Opinie o Uniwersytet Wrocławski w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Uniwersytet Wrocławski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Uniwersytet Wrocławski o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uniwersytet Wrocławski w Wrocław

Zuźka Nowy wpis
Inne

Dzień dobry, nie widzę tu zbyt wielu aktualnych opinii dotyczących pracy... Na stronie Uniwersytetu widnieją jednak oferty dla „nie-nauczycieli”. Czy może mi ktoś napisać cos o pracy w dziale kosztów? Już wcześniej pokazywała mi się oferta dla specjalisty z tego zakresu. Mam doświadczenie, stąd też zainteresowanie. Jaka atmosfera występuje na miejscu i czy rotacja jest duża?

anonim Nowy wpis
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

haha Nowy wpis
Kandydat

UWr supported by chat gtp za 1 mln zlotych, brawo !

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Konserwator w Uniwersytet Wrocławski? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

anonim
Kandydat

proszę o ustosunkowanie się do pisma wysłanego do sądu przez Dorotę Muchlewicz w którym przed 09.03.2020 informuje że jakaś osoba dotarła do osób studiujących z Sandrą Muchlewicz i przekazuje szkalujące i nieprawdziwe informacje na temat Sandry Muchlewicz .Proszę o kontakt z studentami ,jeśli posiadają informacje , że ktoś dotarł i przekazuje szkalujące informacje przed 09.03.2020 roku .Niewspomne, że kobieta Dorota Muchlewicz w innym piśmie do sądu oznajmiła że spod podłogi wyrasta jej ponad metrowe drzewo

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Uniwersytet Wrocławski na stanowisko PRACOWNIK FIZYCZNY - PALACZ W PIECU POWYŻEJ 50KW? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(178 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
(119 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Warszawa
Igepa Polska Sp. z o.o.
(59 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Praca Niemcy montaż demontaż okien i drzwi
Nördlingen
Injobs.Pl Sp. z o.o.
(281 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Jakie wartości są cenione w Uniwersytet Wrocławski?

Natalia
Inne
 Pytanie
@Pytanie

Wartości? Przy archaicznym oraz feudalnym podporządkowaniu ja bym raczej wspomniała o braku jakichkolwiek wartości i zasad. Np.: „uczelnia nie powinna prowadzić przewodu doktorskiego w sytuacji, gdy doktorant ma proces karny o przekupstwo/łapówkarstwo czy też o inne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego” (usunięte przez administratora)

Monika
Inne
@Natalia

Co to znaczy feudalne podporządkowanie? I po co ten cytat? Nie rozumiem jak się jedno ma do drugiego.

Natalia
Inne
@Monika

„Feudalne podporzadkowanie” oznacza sztuczne od lat utrzymywanie pewnych wydziałowych, ogólnouczelnianych struktur wraz z całym powiązanym ze sobą aparatem osobowych zależności, które skutkują w praktyce brakiem wartości i zasad. Przykładowo różnym młodym naukowcom uniemożliwia się uzyskanie stopnia doktora, czy rozwoju naukowego po doktoracie, mimo że nie toczy się wobec nich żadne postępowanie karne. Cytowany wcześniej fragment jest z Forum Akademickiego 01/2020 („EKSPRESOWY DOKTORAT”) i dotyczy Uniwersytetu Wrocławskiego.

Monika
Inne
@Natalia

Hmmm a czy to nie wynika po prostu z faktu ze młodzi nie ogarniaja tyle? i wiadomo ze musza sie doskonalic i nazywanie tego utrudnianiem nie jest okej??

Natalia
Inne
@Monika

Oczywistym kłamstwem i szerzeniem nieprawdy jest sugerowanie, że „młodzi nie ogarniaja [...] i wiadomo ze musza sie doskonalic”. Każda wymówka jest dobra, aby niewygodnym osobom zablokować możliwość rozwoju naukowego lub wykluczyć je z uczelni. W internecie z łatwością można zapoznać się z różnymi przerażającymi oraz wiarygodnymi informacjami w tym zakresie.

Kamila
Inne

Co do tego wszystkiego masz 100% pewności? Bo serio to martwiące jak się czyta. Aż ciekawa jestem czy ktoś się jeszcze co do tego odniesie

hahaha
Kandydat
@Kamila

tak to prawda co napisalem, to sie dzialo na przelomie lat 2012/2013 i 2014. studiowalem kilka kierunkow gdzie kadra sie znala. Po prostu nie chcieli robic sobie konkurencji bo wtedy weszly przepisy ulatwiajace zrobienie habilitacji, bali sie ze zdolny student zrobi w bardzo szybkim odstepie czasowym kariere.(usunięte przez administratora)Bylem soba studiowalem kilka kierunkiw i pracowalem, moze to tez byla moja nie dojrzalosc, ale nie uwazam ze zasluzylem na takie (usunięte przez administratora)akcje, nie (usunięte przez administratora)sie nikomu. Udzielalem sie naukowo i myslalem o doktoratach ale jak sie naogladalem to podziekowalem. gdy napisalem do pan emaila ze chcialbym u nich pisac doktorat to mi odpisaly Panie mi w emailu ze mnie nie znaja. Za co powienien im podziekowac, wyslasc bukiet roz i szampana. To robili sobie nawzajem Polacy powtarzam.

1
do kandydat
Kandydat

ja studiując na klasycznym uniwersycie odkryłem że zwłaszcza na kierunkach humanistycznych takich jak prawo czy ekonomia tak samo jak ekonomicznych jesli chodzi o kadre to tytuly naukowe nie sa jakimkolwiek wyznacznikiem wiedzy i inteligencji w tym kraju. Wiekszosci moze sie przydarzyc ze to sa(usunięte przez administratora) nic nie prezentujace soba jako nawet ludzie, skupieni na sobie i swoich karierach. Im wieksze(usunięte przez administratora) Tak zgadzam sie najwieksze (usunięte przez administratora)zdarzaja sie na wydziale prawa czy generalnie w budzetowce.(usunięte przez administratora) Rowniez studenci nie sa najwyzszych lotow pod wzgledem intelektualnym.

1
do Kamila
Były pracownik
@Kamila

Nepotyzm, kumoterstwo, pogardliwe traktowanie zwłaszcza młodszych pracowników naukowych, prominetni profesorowie zajęci głównie walką o władzę i wpływy oraz wciskanie swoich doktorantow, niskie płace, nienormowany czas pracy, oczekiwanie, że działalność naukowa będzie finansowana z własnej kieszeni, propozycje pracy na śmieciówce za żałosną jałmużnę, despotyczny styl zarządzania; jak ktoś nie jest ulubieńcem kogoś wpływowego to nie ma szans tu dłużej zabawić. Jedyne czego pracownik naukowy może się w tej robocie dorobić to zawał, udar przed 50, wrzody żołądka i nerwica. Najlepiej od początku planować strategię wyjścia i samemu się zwolnić zanim człowiek utraci szacunek do samego siebie.

Olga
Pracownik
 Pytanie

Czy ktoś skończył studia podyplomowe Zatrudnianie cudzoziemców? Jakie są opinię?? Czy warto??

Kaska
Inne
 Pytanie

Dziekanat niby poważnie to brzmi tylko co nie które panie nie powinny tam grzać krzesła bo zupełnie nie mają pojęcia o przepisach .Jak baba która powinna zająć się umowa osoby która zatrudnia nie oddaje rachunku przez 3 miesiące, sama decyduje o godzinach ,a na dodatek kłamię inne instytucje .Podać tylko do sądu pracy ,ale cóż z tego posadka państwowa ????Zastanawiam się kto kontroluje te paniusie ?

Zuzanna
Inne

Co do pracy w dziekanacie, ktoś wspominał, że wszystko zalezy od działu. Ktoś może się wypowiedzieć w jakich działach te warunki sa najlepsze? No i czy oprócz 13stki i dofinansowania do wakacji sa jeszcze jakieś benefity w pracy?

Justyna
Inne

Czy państwowa uczelnia nie powinna obligatoryjnie publikować wyników naborów? Ktoś tutaj wspomniał o tym że tego nie robi. Proszę o weryfikację, czy coś takiego jest w ogóle możliwe...

ghhh
Pracownik

Jakikolwiek kontakt z Sandrą Muchlewicz proszę zgłaszać na policje

Pytanie
 Pytanie

Jak długo czekaliście na odzew z Uniwersytet Wrocławski? Oddzwaniają zawsze?

Karolina
@Pytanie

Uniwersytet kontaktuje się tylko z wybranymi kandydatami, taka też adnotacja jest w mailu zwrotnym, który wysyłany jest na wszystkie nadesłane zgłoszenia. Informacja zwrotna wysyłana po rozmowie kwalifikacyjnej - pierwszej lub drugiej.

Karolina
Kandydat
@Karolina

Zapis w ofercie o pracę na państwowym uniwersytecie, iż kontakt nastąpi z wybranymi kandydatami oraz brak jakichkolwiek informacji o tym, kto uzyskał zatrudnienie sprzyja rożnego typu negatywnym zjawiskom. Z mojego doświadczenia widzę, że można składać dokumenty, czekać na kontakt (raczej na brak kontaktu), a i tak nie wiadomo kto uzyskał zatrudnienie lub ile osób starło się o zatrudnienie.

Klara
Były pracownik

Pracowałam w jednym z dziekanatów. Płaca niska, obowiązków sporo, brak szkoleń, które były bardzo potrzebne. Owszem, były momenty tzw. przestoju, gdzie chwilowo nie było co robić, głównie w okresie letnim. Wszystko też zależy od organizacji pracy dziekanatu na wydziale, na moim była bardzo słaba. Nierównomiernie rozłożone obowiązki - jedne dziewczyny nie miały prawie nic do roboty, kiedy pozostałe miały nawał i nie wyrabiały z terminami. Pani kierownik bardzo trudna we współpracy. Poza tym niedotrzymywanie zobowiązań składanych przy przyjęciu do pracy (m.in. w sprawie umowy o pracę), mała perspektywa podwyżek. Na plus jedynie 13tka i dofinansowanie do wakacji.

Rafał
Inne

Świetny pracodawca, szanujący pracowników i tak można by pisać długo

miki
Inne
@Rafał

razem z tym panem markiem wspolpracuje stary kierownik pan wiesiek i tylko mysla co by tu na lewo zrobic a w czasie godzin pracy siedza u siebie w piwnicy popijajac kawke stary uczy mlodego kombinacji duzo mozna zrobic w normalnych godzinach pracy ale stary budynek zniesie wszystko tak jak papier pralki krany itd do domu wszystko trzeba

Eks

Jeśli chodzi o administrację centralną to najczęściej można trafić na stanowisko, na którym niewiele się robi. Są osoby, którym to odpowiada, takie całodzienne nicnierobienie. Mnie nie odpowiadało i już tam nie pracuję. Bo niczego się tym sposobem nie nauczysz, a na awans nie ma co liczyć (bo gdzie?). Pensja stała i stabilna, dodatki wpadają raz w roku, ale miesięcznie na trójkę z przodu nie ma co liczyć. Oczywiście wszyscy tam głośno narzekają, że nie mogą się z niczym wyrobić, a wśród kierowników panuje rywalizacja kto potrzebuje więcej rąk do pracy (po przekroczeniu jakiejś magicznej liczby mają dodatek do stanowiska kierowniczego chyba, czy coś w tym rodzaju). A pracownicy obgadują się wzajemnie ile wlezie, może to z braku innych zajęć. Dodam, że trzymając się państwowej posady trudno liczyć na angaż pozapaństwowy, także zastanówcie się dwa razy.

test

@mateusz w tych czasach wszędzie się szuka i gowork to przecież jest dobra strona... Szkoda, że nie prowadzą teraz rekrutacji, bo wiem, że zatrudniają wszystkich na umowę o pracę, nawet portiera.

admin

Wiesz o firmie Uniwersytet Wrocławski coś o czym nikt jeszcze nie pisał? A może chcesz się czegoś o niej dowiedzieć? Wypowiedz się na forum.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Uniwersytet Wrocławski - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Uniwersytet Wrocławski?

    Zobacz opinie na temat firmy Uniwersytet Wrocławski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Uniwersytet Wrocławski?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Uniwersytet Wrocławski
Przejdź do nowych opinii