Opinie o SUDER & SUDER SP. Z O.O. w Modlnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SUDER & SUDER SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SUDER & SUDER SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SUDER & SUDER SP. Z O.O. w Modlnica

TEN ZŁY

vchy - chyba nie mogę napisać Ci nic złego o EP bo dobrego nic nie mam, ponieważ administrator kasuje moje posty mimo, że nie ma bluźnierstw.

TEN ZŁY

...EP to Euro Part czyli ceny kosmos, brak towaru i klientów. Ogólnie słaba i nie groźna konkurencja.

TEN ZŁY

"P" masz rację idź do konkurencji gdzie mają nowe komputery i oprogramowanie. Polecam Ci EP dostaniesz też ceny z kosmosu i słabe zatowarowanie. Ja zostaje w Suderze, my mamy to o czym w EP mogą pomarzyć - klientów!!

P

Już od roku nie pracuję w tej firmie i powiem szczerze nie żałuję. Jak sobie przypomnę jak zaczynałem pracować w 2010 roku był to dla mnie szok, jakbym się cofnął w czasie ten sprzęt przypominał wtedy muzeum techniki. Monitory jak armaty, jakieś komputery na Linuksie i program do sprzedaży sprzed 30 lat.

@P

"P" masz rację idź do konkurencji gdzie mają nowe komputery i oprogramowanie. Polecam Ci EP tam to mają, dodatkowo będziesz miał też ceny z kosmosu, mało towaru. Ja zostaje w Suderze u nas mamy to o czym tylko oni mogą tylko pomarzyć - klientów!!

gregor

a w Toruniu kierownikiem został największy głąb i podpierdalacz. To jest gwóźdź do trumny torunskiego sudera...

@gregor

Kierownik w toruniu = mobing i zastraszanie. Znam ekipe i widze co sie dzieje. Przestalem robic tam zakupy jak zobaczylem jak zachowuje sie nowy kierownik Tomasz Odziom.

@gregor

Ile razy zamawialem towar u kierownika w toruniu bo myslalem ze jest najbardziej kompetentny okazowalo sie ze nie do konca...

Magazynier

Wymagania tragiczne, masz wiedzieć wszystko jak stary pracownik najlepiej po 1 miesiącu, w dodatku za umowę zlecenie na najniższej krajowej z pracującymi sobotami oddanymi za wolne za jakiś tam czas.

Na jak długo Pan chciałby się u nas zatrudnić?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Panowie. Co dzieje się z tą firmą? Myślałem o pracy w oddziale Grodzisk oraz Rawa Mazowiecka. Jestem ze Skierniewic. W każdym z tych oddziałów zwolnili się pracownicy. Czy warto się tam zatrudnić? Czy ta firma nie idzie na dno?

Sam się przekonaj
@Kandydat

Na rozmowę kwalifikacyjną zawsze warto przyjść. Przekonaj się, co proponują i sam zdecydujesz.

Łapanka
@Sam się przekonaj

No cóż, pracodawca jeśli nie ma nic do ukrycia to w ogłoszeniu podaje jakie są wynagrodzenia minimalne na oferowanym stanowisku. Jeśli jednak tego nie robi tylko zadaje "wyrafinowane" pytanie : "A ile pan chciałby zarabiać?" to od razu widać, że chce przyszłego pracownika wydymać za najniższą możliwą pensję, najchętniej za 1.850 zł brutto. W porządnych firmach jest na ogół ustalona siatka płac i nie powinno być tajemnicą jaka ma być gwarantowana płaca na konkretnym stanowisku. Jeśli będzie wyższa tym lepiej. Kodeks pracy: Art. 771. Warunki wynagradzania za pracę i przyznawania innych świadczeń związanych z pracą ustalają układy zbiorowe pracy, zgodnie z przepisami działu jedenastego, z zastrzeżeniem przepisów art. 772–775. Art. 772. § 1. Pracodawca zatrudniający co najmniej 20 pracowników, nieobjętych zakładowym układem zbiorowym pracy ani ponadzakładowym układem zbiorowym pracy odpowiadającym wymaganiom określonym w § 3, ustala warunki wynagradzania za pracę w regulaminie wynagradzania. § 2. W regulaminie wynagradzania, o którym mowa w § 1, pracodawca może ustalić także inne świadczenia związane z pracą i zasady ich przyznawania. § 3. Regulamin wynagradzania obowiązuje do czasu objęcia pracowników zakładowym układem zbiorowym pracy lub ponadzakładowym układem zbiorowym pracy ustalającym warunki wynagradzania za pracę oraz przyznawania innych świadczeń związanych z pracą w zakresie i w sposób umożliwiający określanie, na jego podstawie, indywidualnych warunków umów o pracę. § 4. Regulamin wynagradzania ustala pracodawca. Jeżeli u danego pracodawcy działa zakładowa organizacja związkowa, pracodawca uzgadnia z nią regulamin wynagradzania.

A może?
@Łapanka

Łapanka, a może firma indywidualnie podchodzi do każdego kandydata przez co oferta zatrudnienia jest proponowana dopiero po przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej? To chyba lepsze rozwiązanie, jak traktowanie każdego szablonowo. Wniosek : nie ma co skupiać się na kopiowaniu tekstu, tylko na kreatywnym myśleniu tak w treści postów jak i przyjmowaniu pracowników.

$&*

Zależy jakie masz cv, czy jest doświadczenie w branży, itd.

&*@

To zależy od tego jakie masz cv, czy była styczność z branżą, znajomość części itp.

Ten

Zajedź na oddział to się wszystkiego dowiesz :)

tronic

W Toruniu to jakas popelina nie profesjonalna firma.

były suder, teraz IC

Czytając te wasze komentarze, sądze,że nic się nie zmieniło,dalej przychodzisz do pracy i tylko sprzedaż, albo czekanie na klienta.Niech Suder obniży ceny albo niech zacznie kupować towar też pd innych firm jak w IC.Ja może nie mam pensji netto za dużej, ale jak się postaram i wyrobie progi, a w moim przypadku, ja na miesiąc mam 40000zł planu,42000zł I próg i 44000zł II próg i wyrabiam bez problemu, obsługując rynek ciężarowy i osobowy i mam czas,żeby wyskoczyć gdzieś w trakcie pracy. W suderze jest drogo i nie ma innych alternatyw tańszych, po za pewnie markami własnymi.W IC klient jeśli chce dobre klocki i nie drogi, to się przedstawia przynajmniej 4 firmy, np. Beral, jeśli klienta przestrasza cena to sie proponuję tańsze TRW, które w niczym nie odbiega od oryginału,lub jeszcze tańszego, nie najgorszego Lumaga, albo SBP marka własna,która jest tragedią, a porównana do np.Petters.I się sprzedaje, i niżej 3300zł netto nie schodzę w miesiącu, ale tylko SPRZEDAJE, nie kosze trawy:)

Rudzielec
@były suder, teraz IC

a co to za firma IC jeśli mogę spytać? Może zmienię pracę:-)

TEN ZŁY

Poczytaj zanim coś napiszesz ćwierćinteligencie. Dysleksja - zaburzenia w nauce czytania i pisania - cyt.Wikipedia.

Ten dobry

Dysleksja inteligencie to zaburzenia w czytaniu, a to co miałeś na myśli to dysgrafia.

Xxl

Pracownik 2150 i premia netto ,kierownik 3000 i premia netto

TEN ZŁY

...proponuje test na inteligencję, albo lepiej niech, każdy napiszę maila - to wystarczy. Czego wymagać od ludzi, którzy robią tak proste błędy ortograficzne. Wiem wiem... powiecie dysleksja i co to ma wspólnego z wynikiem oddziału? Myślę, że sporo podam wzór : Inteligentny kierownik + załoga na poziomie + wiedza i atmosfera = wynik.

czytniki

To że będzie dłużej to fakt, ponieważ ruch fizyczny musisz odzwierciedlić w systemie za pomocą przeczytania kodu towaru, ale samo odnalezienie towaru w sklepie czy też wdrożenie do pomocy nowych, mniej wykwalifikowanych pracowników to już inna historia. Pytanie czy czynności są prawidłowo wykonywane przez Ciebie? Każde rozwiązanie ma plusy i minusy. Jeżeli popatrzymy na szanujące się firmy, to wydanie towaru za pośrednictwem czytników jest standardem, więc nie ma co dyskutować nad zasadnością wprowadzenia tego rozwiązania, natomiast jeżeli można zoptymalizować to rozwiązanie to należy zgłaszać swoje uwagi do centrali, a już na pewno nieprawidłowe funkcjonowanie internetu (!!!).

XXL

gratulacje dla tego co wymyślił te czytniki teraz każda czynność trwa 3x dłużej, jeszcze pod warunkiem ze sie nie zatnie .... pozdro

rodak
@XXL

czytniki wynaleźli Amerykanie w połowie XX wieku. Zamysł kodów wzorowany był na alfabecie morsa i początkowo miał służyć do katalogowania książek w bibliotece (lata 40ste ubiegłego wieku).

TEN ZŁY

...sam jesteś dureń, a w dodatku widzę analfabefa

Stop bredniopisarzą!

Jeżeli masz taki staż to musisz być większym durniem jak chłopak, który pracuje u nas 6 miesięcy, bo on zarabia po przejściu na specjalistę 3000 na rękę a i tak g...... umie, ale coś tam zdał u kierownika. Tyle lat i 2600 ? To chyba magazynier więcej z premia w Suderze zarabia. Albo jesteś taki słaby i ciesz się, że tyle dostajesz albo jestes durniem ze się na tyle godzisz chociaż trudno mi uwierzyć że specjalista na poziomie może w ogóle taj mało premi dostac.

MARIO
@Stop bredniopisarzą!

Pensja zależy od miejsca w którym pracujesz i od progów, temat był wałkowany wielokrotnie już, czego nie rozumiecie? Jedni potrafią wyrobić próg, za co im chwała, dla innych jest to cięższy temat z uwagi na rynek na którym się muszą poruszać lub brak dobrych sprzedawców a czasem nawet jedno i drugie. Nie ulega wątpliwości jednak fakt, że poza osiągnięciem stopnia specjalisty nie jesteś w stanie w tej firmie pójść dalej, jakikolwiek awans jest nierealny. Pensja nie zmieniła się w firmie od 2008. Kierownik ma 4000zł brutto plus premia od wyniku, specjalista 3000zł + ewentualna premia. 800 za 1 próg, 1200 za 2 i 1600zł za 3 próg, kwoty netto. Jak ma się trochę szczęścia i dobry skład to można zarobić coś więcej aniżeli marne 2150zł, jednakże jest coraz trudniej, nikomu premii nie dają za ładne oczy, trzeba coś od siebie dać. Kolejne półrocze się zbliża, progi pójdą znów do góry także łatwiej nie będzie. Generalnie myślę jednak, że pensje w konkurencji nie mogą się jakoś wybitnie różnic od tego co oferuje SS, nikt by tutaj nie siedział, gdyby różnice były istotne.

@Stop bredniopisarzą!

człowieku zrozum że wyżej ktoś napisał że spzredawca zarabia 3 000 netto na reke podstawy, a nie z premią. premia to premia podstawa to podstawa. i jak kier. ma 4000 brutto to pracownik raczej 3 000 netto podstawy nie dostaje

samiec alfa

Według mnie kwestia wynagrodzenia za sprzedaż to kpina. pracuje na oddziale gdzie kiedys robilismy 24 teraz roimy 38-40 wypłata ta sama, dalej 2100 premie 600 brutto. pozdro moze gdyby było jasno powiedziane ile nalezy sprzedaz zeby zarobic 3000 netto podstawy jak piszecie u gory to pracownicy sami by zapieprzali, a tak no cóz pracy wiecej 5 lat w firmie i ciągle tyle samo kasy co pracownik po 12 msc

@samiec alfa

Chodzi o to ze kasa jest jaka jest kazdy sie na nią zgodził jak przychodził do firmy lecz nie mówcie ze co kol wiek jest uzależnione od sprzedaż. chyba ze w ss macie takie podstawy. pare postów wyzej ktos napisał ze kierownik ma ok 2800 netto wiec po co takie brednie ze sprzedawca zarabia 3000

Klient

Do MARIO!!!Z tego co Wiem to w Lesznie chłopaki walczą o klienta, konkurencja też u Nich nie śpi.W ubiegłym roku też nie było u Nich wesoło,lecz się nie poddali. NIe wystarczy tylko siedzieć przy kompie. Trzeba ruszyć tyłek do klienta co Oni czynią a nie tylko płakać na forum i w pracy czekać aż minie 8 godzin.Druga sprawa to podejście do klienta,to On jest najważniejszy.Mario trochę elastyczności i pokory.

Niestety my zeby sprzedac z min 15% nie zchodzimy

odp

ok 41000-43000 marzy tyle robimy, są sklepy co nie maja prawie w ogóle konkurencji my np mamy wszystkich w około

Zostaw merytoryczną opinię o SUDER & SUDER SP. Z O.O. - Modlnica

• Jak się pracuje w SUDER & SUDER SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy SUDER & SUDER SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SUDER & SUDER SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SUDER & SUDER SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w SUDER & SUDER SP. Z O.O. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SUDER & SUDER SP. Z O.O.