Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.

Opinie o Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.

Paulina
użytkownik zarejestrowany

@btm rozumiem, że jesteś/byłeś pracownikiem Maxon Nieruchomości Sp. z o.o. Wspominasz, że w firmie pracownicy nie mają możliwości uczestniczenia w szkoleniach? Czy rozmawiałeś na ten temat ze swoim przełożonym? Warto mówić o swoich potrzebach.

btm

Dla doświadczonych pośredników i osób które nie mają innego wyjścia, mogą spróbować nauczyć się tu być pośrednikiem. Dostaną pełne wsparcie. Jeżeli nie chcesz być pośrednikiem nie aplikuj: - brak możliwości rozwoju, awans? nope - zapomnij o szkoleniach - brak benefitów - prezent na święta? jak sobie sam kupisz Plus to młody zespół - poniżej 30 roku życia, czyli ludzie, którzy dopiero zaczynają swoją karierę i bardzo szybko uciekają.

D.

Jeśli szukacie pracy w nieruchomościach polecam - dobra atmosfera, bardzo duże możliwości, wsparcie bardziej doświadczonych kolegów.

rt
użytkownik zarejestrowany

Pewnie @Adam, zobacz, że ostatnio pokazało się u nich tylko ogłoszenie na specjalistę ds. windykacji. Oczywiste jest, że wymagają odpowiedniego doświadczenia, ale nie jest to nic dziwnego, bo przecież to się dodatkowo przekłada dobrze na wynagrodzenie u nich.

Dziewczyna

Czy ja wiem, dostajesz 2000 na rekę, o innej kasie nie ma o czym rozmawiać. 15% od transakcji w zasadzie z czego dostajesz 10% bo wszystko musza odliczyć. Generalnie walka z duzymi korpo... o klienta. Pracowałam 3 miesiące i nie polecam.. chyba ze chcesz sie uganiać za małymi klientami którzy według koordynatorów jest bez sensu.

Maksio

Moje osobiste doświadczenie z firmą nie był pozytywne - ODRADZAM! Dla chętnych do przyuczenia do zawodu współpraca z większością z renomowanych agencji jest pozytywna - wynika to z faktu że nowicjusz nic nie wie. Zgadzam się z poprzednikiem, że jak coś potrafisz to dopiero dostrzegasz minusy agencji i tak było i tutaj: słaba obsługa prawna, przerzucanie kosztów działania agencji na agenta, umowa współpracy nakładająca na agenta obowiązki, obwarowania oraz kary a w drugą stronę nic! PAMIĘTAJCIE!, że nie jest to PRACA zgodnie z Kodeksem Pracy. Agencje często wprowadzają w błąd w ogłoszeniach oferując pracę a powinny oferować współpracę typu B2B. Musisz założyć przedsiębiorstwo, być VAT - owcem - czyli równie dobrze sam możesz robić wszystko, bo obecnie nie potrzeba licencji.

Rad
@Maksio 16.12.2014, 10:43

Nie polecam, a w szczególności ich pracownika Andrzeja M. Uważajcie na ich umowę z punktem o wyłączność oraz odstąpieniem od umowy, bo okazuje się że nie można od niej odstąpić po podpisaniu umowy, tak twierdzi ich pracownik Andrzej M. Dodatkowo dostałem od nich pismo z groźbami, że jak będę pisał negatywne opinie w internecie na ich temat, to podadzą mnie do Sądu. Nikt nie zabroni mi pisać prawdy i nie mam zamiaru tego usuwać.

Zostaw opinię o Maxon Nieruchomości Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.