Opinie o Rejestr Dłużników ERIF BIG S.A. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat firmie Rejestr Dłużników ERIF BIG S.A., lecz też Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rejestr Dłużników ERIF BIG S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rejestr Dłużników ERIF BIG S.A. w Wrocław

Marek Nowy wpis

Zmiany są 8 godzinne?

Chall SRT V8 HEMI Nowy wpis
Były pracownik

Praca na stanowiskach wykonawczych nadaje się wyłącznie na przeczekanie, na stałe odnajdą się tam wyłącznie ludzie niewiele oczekujący od życia i mający problem z poczuciem własnej wartości i bez jakiegokolwiek pomysłu na siebie. I tacy tam IMHO do dziś dominują, do dziś pamiętam, jak niektórzy cieszyli się jak dziecko z nagrody rocznej w postaci kubka termicznego za 49 zł albo kalendarza z bohaterami serialu dla emerytów. Praca w ERIF dłużej niż 2-3 lata to porażka życiowa. Problem mentalny pracowników, który daje się zaobserwować, polega na tym, że Grupa Kruk jest dla nich absolutnie całym światem, a jedyną szansę na rozwój i zwiększenie zarobków widzą w jej ramach i wyłącznie w ramach stanowisk sprzedażowych lub liderskich, ew. liczą na przeskoczenie na jakiś cichy ciepły stołek w działach Grupy zajmujących się analizami, controllingiem itp i codziennie trwanie tam przez 8 godzin. Wyrwanie się z tego kieratu jest możliwe, ale trzeba chcieć się uczyć i umieć coś innego, niż tylko nawijać przez telefon 100 rozmów dziennie, a z tym u większości jest ciężko. Na sprzedaży wirtualnych bytów świat się nie kończy, jest wiele innych zajęć (NIE sprzedaż, ani doradztwo, czy cokolwiek zbliżonego) dających frajdę i niezłe pieniądze i wtedy można sobie po pewnym czasie jeździć autkiem, które autentycznie wciska w fotel, opony trzeba w nim wymienić co sezon :-), a nie przeżywać, że wreszcie jest się w jakimś "grade", który daje dostęp do flotowego auta segmentu C z najmniejszym silnikiem. Same warunki poprawne, względna kultura, komfortowy budynek, niezły dojazd etc. W kwestii finansów, więcej zarobi kierowca wózka widłowego, a z nadgodzinami to już na 100%. Produkt bardzo prosty, wręcz banalny, ale buduje się wokół niego otoczkę jakiejś niesamowitej innowacji rzędu wprowadzenia 5G, co za zewnątrz i dla klientów wygląda zabawnie. Firma próbuje znaleźć dla siebie niszę w cieniu większego i bardziej rozpoznawalnego konkurenta, ale trudno ocenić skuteczność tych działań, trzeba by postudiować jej sprawozdania finansowe, by wyrobić sobie zdanie i ocenę, czy jest już w stanie samodzielnie się utrzymać, czy nadal musi korzystać z kroplówki Kruka.

Bogna Nowy wpis

@on Możesz dodać jakieś konkrety bo takie oskarżenia bez uzasadnienia to złośliwości.

on Nowy wpis

nie polecam cyrki takie ze szok

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
agata

Rekrutacja do biura w Warszawie była żenująca. Na podstawowe stanowisko administracyjne zaprosili osobę ze sporym doświadczeniem. Dwie osoby biorące udział w spotkaniu a także telekonferencja z kadrami z Wrocławia ( ciągle się zacinająca). Zadanie aby na kartce wpisać wszystkie aktywności typu zamawianie taksi i kwiatów ( na kartce!?) to sprawdzenie wiedzy i mobilności przyszłego pracownika. Ponadto Pan na rekrutacji żywo zainteresowany poprzednim pracodawcą a nie pracownikiem. Żenująco to wyglądało i nieprofesjonalnie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
admin

Jak oceniasz warunki umowy w firmie Rejestr Dłużników ERIF BIG S.A.? Komentuj na naszym forum.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Rejestr Dłużników ERIF BIG S.A. - Wrocław

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Rejestr Dłużników ERIF BIG S.A.