Opinie o Komputronik S.A. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Komputronik S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Komputronik S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komputronik S.A. w Wrocław

Dr Monk

Szczególnie pan Nowik, który wpadał i rzucał (usunięte przez administratora) jak gadałeś z klientem...

Jozin

Z tym grzybem pelzajacym po podlozu to niezle. Ja tez mam takie odczucia co do firmy. Pracuj i jeszcze masz dziekowac ze pracujesz . Wykonuj polecenia nawet te w odczuciu haniebne i dziekuj. No i te hamstwo jakie tam panowalo.

Twoja stara wieczorem podchodzi bardziej

ojej

anonim - 2010-06-18 14:59:19 Ciebie to się w[usunięte przez moderatora]! Komputronik próbuje zwulgaryzować poważne forum :) nędzne próby

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Komputronik S.A.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.

handlowiec 3/3 - 2010-06-14 15:29:36 wszyscy sie zresetowali , na max. a teraz do roboty kolezanki i koledzy . Plan dalej w powijakach. Jak myslicie , ze w IV kwartale odrobimy wszyskie straty to powodzenia. I co z tym grilem? Panie Co Pan! żaden plan. Nie dosc że musialem doplacać do komórki, bo wydzwonilem do klienta ponad 60zl, nie mam auta sluzbowego i musze swoim jezdzic , to mi tu z planem!? Na grila nie mam kasy , chyba ze stawiacie.

handlowiec 3/3

oski - 2010-06-10 10:41:40 podziw dla pana/pani, który pisze o tym, że To byłem JA Oski - znana ksywka w komputroniku!!!. Dyrektor mnie pochwali , bo zamiast wyników wnoszę "inne dywidenda". Określenie "inne dywidenda" pozostawiam wam do interpretacji drodzy forumowicze. I tobie Towarzyszu "Piotruch"

oski

podziw dla pana/pani, który pisze o tym, że "tutaj jesteś pomiotem Nowika" zaraz będą bękarty Nowika dosłownie nie wiem jak można się tak użalać nad sobą i mówić, że całe zło świata to wina Piotrucha :) o nie :) może zacznijcie od iluminacji i spojrzenia na siebie zwracać uwagę pracownikom można na wiele sposobów pytanie tylko jakie dobrać do niestosowanego zachowania się pracownika by się niechcący nie obraził na swojego szefa :) nie ma wyników nie ma pracowników chyba, że dzięki pracownikowi nawet bez wyników firma zyskuje inne dywidenda pozdrawiam konkurencję i jej ciemiężonego przez was bossa :)

Mac

handlowiec 3 - 2010-06-01 14:51:45 Tylko na 3 miesiace , aby nie przemeczać nowozatrudnionych Jak powiedział Pan Dyrektor Działu Biznes na całą Polskę na zebraniu w styczniu 2010 . "Zaczynamy od początku, resetujemy się". Powstała nowa struktura, nowi ludzie z rodziny. Więc ja się [usunięte przez moderatora]. pytam czemu firmę czy też oddział buduje się w momencie kiedy korporacja istnieje już 14 lat na rynku. Przecież facet który zarządza całym kanałem dawno już powinien opanować ludzi i strukturę. Chyba, że opanował kanał w innym sensie - intepretację pozostawiam wam ludzie.

Mac

Handlowiec 3 - 2010-06-01 14:51:45 Tylko na 3 miesiace , aby nie przemeczać nowozatrudnionych Jak powiedział Pan Dyrektor Działu Biznes na całą Polskę na zebraniu w styczniu 2010 . "Zaczynamy od początku, resetujemy się". Powstała nowa struktura, nowi ludzie z rodziny. Więc ja się [usunięte przez moderatora] pytam czemu firmę czy też oddział buduje się w momencie kiedy korporacja istnieje już 14 lat na rynku. Przecież facet który zarządza całym kanałem dawno już powinien opanować ludzi i strukturę. Chyba, że opanował kanał w innym sensie - intepretację pozostawiam wam ludzie.

Handlowiec 3

Tylko na 3 miesiace , aby nie przemeczać nowozatrudnionych

Uncle Sam

Komputronik zmienia oblicze :) Nowy prężny zespół biznesowy wkracza na rynek! Wsparcie mentorskie starszych kolegów na stanowiskach dyr. i kierowniczych jest nie bez znaczenia. Silna motywacja oraz chęć przeorania dziewiczego rynku IT daje do myślenia słabej konkurencji. TY TEŻ możesz zostać kierownikiem !! Wstąp do nas i sprzedaj nam swoich klientów , a my już CI powiemy jak wycisnąć z nich 100% czystej gotówki ! PS. przyjmujemy tylko osoby z własną bazą klientów

Vitalij

Zapraszam do nowej zabawy ! Słowa kojarzące się z Komputronik (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako . Atmosfera i ludzie tam pracujący są : garstka (2-3 normalnych) ludzi niedbających jak tu się najeść za czyjeś, o reszcie się nie wypowiadam Od jakiej stawki można negocjować pensję?: 2500 brutto jako najniższy w szczeblu. Najbardziej podobało mi się w Komputronik : Standaryzacja procesu obsługi klienta oraz instrumenty którymi pracownik mógł się posłużyć ww. procesie. Najbardziej nie podobało mi się w Komputronik : Managment

były

Oj Panowie, nie widzicie że ranicie Jarosława? bardzo nie ładnie. wracając do wątku który się przewijał już kilka razy, to proponuje się odczepić od Komputronika, fajnego Dyrektora który wywiązywał się ze swoich obowiązków i kierorwnika którego pamiętam. Teraz po odejściu wszystkich słabeuszy, zespół nr II robi targety, zdobywają nowych klientów, kolejne segmenty rynku i w ogóle przez nich to się tak ciasno robi że już myszkę ciężko sprzedać klientowi. Apeluje ! Wszyscy na Pl. Strzeleckim ! Opanujcie się i dajcie żyć słabeuszom ! P.S. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa żartowałem :D

kim

ojoj Panie i Panowie, po jakiego grzyba rzucacie tutaj nazwiskami itp? chwilowa ulga jest godna anonimowym zarzutom?

pracownik 3

Nie kombinujesz , nie zarabiasz, a przecież trzeba zyc na wysokim poziomie, Prawda [usunięte przez moderatora]?

podział reszty nastąpił po połowie?

statek po Odrze

Co statkiem po Odrze w czerwcowy wieczór ?

niuchniuch

[usunięte przez moderatora] - 2010-05-15 17:48:25 Oczywiscie pozostawiam w przeciwienstwie do Pana kontakt do siebie. Wszystkich zapraszam na : bestgayzone.com w celu umilenia sobie wieczoru. Dla tych ktorzy nie maja co za soba zrobic i bladza w czelusciach internetu :). Obyscie nie zlapali zadnego grzyba z rodziny ksiezycowatych :(

PAnie [usunięte przez moderatora] robi sie Pan juz zalosny. Nie wywiazywal sie Pan ze swoich obowiazkow to zostal Pan zwolniony! Uzalanie sie tutaj nad soba i zachowywanie sie jak gowniarz jest niestosowne. Brak Panu po prostu kompetencji do handu.,

Zostaw merytoryczną opinię o Komputronik S.A. - Wrocław

Komputronik S.A.