Opinie o SUDER & SUDER SP. Z O.O. w Modlnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SUDER & SUDER SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SUDER & SUDER SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SUDER & SUDER SP. Z O.O. w Modlnica

PATOLOGIA

(usunięte przez administratora) w tej poborce normalnie MISTRZOWIE KAZALI SPAKOWAĆ NA ZWROTKĘ ZAWLECZKI TERAZ KAŻĄ Z OPAKOWAŃ ŚCIĄGAĆ NAKLEJKI NORMALNIE MASAKRA SZKODA GADAĆ

zdzichu

Z tego co słychać suder wymienia kadrę. Pojawiło się dużo ogłoszeń i dobrze, bo niektórzy to są tutaj tylko dlatego, że zawsze byli. Dajcie szanse innym! jedna uwaga do kierownika z naszego oddzialu: uspokojenie się, bo po ostatniej wizycie K.B. martwi my się ze będziesz miał zawał

Oczekujący

W końcu szkolenia dla specjalistów się pojawiły! Z tego co słyszałem od okolicznych to plany sprzedażowe na poziomie realności (u nas bez zmian, ale to też dobra informacja :) ). Czekamy co dalej.

ten co zawsze

(usunięte przez administratora) proszę pozwól nam przestać grzać jaja i zezwól na noszenie krotkich spodenek nawet takich 3/4, postaw sie w naszej sytuacji i w warunkach jakich pracujemy, daj nam mozliwosc wietrzenia jajek chociaż przez krótka nogawke

Magazynier

Wymagania tragiczne, masz wiedzieć wszystko jak stary pracownik najlepiej po 1 miesiącu, w dodatku za umowę zlecenie na najniższej krajowej z pracującymi sobotami oddanymi za wolne za jakiś tam czas.

Na jak długo Pan chciałby się u nas zatrudnić?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
~~~kierownik

Jak tam po imprezie? Naładowani pozytywnie? Bo mi aż żyć się chce, tyle nowych projektów prosprzedażowych, promocji, działań wizerunkowych. Aż żyć się chce i pracować dla S&S :) Konkurencjo bój się, oj bój....

taki jeden
@~~~kierownik

(usunięte przez administratora) nie ukręcisz....

-Róbcie coś!!! -Grzesiek możesz.... -podzwoń gdzieś bym cie prosił...-a do kogo>?-nie wiem wymyśl coś... (usunięte przez administratora) ;;)) i na tym się kończą zadania kierownika...a sory jeszcze zapomniełem dopisać o gierkach na telefonie...

cammyo

...a egzamin 2 stopnia na specjaliste to jeszcze robia????

Jasne

Jak człowiek przychodzi do pracy tylko dlatego, że nie chcą go nigdzie indziej przyjąć a swoim zachowaniem pokazuje jak wszystko olewa to i tak długo się utrzymał. Centralo-prosimy o więcej odwiedzin bo czasami kierownikowi brak odwagi na zmiany długoletnich pracowników, którzy się wypalili. Jeżeli komuś się nie chce to nie ważne czy pracuje 2 miesiące czy 10 lat finał będzie podobny. Ja tez pracuje lata w firmie i widze jak to wszystko się zmienia, ale jak ktoś czuje to co robi to widzi, że zmienia się wszędzie. Tu, w konkurencji i u klientów, wiec jak u nas by było tak jak kiedyś to jesteśmy w d.....ie. Mam wielu kolegów w branży i wszędzie są plany, niskie marze i walka o procenty. Taki czas i albo walczymy albo zajmijmy sie sprzedażą pamiątek pod kościołem. Pozdro.....

blusik

W zaopatrzeniu w Modlnicy to samo było w ostatnich paru latach, zwalnianie ludzi ze stazem kilku letnim. To sie dzieje od kilku lat. Zaczeło sie jak były dyrektor zrobil czystki zakupach, pożniej obecny (usunięte przez administratora) dyrektor rzadzacy ledwo 1,5 roku tez chciał pokazać jaki on to ważny i zrobił podobnie. ale kazdemu na dobre to wyszło i sie cieszy ze nie pracuje (usunięte przez administratora)

Obecny

Jak Ci tak dobrze, to po co udziela się na forum nieswojej firmy? Czyżby okazało się, że nie do końca dostałeś to co obiecywali i teraz musisz się na forum dowartościować? Mamy jednego kolegę ze wspomnianej konkurencji, który po 3 latach podziękował, bo sprzedawać ciężarówkę to trochę inna bajka i możliwości jak osobowe - zresztą oni ciągle zmieniają coś w tej gałęzi handlu i raz potrzebują 4 pracowników, a za 4 miesiące 2, więc stabilizacji zero. Ja wyrabiam progi to na kawę i koszule mam, a Ty ciesz się chwilą, bo masz duże szanse, że niedługo będziesz szukał radości i czystości w innej firmie - pewnie kolejnej konkurencji tak, abyś wszystkie zwiedził -co to będzie za porównanie! Będziesz mógł wtedy założyć swoje forum i doradzać co gdzie i za ile. Muszę kończyć, bo nie mam zamiaru jechać na wakacje bez premii.

były sudera
@Obecny

Tak, tak, bo najlepiej siedzieć całe życie w Suderze i nie próbować sił gdzieś indziej, zarabiać max 3000 na rękę i zastanawiać się co miesiąc - bedzie czy nie będzie. Tu gdzie jestem chłopaki pracują po 12 lat - więc stabilizacja jest. W Sudrze ostatnio nie przedłużyli umowy mojemu koledze który znał się na robocie i pracował ok. 8 lat - taka jest teraz w S&S stabilizacja. Ja nikogo na siłe z S&S nie wyciągam ale pracując w jednej firmie masz klapki na oczach. Póki co niebo a ziemia. Dostałem dokładnie to co obiecywali, dowartościować się nie potrzebuje, po prostu dzielę się informacjami, może się komuś przydadzą.

Stasko

W elblagu zmienil sie kierownik?

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
@Stasko

Boczuś, to TY??!

Były Sudera

Zamieniłem klocki Cammyo na klocki SBP. Jeśli ich nie ma to za 2 H przyjedzie ich pół palety. Kawa Tchibo i Lavazza do wyboru. Klimatyzacja działa, pieniądze dużo lepsze. Ręce cały dzień czyste. Papier toaletowy w końcu nadaje sie do d... Suder to naprawdę nie jest szczyt naszych marzeń. Źle mi tam nie było ale można pracować w lepszych warunkach czego i Wam życze.

Umorusany i spocony
@Były Sudera

Powiedz gdzie tak jest i jeszcze dzisiaj wysyłam CV

Były Sudera
@Umorusany i spocony

A gdzie się sprzedaje klocki SBP?

QBA

Fakt towaru brak !!! Przyjdzie klient i weź mu sprzedaj 10 lamp (usunięte przez administratora) a jak uwas z CAMYO ???? (usunięte przez administratora) A co do reszty to ok ??? KAwa fort ... kierownik OK słaonce świeci ...........pozdro

lalala

emki skonczone?

te

emki skończone?

traporuE cęB

Co się dzieje w europarcie? Podobno z kolejnego oddziału odchodzą kierownicy. Dajcie znać jak ktoś coś wie. U nas handlowiec z EP jeździ i nerwowo szuka pracowników, ale proponuje 1700 na rękę i premie przez pół roku-tylko każdy wie, że jak później przyjdzie plan to będzie jak wszędzie. Pzdr i dajcie znać.

Gadżeciarz

Coś cisza na forum.... Bydgoszcz kolejny na liście sklepów do "modernizacji" Widzę że się zarząd ostro wziął za tych co nie robią wyniku.... A może zarząd by się wziął za zatowarowanie sklepów ? bo 16A0317 jest w samochodzie DWIE ! całe szczęście że przychodzą gadżety - 20 kubków..... Na kilkuset klientów - to się firma szarpnęła.

ciekawy

I co z tym zrobiłeś? Zapytałem się kierownika dlaczego tak się stało? Chyba warto się dowiedzieć o co chodzi tym bardziej, że kierownik jest spoko.

To Ja

Nie będę się rozpisywał, opiszę tylko jeden fakt z życia oddziału: w jednym miesiącu zrobiłem "x" obrotu oraz "y" marży. Efektem była premia. W następnym miesiącu zrobiłem "x+" obrotu oraz "y+" marży. Efektem był brak premii. To są sposoby motywowania pracownika. W jednym miesiącu dać, a w drugim pomimo uzyskania lepszych parametrów marży i obrotu - nie dać. Aha, u nas na oddziale nie narzekamy na kierownika, ponieważ jest on wpożo, a ma bardziej przejeb... niż my, zwykli pracownicy. Pozdrawiam Demotywatorów z Centrali:-)

ja wiem
@To Ja

Kiedyś miałem podobną sytuację i kierownik mi nie wytłumaczył o co chodzi to zadzwoniłem do K. Bogusz po czym się dowiedziałem, że mam obniżoną premie na wniosek kierownika! Teraz kierownik wie, że możemy z oddziału sami zadzwonić do centrali i zaczął z nami rozmawiać ;) Proponuje Ci zrobić to samo.

Poniżej progu...

Ale narzekacie... Jak macie takie wielkie umiejętności i doświadczenie to dlaczego nie znajdziecie porządnej pracy ? A nie takiej za 2 czy 2.5 netto ? To wam wystarcza ? Żal mi was... tak się tutaj uzewnętrzniacie a żaden z was nie potrafi sobie innej pracy znaleźć (NIE U KONKURENCJI) ... Nic innego nie potraficie tylko siedzieć na tyłku i przytulać hajsik... Jak wam źle - to idźcie do innej lepszej pracy w której zarobicie więcej... Nie potraficie ? To wylewajcie swoje żale tutaj. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o SUDER & SUDER SP. Z O.O. - Modlnica

• Jak się pracuje w SUDER & SUDER SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy SUDER & SUDER SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SUDER & SUDER SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SUDER & SUDER SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w SUDER & SUDER SP. Z O.O. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SUDER & SUDER SP. Z O.O.