Opinie o SUDER & SUDER SP. Z O.O. w Modlnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SUDER & SUDER SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SUDER & SUDER SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SUDER & SUDER SP. Z O.O. w Modlnica

serio?

coś musisz słabo (usunięte przez administratora), jak dostajesz 2800 :) ja też pracuje w suderze i za tyle to bym sie wstydzil o pracy opowiadac. Albo jestes na (usunięte przez administratora) sklepie z (usunięte przez administratora)sprzedażą albo panem przyniesc, zaniesc, pozamiataj. W kazdym razie zmien robote na biurową zeby nie (usunięte przez administratora) a zarabiac tysiace i kupwowac fury. hahaha

Czy w firmie SUDER & SUDER SP. Z O.O. są regularne szkolenia pracownicze?

specjalista

Szkoleń dla sprzedawców jest kilka w roku (w tym naliczyłem 7). O tym kto jedzie na szkolenie decyduje kierownik sklepu-ja byłem na 4. Czasami nudno ale są i ciekawe z dobierania części i obsługi katalogów. Jak jesteś nowy to masz szkolenie wprowadzające z posługiwania się programami i wiedzy ogólnej jak co działa - u mnie trwało w sumie 2 tygodnie.

Robert K

Nie znam lepszej firmy od Suder&Suder. Jest wszystko. Większość innych firm to wypłaty pod stołem.

Zych

Według nich jedna pracująca sobota w miesiącu,a w rzeczywistości na początku przez miesiąc wszystkie wolne później (usunięte przez administratora) każdą sobotę pracującą bo przyjdzie jeden z drugim studencik z tekstem,że on weekendy musi mieć wolne bo on studiuje i ty (usunięte przez administratora) za nich... a podwyżki takie że na początku żebyś nie (usunięte przez administratora) to nawet co miesiąc Ci coś sypną, a później możesz zapomnieć o jakiejś podwyżce no chyba że dobrze w (usunięte przez administratora) wchodzisz :)

Magazynier

Wymagania tragiczne, masz wiedzieć wszystko jak stary pracownik najlepiej po 1 miesiącu, w dodatku za umowę zlecenie na najniższej krajowej z pracującymi sobotami oddanymi za wolne za jakiś tam czas.

Na jak długo Pan chciałby się u nas zatrudnić?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
faust

Oddział Krasne k.Rzeszowa - permanentna rekrutacja od trzech albo czterech lat, chyba nikt nie chce tam pracować (usunięte przez administratora), pracownicy coś tam ogarniają ale po minach widać że nie są zadowoleni z pracy tam, ja jako klient jadę tam tylko jak muszę...

Transport

Radom(usunięte przez administratora) - zrobi się a w stosunku do klienta zero zainteresowania na rynku radomskim wolę kupować i przepłacać w konkurencji

Patryk95

Pracowałem w oddziale w Żarach rok czasu. Firma w porządku. Zarobki na prawdę dobre. Płaca uczciwa i na czas. Możliwość rozwoju np. szkolenia. Ja sam osobiście dużo się nauczyłem. Atmosfera w pracy fajna. Jeśli interesujesz się mechaniką i jesteś komunikatywny stanowczo polecam.

Patryk95
@Patryk95

Ps. Dla jasności pracowałem jako Specjalista ds. Sprzedaży

Bucz

Witam, można coś więcej, jak się robi na magazynie, czy faktycznie po czasie te 3 tys można dostać?

Nie polecam

były suder ;)

Panowie... pracujacy jeszcze w tym kołchozie. Odszedłem z firmy (bo mi nie przedłużyli umowy po 3 latach) w 2015 roku) dzisiaj mam : - samochód służbowy (ford focus 2016 - w tym roku wymienią na golfa 2019) - podstawę 5000zł brutto - prowizję za realizację (niewygórowanego planu) rzędu 4500-6000zł brutto. - zadaniowy czas pracy (wyjeżdżam kiedy chce i wracam kiedy chcę) - zero dźwigania, zero remanentów , zero zwrotek, zero MMemek... Zastanówcie się czy dalej chcecie pracować w tym bałaganie... Jakby ktoś szukał takiej pracy, zapraszam. Wystarczy się odezwać. Dalej w branży, ale to nie handel cammyo i inną casseną... Tylko poważna praca. I ręce czyste. Nie ma chodzenia w starym polarze... i przepoconej 10 razy w tygodniu pranej koszulce polo (typu piżama)

nie-przedstawiciel
@były suder ;)

Odzywam się ale jak to praca przedstawiciela handlowego to po temacie. prowizja, auto, koszula i jazda po klientach z proszeniem sie o kupowanie. Dziekuje - postoje. Ofert pracy z opisem jak u ciebie jest w od groma. Ciekawe tylko dlaczego, skoro to tak fantastyczna praca na super warunkach?

Były suder
@nie-przedstawiciel

To nie jest Proszę nie się o kupowanie. Jeździsz tylko do klientów którzy sami chcą się z tobą spotkać bo dzwonią na infolinię. Ty jedziesz jako doradca z przedstawieniem oferty. Żadnego blagania i jeżdżenia po 10 klientach każdego dnia. 1-2 spotkania dziennie.

lancer
@były suder ;)

poproszę o kontakt w sprawie pracy

strav
@były suder ;)

witam, jeżeli oferta nadal aktualna, to proszę o kontakt na maila taofr6@gmail.com

Czaruś

Ale przecież nikt nie trzyma na siłę. Można pracować w innym miejscu a tu będą ludzie, którzy wiedzą jak robić żeby wszyscy byli zadowoleni!

on

Jeśli chodzi o modlnice to nie polecam.

Bb

A prezesik wielki pan a sloma z buta wystaje

ODEZWA DO NARODU!

Taki przykładowy "Tomek" zamiast skupic sie na opisaniu jak sie pracuje i ile kasy dostaje to serwuje nam opis roszczeń pseudo socjalnych. Obecna władza odciska piętno na społeczenstwie i po tym w glowach statystycznych Tomkow jest zorientowanie na gratisiki, a nie na istotne sprawy. Tak jak napisal "poradnik" trzeba zarobic a stać Cie bedzie na swoje potrzeby i zachcianki. Tomki ! przestancie liczyc na to ze ktos wam cos da w Suderze, Interze, Autosierze i innych "erzach" a skupcie sie na wypracowaniu takiej wyplaty aby bylo was stać na takie życie jak chcecie, a nie jak wam dadzą - bez wzgledu na to w jakiej firmie. Koniec przekazu. Dziękuję za uwagę.

Rybak

Bardzo mądra wypowiedź pozdrawiam

Ktosiek
@ODEZWA DO NARODU!

Krzysztof to ty ??? ;);):)

joka
@ODEZWA DO NARODU!

Dodatkowe benefity są istotne. Bo są też formą wynagrodzenia. To jest portal w którym ludzie chcą się dowiedzieć o warunkach zatrudnienia. Dobrze że Tomek pisze co dana firma oferuje. Bo wtedy mamy pełny obraz. Jeżeli są dwie podobne firmy, oferują takie same wynagrodzenia, a jedna dodatkowo wynagradza na przykład kartą sportową i opieką medyczną to chyba jest różnica do rozważenia przy wyborze pracodawcy. Jeżeli np. chodzisz na siłownie i wydajesz co miesiąc stówę na karnet, to z jednej wypłaty musisz to sobie odliczyć, a u drugiego już nie... I nie pisz mi proszę o postawie roszczeniowej, bo nikt ci tego nie daje za darmo! Tylko jak pisałem wcześniej to jest część wynagrodzenia za pracę, tylko że w innej formie niż czysty pieniądz. Takie trudne to do zrozumienia? PS.I nie ma to nic wspólnego z obecną władzą, tego typu benefity przyszły do nas wraz z dużymi korporacjami z zachodu. Zresztą jest to często korzystne dla wszystkich; ten przykład karty sportowej. Korporacja może hurtem kupić je na dużo korzystniejszych warunkach.

korpoludek?
@joka

Cytat z "joka" "(...)tego typu benefity przyszły do nas wraz z dużymi korporacjami z zachodu.(...)". Ja pracowałem w korporacji gdzie dostałem kartę multisport, 13-stkę, wczasy pod gruszą i kartę abonamentową do sieciówki kinowej. W tej samej korporacji z zachodu miałem pracę 8 godzin, z czego 1,5 h dziennie spokojnie na papieroska i śniadanie. Razem z innymi pracownikami wykonywałem zlecone czynności tylko w zakresie, do którego byłem zatrudniony. Nie wolno mi było uzupełnić papieru w drukarce (od tego była inna osoba), problem ze skrzynką mailową - zrób sobie przerwę i poczekaj na wsparcie (godzinę, dwie bezczynnego czekania). Awaria linii telefonicznej - czekaj spokojnie, jutro mają się tym zająć, a jak nie masz co robić, to się ciesz, bo i tak ci za ten dzień zapłacą - takie standardy. Oczywiście korporacja nie równa korporacji, tak jak firma nierówna firmie, ale mam wielu znajomych, których te "zachodnie korporacje" odmóżdżają. Wyłączają kreatywność, a myślenie kierują na wąskie tory niskich oczekiwań. I tak te korporacje, na których się wzorujemy i oczekujemy standardów przez nie wprowadzonych zagnieżdżają się w naszych głowach, wypowiedziach i postach. Czy to jest wzór pracy przyszłości, w której możesz się rozwijać i budować własną osobowość pracowniczą? Trochę o tym wiem, bo sam tego doświadczyłem. To nie jest praca dla człowieka z ambicjami, mimo wielu dodatków do wypłaty, które ciągle są dokładane, aby uatrakcyjnić zatrudnienie. Fajnie jak są, ale dla mnie najważniejsza jest praca, która pozwala mi się rozwinąć, wymaga myślenia, czasem stresu, ale też satysfakcji z wyniku i zadowolenia klienta. A teraz przy realizacji planów nawet z dodatkami z zachodu mam lepiej :) Wszystkiego najlepszego dla ambitnych,

Maciuś

(usunięte przez administratora). Był będzie i zostanie mobbing? Międzynarodowa Organizacja Pracy definiuje to jako obraźliwe zachowanie poprzez mściwe, okrutne, złośliwe lub upokarzające usiłowanie zaszkodzenia jednostce lub grupie pracowników, którzy stają się przedmiotem psychicznego dręczenia.

Kordian

Tomasz Jezeli jesteś 26 letnim absolwentem tyle co po zakończeniu nauki na wyższej uczelni to zrozumiałe, że w głowie masz niewiele i ksztaltowanie sie Twojej mądrości życiowej dopiero się rozpoczyna, ale jeżeli jesteś starszy i już trochę pracujesz to śmiem twierdzić, że z twoim wpisem jesteś obecnie w czarnej d..........e. Życzę szybkiego powrotu do rzeczywistości.

tomasz

Nie ma dofinansowania do karty multisport, do okularów korekcyjnych i wielu innych rzeczy. Jedynie po roku pracy, jest gwarantowany pakiet opieki medycznej i to jedyna korzyść poza wynagrodzeniem.

YreK
@tomasz

Fakt pod tym względem to nędza i walenie głową w mur.

poradnik
@tomasz

Tomek, a kasę wypłacają? Jak tak, to sam sobie kupisz karnet na siłownie i dopłacisz 100 PLN do okularów bo bedzie cie na to stać, a jak nie to w du....ę te wszystkie dodatki, skoro w kieszeni bieda.

Czarek

Bardzo często opinia zależy od tego jak się pracuje! Dobry pracownik nie narzeka!

Kielce

Te same zdanie

dociekliwy

Nooo faktycznie zmiana życia. Suder na IC i jest Ci lepiej? albo w suderze nie miales premii ciekawe dlaczego albo jestes rekruterem z interu i to wyjasnia twoj wpis.

Quubik

2600 w Suderze?! Musiałeś pracować w słabym sklepie. Ja pracuje w suderze od 6 lat, a od 2 nie zarobilem mniej jak 4000 miesiecznie. jak oddzial robi wyniki to i wiecej zarabiają. Mniej tez ale to zalezy od tego ile sklep sprzedaje. Wiem z innych sklepów chociaż wypłata to tajemnica ale i tak kazdy o tym mowi. Kasa wyplacana zawsze w terminie a zasady premi jasne. Za dużo biurokracji ale pracowalem wczesniej w IC i tez trzeba sie bylo opisac w roznych tematach.

Zostaw merytoryczną opinię o SUDER & SUDER SP. Z O.O. - Modlnica

• Jak się pracuje w SUDER & SUDER SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy SUDER & SUDER SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SUDER & SUDER SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SUDER & SUDER SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w SUDER & SUDER SP. Z O.O. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SUDER & SUDER SP. Z O.O.