Opinie o SUDER & SUDER SP. Z O.O. w Modlnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SUDER & SUDER SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SUDER & SUDER SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SUDER & SUDER SP. Z O.O. w Modlnica

Od razu mercedesa to moze nie... Ale u nas jezdzilo sie starym fiatem po dwoch dzwonach,z uzywana skrzynia kupiona na allegro.

Jarek

Dowiedziałem się, że wymieniają auta na takie z Klimatyzacja. Czyzby wsluchanie się w glos ludu? W kazdym razie jestem za!

Jarek

Zawsze źle! Jakby ci kupili audi to bys narzekał, ze powinien byc mercedes, a jak bedzie mercedes to znowu ze kolor nie ten.... Ja pracowałem w konkurencji i wiem jak to wygląda. Jeżeli Wam sie wydaje ze tam jest lepiej to sprobujcie i poszukajcie pracy bez planu sprzedazowego, mercedesow z fotelami z masazem i lekkiej pracy po 8 godzin dziennie. Powodzenia!! ;) A na koniec tym razem szczerze zycze wszystkim obecnym zadowolenia z pracy przynajmniej takiego, jakie jest w naszym oddziale.

mii

Kierownicy jeżdżą na szkolenia, a kiedy szkolić się będą sprzedawcy?

XXX

czemu admini usuwają wpisy na temat Socjalu w Suder???

Magazynier

Wymagania tragiczne, masz wiedzieć wszystko jak stary pracownik najlepiej po 1 miesiącu, w dodatku za umowę zlecenie na najniższej krajowej z pracującymi sobotami oddanymi za wolne za jakiś tam czas.

Na jak długo Pan chciałby się u nas zatrudnić?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Leszno
XXX

Co z Nerta? (usunięte przez administratora)

torun

ja tam lubie ta robote.Co prawda (usunięte przez administratora) informuje o wszytskim centrale ale sie oplaca. (usunięte przez administratora) A to ze nikt mnie nie lubi i mam ksywe kubel to jakie to ma znaczenie?

Stefciu

jak to w stanie upadłości?

Były pracownik Biedronki

Nie wiem na co narzekacie. Płaca jest w terminie, działalności otwierać nikt wam nie nakazał, kosztów zero. Koszulki jaki są takie są - wyglądać nie muszą grunt że to nie wy za nie płacicie. Co do tych wyszkolonych specjalistów.. No już nie przesadzajmy. Widzę po oddziale na którym już jestem jakiś czas że specjalistami są starzy pracownicy którzy znają kody towarowe. Jakby nagle się kody zmieniły to dopiero byłby płacz bo mało kto potrafi znaleźć coś w inny sposób. Teraz już nie pamiętam połowy z tego co pamiętałem jak w Biedronce pracowałem ale dalej po wyglądzie mogę 75% rzeczy dobrać. Poza szkoleniami produktowymi brakuje mi tutaj na pewno parcia na wiedzę - i nie mówię tu o tym żeby pamiętać że klocki o tym skrócie są do tego. Brakuje mi powiązania tego skrótu z WVA ( ciekawe ilu z was zwracało kiedykolwiek uwagę na to że klocki 79 mają WVA 29202 (lub poprzednie 29108). To samo tyczy się filtrów. Jakby wam przyszło nagle zmienić firmę - a tak może się zdarzyć w każdej chwili - to okazuje się nic nie wiecie pomimo 5 czy 10 lat pracy w Suder&Suder. I dlatego ja na ten przykład dam sobie wszędzie radę bo wiem czego szukam i jak to działa - bo tak zostałem wyszkolony w Biedronce na którą wszyscy narzekają... i się dziwią czemu u nich zawsze są kolejki.

taki jeden
@Były pracownik Biedronki

Kawa zwolnij kogoś bo nie jesteś sobą xD

piekące oko cyklopa

Nawet nie jesteśmy w stanie powiedzieć skąd są nasze Marki zero szkolen czy informacji z tym zwiazanych

KBKS
@piekące oko cyklopa

Z Chin!

wielkopolska

Ja tam nie marudzę. Pracować trzeba wszędzie.A druga sprawa to Suder Plus oferuje uczciwe umowy o pracę z jasnymi zasadami, o czym u którejkolwiek konkurencji można pomarzyć. Pozdrawiam.

agree

Zgadam się prawie ze wszystkim, oprócz jednej kwesti.. w tej firmie szkoleń produktowych nie ma.... i człowiek nie jest w stanie sie wyszkolić. nauczysz sie jedynie szukania po numerach korzystania z programu na DOS-ie czyli Hurt. taka polityka firmy.

OBSERWATOR

W PRZEMYSLU NIE MA DOBREGO GOSPODARZA I TU CALA FILOZOFIA KIEDYS BYL INNY TO SLYSZALEM ZE GO ZWOLNILI CZYSTY IDIOTYZM ZWALNIAC DOSWIADCZONEGO PRACOWNIKA TYLKO PRZEZ TAKIE DECYZJE SAMI SOBIE STRZELAJA W KOLANO WYSTARCZY ZE PRZEJDZIE DO KONKURENCJI I SCIAGNIE PARU KLIENTOW DO SIEBIE TO ODDZIAL LEZY

alu
@OBSERWATOR

w tej firmie jest domeną pozbywanie się doświadczonych pracowników i nieumiejętnosć zatrzymania doswiadcznych

Głos Podkarpacia

na Podkarpaciu zrobili oddziały co 30 km a oprócz tego są jeszcze zaprzyjaźnione firmy na których teren nie można wjeżdżać, więc każdy z oddziałów ma bardzo ograniczony teren działania, ukraińców ostatnio bardzo mało a oni też generowali dużą część obrotu, konkurencja też spora bo wszystkie możliwe firmy z branży, w konsekwencji liczba klientów zamiast rosnąć to spada a wymagania względem oddziałów coraz wyższe bo progi podnoszą. Ot cała historia. :)

Poniżej progu...

Akurat problem z "cudotwórcami" polega na tym, że goście nie mają zielonego pojęcia o tym co zrobić żeby było lepiej.. za to mają milion pomysłów na to co zrobić żeby wyglądało tak "jakby było lepiej" To nie chodzi o to że sobie nie radzimy... Ale do "jasnej anielki" nie jesteśmy apteką... półki powinny uginać się od towaru. Bez narzekania: Nie musimy mieć taniej - i tak mamy dobre ceny... Musimy MIEĆ ! Na miejscu od ręki - wtedy cena nie gra roli. Kiedy wreszcie ten 163cm pajac się tego nauczy ? A właśnie zapomniałem zapytać -bo się ostatnio plotka rozprzestrzenia po oddziałach (przynajmniej u nas) że "coś z tym Krosnem jest nie tak".... Czyżby drugi słupsk i przemyśl ? Coś to podkarpacie słabo przędzie.... Co tam się u was dzieje ? Może ktoś się wreszcie odezwie...

@Poniżej progu...

powiem tak...sztuczny utarg...a raczej jego brak. Sztuczny utarg to sztuczne słupki dla prezesa...czyli wszystko ok...

nowy

Popieram cię kolego 123

optymista

Bardzo ciekawe, widać, że tu sami narzekacze przesiadują. Do roboty się weźcie a nie tylko narzekać potraficie."to mi się nie podoba, tamto i owamto" - ciągłe narzekania, a tak defakto to nikt was w tej firmie na siłę nie trzyma, zawsze możecie odejść (np do Biedry lub Tesco - tam napewno będziecie mieli "mniej" roboty i za "lepszą" kase). Fakt, że niektóre rzeczy wkurzają i należałoby je pozmieniać, ale nie od nas to zależy, dlatego róbcie swoje i tyle, a nie narzekacie. pozdro dla tych wszystkich zadowolonych i dla tych mniej zadowolonych.

taki jeden

He he większych bredni dawno nie czytałem xD

WYWOŁANY

JAK WYWOŁUJESZ TO ODPOWIADAM ZE TEZ ZOSTAJE (CHOCIAZ DLA MNIE TO FORUM TO SYF ALE CZASEM TRZEBA SIE ZNIZYC DO POZIOMU INNYCH ZEBY COS DO NICH DOTARLO WIEC I JA PISZE).

zadowolony

Firma Suder to rzetelny pracodawca z czytelnym systemem premiowym oraz wypłacaniem wynagrodzenia zgodnie z kodeksem bez żadnych ukrytych form i zawsze na czas, co w Polsce nie jest często spotykane. Towary proponowane są w bardzo dobrych cenach, a ich dostępność i jakość jest zdecydowanie powyżej średniej rynkowej (jeśli czegoś nie mam, to będę miał na jutro). Nie mamy samochodów oddzialowych z 3 litrowymi silnikami czy też hostess w oddziale, ale to, czego potrzeba do właściwej i rzetelnej obslugi naszego klienta nie brakuje, a aktualny standard nie wymaga przerzucania kosztów na klientów, co powoduje wyższe ceny i to również jest bardzo uczciwe. Oczywiście są tematy do poprawy, ale nie ma nic, co zmusza mnie do rozstania sie z firmą. Z pewnością nie jestem sam z taką opinią, więc zachęcam tych, co są zadowoleni, aby również to wyrażalI na formu! Skoro narzekać i opluwać może każdy, to zadowolony również ma prawo, a nawet obowiązek do publicznego glosu! Ja tu zostaje!

tralala

Toś poszalał ojczyzna polszczyzna :-D Ubaw po pachy

pampers
@tralala

celowo :D

Zostaw merytoryczną opinię o SUDER & SUDER SP. Z O.O. - Modlnica

• Jak się pracuje w SUDER & SUDER SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy SUDER & SUDER SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SUDER & SUDER SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SUDER & SUDER SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w SUDER & SUDER SP. Z O.O. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SUDER & SUDER SP. Z O.O.