Opinie o SUDER & SUDER SP. Z O.O. w Modlnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SUDER & SUDER SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SUDER & SUDER SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SUDER & SUDER SP. Z O.O. w Modlnica

MARIO

Właśnie, zarobki zależą od obrotu, jednak nikt nie mowi o bezustannym podnoszeniu progów sprzedażowych, ktore w koncu będą na zbyt wygórowanym poziomie dla danego oddziału no i pozostanie żyć z gołej podstawy. Ponadto nie mowi sie rowniez o zroznicowanym rynku, ilosci konkurencji przy danym oddziale itp itc. Leszno moze klepać takie wyniki i pracownicy są zadowoleni z pensji bo nie ma konkurencji w poblizu. Są natomiast miasta, gdzie istnieje oddział wszystkich konkurencyjnych firm i o wynik duzo trudniej, marża ograniczona do minimum - centrali jednak to nie interesuje, liczy sie obrót a premia dla pracownikow to temat z dalszego planu. Kierownicy też w większości są z przypadku, trzymają sie kurczowo stołka i ani myślą wstawić się za pracownikiem, bo po co się wychylać?

zadowolony
@MARIO

powiedz ile to robicie rej marzy albo obrotu netto ze taka kase dostajecie haha

ŻYCIOWY
@MARIO

TAK, JAK MARIO NAPISAL CHYBA CIĘ NIE DZIWI ZE JAK MALO SPRZEDAJECIE TO MALO ZARABIACIE. W KAZDEJ Z FIRM HANDLOWYCH ZARABIA SIE OD SPRZEDAŻY - IM WIEKSZA, TYM LEPIEJ NA KONCIE. ZASTANOW SIE CO ZROBIC, ZEBY WIECEJ SPRZEDAC, SKORO U NAS SIE DA, A JESTSMY PEWNIE W TEJ SAMEJ FIRMIE ZATRUDNIENI. I DLA JASNOSCI NIE JESTEM Z LESZNA :) NIC CI SIE OD RYNKU NIE NALEZY POZA TYM, CO SAM WYWALCZYSZ. JEZELI NIE MASZ WOLI WALKI, TO PRZEJDZ DO USUŁUG LUB BUDZETOWKI (TYLKO TU TRZEBA MIEC UMIEJETNOSCI LUB POWIAZANIA RODZINNE). U MNIE KONTO SIE ZGADZA, PRACUJEMY W NIEZMIENIONYM ZESPOLE OD 2 LAT I DA SIE, ALE NIKT W SKLEPIE NIE SIEDZI I NIE NARZEKA. P.S. - PISALEM Z DOMU, BO W PRACY NIE MAM CZASU :)

do element i reszty

Z tym dbaniem o pracowników to się trochę pomyliłeś, w jaki niby sposób dbają? W tej firmie nie masz nic poza pensja i nie jest ona na jakimś wysokim poziomie w większości sklepów TIR tak się zarabia. W suder średnia pensja to 3000zl już z premia razem i poza tym nie licz na więcej zero socjala żadnych bonów na święta itp.... A ci z centrali i cala góra też cie uświadamiają ze jesteś nikim w tej firmie. nie piszcie też ze zależy im na sprzedawcach a prawda jest taka ze nie ty to przyjdzie inny i tez się nauczy. Praca fajna i kasa zawsze na czas to + a - cala reszta zero możliwości rozwoju, nie dorobisz do wypłaty a tym bardziej nie dostaniesz nic więcej od nich. U nas na oddziale podstawa to netto 2150zł + premia (od ok 800 za 1 próg i ok 500 za 2 próg który nie jest łatwy do wykonania)

hoolay
@do element i reszty

wynagrodzenia zalezą od oddziału. U nas bez wyniku 3000 na reke, 3800 pierwsza premia i 4400 na reke druga premia. Z socjala pozyczki firmowe, ale nic poza tym. zarobki sa zalezne od sklepu, a raczej wyniku jaki robi. Im wiecej obrotu tym wiecej do kieszeni.

TEN ZŁY

...a gdyby nawet tak było to widzisz w tym coś dziwnego? Może nie sprawiedliwego?

Taki jeden
@TEN ZŁY

Lepszy powinien zarabiać więcej. Co w tym dziwnego? Starasz się to miej lepiej jak inni którzy tylko przychodzą do pracy na 8 godzin.

To jak?

Dochodzą do nas słuchy ze dla lepszych spec. są na oddzialach podwyżki. Dajcie znać.

Magazynier

Wymagania tragiczne, masz wiedzieć wszystko jak stary pracownik najlepiej po 1 miesiącu, w dodatku za umowę zlecenie na najniższej krajowej z pracującymi sobotami oddanymi za wolne za jakiś tam czas.

Na jak długo Pan chciałby się u nas zatrudnić?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
z boku

Warto-polecam ,nie czytaj opinii,badz asertywna a prezes Cię doceni.pozdr

z boku

Nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz

Rysiek

I niby co mu ma napisac?? Hmmm po drugie sam pracuje na jednym z oddzialow i jest porazka... Wiecznie jest tylko zeby sprzatac scierac regaly i nic wiecej.. Wydaje mi sie ze powinien kierownik przypisac kklientow na osobe i jest z kim pracowac. Wspolpraca tylko z garskta klientow gdzie mozliwosci sa naprawde duze na oddzial. Wiec albo ze mna jest cos nie tak albo z kierownikiem... Chetnie bym porozmawial z KB ale czy wogole wyslucha i czy nie zwolni....

były`````

zorro- zobaczył że suder@suder to całe jego życie

Zorro2112

Mam pytanie. Pracuje w tej firmie prawie od roku. Firma dziala dobrze ale mogloby byc jeszcze lepiej ale kierownik niezbyt potrafi organizowac sobie prace i ciezko idzie ze zdobyciem klientow. Mam pomysl co do niektorych usprawnien oddzialu ale kierownik moj ma to gdzies wiec do kogo pisac o swoim pomysle.??

Diego
@Zorro2112

Zorro. Jak się z kierownikiem nie dogadujesz to go przeskakujesz i kontaktujesz się z centralą. Proponuje pisać do KB.

Obecny

...przecież popatrz na nick... Pewnie obecnie w konkurencji. I dobrze!!!

abc

Szukali, ale Ty nie potrafisz pisać po polsku, więc lepiej będzie, jak sobie odpuścisz aplikowanie.

@abc

Ależ nic podobnego :) Osoby bez umiejętności pisania po polsku są w tej firmie jak najbardziej mile widziane i zajmują wysokie stanowiska. Maile z centrali niejednokrotnie rozśmieszały nas do łez . Pozdro K.S. i reszta asów z Krakowa :)))

kierownik

Jak nie pasuję to rowy kopać za 1.500zł przy -20* +zupa pomidorowa za 5 zł.

misiak
@kierownik

SAM KOP ROWY KIEROWNIKU OD SIEDMIU BOLEŚCI. NAWET NIE WIESZ CO TO ZNACZY SŁOWO"KIEROWNIK'

dudak

Pracodawca ma obowiązek zapewnienia warunków pracy które nie spowodują pogorszenia zdrowia. Czytaj - musi utrzymywać odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach czy zapewnić ciepły posiłek

JA

Jaka chłopaki u was temperatura na hali ? my jak zaczynamy prace mamy 6 stopni jak się już ok godz 15 nagrzeje to dobija do 12 stopni, jakies posiłki regeneracyjne by sie przydały:)

Pracuś

A u nas na oddziale zwolnili chłopaka pracowitego i robotnego, a zatrudnili jakiegoś przemądrzałego marudę mającego "lepsze" CV. Dla centrali to może i dobrze, ale my musimy za tego marudę odwalać robotę, do której on się nie garnie.

klient

Co się dzieje z kierownikiem w Częstochowie? Podobno mają go spuścić? Wie ktoś coś?

byly
@klient

A to jeszcze nie spuścili? niestety to jedno wielkie nieporozumienie to powinni byli zrobic na samym początku zanim najlepsza załoga odeszła.Moze oddział by dziś inaczej działał.Niestety Centrala jak Temida ślepa.

były

jak tam ignorant "łojczym -dżiem" he i jego niemające sensu zebrania?

były

Ta "babka" to raczej z Boscha jest.

he

Przyjechała już "babka" z Petersa??? czy dopiero dostaniecie ok.23 grudnia do spożycia :-) no i delicje z szampanem dorato na Sylwestra.

były

nawet nie potrafią wydać świadectwa pracy w ustawowym terminie !!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o SUDER & SUDER SP. Z O.O. - Modlnica

• Jak się pracuje w SUDER & SUDER SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy SUDER & SUDER SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SUDER & SUDER SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SUDER & SUDER SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w SUDER & SUDER SP. Z O.O. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SUDER & SUDER SP. Z O.O.