Włodek Nowy wpis
Klient

dostałem bonus na myjnię, poszerzyłem usługę na pranie tapicerki, zrealizowano też prośbę o założenie nowo kupionych pokrowców na fotele, terminowo bez uwag, polecam

Jacek 31.03.21 Nowy wpis
Klient

Bardzo dobrze umyty samochód w myjni parowej. Polecam.

Barbara Nowy wpis

Bardzo dobrze umyty samochód i na zewnątrz i w środku.

Danuta

Zadziwia mnie - szczerze mówiąc - ta cisza na wątku o Irmar. Przejrzałam z ciekawości stronę firmy i wiem, że szukają teraz: Elektromechanika, Specjalisty ds. Zakupów oraz Mechanika. Tu znajdziecie te oferty: https://www.irmarserwis.pl/praca I co o tym sądzicie? Będziecie aplikować?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

zainteresowany

Liczyłem na jakieś opinie o pracy w firmie a tu jedynie klienci chwalą firmę.

Staszek
Klient

moim zdaniem tutaj można ze spokojem przyjechać na naprawę mechanicy doskonale znają się na rzeczy, mają bardzo duża wiedzę i doświadczenie, potrafią trafnie zdiagnozować samochód . Sama naprawa bardzo solidna i rzetelna ! Polecam na podstawie własnego doświadczeni

Lolek
Klient

witam szystkich. chciałbym polecić ten warszat z wielu powodów. kontakt z serwisem wzorcowy. Nikt nie ściemnia i mowi jak jest i co najważniejsze nie (usunięte przez administratora) na potrzebę wymiany części które nie wymagaja naprawy. bardziej mu zależy na opini niz na ograbieniu potencjalnego klienta. prawdopodobnie zawsze będe korzystał z jego usług ponieważ stara sie zawsze znaleść termin i ma normalne podejscie.

Augustyn
Klient

Mój Citroen polubił ten zakład, z każdą naprawą było tylko lepiej, cena do jakości jak najbardziej na duży+ . Co by się nie działo telefon i mozna się od razu dowiedzieć wszystkiego. Szybko i sprawnie zdiagnozowana usterka. Bardzo dobra i fachowa robota jak i pomoc w każdej sytuacji. Polecam jak najbardziej.

Paweł
Klient

Warsztat godny polecenia. Przyjęty z dnia na dzień. Profesjonalne podejście do sprawy. Wymiana kompletnego rozrządu plus pompa na nie byle jakich częściach. Kontakt telefoniczny na plus. Polecam Serdecznie.

Ab.
Kandydat

NIE POLECAM. Rozmowa rekrutacyjna to jakiś żart. Rekruterka próbuje się wymigać od odpowiedzi na temat wynagrodzenia. Nastepnie DARMOWY dzien próbny. Później brak kontaktu. Zapewne chodzi o 11zł/h ... zupełny brak profecjonalizmu.

Hania
@Ab.

Hmmm... ciekawe, bo jakoś ja byłam na dniu próbnym i był płatny. W sumie to nie podjęłam tam pracy, bo ostatecznie znalazłam coś z lepszym dojazdem, ale oddzwonili i kulturalnie mnie poinformowali o swojej decyzji, więc nie wiem skąd taka Twoja opinia?

Tajemnicza Nowy wpis
@Ab.

Kradną pracowników na kasę oszuści

Marcin
Klient

No i niestety przyszedł czas na wymianę rozrządu. Wybrałem warsztat, który polecił mi szwagier, sprawdziłem opinię i się nie zawiodłem. Dzięki będę polecał.

Arleta
Klient

skorzystałam z promocji na klimatyzację i odgrzybianie wszystko poszło sprawnie i bez kłopotów, polecam

Arek
Klient

W koncu znalazlem rzetelny warsztat samochodowy. Dobrzy fachowcy i profesjonalny sprzet diagnostyczny. Przez wlasna glupote malo nie rozsadzilem silnika. W nieuczciwym warsztacie kwota za naprawe zamknelaby sie pewnie w kilku tysiacach zlotych, bo pole do popisu bylo duze. Tu dzieki fachowej i trafnej diagnozie wymieniono co trzeba i kwota zamknela sie w kilkuset zlotych. Naprawde polecam ten warsztat.

Zenek

Potwierdzam skuteczność serwisu. Auto ciężko paliło a usterka nie była zdiagnozowana właściwie przez inny zakład tylko narobiłem sobie zbędnych kosztów. Teraz wiem gdzie będę naprawiał swój samochód. Auto naprawione w dniu kiedy podjechałem zapytać czy da się coś z tym zrobić. Polecam!

Wojtek

Wymiana oleju oraz filtrów została przeprowadzona starannie i fachowo. Ogólny przegląd mojego mercedesa także wykonany został profesjonalnie. Pan mechanik wzbudził moje zaufanie i po pierwszej wizycie u niego, tego zaufania nie zawiódł. Po wielu różnych doświadczeniach z zamojskimi warsztatami, mam nadzieję, że trafiłem na ten naprawdę właściwy, do którego będę często wracał.

Andrzej

Korzystam z tego serwisu od lat i jestem bardzo zadowolony.

Maciek

Szybko i bez dodatkowych kosztów. Korzystam już po raz kolejny z usług i zawsze jestem zadowolony a samochód sprawny i bez usterek. Można liczyć na fachową pomoc i doradztwo bez naciągania na niepotrzebnie wymiany. Miła i profesjonalna obsługa. Polecam

Renata

Bardzo dobra i profesjonalna obsługa .Korzystałam trzy razy z ich usług. Mogę polecić tę firmę każdemu z czystym sumieniem.

Tadek

Bardzo polecam tych ludzi. Doskonala obsluga I wiedza na temat. Mazda 6 po 230 tys . przejechanych nigdy nie jechala jak teraz. Wymiana sprzegla I pod zespolow zalatwila wszystkie problemy z ktorymi sie borykalem. Spalanie nawet spadlo ku mojemu zdziwieniu. Polecam !!!

Dario

Konkretnie, szybko i profesjonalnie. W aucie wymieniany był olej wraz z filtrem, a także filtr powietrza. Był robiony także ogólny przegląd. Mogłam liczyć na fachowe porady oraz trafne podpowiedzi dotyczące eksploatacji samochodu.

Zostaw merytoryczną opinię o Irmar Sp. z o.o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Irmar Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kornela Makuszyńskiego 19