Opinie o SUDER & SUDER SP. Z O.O. w Modlnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SUDER & SUDER SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SUDER & SUDER SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SUDER & SUDER SP. Z O.O. w Modlnica

Arek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!!!

Patrycja

@Verte Właśnie widzę, że forum coś ucichło. Czy może współpracowałeś z SUDER & SUDER i możesz coś o tym opowiedzieć? @Piotr Czy jesteś pewien, że pracodawca stosował mobbing? Międzynarodowa Organizacja Pracy definiuje to jako obraźliwe zachowanie poprzez mściwe, okrutne, złośliwe lub upokarzające usiłowanie zaszkodzenia jednostce lub grupie pracowników, którzy stają się przedmiotem psychicznego dręczenia.

J
@Patrycja

Atmosfera ogolnie slaba, nie polecam. Np. nie wolno radia sluchac bo jestes mniej wydajny i tym podobne bzdury. Dwie umowy, jedna o prace, druga jakies (usunięte przez administratora) Tak sie to kreci. Nie ma hajsu na nic ale wlasciciel na Porsche 911 kase ma.

Felix
@J

Nie możesz radia słuchać bo jesteś mniej wydajny? hahaha -dobre. Twoim celem było napisać krytykę ale widocznie masz jakiś blokady intelektualne i w sposób rzeczowy i konkretny nie jesteś w stanie napisac, ze jest Ci zle . Dodatkowo admin zablokował część twojej wypowiedzi, bo zasób słownictwa cie nie puszcza żeby napisac w czym jest problem Ja pracuje w tej samej firmie i "hajsu" mam bo plany robimy. A dlaczego robimy? Bo pracuje w zespole, który nie ma braków intelektualnych i przy odrobinie sprytu i zaangażowania potrafimy trzymać sprzedaż w sklepie. Nie napisze czym jeździmy bo zalozenie jest proste - chcesz zarabiać to zarabiasz. JA w tej firmie, TY możesz w innej jeżeli ci w tej nie idzie ale pamiętaj, że zawsze żeby mieć musisz się wykazac. A czasy temu sprzyjają więc nie siedz z zalozonymi rekami w cichym i głuchym sklepie czy dziale (bo radia nie masz) tylko pisz cv i zdobywaj swiat!

zadowolony
@Felix

cała prawda, dobrze piszesz :);)

ququ
@J

Jeśli Cię boli Porsche 911 otwieraj bliźniaczą firmę i droga otwarta do Porsche.powodzenia

Ha
@ququ

Nic mnie nie boli bo nie ma takiego powodu. Nie chce otwierac konkurencyjnej firmy bo nie jestem nauczony (usunięte przez administratora) innych ludzi, zeby na tym zarobic. Ta smieszna firemka dalej daje dwie umowy w tym jedna smieciowa? Coz za uczciwa i porzadna praktyka. :D Felix- Ty masz ewidentnie blokade intelektualna bo nie umiesz czytac ze zrozumieniem nawet. Ale to nie dziwne, skoro jestes pracownikiem tej firmy. Ciesze sie, ze tam pracujesz dalej, to pewnie dlatego, ze nic lepszego Cie juz nie spotka. Przegyz delicje i lyka ruskiego szampana.

Bajobongo
@Patrycja

Masz wiedzę i doświadczenie ? To idz gdzie indziej !

Szczerze o realiach

Nie polecam. Niskie zarobki,obiecują zlote góry a w efekcie jest inaczej na poczatek ok. 1950 zł. I trzeba ostro pracowac gdzie inne zaklady pracy daja okolo 2600 za taką ciężką pracę. O temperaturze nie wspomnę na hali w lecie ok 30 .urlop na zadanie minus 50 z premi choc kodeks pracy nie przewiduje kar za to. L4 po premi . Moze na sam chleb zarobicie. Bo napewno nie na godne zycie. Sami zdecydujecie czy chcecie pracowac w takich warunkach zaeby zarobic tylko tyle.

Bajobongo
@Szczerze o realiach

2600 netto ? Hahaha daj pan spokój. Id indziej

Filip

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko zaglądacie na forum?

Magazynier

Wymagania tragiczne, masz wiedzieć wszystko jak stary pracownik najlepiej po 1 miesiącu, w dodatku za umowę zlecenie na najniższej krajowej z pracującymi sobotami oddanymi za wolne za jakiś tam czas.

Na jak długo Pan chciałby się u nas zatrudnić?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Patrycja

@---- powiesz dokładnie, które prawa Twoim zdaniem firma SUDER & SUDER łamie? A czy zatrudniając się w firmie wiedziałeś, że firma nie oferuje socjalu pracownikom? Może jednak były jakieś oznaki, że jakieś benefity pracownicy będą mieć?

----

Ja pracuje w suderze Firma pod względem pracowników niepolecam łamie prawa pracownicze cały czas zastraszanie i grożenie zwolniem podstawa premia w umowie niema tylko jako nagroda może dostaniesz w zeszłym roku spytałem o wczasy pod grusza gdzie wniosek wysłać to mi powiedzieli równoznaczne z wypowiedzeniem umowy ja szukam juz gzie indziej pracy niepolecam 2 lata sie męcze i mam dość 60 odziałow średnio 5-6 osób i niema socialnego żadnego nawet ustawowych jak mogli kazali by w niedziele robic teraz inwentaryzacje sa na poszczególnych oddziałach za 11 godzin dzien wolnego chcą dac w tygodniu nieliczcie jak macie dzieci na dodatki prezynty czy bony świąteczne firma uważa ze ludzie którzy mają dzieci to ryzykowny balast mogą chcieć jakieś wolne 1 dzięń L4 nawet jesli sie w pracy coś zdarzy niemasz premi bo premia jest jako nagroda ,metoda kija i rysunku z marchewką to jest prawdziwy suder & suder

Patrycja

@Markowski przed dodaniem wpisu każdy z nas musi zapoznać się z regulaminem. Czy Ty to zrobiłeś? Jest tam wzmianka na temat tego, że nie można obrażać i wyzywać na forum, co Ty niestety zrobiłeś. Musisz liczyć się z tym, że Twój wpis może zostać skasowany przez administratora. @Hugo tak jestem moderatorem serwisu, ale nie chce zmienić pracy tylko chce pomóc użytkownikom zainteresowanym pracą w firmie SUDER & SUDER SP. Z O.O.

Markowski

Nieuczciwy sprzedawca reklamacje są odrzucane bezpodstawnie na zasadzie wytnij wklej (usunięte przez administratora) ludzia ze zły montaż i ze wysłali do producenta czyli Chin (usunięte przez administratora) mnie zakładam sprawę w sądzie (usunięte przez administratora) oszusty kłamcy

Patrycja

@Ha jak to dwie umowy? Jak to funkcjonuje? Na jakiej zasadzie dostajecie dwie? Co w nich jest uwzględnione? Możesz to wyjaśnić osobom, które są zainteresowane pracą w SUDER & SUDER.

@Patrycja

Sa dwie umowy, jedna o prace na czas okreslony, a pewnie MOZE dalej nieokreslony. Tutaj jest czesci wyplaty, a druga umowa to umowa zlecenie? Te dwie umowy razem tworza calosc wyplaty. Tak kolega mowil, tylko cytuje...

Mieciu Pompa
@Aj

Hmmm dziwne, pracuje tu ponad 10 lat i zawsze miałem tylko jedną umowę, nie słyszałem, aby na jakimś oddziale ktoś miał dwie umowy, jakieś bzdury piszesz, kolega chyba Cię w balona robi.

Obecny żołnierz
@Mieciu Pompa

A ja pracuje w firmie od sześciu lat i od początku mam dwie umowy o prace

Patrycja

Ponawiam pytania, bo nadal nikt mi nie odpowiedział na nie. Czy jakiś pracownik SUDER & SUDER SP. Z O.O. mógłby odpowiedzieć na pytania przeze mnie zadane? Każda wypowiedź na forum może komuś pomóc w decyzji o aplikacji.

Hugo
@Patrycja

Widzę, że pracownicy go-work koniecznie szukają odpowiedzi na pytania pozwalające zmienić im pracę i zatrudnić się w firmie Suder, bo nie zakładam, że tworzą wpisy tylko po to, aby forum żyło :). Niestety w tej branży potrzebne są kwalifikacje.

Patrycja

Czyli w SUDER & SUDER zatrudnia się młode osoby, by nie dawać podwyżek starszym pracownikom? Wasze wypowiedzi są trochę chaotyczne i nie do końca rozumiem o co Wam właściwie chodzi i w czym jest problem. Możecie to bardziej merytorycznie opowiedzieć?

Mieciu Pompa
@Patrycja

Suder nie zatrudnia specjalnie nowych i młodych, chyba, że nie ma wyboru bo stare pryki odchodzą do EP, IC i tym podobnym, z myślą, że sobie polepszą, a po jakimś czasie, okazuje się, że w cale nie jest tak pięknie i wspaniale, bo tam też trzeba zap.... , za darmo nikt kasy nie daje.

Aj

Oczywiscie, chodzilo o MNIEJ. Zatrudnijcie sobie Ukraincow oni na pewno beda jeszcze tansi.

Bye, bye

Hej, pracowałem kiedyś na oddziale w Kielcach. Słyszałem, że tam jest już licho i cienko. Progi lecą na łeb, na szyję, doświadczona kadra odchodzi lub jest zwalniana, a kierownikiem rządzi "młodzież", która ma więcej do powiedzenia niż "stary" pracownik. Poza tym otwarli jakąś hurtownię papierniczą, przez co powierzchnia sklepu skurczyła się do rozmiarów kiosku z gazetami. Prawda to??? Pozdrawiam Was wszystkich - tych co odeszli z sudera i tych, co dopiero odejdą:-)

sprawdzam
@Bye, bye

To prawda, że starych niezmotywowanych pracowników wymienia się na nowych. To prawda, że po ich zwolnieniu sklep sprzedaje więcej (dziwne, to przecież młodzież, a nie doświadczeni specjaliści :) ). Prawda że ustawienie sklepu się zmieniło i jest bardziej przejrzyste i poukładane z myślą o klientach. Prawda, że nareszcie klienci czują się obsługiwani z zaangażowaniem i życzliwością (dziwne, to przecież młodzież). Więc odpowiadając krótko - TO PRAWDA! Pozdrowienia dla Wszystkich zmotywowanych"starych i młodych", którym się chcę! Nieważne czy pracują w tej czy innej firmie.

@sprawdzam

...z pracownikami to jest jak z częściami. Stare i nowe dobrej jakości dzialaja długo , a te przeciętne i słabe padają same lub się je wymienia. Więc zasilajcie dalej Euro Part , Inter Cars , Skube zobaczymy jak te " maszyny "na takiej jakości czesciach daleko zajadą. Pozdrowienia z maszyny wielkopolskiej na częściach jakości OE.

@sprawdzam

W sensie chodzi Ci o to, ze staremu pracownikowi sie cos juz placi, wiecej nie dostaniesz chocbys blagal i prosil, wiec wymienia sie na NOWYCH, SWIEZYCH, MLODZIEZ, po to zeby im placic wiecej i beda zadup....pracowac tak samo. Dobre, prawie mnie uwiodla Twoja historia.

@TEN ZŁY

...jak dołożycie choćby 2zł do progów to spotka Was niemiła niespodzianka, będzie kolejny oddział do zamknięcia

Kurier

Ten co odbiera telefon od klienta czyli zamówienie powinien to zadanie zrobić sam od A do Z . A jest tak że przekazuje to zadanie innej osobie najczęściej młodszej stażem a sam (usunięte przez administratora) płaszczy i odbiera kolejny telefon i tak głupa rżnie całą dniówkę. I się okazuje że ma najlepszą sprzedaż.To jest totalna głupota bo fizycznie nierobi nic tylko się wyręcza innymi pracownikami którzy na ten jego wynik ciężko pracują,jak by przygotował kilka bębnów, piast,podwójnych sprzęgieł,parę beczek olejów, czy kilkaset płynów do spryskiwaczy to by pozwolił też odebrać telefon młodszemu stażem. I jeszcze jedno to kurier ma bezpośredni kontakt z klientem i kurier powinien decydować jak ustalać trasę dostarczenie towaru jak najszybciej a nie pracownik który przy przyjęciu zlecenia, zamówienia, nawet nie zweryfikuje adresu czy też telefonu nie potwierdzi czy się coś nie zmieniło ,a zamienia się dość często.

Tak samo jak i firma ;)

Verte

Czy to forum jeszcze żyje ????

mleko

hahaha

TEN ZŁY

...nie rozumiem dlaczego wylewasz żale na forum? Brakuje Ci odwagi powiedzieć twarzą w twarz? Nie znasz maila, lub telefonu do właściwych osób w firmie? Może płaczesz i chcesz podłożyć świnie kierownikowi bo zabrał Ci premie? Ogólnie zachowanie na poziomie przedszkola...

P

Jak wam nie potrzebne sa komputery Panowie debesciaki to poprostu ich przestancie uzywac. Zobaczycie co to znaczy wsparcie sprzedazy.

@P

Czytaj ze zrozumieniem. Nikt nie pisał o nie używaniu komputerów. Poza tym kolego "P" trzeba umieć ich używać, ale skoro najważniejszy jest dla Ciebie monitor to gratuluję. Masz rację tylko co do debeściaków.

Lubiś
@TEN ZŁY

Co sie dzieje w Zamościu czyzby kolejny oddział do zamknięcia???

TEN ZŁY

EP czyli Euro Part oprócz nowych, komputerów i być może lepszego oprogramowania jak ktoś wyżej wspomniał nic ciekawego nie oferuje. Ja pracuje od ładnych kilku lat w Suderze na prężnym oddziale z super ekipą i powiem tak : tego co my mamy na oddziale EP może tylko sobie pomarzyć - klientów!!

Zostaw merytoryczną opinię o SUDER & SUDER SP. Z O.O. - Modlnica

• Jak się pracuje w SUDER & SUDER SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy SUDER & SUDER SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SUDER & SUDER SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SUDER & SUDER SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w SUDER & SUDER SP. Z O.O. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SUDER & SUDER SP. Z O.O.