Opinie o Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o. w Warszawa

Jakie narzędzia pracy zapewnia Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

PH

- iPhone 13 mini - iPad - VW Golf VII lub VIII (automat) Wszystko do użytku prywatnego.

TicTac
@PH

Do użytku prywatnego tak, ale km prywatne opłacasz samodzielnie.

Olivia Nowy wpis
@PH

A jak są rozliczane prywatne kilometry? Po zakończeniu dnia pracy?

Czy w Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Kam Nowy wpis

Jak to jest że 2-3 miesiące jest cały czas ogłoszenie na KAM. Jest aż tak dobrze że nikt nie chce, czy tak duże wymagania?

Przedstawiciel Nowy wpis

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Tak, przedstawiciele handlowi są rozliczani z wykonania zdjęć i dorabiają jako fotografowie. Góra nie docenia naszej pracy, premie to śmiech na sali. Nie polecam i warto poszukać innego pracodawcy.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
TicTac

Jeżeli w tej firmie nie zacznie się nic zmieniać ludzie zaczną odchodzić. Ciągle kontrole, zapowiedziane i niezapowiedziane wizyty ,,menadzerow’ i inne pierdoły, nie ma tygodnia bez jakiejś akcji. Obowiązków co nie miara, pieniądze nieadekwatne . Traktowanie pracownika jako potencjalnego (usunięte przez administratora) na porządku dziennym. (usunięte przez administratora). Droga kadro zarządzająca mamy dosyć byciem tanią siłą roboczą. GOLFAMI rodzin nie wykarmimy.

Jasna Góra

Co to za menadżer bez kultury, który wchodzi na sklep i dzień dobry nie potrafi powiedzieć ? Trochę szacunku do Pracowników i właściciela.

No co Ty

Czy to prawda że każdy PH dorabia jako fotograf ? xD

Roy
@No co Ty

Jeśli jesteś ambitny, chcesz dobrze zarabiać , nie myśleć w niedzielę o poniedziałku, nie być pomiatanym , nie być zarządzanym przez osobę, która do niedawna nie potrafiła się wysłowić w ojczystym , mającą kiepskie kwalifikacje z wykształcenia mechanik samochodowy ,lecz ziom RG to nie jest to praca dla Ciebie . Po za świetnymi produktami to firma zarządzana przez układy kolesiorodzinne .

Mancia
@Roy

Dokładnie tak! ,,przełożona" chyba po podstawówce, skłócona z całym zespołem, bo ona jest ,,panią kierownik" i jej ,,wszyscy tego zazdroszczą" (tutaj widać jej poziom), zarzuca kradzież po czym nie potrafi przeprosić jak zarzuty okazały się bezpodstawne, machlojki to tutaj norma i jeśli nie będziesz pracować po min 10 godzin dziennie to Ci szybko podziękują. Ładnie piszą o prowizjach, które po fakcie okazały się nie możliwe do zrealizowania (ludzie pracujący po 10 lat ich na oczy nie widzieli, ja pracuje już 3 lata i mimo realizacji praktycznie każdego parametru nawet nie powąchałam kwoty, którą niby oferują) do tego w grudniu postanowili obciąć po kilka stów za paliwo, więc taki to dodatek na święta daje biedna firma bijącą rekordy sprzedaży. Mam jedynie nadzieję, że zaraz będę byłą pracownicą firmy.

Elżbieta
@Mancia

Roy. Mancia, fajnie ze dzielicie sie swoimi opiniami ale zadne z was nie odpowiedzialo na pytanie czy PH dorabia jako fotograf? I o co z tym w ogóle chodzi bo ja dopiero interesuję się pracą

Zdzwonimy
@Mancia

A czemu za paliwo obcinają?

Slaski
@Mancia

W sumie się nie dziwnie w tej firmie kierownicy i reszta bez wyższego wykształcenia a niektórzy nawet i średniego..... Inteligencja to od nich nie emanuje

@Elżbieta

Bo robisz mnóstwo zdjęć na sklepach przy każdej wizycie.

Zyw
@Zdzwonimy

Obcinają bo są (usunięte przez administratora)nazywający siebie PH którzy na służbowym paliwie dorabiali popołudniami i nocami .Ktoś się w końcu na szczęście połapał że tankowanie co drugi dzień mając w obsłudze jeden powiat nie jest normalne. Teraz reszta cierpi przez jednego kretyna.

Są też plusy

Minusy: -Rozbudowany system kontrolingu- kontrola ASM dzień po wizytach PH, średnio co drugi tydzień, praca wspólna z ASM co drugi tydzień, praca wspólna z RSM, praca wspólna z KAM ( oczywiście po to aby nam pomóc w pracy a nie kontrolować :D , różnego rodzaju kontrole menadżerskie) - Raportowanie w formie zdjęć ,,na żywo,, każdej wizyty ( tak firma obeszła brak GPS w samochodzie ) - brak puli km prywatnych w samochodach służbowych - ilość zadań składających się na premie jest coraz większa, chwilami nie do ogarnięcia. - kompletny brak zaufania do pracownika - brak budżetu na wsparcie klienta ( chociażby wymiany towarów po terminie lub przeceny ) - zmniejszające się budżety na promocje przy jednoczesnym zwiekszaniu tatgetów -brak podwyżki inflacyjnej ( nikt z kierownictwa wyższego szczebla nie zauważył inflacji, która w głównej mierze dotknęła nas PH ). - bardzo zauważalne oszczędności - średni socjal Można by wymieniać jeszcze długo ale to już drobnostki Plusy : - bardzo dobry produkt - jeżeli wykonujesz obowiązki, co rok podwyżki pensji wynikające z corocznej oceny ( JEDNOCZEŚNIE PODKREŚLAM BRAK PODWYŻKI INFLACYJNEJ) - ludzie ( jeżeli jesteś w zespole z fajnymi przełożonymi praca wydaje się znośna) - narzędzia pracy ( tutaj raczej nikt nie oszczędza ( Golfy, IPady, iphony) choć tutaj tez różne chodzą plotki ale ja skupiam się w tym wpisie na faktach. Tak jak i w minusach są jeszcze mniej znaczące o których nie będę pisał. Ocenę czy warto czy nie warto pozostawiam każdemu z osobna.

Są plusy i minusy, jak w każdej firmie. Plusy: - można nauczyć się pracy na różnych systemach i narzędziach, - zdarzają się tutaj fajni ludzie - świetne benefity i sprzęt najwyżej jakości Minusy: - Brak możliwości rozwoju - O podwyżkach można zapomnieć - Niekompetentne osoby na wysokich stanowiskach - sztuczna elastyczność godzin pracy, która tak naprawdę nie jest elastyczna - firma nie idzie z duchem czasu, a wręcz cofa się w rozwoju w porównaniu z innymi

Kananosik

Kiedy będą paczki na Wielkanoc dla firm zewnętrznych?

Były pracownik marketingu

Nie polecam pracy w marketingu, ani w tej firmie. Miałem okazję pracować z Panią (usunięte przez administratora), która poniżała, przeklinała i obwiniała pracownika. Od razu po przyjściu do pracy usłyszałem niewybredne komentarze o byłym współpracowniku, potem było tylko gorzej. Gdyby nagrać spotkania 1:1 to byłby niezły materiał pod (usunięte przez administratora). Znajoma złożyła CV i od niej dowiedziałem się, że poszukują pracownika na moje miejsce. Ta firma niszczy psychicznie. Pani (usunięte przez administratora) z HR nie zna swojej roli, bo chętnie przyłącza się do tych gierek pracowników. Firma poniżej wszelkiej normy. Polecam trzymać się z daleka.

Jak w Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Trzeba gadać po włosku i pracować od 7 do 19

Lidia
@Ewa

czemu akurat ten język jest wymagany do awansu? A jak ktoś zna biegle angielski to nie wystarczy?

@Ewa

12 h pracy i awans gwarantowany? a z których na które zazwyczaj się przechodzi i jak to odbija się na dalszych warunkach? o ile kasa wzrasta?

Zniesmaczona pracą w Ferrero

Praca na stanowisku PH w Ferrero mega słaba, marne pieniadze bo ledwo ponad 5tys brutto, premie to jakis zart co 4 miesiące jakies grosze przy założeniu ze przez 4msc masz wszystko na 100% pozatym praca od 9 do 17 w terenie "bo tak pracuje biuro" wymian na sklepach nie ma, budżety obcinają co miesiąc ze nie ma czego juz zaproponować klientowi a lista zadań co miesiąc taka ze człowiek nie wie za co ma się wziąć a i tak ciągle mało. Ogólnie nie polecam (usunięte przez administratora) stresu, zero prestigu i śmieszne pieniądze. Jedyny plus auto - srebrne golfy w automacie - choć km prywatne tez juz weryfikują i to solidnie.

Julia
@Zniesmaczona pracą w Ferrero

A na jakiej umowie ta stawka? Czy przedstawiciele mogą pracować na b2b?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

rezygnują sami bo mają zero możliwości awansu, praca monotonna firma przyzwyczajona do starych rozwiązań, wieczne kolesiostwo i pensja na poziomie 4000 - 5000 brutto, co rok głupie oceny roczne, gdzie ocenia cie pani z HR z poziomem IQ 50, nie mająca żadnej wiedzy na temat twojej pracy a ty musisz się tłumaczyć jej ze wszystkiego

Jehowy

Pracownicy nie wytrzymują presji i są zmuszani do pracy 24 godziny na dobę i nawet w weekendy.To jest (usunięte przez administratora)praca

Beata
@Jehowy

Często się tak zdarza? I czy to ustalone jest jakoś wcześniej, jest jakiś grafik? Czy to tak z dnia na dzień decydowane jest o tym że trzeba tyle godzin robić?

@Beata

Grafik...Jeżeli pracujesz na tzw czterobrygadowke weekendy mogą wypaść pracujące.Natomiast system 8 godzinny-niby od poniedziałku do piątku ale weekend czasami też wpadnie.Kto chce przychodzi,nikt nie ma siekiery nad głową.

Dział sprzedaży

Słaba płaca w dziale sprzedaży

Roy

Pracują bo są dobre produkty , lecz możliwości awansu 0, zarobki beznadziejne stres ogromny , to nie praca to ….. przypominający zarządzaniem nasze państwo zarządzane przez (usunięte przez administratora)

Chomik

Jak wygląda praca w biurach w Warszawie? Rzeczywiście jest tak źle, jak tu piszecie?

Tak jest źle
@Chomik

Nikt nikomu nie pomaga jesteś pozostawiony sam sobie

Weronika
@Tak jest źle

a w czym mieliby pomagać? też chciałam się zatrudnić do biura i ja np lubię być "sama", przynajmniej nikt nie wisi nad głową.

Były kandydat
@Weronika

Widzę że jesteś dzieckiem i nigdy nie pracowałaś w zespole albo korporacji. Nie da się pracować samemu bez współpracy z innymi.

Ferrero

Ferrero było dobra firma jakieś 10 lat temu

Chomik

2/10

@Chomik

A uzasadnisz tę ocenę? Co się przyczyniło, że chociaż te 2 dajesz?

PH

Czy mółby ktoś napisać jak wygląda praca na stanowisko ph ?Pokazała się oferta praca na rejon Kraków.Zarobki podstawa i premia,benefity,narzędzia pracy?

@PH

Daj sobie pan spokój lepiej idź do innej firmy

@PH

Sądząc po reszcie opinie to średnio.

@PH

A według osobistych odczuć?

Przedstawiciel handlowy

Najgorsza firma FMCG w jakiej pracowałam ...

Reklamy

Czy możecie przestać kłamać w tych waszych reklamach, że wasze produkty są bezpieczne i zdrowe dla dzieci ?

Jasio
@Reklamy

Możemy, ale po co?

@Jasio

A o którą reklamę w sumie chodzi, bo jakoś nie kojarzę, żeby mówili, że o super zdrowe dla dzieci jest?

@Jasio

Czyli otwarcie się przyznajcie się Państwo że kłamiecie....

Do stołówki Ever

Przesada za niby ich zapiekanki to jest półtorej kajzerki trochę sera i pieczarki 9 złotych kajzerki kosztuje 29groszy w biedrze zdzierusy lepiej chinola zamawiać niż tam chodzić

Roman

Bo to prawda

Krystyna
@Do stołówki Ever

Półtorej bułki brałam ostatnio to prawda chłopy się tym nie na jedzą 9 zł to jest tragedia powinno kosztować to minimum 3złocisze może i te stołówkę zamkną i otworzą coś innego bo jedno i to samo mają tu jak nie udko to pulpety

Do stołówki ..
@Do stołówki Ever

Przynajmniej w stołówce jest dobra kawa i ciągle lodówka pełna mlecznych kanapek za darmo więc nie narzekać proszę

Zostaw merytoryczną opinię o Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o.