Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu

Wrocław

Opinie o Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu

Marta
użytkownik zarejestrowany

@Janek niestety nie mogłam pomóc w odpowiedzi na Twoje pytania, gdyż nie brałam udziału w rekrutacji do firmy. Jak poszła Twoja rozmowa? Czy przebiegła pomyślnie? @rotacja piszesz o niebywałej rotacji pracowników. Co konkretnie przez to rozumiesz? Możesz powiedzieć, czy dotyczy ona szczególnie któregoś ze stanowisk? Wspominasz też o braku szacunku. Czym według Ciebie się on przejawia?

rotacja

Niebywała rotacja pracowników, brak szacunku i podstawowej uczciwości ze strony przełożonych. Szczerze nie polecam.

Marta
użytkownik zarejestrowany

Obecnie firma prowadzi kilka procesów rekrutacyjnych. Między innymi poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalista w Dziale Projektów Międzynarodowych. Ktoś z Was pracuje w tym dziale firmy? Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją?

Janek
@Marta 25.07.2017, 14:54

Hej Marta, dowiedziałas sie jakiś konkretów? Zaprosili Cie moze na rozmowe? Mozesz coś wiecej powiedziec? Mnie zprosili na rozmowe i nie wiem czego sie spodziewac? Moze ktos z Was juz tam pacuje i moze podzielic sie swoimi doswiadczeniami? Pozdrawiam Janek

Minog
użytkownik zarejestrowany

Potrzebny jest Referent ds. studenckich ze znajomością języka angielskiego i ukraińskiego i to od zaraz

Zostaw opinię o Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu