Opinie o Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o. w Warszawa

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Były Kandydat

Najpierw test z excela później rozmowa

Beata
@Były Kandydat

Ciężki ten test z Excela? Dużą trzeba mieć wiedzę żeby go zdać?

Weksel
@Beata

Nie, ja byłem i trzeba było jakieś procenty policzyć, ale w bardzo krótkim czasie

Barbara
@Weksel

Tylko? To oni niczego szczególnego od ludzi tutaj nie wymagają?

Były kandydat
@Barbara

To jest jedynie pierwszy etap później są rozmowy rekrutacyjne

Mateusz

Firma na początku umawia na konkretną godzinę na zrobienie testu z excela który ma być przesłany przez e-mail, a następnie nawet go nie wysyła bez żadnej informacji, mega niepoważne podejście do kandydatów. Nie polecam.

Lidia
@Mateusz

Wysłali koniec końców czy nadal cisza?

Haha
@Mateusz

Widzę że od 30 lat nic się nie zmieniło ????????

Mateusz
@Lidia

Nic a nic się nie odezwali do tej pory

As

Na jakie stawki można liczyć na stanowisku specjalisty w dziale marketingu?

...
@As

4000-5000 brutto. Więcej nie dostaniesz, chyba że gadasz po włosku jak native speaker i pracujesz po 14 godzin dziennie może po paru miesiącach dadzą więcej

Czy Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Multisport

Tak

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
przedstawiciel handlowy

Firma może i ma super produkty ale pracowało się w niej słabo, firma nie docenia pracowników w terenie, kiepskie zarobki, premia to jakiś żart

Krzysztof

Firma może i znana niestety osoby pracujace w hr maja zdeaktualizowana wiedzę o tym jak powinno prowadzić się proces rekrutacyjny. Może 20 lat temu rzeczywiście tak te procesy wygladały…

Hanna
@Krzysztof

To może powiedz im wprost co jest nie tak? Mioże wezmą do serca i wprowadzą zmiany :)

Krzysztof
@Hanna

Myślisz że taka firma czyta te opinię i bierze sobie je do serca ?

Witam

Moze ktos podac numer telefonu do dzialu kadr!W Warszawie!Albo jakiegos maila?

pracownik działu sprzedaży

Firma wysyła na zagraniczne szkolenia do Luksemburgu młodych niekompetentnych pracowników, którzy są znajomymi lub dziećmi polsko włoskich polityków, znajomych dyrektora generalnego lub innych członków zarządu. Dodatkowo obsadzane są dla takich osób wysokie stanowiska. Nie podam nazwiska tych osób ze względu na regulamin portalu ale pewnie aktualni pracownicy lub byli pracownicy ferrero dość dobrze znają temat. Ferrero uważa się za porządnego pracodawcę (przynajmniej przez ludzi z HR) a uprawia nepotyzm w biały dzień w czystej postaci. To całkowicie dyskwalifikuję taką firmę jako pracodawcę. Nie pozdrawiam.

Pracownica

Jedzie dużo nutelli tak żebyście dostali zatwardzenia ????????????

cokolwiek

firma do bani

Exc

Nie polecam..pod koniec rozmowy rekrutacyjnej na stanowisko ph zapewniano mnie o powiadomieniu na maila do tygodnia co i jak...rozmowę prowadziło dwóch panów z firmy,z kilkunastoletnim stażem pracy niestety pokazali jaki niski poziom panuje w firmie nie odpowiadając mi i pewno kilku innym którzy zostali odrzuceni... badania dowodzą ze jedna piąta (18%) kandydatów zaprzestała korzystania z produktów czy usług firmy, która nie odpowiedziała na ich aplikację (bez względu na to, czy pozytywnie czy negatywnie) ja do tej grupy się dopisuje..

Pol

Stołówka nieczynna nadal koronowirus pewnie wydają kanapki znowu nie brać zamawiać chińczyka

Lol

Do wszystkich zakładać maseczki a nie pod nosami nosicie i zarazę roznosicie

Nula

Czy wie ktoś kiedy bedą przyjęcia na produkcję do Ferrero w Belsku Dużym?

Aleksandra
@Nula

Na oficjalnej stronie internetowej Ferrero Polska Commercial cały czas widnieje informacja o rekrutacji, więc można przypuszczać, iż są tam teraz przyjęcia na produkcję. Podaję Ci link: https://www.ferrero.pl/Praca-w-Polsce Zawsze możesz zadzwonić do nich i zapytać. Dasz znać, jak coś postanowisz?

Nula
@Aleksandra

Okej ,super dziękuję Ci bardzo ????

Zawiedziony

Były ph, wszystko co piszą niestety prawda. Ferrero może i było liderem ale 5-7 lat temu, teraz gdyby nie przyzwyczajenie placówek do cyklicznych akcji promocyjnych i kasy za nie to wszystko legło by w gruzach Handlowiec w tej firmie to bardziej listonosz od wożenia porozumień i świecenia oczami za towar który się terminuje. O zmianie floty na golfy to słychać od polowy 2018. Lipa i rozczarowanie po prostu.

Zyw
@Zawiedziony

Drogi były PH ,ciśniesz pierdoły nie z tej ziemi zresztą jak każdy rozżalony pospolity obibok.Skoro już nie pracujesz tzn. że się do tego po prostu nie nadajesz.Ja się wkręcam 2 rok i po przepracowaniu łącznie 24 lata w 3 innych korporacjach min.Bunge czy Unilever stwierdzam że jest zupełnie inaczej ( nie gorzej ) po prostu inaczej.Flota niczego sobie do pełnej dyspozycji,wynagrodzenia przyzwoite a nawet więcej niż większość firm,premie jak ci się nie chce to nie wyrobisz, pracujesz głową a tą trzeba mieć na karku. Produkty rozpoznawalne z doskonałą rotacją ,przeterminowania sporadyczne ale widzę że PH lubią rozdawać nie swój towar ,jak pomyślisz i zagrasz relacjami to wszystko załatwisz. Przełożeni ? Takich powinien mieć każdy PH ,nie przeszkadzają w pracy,sam jesteś managerem na swoim Area .Nie jesteś tylko cyferką w exel,u można swoje zdanie i argumenty przedstawić wyżej i napewno ktoś je przeanalizuje.Reasumując ja jestem zadowolony i zostaje.Niestety nie jest to praca dla każdego ktosia tacy wykruszają się po ok roku. Nie jestem podstawiony pisze co myśle na temat Ferrero bo mi wolno.

robiq
@Zyw

Jak wygląda rekrutacja bo mam zaproszenie na Poznań...

robiq
@Zyw

@Zyw czy możesz więcej info udostępnić bo mam rozmowę w czwartek na Poznań a do tej pory od 11 pracuje w innej dużej korpo która chciałbym zmienić na Ferrero

jeszcze pracownik

słaba firma dla kogoś z wielkimi ambicjami - robienie w kółko tego samego. W firmie siedzi wielu zatwardziałych ludzi oderwanych od rzeczywistości, pracujących długo lat w firmie. w firmie brak jednolitego systemu spinającego raporty wieczny chaos w excelach - tak nie da się pracować. Pakuję się

Beznadziejny zaklad i w biurach ludzie bez serca strasznie źli

Damian

Czy w Ferrero w Belsku wszyscy pracują normalnie? Nie ma wirusa?

Magda

A jak ze zniżkami na produkty w firmie? Jest na co liczyć jak jest się pracownikiem?

Pati
@Magda

ceny ~30% niższe niż na sklepowych półkach, można robić zakupy raz w miesiącu za max 400 zł.

Czy Ferrero ma ściśle ustalone godziny pracy?

pracownik biura na wiertniczej

Godziny pracy ok ale czas pracy jest delikatnie mówiąc nieszanowaniem życia prywatnego ludzi po pracy, a tak się w tej firmie wiele mówiło o work life balance :/ spieszę z wytłumaczeniem: Zgodnie z regulaminem firmy czas pracy jest jest ściśle monitorowany - należy się odbijać spersonalizowaną karta magnetyczną przed wejściem i po wyjściu z biura i odbębnić w biurze 8,5 godziny. Ni jak to się ma do kodeksu pracy i przerwy o jakiej mówi kodeks pracy a przecież ktoś taki jak panie z ejcz arrł powinny go znać. Większość ludzi przychodzi na około 9 w regulaminie jest mowa, że można przyjść od 8 do 9:30 z tym ze w biurze trzeba być 8,5 godziny z racji 30 minut przeznaczonych na lunch ....!! Kto to w ogóle wymyślił. Większość cenionych i poważnych firm nie wymaga przepracowania czasu lunchu. No chyba, że za komuny tak było ... Biorąc pod uwagę lokalizację biura w Warszawie (Wilanów Wiertnica 126) i pracowników którzy mieszkają np. na Woli albo Żoliborzu niech zaczynają np o tej 9 czyli z domu wychodzą przed 8 rano (wersja optymistyczna, bez korków i jak ktoś jeździ samochodem do pracy) i niech skończy o 17:30 to jest w domu o 18:30 - 19. Piękna perspektywa .. Gdzie czas dla dzieci i bliskich. Nie wspomnę, ze są sytuację, że coś trzeba pilnie zrobić i zostać dłużej w pracy co czasem się zdarza wielu ludziom. a teraz jak to się ma w ciągu roku: niech średnia liczba dni roboczych w ciągu roku to 250 razy 0,5 godziny daje 125 godzin czyli 15 dni roboczych tj. 3 tygodnie w ciągu roku pracujesz za friko.

Zostaw merytoryczną opinię o Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o.