Opinie o Irmar Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Irmar Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Irmar Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Irmar Sp. z o.o. w Kraków

Maciek

Szybko i bez dodatkowych kosztów. Korzystam już po raz kolejny z usług i zawsze jestem zadowolony a samochód sprawny i bez usterek. Można liczyć na fachową pomoc i doradztwo bez naciągania na niepotrzebnie wymiany. Miła i profesjonalna obsługa. Polecam

Renata

Bardzo dobra i profesjonalna obsługa .Korzystałam trzy razy z ich usług. Mogę polecić tę firmę każdemu z czystym sumieniem.

Tadek

Bardzo polecam tych ludzi. Doskonala obsluga I wiedza na temat. Mazda 6 po 230 tys . przejechanych nigdy nie jechala jak teraz. Wymiana sprzegla I pod zespolow zalatwila wszystkie problemy z ktorymi sie borykalem. Spalanie nawet spadlo ku mojemu zdziwieniu. Polecam !!!

Dario

Konkretnie, szybko i profesjonalnie. W aucie wymieniany był olej wraz z filtrem, a także filtr powietrza. Był robiony także ogólny przegląd. Mogłam liczyć na fachowe porady oraz trafne podpowiedzi dotyczące eksploatacji samochodu.

Aplikowałeś do firmy Irmar Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Leszno
Max

Bardzo dobry kontakt również drogą elektroniczną, szybka wymiana i profesjonalne podejście, cena mogła by być trochę niższa ale nie jest wygórowana.

Szukałem u mechaników w okolicy rozwiązania dotyczącego naprawy dość nietypowej usterki silnika, która powodowała, że samochód nie nadawał się praktycznie to użytku. Dopiero po tym jak trafiłem do nich ujrzałem światełko w tunelu, a po zaledwie jednym dniu problem został całkowicie rozwiązany. Profesjonalny sprzęt oraz doświadczona ekipa, która dzięki indywidualnemu podejściu do każdej usterki potrafi rozwiązać nawet najbardziej skomplikowany problem z samochodem. Pozostaje jedynie polecić!

Seba

W moim samochodzie marki Saab model 9 5 ubywał płyn chłodniczy. Pan mechanik prawidłowo zdiagnozował wyciek na uszkodzonym zaworku trójdrożnym nagrzewnicy. Dodatkowo wymiana oleju oraz filtrów. Szybki czas realizacji naprawy samochodu. Bardzo dobry kontakt z warsztatem. Warto przyjechać nawet z sąsiedniego województwa.

Dominika

W warsztacie wymieniałam klocki hamulcowe. Jestem bardzo zadowolona z usługi. Wszystko odbyło się sprawnie i o umówionej godzinie. Spotkałam się z bardzo dobrym podejściem do klienta, jestem w zaawansowanej ciąży i na czas wymiany zaproponowano mi miejsce siedzące. Na pewno jeszcze nie jeden raz odwiedzę ten warsztat. Wszystkim szczerze polecam to miejsce!!

Sylwia

Jestem zadowolona z wykonanej usługi w tym serwisie. Wymiana dotyczyła łożyska i piasty prawego koła (lewe okazało się jeszcze sprawne) oraz przewodów hamulcowych. Jedyny minus, to wysoka cena za robociznę, choć solidną pracę warto docenić ;)

Zuza

@patrycja jednak to forum pracownicze, a nie opinie od klientów

Krzysiek
@Zuza

Ale o pracy też tu piszą, a jak ktoś zostawi opinię to chyba nic zdrożnego? Sam pracowałem, ale tylko 2 miesiące, bo potem wyjechałem za granicę. Bardzo w porządku szef, kierownik trochę wymagajacy, ale ok, a ekipa super, zabawnie i pozytywnie, ale pracy nie brakowało.

Patrycja

Pierwsza wizyta i strzał w dziesiątkę. Rzetelnie i fachowo przeprowadzone naprawy oraz diagnoza zawieszenia samochodu. Bez naciągania, wszystko dokładnie wyjaśnione, zrobione tylko to co wymaga naprawy a ewentualne dodatkowe rzeczy ustalane z klientem na bieżąco telefonicznie. U mnie wymiana oleju, filtrów oraz podregulowanie hamulca ręcznego. Szczerze polecam!

Przemysław Ż.

Nie tak dawno w zakładzie Irmar korzystałem z usługi wymiany całkowitego rozrządu z Kołem Zmiennych Faz , wymianą pompy jak również olejem i płynem chłodniczym.Po odebraniu auta do dzisiaj autko spisuje się znakomicie.Zespół Irmar to niesamowicie profesjonalna Ekipa młodych ludzi z pasją do samochodów.Kontakt z klientem jest po prostu Wzorowy,brak ukrytych kosztów , wszystkie decyzje podczas usługi korygowane z klientem na bieżąco telefonicznie , jak również profesjonalne doradztwo.Autko odebrałem umyte na nowo otwartej myjni parowej (gratis).Jeśli chodzi o ceny usług "średnio rynkowe".Mały minusik to wlany mi został inny olej Castrola niż podawałem w zleceniu. Pomimo tej samej lepkości (10W40) :-) przeżyjemy do następnej wymiany. :-).Oczywiście Serdecznie POLECAM naprawdę Warto .....

Mateusz

Profesjonalne podejście, szybka naprawa. Kontakt z serwisem na wysokim poziomie, o wszystkim byłem informowany, najpierw wycena, zapytanie klienta czy cena odpowiada i dopiero naprawa usterki. SMS przychodzące o potwierdzeniu rezerwacji jak i o odebraniu samochodu. Polecam!

Janusz

jestem bardzo zadowolony z usług tego wartszatu. Zrobili mi panowie bardzo porządnie geometrię #D, do tego skorzystałem z usługi myjni parowej. wszytsko sprawnie, a na poczeklni grzecnzie i kulturalnie. Polecam

Anka

Wracam do tego warsztatu jak bumerang (korzystałam z usług z innych serwisów i porażka) tu spotkałam się z profesjonalizmem, miłą obsługą, radą, znalezienie usterki oraz z szybką naprawą auta. Dla mnie jest to najlepszy warsztat. POLECAM.

@Anka

Fajnie, że jesteś tak zadowolony z usług warsztatu, że korzystasz z niego tak często. Ten warsztat samochodowy nie tylko specjalizuje się w naprawach aut, ale także prowadzi myjnię. Czy uważasz, że takie połączenie usług jest korzystne dla klientów?

Jaruś

Jak zwykle tutaj wszystko po prostu perfekcyjnie, wiele salonow autoryzowanych mogloby sie uczyc szybkosci dzialania, punktualnosci, i podejscia do klienta od Irmaru, jest to zdecydowanie najlepszy serwis z jakim mialem kiedykolwiek do czynienia

Przemysław P.

W moim samochodzie pojawił się problem polegający na tym, że podczas postoju lub przy bardzo wolnej jeździe obroty silnika dochodziły do 5 000. Prawie rok szukałem mechanika, który mógłby rozwiązać ten problem. Znajomy polecił mi warsztat Irmar, gdyż sam miał bardzo pozytywne doświadczenie kompetencji pracowników tego warsztatu. W przeciągu godziny odkryli, że problemem jest regulator obrotów biegu jałowego. Kilku mechaników z Krakowa nie umiało znaleźć przyczyny, a w Irmarze odkryto to bardzo szybko. Jestem bardzo zadowolony z tego warsztatu. Obsługa super, a przy tym widać, że pracownicy są fachowcami z "wyższej półki ", którzy znają się na rzeczy i są kompetentni w swojej dziedzinie. Stwierdziłem, że będzie to jedyny warsztat z którego usług będę korzystał, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Wszystkich swoim znajomym polecam "Irmar" i wiem, że oni również podzielają ze mną opinię o tym warsztacie.

Adrian

Bardzo dobra i profesjonalna obsługa naprawa wykonana bardzo dobrze. Samochód nie miał kompresji i nie odpalal panowie zaplanowali głowice wymienili filtr paliwa i sprawdzili ogólna kondycję silnika. Zostałem poinformowany co może być do zrobienia w najbliższym czasie. Cena za usługę adekwatna do wykonanych napraw. Polecam w 100%.

Grosik
@Adrian

Miałem tę samą przypadłość i też robiłem auto w Irmarze. Super, jestem bardzo zadowlony :)

Pablo

Do Irmaru trafiłem poprzez przechwałki kolegi Damian, który korzystał dwukrotnie z usług tegoż warsztatu. Krótkie odczytanie pozytywnych opinii w internecie skłoniło mnie do złożenia wizyty, tym bardziej, że nadarzyła się wymiana pękniętej osłony przegubu napędowego, oraz wyświetlenie na tablicy niedoborów oleju skrzyni biegów i układu kierowniczego. Usterki wymieniono dość szybko wraz z wymianą olejów i filtrów i dolewkami do skrzyni biegów i wspomagania. Dzięki mechanikowi, który sprawdza stan samochodu, poprzez krótki przejazd został zlokalizowany pęknięty łącznik stabilizatora oraz denerwujące tarcie w bębnach hamulcowych o których na śmieć zapomniałem dodając samochód do naprawy . Dodam że za czyszczenie hamulców nie płaciłem. Od dziś wiem, gdzie przyjeżdżać na naprawy pomimo, że mieszkam pod Krakowem. Co do cen to są do przełknięcia, ale za to jakość usług jest bardzo dobra. Polecam ten zakład i pozdrawiam szefa i mechaników.

Renata

Ja dokonywałam kilku napraw mojego samochodu (sama w ogóle sie na tym nie znam i nie mam też w rodzinie żadnego męzczyzny, który mógłby mi z tym pomóc). Raz była to wymiana płynów, serwis klimatyzacji a kiedyś duża naprawa silnika po nieudolnej wymianie rozrządu w innym serwisie w Krakowie.Jestem bardzo zadowolona, bo zawsze mogę liczyć na tern serwis – dla kobiety to bardzo wazne, zeby miec taki punkt, w którym ktoś pomoże i nie wykorzysta niewiedzy i nie bedzie chciał na niej zarobić. Polecam Irmar naprawdę warto.

Zostaw merytoryczną opinię o Irmar Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Irmar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Irmar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Irmar Sp. z o.o.?

Irmar Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Kornela Makuszyńskiego 19
    31-752 Kraków