Opinie o TK MAXX w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TK MAXX. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie TK MAXX o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TK MAXX w Poznań

Jeżeli obchodzi Cię utrzymanie swojego etatu, albo co lepsze - awans - to owszem, nie można mieć własnego zdania. Chore, ale prawdziwe.

cartoon

Zgodzę się z powyższym. (usunięte przez administratora) Tak samo o wyższym niż 12 godzin etacie. Nie waż się też mieć własnego zdania. Także nie ważne jak pracujesz, ważne z kim się kumplujesz.

x
@cartoon

ale jeśli z jakiegokolwiek powodu (najczęściej nie ma żadnego, ale cóż...) ktoś z 'góry' cię nie polubi, to możesz dupę lizać wszystkim dookoła tak, że aż będzie kapało, a i tak gówno dostaniesz

joli

Kandydatom do pracy w TkMaxx'ie proponuje przejść wcześniejszy kurs z lizania du*y kierownictwie. Bez tego daleko się nie zajdzie. Wewnątrz wszystko rządzi się prawami osobistych sympatii. Najlepiej łazić z przyklejonym uśmiechem do gęby i wszystkim naokoło przytakiwać, pracować ponad swoje siły, wykazywać się ponadprogramową wiedzą z zakresu działań tejże firmy na każdy bieżący tydzień i broń Boże nie postawić się żadnemu (nawet najbardziej bezczelnemu i wulgarnemu) klientowi. Stawka owszem, wysoka. Opłacalna - o ile ma się zmianę wyższą niż ćwierć i pół etatu. Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych - to za mało powiedziane...

mam
@joli

Dokładnie tak jest, przepracowałam tam ponad rok. (usunięte przez administratora)Awansują takie miernoty że to poezja, a ci lepsi nie podlizujący się, dobrze pracujący, są nadal na podst. stanowisku.

WItam Pozdrawiam

Mogli by tylko zmienić profil zatrudnienia pracowników na większą ilość godzin np chociaż 3/4 a takich typowo dorywczych pracowników zatrudniać sezonowo na te biedne 12 i 20stki

Sprzedawca

Rozmowe przeprowadza jeden z managerów, większość nie zna angielskiego wiec nie pytają ze znajomości języka. Cięzko się dostać bez polecenia ze strony osoby już tam pracującej. Pytania gdzie pracowałeś wcześniej, co robisz w życiu, czy umiesz cięzko pracować i od razu zaznaczają, że umowa na 12h/tyg, ale godzin będzie więcej. wszystko zależy kto Cie polecił i czy się spodobasz z wyglądu. Na stanowisko managera tylko w obrębie firmy lub masz koneksje u J.S., która zatrudnia rodzinę.

Czym się zajmujesz? Gdzie wcześniej pracowałeś?

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Mr.krzys

Generalnie to firma schodzi na dno. Znam od 2007 . Pracowałem od 2009 do 2012 i nie polecam zwłaszcza w Polsce bo w uk to jeszcze przestrzegają praw pracowniczych a w pl wolna amerykanka za jałmużnę . Pozdrawiam.

xyz

Kupiłam w tym sklepie, podobno oryginalną walizkę Calvina Kleina, a po pól roku częstego użytkowania odpadło mi od niej kółko, na początku sklep od razu odrzucił moją reklamację, uzasadniając to tym, że była źle użytkowana i przeciążona ( kółko odpadło od niej gdy wiozłam ją pustą do domu, bo jechałam dopiero po rzeczy zimowe , tak więc o przeciążeniu nie ma mowy i o złym użytkowaniu też, gdyż dbałam o nią, bo była moją najdroższą walizką i i spełniała moje wszystkie wymagania. Posiadała jedynie rysy przy kółkach, co było efektem cotygodniowego użytkowania) Dopiero po interwencji Rzecznika Praw Konsumenta, sklep oddał mi marne 60zł, żebym sobie ją sama naprawiła. Do tej pory nie mogę znaleźć nikogo w okolicy, kto by ją naprawił.

jatoja
@xyz

Z calym szacunkiem do Pani i Pani problemu, ale to forum jest o pracy w tkmaxx a nie o reklamacjach w tkmaxx. Prosze znalezc sobie takowe albo zalozyc gdzies wlasny watek, gdyz tu pisza ludzie zadowoleni/niezadowoleni z pracy w tym sklepie. Nie dorzucajmy niepotrzebnego watku. Pozdrawiam

Momon

łał super, dzieki za pomoc. ;-) ciekawe czy na zywo jestes tama mądra/mądry :-)

momon

na jakich kasach fiskalnych pracuje sie w tkmaxx, wie ktoś? chciałabym aplikować do jednego z tjx, ciężko się nauczyć?

lool
@momon

na liczydłach się liczy, a paragony wypisuje się ręcznie ;)

gość
@lool

Kasy w tkju są proste jak budowa cepa. nie masz się czego obawiać. Jak już dostaniesz się do "wymarzonej" pracy w tkju, bardziej skup się na nazewnictwie np. mebli :), gdzie rozłożyć dokładnie reyla :) i mnóstwo, mnóstwo rzeczy, oczywiście biegusiem :))) bo nie ma czasu. Wszystkim którzy dostali się do pracy gratuluję i współczuję. Owszem stawka godzinowa imponująca, ale z czasem zrozumiecie, jak się pracuje w tkju. powodzenia!

w mercurym

agnieszkasawa

Szkolenie bhp na 9.15 jutro ale w mercurym?:)

juz zadzwonili wlasnie

karolinagosc

No właśnie nadal nie.

agnieszkasawa

Nadal nikt do Was nie dzwonił?

karolinagość

właśnie jeszcze, nie a też zastanawiam się na którą godzinę :D

jaa

hej dzwonili do was w sprawie szkolenia bhp w srode?

lola

nie ten lumpeks to inny :)

gula Ci skacze? eh zazdrościsz,ze nie zadzwonili do Ciebie? oh jak mi przykro :) a zarabia sie o wiele wiecej ;)

gosc

TO co zarabiacie 1600 zl brutto??? w wspaniałym TK MAXX gdzie odpady są z całej Europy.

mababy

Raczej tak, do środy miała trwać

werka

Wiadomo czy rekrutacja na Lublin się już zakończyła?

Zostaw merytoryczną opinię o TK MAXX - Poznań

• Jak się pracuje w TK MAXX?

Zobacz opinie na temat firmy TK MAXX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TK MAXX?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TK MAXX?

Kandydaci do pracy w TK MAXX napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TK MAXX