Opinie o Z. P. I. INDEL SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Z. P. I. INDEL SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Z. P. I. INDEL SP. Z O.O. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Z. P. I. INDEL SP. Z O.O. w Warszawa

Niebezpieczny

Dlatego z przykrością to stwierdzę takie firmy nie powinny istnieć. Potężne kontrole z Urzędu Skarbowego, Zusu i PIP a także PIH. Kontrole sprzed kilku lat wstecz. Wysokie mandaty sięgające setek tysięcy złotych. Tylko to potrafi nauczyć pokory takich ludzi jak piszecie. Gdybym tam pracował już dawno zleciłbym kontrolę wyżej wymienionych instytucji.

Xyzz
@Niebezpieczny

Człowieku twoja monotonia jest już nudna ... nie raz była rozmowa o kontrolach ... tej firmie nie jest potrzebna kontrola bo nie wiele znajdzie ... a biały mundur z długimi rękawami dla właściciela firmy

liczący na lepsze

Płaca średnia...te 2 tysie netto - to włóż autorze między pośladki..bądź uszy, jeden kij dla piszącego, gdyż bredzi...2k w indelu dostać to min. 10 lat trzba zaiwaniać i zgadzać się na większość durnych pomysłów pana kk. Generalnie tak, Prezes jest kawałkiem skurwielka, może to kwestia wychowania i wpływu rodziców, którzy na chwilę obecną są do rany przyłóż, a może tego, że go koledzy w szkole traktowali tak, jak sami się domyślacie. Krzysiek nie jest złym chłopakiem, fajnie z nim się czasem gada, lecz tylko, gdy czegoś oczekuje, taki cwaniak ;P Szkoda firmy, fajna zajawka, stara Zatra, teraz iNDEL, zajebioza byłaby, gdyby szanowny Prezes zrozumiał, że nie jest pępkiem, a pracownicy nie są żółtkami... Ludzie stąd chcą pracować, cenią to, że jednak mają u szanownego Prezesa zatudnienie, lecz czy Prezes sam docenia ten fakt? Czy może szanowny Prezes ma to "między uszami"...? Drogi Prezesie doceń to, że zostaliśmy pomimo Twoich "wybuchów", nieszanowania naszego jednak prywatnego czasu i naszego zdrowia - tak psychicznego jak najbardziej...Rozumiemy, że jest ciężko w firmie, lecz czemu nie chcesz z nami o tym rozmawiać? Czemu słyszymy o tym za uszami? Jesteśmy otwarci i chcemy współpracować człowieku - ogarnij się i doceń to, że mimo wszystko dalej tu jesteśmy. Nie chcesz rozmawiać o tym face to face to choć tutaj się odezwij. To w ramach życzeń świątecznych, oby dotarły. Wesołego Alleluja ;)

mali

Wreszcie parę dni wolnego od krzysia i jego kapusia .

XYZ

czytam to wszystko i się zastanawiam . po co ta dyskusja ... . Firma jest specyficzna płaca średnia w firmie to około 2000 netto z premią chyba ze ja zabierze. problemy są jak wszędzie czasem przyjedzie w dobrym nastroju i jest OK czasem przyjedzie zły to lepiej się nie odzywać tylko robić swoje by nie doszło do awantury... uważam ze wieczne jechanie po firmie INDEL mija się z celem, ponieważ tu nie jest problem z firmą ( czyli pracownikami) tylko właścicielem ... chyba zapomniał ze firmę tworzą ludzie a nie on ... .

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Z. P. I. INDEL SP. Z O.O.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

a raczej zapytam po ilu nastu latach te niby 2000 netto?, bo napewno to się tam robi ale 200 godzin w miesiącu.Normą jest fakt że bankrut pare minut przed końcem pracy wymyśla jakeś głupoty na swoim niskim pożiomie i trzeba zostać po dwie godziny by to wykonać.P.S.jest promocja na halitomil.

maniecki i czego kłamiesz i co znaczy słowo - kraowa ?

Pracownik nie jest winien swojemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę , za którą otrzymuje zapłatę , będącą nie łaską , lecz zasłużonym wynagrodzeniem. A na problemy z oddechem zalecam halitomin

Mountain

W tej firmie jest to na porządku dziennym • taktyka upokorzenia • nieuzasadniona krytyka • zniesławienie • wyśmiewanie • nieodpowiednie żarty • obraźliwe gesty • sarkazm • publiczne krytykowanie wyglądu • taktyka zastraszenia • zakaz robienia przerw pod groźbą utraty pracy • groźby ustne • używanie wulgaryzmów • stosowanie przemocy fizycznej • przymusowe zostawanie po godzinach pracy • zastraszanie zwolnieniem z pracy • taktyka pomniejszenia kompetencji • taktyka izolacji • taktyka poniżania • taktyka utrudniania wykonywania pracy

mniamniusia

Kiedyś też miałam taką sytuację w firmie. Naszego szefa nauczyła pokory potężna kontrola skarbowa i kara w wysokości 70 tysięcy zł.

MICZ

Żal mi was , nie wiele różnice się od swojego pana - K.K.

AnTom

można zafundować dużo rzeczy ale wystarczy PIP ... tylko ze to mało da ... wyleje swoją frustrację na pracownikach, jeszcze bardziej spóźni się z wypłatą a idą święta. to jest człowiek który uważa ze wszystkie problemy firmy są spowodowane zła pracą pracowników a nie tym ze nie umie nią zażądać firmą ani zmotywować pracowników ... . uważa ze krzykiem "ustawi" ludzi a efekt jest odwrotny . na rozmowie o pracę obiecuje cuda na kiju …. a po kilku dniach już widać jego gołosłowność

fundator

Czy naprawdę nie można zafundować firmie potężnej kontroli skarbowej i inspekcji pracy? Można tylko trzeba chcieć. Tyle w temacie.

Don

I nie wiadomo co to jest za Trafo ...? ....czy z dobrego beztlenowego drutu , czy ma solidne mocowania ? ......FIRMY KTÓRE DOBRZE TRAKTUJĄ PRACOWNIKÓW , MAJĄ ZYSKI BEZ WZGLĘDU NA KONIUNKTURĘ !!!!!!.........NA ZACHODZIE JUŻ SIĘ TEGO NAUCZYLI ....///......TUTAJ WYZYSK MA KRÓTKIE , CHAMSKIE NOGI , NOGI UBRANE W BUTY Z GAZETĄ MARKSISTOWSKĄ DLA ZAPCHANIA DZIUR ....... Wróżki " wszelkie ... mówią , że na krzywdzie ludzkiej niczego się nie zbuduje ..... Dbaj o ludzi , a ZYSKI same przyjdą !

Najniższa krajowa - zapraszamy od zaraz

gee

Jak również nie można liczyć na premię która jest obiecywana w trakcie pracy przyjęcia do firmy.

robix

Ten właściciel czytaj bankrut to światowy człowiek bo zakłada skarpetki do sandałów ,a jaki punktualny - potrafi przyjść godzinę lub dwie na spotkanie które sam wyznaczył w sprawie pracy. Wyjmuje stary telefon i wylicza ile się u niego zarobi a to co pokazuje to blef, możesz mieć wrażenie ze negocjujesz stawkę godzinową ale jak przychodzi z umową do podpisania na którą czekasz dwa trzy miesiące stawka jest mniejsza bo niby pan prezes złe policzył, O terminowej pensji zapomnij,gdy przychodzi 10ty dzień miesiąca to on obraca twoimi pieniędzmi kupując towar i dopiero jak go ludziom wciśnie to ci da z wielką łaską twoją wypłatę.Na swoje szczęście robiłem tam chwilę a dokument stwierdzający związek z tym ni by pracodawcą podarłem i pracuję w normalnej firmie którą znalazłem przez znajomych na facebook,u oczywiście w godzinach pracy w tej firmie.p.s. panie K.K. zainwestuj w tik taki bo czuć kupą z pana ust.

Karramba

Do Romek zajrzyj np do Eurotrafo Czerwona 5 Skierniewice.

oscypek

W skierniewicach są trzy firmy króre ci to zrobią dobrze i w terminie.

oscypek

Kiedyś tam kupowałem ale jak przeczytałem jak traktują pracowników kupuję u konkurencji. Ot tyle. Zniesmaczony jestem, jak można tak traktować ludzi?

Romek
@oscypek

Tzn gdzie teraz kupujesz? Podaj mi jakieś namiary na podobną firmę, w której mógłbym zamówić obudowane trafa. Możesz mi napisać na adres: myslewiecpisze@wp.eu Firma Indel przez pół roku nie potrafiła przygotować złożonego zamówienia i po trzech niezrealizowanych terminach olałem ich całkowicie.

inspektor

Czy ktoś może potwierdzić informację o nie respektowaniu godzin pracy i pracy w dni ustawowo wolne od pracy oraz opóźnienia w wypłatach?

ABDULKADIR

Nie polecam pracy w tej firmie ,(usunięte przez administratora)to jakis przygłup i tyle.

Zostaw merytoryczną opinię o Z. P. I. INDEL SP. Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w Z. P. I. INDEL SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy Z. P. I. INDEL SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Z. P. I. INDEL SP. Z O.O.?

Z. P. I. INDEL SP. Z O.O.