Opinie o Lilla Piu Arte w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lilla Piu Arte. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Lilla Piu Arte o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lilla Piu Arte w Warszawa

Wielki Nowy wpis

Wiesz co, no nie jest to taki znów problem, poszukaj

uran Nowy wpis

czy powaznie mowicie o upadku tej firmy czy to nie do konca prawda moze ktos zle slyszal bo aplikowałem do nich i chce wiedziec jak to jest naprawde z wynagrodzeniem ze szkoleniami czy maja pakiet socjalny bo to sa wazne aspekty przy poszukiwaniu pracy kazdy chciałby pracowac na dobrych warunkach co o tym myslicie ..?

takajedna Nowy wpis

Upadła to ciężko powiedzieć... Przemianuje się znów na inną nazwę i nadal będzie skupiać te same firmy. Tzn, że jeśli nabrałeś kredytów w sp.zo.o. i ogłosisz upadłość to nie musisz spłacać - to takie proste i można na tym robić taką kasę... Co do pracy dodam wymagania nieadekwatne do zapłaty. Mówię ze stanowiska byłego sprzedawcy. W innym sklepie zarabiam więcej niż kierownik sklepu u nich :) Nie daję oceny niedostatecznej tylko i wyłącznie ze względu na kilka miłych wspomnień, chyba bardziej związanych z ludźmi niż z firmą.

takajedna Nowy wpis

nie wiem jak to działa, ale najpierw była lilla piu arte, później r&d poland a teraz jest g poland... Z tego co wiem a może było więcej spółek. Skrót Sp. zo.o. chyba mówi samo za siebie - z ograniczona odpowiedzialnością... Tak,że można sprzedać "majątki" spółkom "córkom" za grosze, pokryć koszta z tych groszy a resztę niech bierze syndyk tylko co ma wziąć jak już nic nie ma... Siedziba ta sama, marki, które dystrybuują i sprzedają na Polskę te same, członkowie zarządu Ci sami, prokurent ten sam... Ekipa biurowa itd. ta sama. No i co Wy na to?

BN

Czy tu jest mowa o firmie GPoland na Alejach Jana Pawła II 61/13, bo nie jestem pewna, a byłam tam na rozmowie?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Lilla Piu Arte się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
NOWA

STARAM SIĘ O PRACĘ W RDPOLAND, JAKA PANUJE TERAZ ATMOSFERA,JAKIE SĄ ZAROBKI 9SPRZEDAWCA) , DO KTÓREGO SALONU ISĆ NALEPIEJ?

...

tak zgadzam się osoby zwalniane są za nic albo za rzeczy, które w innych firmach są na porządku dziennym i nikt z tego nie robi afery... przełożeni wciąż kłamią i zastraszają pracowników albo traktuja ich jak śmieci. Calosc organizacji nadaje się do PIP'u bez dwóch zdan. Kto może niech unika, taka moja rada

wloszka

ja nie polecam rd polan pinko furli itp. firma (usunięte przez administratora) totalne zwalnianie ludzi za nic i nawet nie powiedza co jest przyczyna zwolnienia a i uwielbiaja kablowanie i (usunięte przez administratora)i nie kablujesz masz przechlapane

lilka26

dziewczyny jak wyglada praca w liu jo? jak zarobki?

Lily

Firmy RD Poland i Lilla Piu Arte są już w upadłości, teraz ci z góry przerzucili się do firmy OWL i G.Poland. I dzieje się dokładnie to co dotychczas - degrengolada, c (usunięte przez administratora) stwo i brak kompetencji, nic ich nie nauczyło bankructwo poprzednich firm. ŻAŁOSNE.

gwiazda
@Lily

Zgadzam się w zupełności z Twoim wpisem, firmy znam na wylot- upadłe i te tuż przed upadłością. (usunięte przez administratora)

lalala

Firma już upadła, Lilla Piu Arte dawno nie istnieje w Lilla Modzie można pocałowac klamke. Dla osób wychwalających pod niebiosa taką firme dodam jeszcze, że praca w firmie, gdzie spóźnianie się z wypłatami oraz czytanie listów z centrum handlowego o stanie zadłużenia były na porządku dziennym. Zagadka: gdzie \"wyszły\" utargi ze wszystkich salonów Lilla, skoro czynsz i towar nie były opłacane ;)

Ja rowniez nie polecam tej firmy, opinie ktore zostaly tu wczesniej napisane to sama prawda. Jesli ktos chce ryzykowac to prosze bardzo,poza tym firma powoli juz upada.

Mila20

Jak to czytam to zastanawiam sie czy w ogole tam isc :(( jak ma na nazwisko ten straszny wloch o ktorym piszecie?? moja mlodsza siostra tez chce tam isc pracowac, a jesli ten wloch ma na niej sie wyzywac to niech lepiej szuka czegos innego prosze o kontakt na maila ponizej: (usunięte przez administratora)

Pracowałam w tej firmie kilka lat i mogę potwierdzić tylko te negatywne opinie. Zero profesjonalizmu, zdecydowana większość pracowników na kierowniczych stanowiskach bez żadnych kompetencji w zarządzaniu firmą, chamstwo i wiocha. W tej chwili nie ma co odradzać pracy w tej firmie, bo jest już właściwie niewypłacalna, sprzedają wszystko co jeszcze się da i zwalniają pracowników, a nie zatrudniają, W ten sposób Ci zadufani w sobie, niekompetentni i aroganccy ludzie (głównie Włosi) doprowadzili do upadu firmę, która mogła doskonale funkcjonować wiele lat, mając wyłączność na sprzedaż wielu ekskluzywnych marek.

Pracowalam w LIU JO w Galerii Mokotów później w Promenadzie... Nie mam zamiaru ukrywać sie pod żadnymi pseudonimami. Osoby które ze mną pracowały pewnie od razu się domyśla kto to. Żadna to tajemnica! Zanim zaczęłam pracować w LJ pracowałam w sklepie w którym siedziała na 4 literach, ogladalam filmy i czytałam gazet i mi za to płacili. Poźniej zaczełam pracować po sąsiedzku w LJ. I co? Nowe wyzwania, kontakt z każdym klientem, stanie na nogach po 12 H. Dałam radę i nigdy nawet nie zajęczałam że jest mi źle!!!!. Wszystko to dlatego że szanowałam swoją pracę i osoby z ktorymi pracowalam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bywało różnie ale wystarczyło dogadywać sie między sobą żeby miło sie pracowało. W kązdej firmie są szefowie którzy krzycza, wymagają od pracowaników zaangażowania i osiągania wysokich wyników bo od tego zależ los firmy przy dużej konkurencji rynku. Wszystko to zależy od pracowników bo przecież od tego jesteście!! Jeżeli Wam to nie pasuje to zamiast szukać pracy jako sprzedawca to szukajcie od razu jako Dyrektor. Wielkie mi paniusie. Ciekawe co by było gdybyście nie mialy pracy w o góle czy też byście tak narzekały na Agę, Asię czy Alicję....?? Powiem jeszcze tylko że nie odeszłam z firmy bo coś mi się nie podobało.. Urodziłam dziecko i sytuacja mnie zmusiła do tego żeby szukać pracy na pół etatu a tak bym wrócił do LIU JO bo lubię osoby z którymi pracowała i TYLE!! I niech mi nikt nie zarzuca że jestem mało ambitna bo w tej firmie można awansować .... wystarczy tylko na to zasłuzyc

Rudzielec

(usunięte przez administratora) Mam nie odpartą ochotę wypowiedzieć się na forum na temat kierowniczki z którą do niedawna współpracowałam a także menagerki jesli je można tak nazwać w " oczywiście. Kierowniczka -Jesli nie ma klientów wymyśla rożne zajęcia czasami tak głupie że pewnie sama się zastanawia czy jest sens to robić. np codzienne liczenie towaru czasami kilka razy dziennie,do skutku.mimo że magazyn jest w innym sklepie to też jest absurd. -12 godz tryb pracy wykańczający(czasami 1 osoba gdzie magazyn z innymi rozmiarami jest 100m dalej),a jesli się poprosi o dzień na żądanie bo coś wypadło poza planowo,można zapomnieć Menager -Totalna pomyłka każe do siebie dzwonić codziennie rano mimo że nie odbiera telefonu żeby sprawdzić o której personel przyszedł do pracy, przecież mogła by zadzwonić osobiście zaraz po otwarciu salonu i to sprawdzić przecież za to jej płacą -Zabiera najlepsze ciuchy do innych salonów bo twierdzi że i tak u nas się nie sprzeda a pod koniec miesiąca pyta dziewczynki co tak słabo? a kierowniczka na to nie było klientów,zamiast obronić swój personel postawić sprawę jasno i powiedzieć przecież deb..ko zabrałaś połowę najlepszych ciuchów z kolekcji!!!!! do innych salonów więc od nich wymagaj większych utargów. Myślę że napewno przeczytają tą opinię i One i osoby które będą chciały się tam zatrudnić uważajcie bo pieniądze gu....ne a wymagania maja nie adekwatne do zarobków zwłaszcza że na rozmowach kwalifikacyjnych obiecują premię której tak naprawdę salon nie jest w stanie wypracować.

BELG

WŁASNIE CZYTAM TE WSZYSTKIE OPINIE NA TEMAT TEJ FIRMY I JEDYNE CO PRZYCHODZI MI DO GŁOWY TO OCHOTA NA PAWIA. ROK TEMU TAM PRACOWAŁEM I WCALE NIE BYŁO ŹLE TRAWI MNIE JESZCZE JEDNA MYŚL KTO ROZKRADŁ TAK DOBRZE FUNKCJONUJĄCĄ FIRMĘ W TAK KRÓTKIM CZASIE CZY TO NIE JEST PRZYPADKIEM TA PARKA O KTÓREJ TAK WSZYSCY PISZĄ (usunięte przez administratora) HA HA HA. pozdrawiam BELG

Właśnie dowiedziałam się że firma ma się ku upadkowi i sprzedają swoje salony. Wcale się niedziwię jeżeli mają taki staff jak np.jedna z kierowniczek w Klifie i jej blond ogon .Osoba w/w niema zielonego pojęcia o zarządzaniu salonem o wszystko pyta swoich podopiecznych na przepisach się nie zna. a jej ogon zmienna jak chorągiewka laska tylko jej przytakuje i nakręcają się wzajemnie jakie to są piękne i sexy a tak naprawdę są żałosne.Odradzam pracę w tym salonie pracowałam więc wiem. Mam nadzieję że osoby które jeszcze tam pracują a bardzo je lubię poradzą sobie z tymi paskudami.

ANONIMOWO

Niestety firma, której należy unikać - tzw polskie piekiełko. Opinie o Allesandro 100 % prawdziwe. Traktuje kobiety jak niższą formę życia. Oczywiście większość jego działu to blondynki. Przestraszane oczy. Dziwna atmosfera. Podobnie inne działy. Plotki, załatwianie prywatnych spraw w godzianch pracy, donosicielstwo, oszczerstwa, symulowanie pracy biurowej zastępują merytoryczną wiedzę i profesjonalizm. Większość młodzi i niedoświadczeni ludzie pracujący na przetrzymanie i jednoczesnie szukający pracy. Podniesione głosy i krzyki na porządku dziennym. Brak perspektyw na rozwój i brak chęci ze strony kierownictwa na zmiany. Prawdopodobnie firma niedługo zniknie z rynku.

nikita

Pracowałam w firmie LIU JO POLSKA i zanim coś napisze to chciałam zaznaczyć ze mnie nie zwolnili tylko sama odeszłam. Kierowniczka (usunięte przez administratora) jest strasznie niezdecydowana. Gdy coś trzeba było zrobić i dzwoniłyśmy z prośbą o pomoc do niej to zawsze mówiła "Skąd ja mam wiedzieć jak to zrobić zadzwońcie do kogoś innego" i tak było za każdym razem. Informowałyśmy ją o wszystkich zmianach w grafiku itp. wysyłając jej meila aż któregoś dnia powiedziała żebyśmy jej nie zapychały skrzynki pocztowej głupotami. Przestałyśmy wysyłać meile po czym po 2 tygodniach wyskoczyła z pretensjami że o niczym jej nie informujemy. Jest kierowniczką która nie wie nic nie jest w stanie pracownikom w niczym pomóc ! Przychodzi do sklepu to najpierw je później każe sobie kawę zrobić następnie idzie na plotki bo zaś może ktoś jej ciekawego coś powie. Gdy wróci po uprzednim zrobieniu jeszcze zakupów do domu po przewiesza parę ciuchów niby zmienia wystrój bo twierdzi ze osoba która to robi nie robi tego wystarczająco dobrze mimo tego iż jest po szkole a ona sama nie ma o tym zielonego pojęcia. Gdy widzi ze pracownicy dogadują się miedzy sobą to tak potrafi miedzy nimi namieszać że przez ta panią powstają konflikty miedzy pracownikami na szczęście tylko tymczasowe. Co do szarego siwego pana to jest nawet w porządku tylko po prostu lubi plotki pogadać z nim można i się pośmiać ale nie radziłabym mówić mu coś o czym nie chcielibyśmy aby dowiedział się nasz kierownik. O całej reszcie która tam rządzi szkoda pisać (usunięte przez administratora) tragedia. Odradzam prace wszystkim którzy zamierzają się tam wybrać chyba że chcecie pracować za najniższą krajową już w sklepie osiedlowym więcej płacą niż w tej firmie. Nie dajcie się również nabrać na to że po jakimś okresie dostaniecie podwyżkę bo to guzik prawda .Bym zapomniała jeszcze o przymusowych wyjazdach na magazyn gdzie trzeba metkować towar w zimę jest tam tak zimno ze się metkuje w kurtkach i rękawiczkach a w lato tak gorąco że się nie da nic robić. Odmówić nie można chociaż nic takiego nie ma w umowie metkować trzeba nawet towar który nie jest z sklepu w którym się pracuje tylko z jakiegoś innego.Metkuje się od rana nawet do późnej nocy bo straszą że jak się nie skończy metkować wszystkiego do jutra to zwolnią z pracy. A na magazyn jedzie 6 osób i jest parę tysięcy sztuk do metkowania ale najpierw trzeba samemu znaleźć wszystkie kartony w których jest towar do metkowania kobiety przeżucaja przez godzinę jak nie lepiej mnóstwo kartonów aby znaleźć trzy odpowiednia. Żadko się zdaża że kartony są przygotowane. O wadach w tej firmie można pisać w nie skączoność jak ktoś nie wierzy to zapraszam zawsze można sie przekonać na własnej skórze wszystkiego Pozdrawiam

Każda marka to ten sam szef niestety więc warunki pracy takie same jak wszędzie ...ODRADZAM jeśli nie chcesz być traktowana/y przedmiotowo!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Lilla Piu Arte - Warszawa

Lilla Piu Arte