Opinie o Wawel Hotel Development - Hotel Sheraton w Kraków Powiśle 7

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Wawel Hotel Development - Hotel Sheraton. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Wawel Hotel Development - Hotel Sheraton na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wawel Hotel Development - Hotel Sheraton w Kraków Powiśle 7

Paulina

Pracujesz w Wawel Hotel Development - Hotel Sheraton? Co więcej możesz napisać o warunkach pracy w tym miejscu? Jakie pozytywy dostrzegacie, a co według Was wymaga zmiany?

erf

@sen ni wiesz jezeli masz odpowiednie wyksztalcenie i dosiwadcznie w pracy i jestes dobry w tym co robisz to zapewne mozna liczyc na calkiem dobre zarobki

SMILE

swego czasu była w hotelu dyskusja o opiniach odn pracy w hotelu na tym portalu (chyba ona od 2 lat w pracy trwa) główny PR Marta K. dwoi się i Troi by.... uzyskać id nośników Nie pochlebne ch opinii. Żenua prawda? ;) śmiech. MARTA aby uzyskać id musisz mieć zgodę. Swoją drogą serdecznie NIE POLECAM pracy w tym hotelu Słuchając wystąpień czuje się jak korean czyk na przemawia ni kin dzon una ;))) Swoją drogą w pracy mówią "jeśli masz wroga poleć mu pracę u nas" stawka 7 zł/h a traktowanie poniżej krytyki

pan pietruszka

ja również chętny byłbym na zatrudnienie się w restauracji w Sheraton na naukę gotowania bo po szkole chcę się już wdrożyć w zawód. świadomy swojego miejsca w hierarchii tam chętnie się takiej pracy podejmę, nawet za darmo jak będzie trzeba. wie ktoś z was jak się tam dostac do pracy aktualnie choćby na staż?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Wawel Hotel Development - Hotel Sheraton się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-learning Content Creator
bleee

Wszystko zalezy od stanowiska.. bo jeśli pracujesz jako casual ( umowa zlecenie) jestes nikim zarabiasz miedzy 7 a 10 zł/h i zadnych benefitow poza stołówka i uniformem przy umowie jest troche lepiej od +/- 1400 w góre w zaleznosci od stanowiska i tego ile sie tam pracuje. Do tego dochodzi dluga lista benefitow. Co do pracy na restauracji w sezonie: tak przyjmuja wszystkich znajacych angielski stawki takie jak wyzej. Co do recepcji pracuja tam osoby tylko na umowe o prace wiec warunki sa niezle. Wg mnie praca nie jest zła bo jest pewna i konkretna do tego prestiż firmy to tez plus mozna by poprawic pewne zeczy ale to już kwestia menagmentu który powinien sie ogarnąc..

hehe

Nie polecam pracy w tym hotelu złodziejstwo !! harowa za marne grosze. Reka reke myje dramat niewolnictwo

...

nie polecam pracy w tym miejscu!!! jest to jedynie nauka hamstwa i obłudy na przyszłość!!przez tak krótki czas pracy w Hotelu S... miałam możliwość obserwować niezorganizowanie, niewiedzę oraz brak kultury zarowno wiekszości kadry managerskiej jak również pracowników, którzy jak "kurczaki walczą o jajko rzucone na środek"-mowa tu o awansie jesli pojawi się taka możliwość! Jeśli wyprzedzasz kogoś nie tylko w zdobytej życiowej wiedzy lecz również nabytym doświadczeniem oraz głośno mówisz swoje zdanie masz gwarancję że awansu nie dostaniesz! Osoby które wypadły "spod ogona kozie" (nie ubliżając oczywiście osobom pochodzącym ze wsi) nie pozwolą na to ponieważ one tam pracują dłużej skonczyły ledwie liceum i walcza o pozycje przełożonego już kilka lat, więc gotowe "podłożyć świnię" przy każdej Twojej decyzji! Generalnie nie polecam żadnego działu charakter mojej pracy był taki iż mogłam obserwować każdy dział i wszedzie jest dokładnie tak samo! najbardziej zabawnie jest gdy tzw. MANAGER nie zna podstaw najprostrzej wiedzy elementarnej....np. (tu cytuje) "a jaki wzór chemiczny ma woda??". zastanówcie się 2 razy zanim złożycie tam CV!!! mam nadzieje że ta opinia pomoże komuś w niepopełnieniu ogromnego kroku wstecz w życiowej karierze.

Eldy

w zupełności się zgadzam. Totalna porażka, w takiej firmie tak denne zarządzanie, brak organizacji, obłuda i tylko na wierzchu wszystko cacy. Omijać dalekim łukiem, [usunięte przez moderatora] harówa za marne grosze

Wlod

Nie polecam pracy w tym miejscu chyba że lubicie zakłamanie,nieuczciwość,nieudolność i totalną nieodpowiedzialność w zasadzie całej kadry "menadżerskiej".

Zostaw merytoryczną opinię o Wawel Hotel Development - Hotel Sheraton - Kraków

• Jak się pracuje w Wawel Hotel Development - Hotel Sheraton?

Zobacz opinie na temat firmy Wawel Hotel Development - Hotel Sheraton tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wawel Hotel Development - Hotel Sheraton?

Wawel Hotel Development - Hotel Sheraton