie jako pomocnik. Ale osobiście znam 3 firmy które proponują taką obcję-jezeli pracownik jest zainteresowany. Więc ogłaszajcie uczciwie: poszukujemy pomocników. A skoro tak, to podczas rozmowy wstępnej uczciwie informujcie. Ja jestem już po nostryfikacji dyplomu i uznaniu zawodu. To dzięki pośrednikowi. Pomimo tego nadal pracuję "dla Niego" i zarabiam godziwie. Mogę w każdej chwili się rozstać. Tylko po co? Stawka uczciwa, płacę za usługi biurowe,pomoc prawną, tłumaczenie pism itd.Mialem ochotę zmienić mieszkanie-znaleźli odpowiednie i wynegocjowali tak niskia opłatę , że aż nie do uwierzenia.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
mechanik Robert
@Piotr

pracuję przez Koncepcję jako mechanik i nie jako pomocnik. Tyle w odpowiedzi . Polecam Koncepcję

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Kierowca Autobusu
@kierowca

W jakim Państwie pracujesz kolego na autobusach, jakie zarobki, over time dostępne?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
pracownik Nowy wpis
@Piotr

Nie dam złego słowa powiedzieć na temat tej agencji. Ocena 5/5.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
ŁS

Miałem okazję, współpracować z Agencją Pracy Koncepcja kilkakrotnie przy okazji moich wyjazdów do pracy w Niemczech. Za każdym razem pełen profesjonalizm ze strony Agencji, w razie jakichkolwiek pytań zawsze służą pomocą. Zdecydowanie polecam!

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Piotr
@ŁS

Jasne,że możesz być zadowolony jeżdżąc do pracy w charakterze- jak to Oni określają SKOCZKA. Tydzień tu, dwa tygodnie tam, następnie przestój i znowu np. jeden miesiąc bądź kilkanaście dni gdzieś indziej. W końcu Niemcy to spory kraj. Jednak ludzie decydujący się poważnie na wyjazd i zarabianie pieniędzy szukają stabilnego zatrudnienia. W jednym miejscu i u jednego pracodawcy. Pozostawiają zazwyczaj rodzinę w kraju. Wyjazd traktują poważnie. A teraz-podlicz swoje zarobki w B.R.D. przy tych okazjonalnych wyjazdach, załatwianych przez pośrednika, dodaj i podziel czas spędzony tam i na "postojach" w kraju - i ile wyjdzie? Tyle samo zarobisz na miejscu lub nawet więcej nie "bujając" się na obczyźnie. Pod warunkiem że masz u pośrednika 13 euro netto/h + bezpłatne zakwaterowanie. Jeżeli było mniej - to Jesteś na minusie.No i w kraju będziesz miał liczony czas pracy do świadczeń emerytalnych w ciągłości , a nie "ciułany" przy tych okazjonalnych wyjazdach.. No i będziesz na miejscu - u siebie. Nie będziesz (usunięte przez administratora) u Niemca ,ale pracownikiem we własnym kraju. To już nie "te czasy" gdy wyjeżdżało się 2 x po 3 miesiące na wizę i stawiało się dom oraz auto na taryfie, Niemcy również nie ci sami jak wówczas.

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
Michał
@Piotr

Ja pracuję już dwa lata i jestem zatrudniony bezpośrednio u pracodawcy. Dlaczego podajesz tutaj jakies nieprawdziwe informacje?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Koncepcja
@ŁS

A możesz podać namiary na Agencje pracy Koncepcja, adres e-mail, numer telefonu? Dzięki za informację Pozdrawiam ????

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Grzegorz
 Pytanie

Witam pytanie z mojej strony Czy ktoś pracuje jako kierowca śmieciarki w niemczech przez agencję pracy Koncepcja ?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Śmieciarka
@Grzegorz

Na Śmieciarce, to w UK też możesz pracować kolego, jeśli jesteś zainteresowany, to daj znać.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pietro36
 Pytanie

mam pytanie co sądzicie o pracy jako stolarz w Niemczech dobra praca przez tą agencje

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Marian
@Pietro36

Zatrudnienie jest bezpośrednie u Niemieckiego pracodawcy, pracuje 2 rok, kwatera okey, wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, można robić nadgodziny. Jak chce się pracować to można długo.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
A.M.

bardzo dobrze oceniam. Krótko i tyle.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Piotr

To może zdecyduj się w końcu , czy pracujesz na stałe w niemieckiej firmie bezpośrednio, czy też oni Tobie nadal doradzają w wyborze kolejnego zlecenia. Coś tu nie jest "halo". Wygląda mi to na "wpis firmowy".

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Michał
@Piotr

tak pracuję u bezpośredniego pracodawcy i zostałem tam zatrudniony właśnie dzięki Koncepcji. Tak więc kolego twoje komentarze nie są prawdziwe .

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Michał

Jestem ogólnie bardzo zadowolony z obsługi. Doradzają przy wybieraniu oferty, są w stałym kontakcie.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Krzysiek

Rzetelna firma. Nigdy mnie nie zawiodła

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 162 dni.
 Pytanie

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Agencja Pracy Koncepcja?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Piotr

Dodam jeszcze do poprzedniego wpisu. BARDZO mnie osobiście podoba się i zarazem śmieszy określenie używane przez "te" firemki-PROJEKT! Oni nie zdają chyba sobie ze znaczenia tego słowa- projekt. Podobnego słowa używali jeszcze kilka lat temu również "sprzedawcy" - różnego rodzaju ubezpieczeń.Też sprzedawali, ale już w nowszej wersji "produkt". Jednak... w j. polskim i z poręczeniami np. banków. A "ci"? np. ta? z Wrocka? Może spróbują coś napisać w tym temacie? Jest jeszcze kilka w tym mieście takich "firemek". Kilka już wielokrotnie zmieniało adres. Ale jeżeli już ktoś musi wyjechać, to niech weźmie dane główne i wpisze frazę w internecie. Również do KRS. Tam ukarzą się dane przekręta. Np. gdzie prowadził /prezesował w zarządach spółek, fundacjach itp. Zanim się "zapalisz" do wyjazdu-sprawdź z kim masz do czynienia. W końcu to Ty! będziesz pracować na tych ludzi inkasując max. 1/3 że swojej pracy na "obczyźnie" - w najlepszym wypadku.reszta dla "sprzedawców".

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
KONCEPCJA
@Piotr

Panie Piotrze pomylił Pan firmę. Działamy od 15 lat i nie zmieniliśmy od tego czasu adresu. Tutaj jest miejsce na uwagi dotyczące spostrzeżeń o naszej firmie. Pana uwagi nie są merytoryczne, bo nie zna Pan naszej firmy skoro nie skorzystał Pan z naszych usług. Pozdrawiamy wszystkich naszych wspaniałych pracowników, którzy znaleźli pracę dzięki Koncepcji. Jesteśmy, będziemy, pracujemy.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Piotr
@KONCEPCJA

Oczywiście że "nie znam firmy, ponieważ nie skorzystałem..." Skoro jednak osobiście pofatygowałem się do biura na rozmowę i nie skorzystałem z usług to wyjaśnia wszystko. Wiem też jak długo działacie na rynku.Jestem z Wrocławia. Niestety dopiero w ostatnich kilku latach powstały str. internetowe na których można wstępnie spr. pośredników. A powstały w wyniku działań pośredników - i nie dla ich reklamy, ale ku przestrodze. Pozdrawiam w tym momencie serdecznie admina. Osobiście znam kilka osób, które po weryfikacji pośrednika na tej stronie nie dały się oszukać i wysłać w "kosmos".

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
zawiedziony

Wysłałem cv 2 razy w ciągu 1.5 roku do okien do Zwickau. Po pierwszym jak i po drugim razie wszystko wskazywało że jestem dobrym kandydatem , mam doswiadczenie. Języka nie znam niemieckiego, ale pani która ze mną rozmawiała sprawdziła angielski i powiedziała że do piątku a był wtorek odezwie sie pani z Niemiec i mam się z nią dogadac że przyjadę do firmy jeszcze na rozmowę z pracodawcą. Miałem panią z Niemiec poprosic że jak będzie ok i pracodawca mnie zechce to żebym sie nie wracał tylko zaczął pracę od zaraz. Nikt się do tej pory nie odezwał. Ogłoszenie często się pojawia ale nie wiadomo o co tam chodzi, więc może i dobrze że nie zadzwoniła ta pani bo jak na początku takie traktowanie to nie wiadomo co dalej...

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
KONCECPCJA
@zawiedziony

Bardzo nam przykro z zaistniałej sytuacji, natomiast ostateczną decyzję o zaproszeniu na rozmowę oraz zatrudnieniu podejmuje pracodawca niemiecki, dla którego prowadzimy projekt rekrutacyjny. Mogę tylko nadmienić, że do tej pory za naszym pośrednictwem zostało zatrudnionych kilkadziesiąt osób w tej fabryce. Nie jesteśmy w stanie przyspieszyć procesu rekrutacyjnego, ani zmusić pracodawcy do podjęcia kontaktu z kandydatem. W fabryce istnieje kilka działów produkcyjnych specjalizujących się konkretnych czynnościach jak: lakierowanie, szklenie, okuwanie, obsługa maszyn do obróbki drewna, PVC lub aluminium. W zależności od potrzeb w danej chwili pracodawca kontaktuje się ze specjalistami w danej dziedzinie np. okuwaniu. Staramy się informować kandydatów, że to pracodawca ocenia ostatecznie, czy dany kandydat spełnia jego oczekiwania i czy będzie chciał go zatrudnić. Nasza rola kończy się na przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej, ocenie przydatności kandydata oraz ewentualnym przygotowaniu profilu zawodowego. Dalsze działania podejmuje firma zatrudniająca. Mamy nadzieję, że pracodawca oceni Pana profil pozytywnie i niebawem się z Panem skontaktuje. Agencja Pracy Koncepcja

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Adam
@zawiedziony

To jeszcze nie przesądza że złe traktowanie jest, Koncepcja pośredniczy i nie wszystko od nich zależy. Może to ci niemieccy pośrednicy nawalili ? Od paru lat wyjeżdżam do Niemiec i z doświadczenia wiem że w niemieckich firmach produkcyjnych pracują prawie wyłącznie ludzie po szkołach zawodowych, obcych języków raczej nie znają, z biura nikt nie będzie do Ciebie przychodził by ci coś tłumaczyć po angielsku, chcesz jechać do Niemiec to musisz komunikować się po niemiecku. Ja władam też rosyjskim w stopniu lepszym niż niemiecki i inni są w szoku bo Polak dogaduje się po niemiecku i dobrze zna rosyjski, dla Niemców to spore zaskoczenie. Powiem że w 50 % firm przydaje mi się rosyjski, w pierwszej firmie majster władał rosyjskim, w kolejnych pracują Rosjanie i czasem coś pomogą w skomplikowanej sytuacji. W szkole za komuny nienawidziłem ruskich i tego języka a teraz czasem się przydaje. Chcesz być poważniej traktowany to musisz władać tym językiem jaki w danym kraju obowiązuje - nic na to nie poradzimy.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
zawiedziony
@Adam

Nie muszę się komunikować po niemiecku tak jak napisałeś bo oferta była bez znajomości języka. Już trochę czasu mineło i nie ma co wracać do tego ponieważ mam pracę a czy lepszą to nie wiem bo nie wiem jak tam jest. Jedyne na czym mi zależało to że była to oferta gdzie miałbym bliżej do domu. Zgadzam się z Tobą że znajomość języka jaki w danym kraju obowiązuje to dużo lepsze traktowanie.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Czy można w Agencja Pracy Koncepcja liczyć na jakieś dodatki?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Adam
@Pytanie

Ręce opadają na takie bezsensowne pytania, czy jak dostaniesz netto na rękę 2000 € to jeszcze będziesz oczekiwał miesięcznie na rogalika ??? Pytaj o płacę netto z nominału godzin, pytaj czy zakwaterowanie niemiecki pośrednik zapewnia pokoje jednoosobowe, czy z internetem, jak daleko jest zakwaterowanie od pracy, czy niemiecki pośrednik nie okrada Polaków - tak, niemieccy pośrednicy stosują dwa standardy zatrudniania ludzi, jeden uczciwy dla miejscowych a drugi złodziejski dla Polaków, o to pytaj a nie o dodatki np. na rogalika !

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Piotr
Użytkownicy czekają na odpowiedź 206 dni.
 Pytanie

Witam. Może ktoś napisać klika słów na temat pracy przy produkcji okien okolice Zwickau. Jakie są warunki pracy, mieszkaniowe i zarobki ?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Wojtek

bardzo miły kontakt przed wyjazdem i w czasie zatrudnienia.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Marecki
 Pytanie

Czy ktoś wyjechał za pośrednictwem Koncepcja do pracy w charakterze konserwator/hausmaister? Czy agencja oferuje takie stanowiska?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Maja
@Marecki

@Marecki, tego nie wiem, ale w lutym szukają posadzkarzy, piekarzy i pomocników do gospodarstwa rolnego w Brandenburgii. Coś z tego zainteresowałoby Cię? Ja jestem ciekawa, czy na to ostatnie przyjmują też kobiety. Dodam, że mam doświadczenie z rodzinnego gospodarstwa.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Agnieszk Górecka - rekruter
@Maja

@Maja Obecnie skończyły nam się wolne etaty w opisanym gospodarstwie rolnym. Nie było wytycznych od klienta, jakoby do zatrudnienia preferowani byli Panowie. Czasami przy takich ofertach, przewagę bierze obsługiwanie i naprawianie maszyn rolniczych (w tym przypadku ogromna hodowla trzody chlewnej). Natomiast czekamy na otwarcie sezonu i nowe oferty współpracy, także prace na roli. Pani doświadczenie jest jedną z najlepszych rekomendacji dla tej branży. Obecnie spotykam coraz więcej kobiet z uprawnieniami na kosiarki (tzw. traktorki), o przeszkoleniach i uprawnieniach do wycinki lub obsługi małych urządzeń niebezpiecznych (faceci nie bardzo lubią drobniejsze i bardziej skrupulatne prace, z wyjątkami ). Proszę tylko pamiętać, że 85% naszych ofert, jest dla kandydatów mówiących w języku niemieckim, przynajmniej komunikatywnie. :)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
pracujący

Mega rzetelna firma !

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Chef

Witam,jak najbardziej polecam wybór tej właśnie agencji. Wyjechałem do niemiec,za pośrednictwem i absolutnym profesjonalnym doradztwem Pani Agnieszki Góreckiej,która do ostatniej minuty czuwała czy wszystko jest ok , a zaznacze tylko, że jeżdżę przez agencję różnego typu już 15 lat. Pełen profesjonalizm. Szczerze polecam.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Koncepcja - Wrocław

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Agencja Pracy Koncepcja
3/5 Na podstawie 189 ocen.
Agencja Pracy Koncepcja