GutPR agencja PR

Wrocław

Opinie o GutPR agencja PR

mary 2014-07-29 10:57:28
jakaś porażka. czy tam w ogóle pracuje ktoś kompetentny czy zbiorowisko studentów-stażystów?maaaskara
trudno 2014-11-19 13:19:35
trudno sie do nich dostac na praktyki, ale jak juz się dostanie to jest to fajna firma, tylko jedna osoba psuje tam atmosfere
Pracownik 2015-12-01 14:11:37
Miałam okazję pracować w GutPR przez naprawdę długi czas i zawsze będę ich miło wspominać. Bardzo fajny, zgrany zespół, świetna atmosfera pracy, mili i pomocni ludzie. Realizują bardzo różnorodne projekty, dlatego pracując tam można się naprawdę dużo nauczyć, zdobyć cenne doświadczenie i od podszewki zobaczyć czym jest profesjonalny PR. Potrafią wyszkolić dobrego specjalistę ds. PR od samego początku, z zupełnego amatora zrobić świetnego pracownika.
Stażysta 2016-08-10 09:36:38
Starałem się tam o staż. Rozmów kwalifikacyjnych przeszedłem kilka etapów, a na koniec nawet nie dostałem informacji, że jednak nie są zainteresowani. A warunki współpracy jakie zaproponowali później, czyli śmiesznie niskie wynagrodzenie i umowa o dzieło tak czy siak mnie nie interesowały. Może to i lepiej, że dostałem się gdzieś indziej
Zostaw swoją opinię o GutPR agencja PR - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GutPR agencja PR