Opinie o SUDER & SUDER SP. Z O.O. w Modlnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SUDER & SUDER SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SUDER & SUDER SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SUDER & SUDER SP. Z O.O. w Modlnica

kbks

Masz rację. :)

a jak

Ta firma jest super i kasa jest super i wszystko jest super. Jak ci wali wazeliną to sobie umyj.

NIE?
@a jak

NIE zgodzę się z przedmówcą. NIE? W tej firmie NIE wszystko jest super. NIE? Jest taki co jest NIE super. NIE? Jak by go nie było to by było super! NIE? Chyba wszyscy wiedzą o co chodzi. NIE?

Wawiak

A w Grodzisku podobno znowu "wymienili" kierownika...... znowu będzie lepiej ?

Były Suder
@Wawiak

Przecież miało być lepiej za pana W. Obiecanki dla centrali się nie sprawdziły jak widać. Grodzisk i likwidacja Warszawy to był strzał w kolano. Ale przecież Ci w Krakowie wiedzieli zawsze lepiej.

Taki
@Były Suder

Kolega ze stolicy ma chyba osobistą zadrę w sercu do firmy. Czyżby rzeczywistość w konkurencji nie była na tyle emocjonująca, żeby przestać pisać negatywy na forum byłego pracodawcy? Pewnie tak, ale cóż, samo życie. Śmieszny jesteś jeżdżąc i opowiadając na byłych kolegów wymyślone historie, ale sam wiesz, że tak naprawdę to bardziej Twój problem i Twoje zachwiane poczucie wartości. Powiedzenia i nie daj się pokonać przez siebie samego ,,Były Sudero".

Suder
@Taki

Pracuje tu ładnych kilka lat i nie mam zamiaru zmieniać pracodawcy. Musicie mieć naprawdę sprane łby zmieniając firmy za 300 zł jak jeden z oszołomów w naszym oddziale który jeszcze potrafi się na tyle szmacic ze dopytaje o premie na do widzenia. Za ucieczkę i klamstwo to się w trąbe dostaje :) Tylko nie dzwon i nie pytaj jak nam idzie, bo jak ci się skończy ochronka bo my będziemy mieć specjalistę na Twoje miejsce któremu się będzie chciało. Dozo w terenie bohaterze.

Było minęło
@Suder

Chyba coś Ci się pomyliło. Nigdy bym nie napisał nic na swoich kolegów bo ludzie w sklepie to był zawsze mocny punkt w tej firmie. Centrala Panie, centrala! Tam jest problem.

Wiadomo
@Było minęło

Klienci sami przychodzą do sklepu i opowiadają, jakie brednie im wciskasz i śmieją się z Ciebie. Rób tak dalej a my tylko na tym zyskujemy. Przy okazji innym pracownikom chce przekazac żebyście się nie martwili jak od czasu do czasu ktoś położy u was papiery bo tak jest wszędzie. Utrzymujcie relacje z klientami a po chwilowym zauroczeniu swietnymi ofertami zaraz wroci szara rzeczywistość i byli koledzy podniosą ceny i klient pozna się na tych którym naprawdę zależy na współpracy. Towaru jest coraz więcej a cenami bijemy innych na glowe wiec uciekaj sobie przyjacielu i inni którym się robic nie chce tylko barwy zmieniają o kilka stówek.

Suder
@Suder

Będziecie mieli co najwyżej świeżaka, który prawdziwym specjalistą zostanie po paru latach..

Kierownik
@Suder

Lepszy taki niż Ty. I tak będziesz prosił o powrót jak cie sprawdzą i przekonają że nic nie jesteś wart. Ja juz się dowiedziałem!

susu
@Suder

Premia jest za wynik, jeśli ktoś na niego pracował to jak najbardziej mu się należy - nieważne czy odchodzi czy nie. Poważna firma powinna to rozumieć. Szmacą to się Ci, którzy włażą w tyłek tym z centrali, nawet na tym forum.

jestpremiajestgit
@susu

Jestem zadowolony z pracy. Otrzymuje regularnie premie które w konkurencji sa nieosiągalne. Wiem bo nie sa w stanie mi zaproponować tyle co mam tu. Towaru nie mam gdzie ukladac tyle teraz tego jest. Na kolegow mogę liczyc i pomagamy sobie. Każdy jest kowalem swojego losu wiec pisząc ze jest beznadziejnie zastanowcie się dlaczego. Bo chyba nie przez firme w której ja mam to to już wiecie. To ta sama firma! Poszukajcie problemu i go wyeliminujcie. Zycze wam takiego zadowolenia z pracy jakie ja mam i to w tej firmie.

Były S&S
@jestpremiajestgit

ale wali wazeliną na kilometr,pozdrawiam public relations centrali i pamiętajcie kłamstwo powtarzane sto razy staje się prawdą.Dociekliwi wiedzą kogo to maksyma...

ss

Pozdrowienia dla wszystkich pracujących w tej firmie!!!

Magazynier

Wymagania tragiczne, masz wiedzieć wszystko jak stary pracownik najlepiej po 1 miesiącu, w dodatku za umowę zlecenie na najniższej krajowej z pracującymi sobotami oddanymi za wolne za jakiś tam czas.

Na jak długo Pan chciałby się u nas zatrudnić?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Sezon grzewczy

Tak dużo czytam o klimatyzacji w autach... A u nas dzisiaj na oddziale cały dzień 14 stopni :D I to bez klimatyzacji.

To Nie On
@Sezon grzewczy

Jak masz 14 stopni, to pewnie w Kielcach pracujesz:-)

Kocham te prace too

Chłopaki mówili że są na ostatnim miejscu w firmie wiec nie zdziwię się jak centrala zacznie robIC porządki.

kochamtąpracę

Hej. Możecie mi powiedzieć co się dzieje w Świebodzinie ostatnio? Dziwne godziny otwarcia sklepu, podobno zwalniają pracowników.

Prawda

Drodzy piszacy z pewnie niemieckim nazwiskiem. Praca jest dla pracownika a nie odwrotnie. A zeby miec jakies porownanie, to chociaz raz w zyciu trzeba pracowac w normalnym miejscu. (usunięte przez administratora) Daj se spokoj...

im men

co się dzieje w magazynie w Pobórce ??słyszałem że kiszka tam się robi

Spokój

Nie ubliżaj innym, tym bardziej, że masz już swoje lata. Jedni wolą pracować w soboty, bo w tygodniu mają dzień wolny i można prywatnie lepiej ten czas wykorzystac, a inni wolą mieć soboty wolne. Nie pisz o wszystkich w centrali, bo ja akurat zaliczam się do tych pierwszych i taki układ jest mi na rękę poza tym nikt nie upoważnił Cię do reprezentowania mojej osoby, a pewnie innych również. Dziwi mnie, że pracujac tyle czasu w dziale zakupów nie rozumiesz zmian jakie dzieją się w branży i konieczności reakcji ze strony również pracowników. Pracować ciężej, bardziej efektywnie jak 10 lat temu to nie dobrowolnosć ale konieczność. Nie rozumiesz tego - nie ma Cię w branży (nie w tej firmie, ale branży bo takie są wymogi rynku, w jakim pracujesz juz długie lata Panie Branżysto ).

anty-sobota

jak ty byłes w powijakach to 10 lat temu w starej centrali na plk. dąbka soboty były pracujące. pożniej ich nie bylo- cały czas pisze o centrali. i skoro po 10 latach wracają do pracujacych dni w soboty to o czym to swiadczy?! ze są to zmiany na gorsze dla pracowników. chlopie nie będe sie zagłebiał w twoje teorie ze dzieki sprzedawcy mam stanowisko. pamiętaj o tym że przed sprzedaza jest zakup, który jest rownie wazny. bo jak kupie dziadostwo w duzych pieniazkach to Ty tego baranie nie sprzedaż. nie jest istotne czy za sobote mam wolne, itp. pogadaj z centrala to ci kazdy to powie. sprzedawaj w soboty, ja zaopatrze firmę w towar od pon do pt.

Nauka życia

Biedny chłoptasiu, pokaż się na oddziale to zobaczysz co to znaczy pracować. Czegoś się nauczysz. Płaczesz o soboty a pewnie i tak ma za nie wolne wiec siedź cicho i naginaj do swojego biura z klatyzacją.

BE MEN!

Ale z ciebie dureń! Uważasz się za kogoś lepszego od pracujących w oddzialach, bo pracujemy na oddziale w soboty?! Gdyby nie ja i inni ze sprzedaży to by nie było Twojego stanowiska pracy. Jak się czyta jakie masz podejście to lepiej, żebys poszedł tam gdzie w soboty się nie pracuje. To jest firmą handlowa i powinieneś się cieszyć, że mimo otwarcia w soboty od zawsze dopiero teraz masz w nie przychodzić. Spadaj stąd i idź nudzić gdzie indziej człowieku z ,,zasadami'' .

ty

nie rozumiesz posta tej osoby.ja sie z nim zgadzam. chodzi o zasady ! ze zmienia sie na gorsze.pracujesz bez weekendów masz pewne przyzwyczajenia itp. a teraz co 1 dzien weekendu, pozniej 3 dni weekendu. powtarzam zzzzzzzzzzzzzzzaaaaaaaaaaaaasaadyyyyy. a ty pracujs obie nawet w niedziele jak masz potrzebe. .wielki pracoholik sie znalazł.ale pewnie napisał to jakis oddziałowiec co u nich noirmą są soboty, a pewnie przyszedl z handlowej firmy gdzie pracował w soboty lub z marketu, gdzie pracował w niedziele a teraz jest happy bo niedziele ma wolne hahah

Stop patałachom

Tak jak napisał do Ciebie kolega we wcześniejszym poście zastanów się nad tym o co masz pretensje! Jak nie masz o czym pisać a czujesz potrzebę, że musisz to zrobic to zamieść 3 kropki a nie nędzne wypociny.

wiedzący

Pracujesz w soboty? I godzisz się na to? No co Ty! Musisz się zwolnić i szukać pracy od poniedziałku do piątku, a najlepiej od poniedziałku do czwartku żeby w piątek mieć już weekend. Tak po 6 godzin dziennie, żeby wcześniej być w domu. Albo nie, po co pracować poza domem?! Znajdź sobie pracę, w której pracujesz w domu - nawet się nie będziesz musiał ubierać do pracy. Wszystko to pozwoli Ci mieć więcej czasu, żebyś się zastanowił nad sobą.

Już nie mam weekendu

juz nie mam weekendu, mam za to rozj..ny cały miesiąc..teraz robię mmki w sobotę hahah. to jest cały suder i dział zakupów z "genialnym"dyrektorem. no ale cóż raz tylko niedziela, a pozniej długgi week.emeczki emeczki to jest to.

Mr.Ja

(usunięte przez administratora) Dziwi mnie, że Prezes daje sobie mydlić oczy wykresami w excelu, którymi można przecież dowolnie manipulować podstawiając różne zmienne. Z perspektywy starającego się pracownika wygląda to tak, że spec.ds sprzedaży sprzedaje towar, który ma, pomimo rzucanych mu kłód pod nogi przez Centralę. Pozdrawiam wszystkich pracowników... Centralę też, chociaż mam wrażenie, że strzelają sobie w kolano.

Mrs. Me
@Mr.Ja

Jeśli chodzi o mnie to założenia mają sens, bo jeżeli ktoś jest rozgarnięty, to widzi co się dzieje na rynku i jak wszystko w koło się zmienia.Co do wykresów to tak jak kolega wcześniej napisał.Rozumiem, że marża to cel istnienia firmy handlowej. Zastanawiam się tylko czy tempo tych zmian nie jest za szybkie i czy się nie pogubimy ale chyba ktoś na to patrzy ma nadzieje Ja już wczoraj przekazałem informacje połowie pracowników z różnym skutkiem, bo nie obyło się bez oporów. Co będzie dalej zobaczymy. Wczoraj dzwoniłem do znajomka z konkurencji i pytałem jak u niego i powiedział ze mieli spotkanie w sprawie coraz niższych zysków po czym otrzymał informacje, że jednej osoby ma się pozbyć jeszcze w tym miesiącu. To już wolę to co się u mnie na oddziale dzieje.

bink

Z tego co wiem to różnie z tym jest. Słyszałem zę są oddziały po 5 osób i takie, gdzie zmienili godziny i zostawili np. 7 osób. Pewnie zlezy od tego jaki wyniki jest robiony.

klient

Chciałbym na łamach tego forum pochwalić sprzedawców firmy Suder i suder za fachową i miłą obsługę. Tak trzymać.

Zostaw merytoryczną opinię o SUDER & SUDER SP. Z O.O. - Modlnica

• Jak się pracuje w SUDER & SUDER SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy SUDER & SUDER SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SUDER & SUDER SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SUDER & SUDER SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w SUDER & SUDER SP. Z O.O. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SUDER & SUDER SP. Z O.O.