Gabinety Korekcji Wad Słuchu SONO

Opinie o Gabinety Korekcji Wad Słuchu SONO

anonim 2008-09-26 21:11:45
Pracowałem/łam na stanowisku foksal 16 od 5.2006 do 9.2008
Słowa kojarzące się z Gabinety Korekcji Wad Słuchu SONO (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): stresująca
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niemożliwy
Atmosfera i ludzie tam pracujący są napięta, a ludzie sympatyczni, wykluczając właścicieli firmy.
Od jakiej stawki można negocjować pensję? nie negocjuje się
Najbardziej podobało mi się w Gabinety Korekcji Wad Słuchu SONO: zkres obowiązków: brak
Najbardziej nie podobało mi się w Gabinety Korekcji Wad Słuchu SONO: niesolidność, brak szacunku do klientów/pacjentów
Korek 2009-04-17 10:24:02
Hallo, hahaha, tam tylko wybrańcy kasiawke dostają. A reszta dostaje dobrą nauczkę życiową co by nie wchodzić w konszachty z tego typu firemkami-krzakami. Pozdrawiam naiwniaczków..... Ja to przeszedłem w Muflonie drogę krzyżową....
Korek - dzieciaku, nie wiesz co mówisz 2010-03-08 13:13:02
Jaka firma krzak???. istnieją 20 lat na rynku!!!. Pokaż kto w branży tyle istnieje i nie nazywa się oticon i geers? Jaka rodzima firma na takie korzenie (usunięte przez administratora)?
anonimek 2012-04-25 12:13:44
Używanie tego typu słów wobec kogoś nie do końca świadczy o kulturze.
Ja muszę się zgodzić, że atmosfera wśród pracowników była bardzo dobra w tracie mojej pracy w tej firmie. Wszyscy byli bardzo mili i się ze sobą dogadywali. Jednak sama organizacja pozostawiała wówczas wiele do życzenia i tu mam na myśli zarówno traktowanie pracowników, jak i samą organizację pracy. Może coś się zmieniło, nie wiem.
gabryś 2016-04-24 00:20:32
Hej, co się dzieje z firma, bo od 2013 roku cisza, a przecież SONO funkcjonuje na rynku już od 1990 roku i ma dużo doświadczenia. Oferują zarówno usługi, takie jak badanie słuchu, jak i produkty - przede wszystkim cyfrowe aparaty słuchowe. Dziwi mnie tez, że ich www nie działa.
Zostaw swoją opinię o Gabinety Korekcji Wad Słuchu SONO - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gabinety Korekcji Wad Słuchu SONO