Opinie o SUDER & SUDER SP. Z O.O. w Modlnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SUDER & SUDER SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SUDER & SUDER SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SUDER & SUDER SP. Z O.O. w Modlnica

Mariusz 30

Cześć:-) Jestem zainteresowany praca w Suder..na magazynie w Modlnicy k.Krakowa Czy może mi ktoś z obecnych magazynierow podpowiedzieć jakie sa realne zaribki w okresie próbnym a nastepnie jak dalej to wygląda? Czy jest jakis pakiet socjalny? Wczasy pod grószą? Opieka medyczna? Czy praca obejmuje też soboty? Jesli tak czy placa zgodnie z ustawą (50%, 100% )za prace w dni wolne? Jaka jest atmosfera pracy na magazynie i ogólne warunki pracy? Mi powiedzieli, że na poczatek przez 2 miesiące 2500netto, następnie ok 3000netto a po roku jak pracownik sie dobrze sprawuje to ok3500netto Bsrdzo proszę o konkretne odpowiedzi???? Z góry bardzo dziękuję za opinie????????

bejbi
@Mariusz 30

Nie polecam nikomu....to jeden wielki kołchoz, przełożonemu brakuje kultury osobistej i godnego traktowania pracowników, (usunięte przez administratora) W lecie upalnie i duszno, ciężko wytrzymać a w zimie bardzo zimno.

jaaa
@Mariusz 30

Dobrze Ci powiedzieli takie są zarobki ale 2 soboty w miesiącu masz bankowo i praca nie należy do łatwych(części do tirów). Pakietu socjalnego nie ma.

Agata
@jaaa

Ok, a możesz napisać coś więcej na temat tej pracy w sobotę? Da radę jakoś ułożyć grafik czy jest on sztywny i np. jak mi wypadnie praca w święta to muszę iść? No i podbijam też pytanie na temat tego, jak te weekendy są rozliczane.

socjalista
@Mariusz 30

W firmie jako dodatki obecnie są dostępne: *pakiet opieki medycznej (możesz rozszerzyć na rodzinę) *pakiet ubezpieczeń (możesz rozszerzyć na małżonka) *karty Multisport *Program My Benefit (kafeteria) *Lekcje angielskiego (dla pracowników biur w centrali)

@socjalista

Wiecie że to podstawa każdej firmy w dzisiejszych czasach bez nagany za przyjście o 8:01? Najgorsze miejsce dla osoby ŚWIADOMEJ. jesteś zacofany - idź do sudera. Kartę Multisport dostaniesz! Juhuuuu .

Czy SUDER & SUDER SP. Z O.O. zapewnia kartę multisportu?

Tak, ja mami korzystam.

Jarek

chyba nie pracujesz w tej firmie skoro piszesz ze oczywiscie nie zapewniają karty multisport. Wm odpisal(a) ze ma i korzysta bo sa takie mozliwosci. doinforuj sie kolego a pozniej wpisuj opinie.

@Jarek

Karta Multisport jest dobrowolna. Nie chcesz nie korzystasz chcesz zamawiasz i masz. W dużej czesci pracodawca pokrywa koszty a i czasem w calosci... nie rozumiem skad tyle jadu?

Rosa

Jest multisport i można dopisać członków rodziny.

@Jarek

Oho to widzę kolejny długoletni. A napisz proszę ile lat pracujesz i jak jesteś szanowany ? A może podwyżkę miałeś? Multisport? No tak przecież to kosmos oczekiwań względem pracodawcy! Żenujące naprawdę

Porażka

Ludzie! Cieszycie się z ochłapów jakby to była manna z nieba. Chryste! Pracy w suderze cieszą się tylko ludzie bez doświadczenia "bo blisko,bo długo, bo bezpiecznie" . Inżynier?! Hahahaha kto tam Na takie słowo . Praca dla imbecyla, 8 h bo krócej nie można nawet jeżeli dawno zrobiłeś co należy. Naprawdę? Komuno witaj!!!

w szoku

Dyrektor zadzwonił do mnie i powiedział że na 30 lat firmy w nagrodę otrzymam premie za to ze dlugo pracuje.Jestem w szoku bo tego sie nie spodziewalem!Ostatnio zmiany w podstawach a teraz stażowe premie. czekam na wiecej :)

@w szoku

30 lat za sobą? To faktycznie sporo. Ile jeszcze takich osób tu jest?

Magazynier

Wymagania tragiczne, masz wiedzieć wszystko jak stary pracownik najlepiej po 1 miesiącu, w dodatku za umowę zlecenie na najniższej krajowej z pracującymi sobotami oddanymi za wolne za jakiś tam czas.

Na jak długo Pan chciałby się u nas zatrudnić?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Da się zarobić tylko plan trzeba zrobić. Plan na wszystkich pracowników jest jeden i to jest wporzadku bo nie ma wyscigu wszystko placa w umowie i premia. nie ma pod stołem czy koperta. Dodatkowo co miesiac po 100 zl do wykorzystania. Na swieta ma byc więcej. Jest medyczna opieka za 1zl i dodatkowe ubezpieczenie. Jak ktos chce to mulitsport z dopisaniem rodziny. Średnio zarobki to 5200. Jest problem z towarem bo brakuje bo moznaby sprzedac więcej. Czasami zaiw3sza się system i jest słaby internet. Wymienili nam samochody na nowe toyoty wiec nie ma wstydu jak kiedyś że staram fiatem. Jak będzie wiec2j towaru to będzie lepiej.

Aplikujący
@Michał

Średnie zarobki 5200 to mam rozumieć, ze netto ?

Endrju
@Aplikujący

Zależy od oddzialu i planu jaki wyrabiasz. u nas 6000 na ręke.

Krystyna
@Michał

100 zł do wykorzystania na co konkretnie?

Rekrutacja

Opinię o firmie mam na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej z Panem KS, Dyrektorem Sprzedaży. Sama rozmowa standardowa, toczona w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze, choć po 15 minutach spóźnienia. Po rozmowie absolutny brak odzewu, co jest bardzo nieprofesjonalne. W przyszłości nie mam w planach aplikować do firmy, ani być ich klientem, z względu na elementarne braki w, jak to się modnie dzisiaj mówi, employer brandingu.

Alicja
@Rekrutacja

Szkoda, bo nawet człowiek nie wie czy zrobił coś źle, czy coś innego się stało. A o co Cię pytał ten dyrektor?

Sylwia
@Rekrutacja

a obiecali Ci, że nawet jak będzie negatywna decyzja to że się odezwą i poinformują ?

Rekrutacja
@Sylwia

Dokładnie tak.

Kacper
@Rekrutacja

KS- nie piszmy tu skrótem Krzysztof Snopek. Samo nazwisko mówi za siebie , słoma z butów i słoma we łbie. Brak szacunku do ludzi , tylko ROWY lubi lizać sobie z kierownikami sklepów , które są mu podległe. Nawet najgorsze bluzgi tego prostaka nie są w stanie opisac :)

wojtek
@Kacper

jak mam problem to rozmawiam z BOGUszem. jeszcze mi sie nie zdarzylo ze nie pomogl.

Janek

Nie polecam pracy w tej firmie zarobki marne nawet bardzo marne… wymagania od pracownika kosmiczne zero pomocy przy wdrożeniu do pracy ogólnie strata czasu…

@Janek

Nie wdrażają? A o jakim stanowisku piszesz tak właściwie?

Dariusz

A co powiesz o zarobkach? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat, bo widzę, że @Janek napisał, że są bardzo! marne, to już się boję ile płacą ...

@Janek

A ja wręcz przeciwnie. Polecam! Fantastyczni i pomocni ludzie, świetna atmosfera, mozna sie ze wszystkim dogadać i wiele innych by wymieniac...

Radek
@Wm

Zgadza się. Wynagrodzenia wypłacane w oparciu o umowy. Nic pod stołem. Czytelny system premiowy. Benefity w sumie 1200 pln rocznie. Ubezpieczniea grupowe i opieka zdrowotna.

quebooo
@Janek

JAK JESTES MARNY TO ZAROBKI MASZ MARNE. 5000 NETTO TO U NAS STANDARD A CZASMI 6200 TYLKO TRZEBA SPRZEDAWAC A NIE TYLKO MYSLEC ZE JESTES DOBRY :)

Flexi
@Dariusz

można zarobić powyżej 5,5 tys ale plan sprzedazowy musisz wykonac. dodatkowo mybenefit ponad 1 tys i multisport. opieka medyczna i ubezpieczenia no i kasa wyplacana zawsze na czas w umowie i premii bez niedomowien i zastanawiania sie ile zarobie tak jak to mają inne firmy w tej branzy.

Anymous

Nie wiedziałem ze kiedykolwiek to napisze, ale w ostatnim czasie firma zmienila sie bardzo na plus. Zwiekszenie benefitow, podwyzki inflacyjne, kawa, w planach integracja. Pozostaje jeszcze odciążenie ludzi z nadmiaru obowiazkow, ale mysle ze zarzad to wie i ma to na uwadze. O atmosferze w centrali nie musze pisac, ludzie bardzo zgrani i zyczliwi.

@Anymous

A rozwiniesz te pozytywy i zmiany? Jakie benefity i te podwyżki przede wszystkim?

Financ

Dzień dobry, myśle o zaaplikowaniu na stanowisko księgowej. Warto?

Ibsztyczka

Dramat, dramat, zakupowy dramat. Brak poszanowania pracownika, brak możliwości rozwoju, ciągłe dokładanie obowiązków bez waloryzacji pensji, najoczywistsze rzeczy w tej firmie są tajemnicami wagi państwowej. Kadra kierownicza mentalnie zakopana w głębokim (usunięte przez administratora) przełożeni bez kwalifikacji w zarządzaniu ludźmi oraz biznesem. Choćby człowiek chciał dobrze, to niestety jego głos nie jest słyszany. Dobrze notować wszystko co się mówi i proponuje, ponieważ później kierownictwo lubi odwrócić kota ogonem, żeby chronić własny (usunięte przez administratora) Słowo w tej firmie nie znaczy nic. Jak będziesz dawał/a z siebie 150% to co najwyżej Prezes kupi sobie nowy samochód, a ty dostaniesz zniżkę na wino (tylko najpierw będziesz musiał/a sobie winogron nazbierać ;) ) Reasumując: Jeżeli masz ochotę odbyć mentalną podróż do świetlanych czasów Polski Ludowej, poczuć na własnej skórze ruganie jak u Łukaszenki, nieść na sztandarach "innowacyjność" manufaktur i przedsiębiorstw tamtego okresu wiedząc jak naprawdę to wygląda, zarabiać około 50% tego co na analogicznym stanowisku w zepsutym kapitalistycznym XXI wieku to serdecznie polecam. W innym wypadku, raczej nie polecam. PS choć ulga po odejściu jest wielka.

Księgowa

Nie polecam pracy w księgowości, jeśli chcesz stracić zdrowie to jest to najlepsza droga. Olbrzymia rotacja, mnóstwo pracy, 2 umowy, praca zdalną na swoim sprzęcie i na prywatnym telefonie. Młodszy księgowy to mięso armatnie dla "muzycznej liderki" z działu windykacji. Jak jesteś dobrym robolem to nie zgnębi cie od razu Ostatecznie i tak cie zgnębi i to z aprobatą szefowych. Nawet jak coś wiesz więcej od niej to przed szefowymi zrobi z ciebie nieudacznika. Jednak "plusem" jest to, że przyczyniła się do odejścia dużej grupy pracowników. W słowniku Sudera nie ma słowa "mo***g" tylko ty masz problem. Dział windykacji to praca z samym diabłem. Najlepiej jak już na dzień dobry wszystko umiesz, nie próbujesz nic zmienić, robisz za 3 osoby, przytakujesz a jak widzisz błędy liderki to grzecznie mówisz, że sam się pomyliłeś. Nie zadajesz pytań bo liderka musi mieć czas na szukanie haków na swoje "mięso" (młodsze księgowe), wyszukiwaniem przepisów kulinarnych czy robieniem zakupów online. Awansów brak, a premia jest legendą w tej firmie. W kosztach nie jest wiele lepiej. Odchodzisz z firmy i jesteś wrogiem nr 1. Jedyny plus pracy w tej firmie to przyjaźnie które scalają "byłych pracowników" W końcu kto przeżył pracę w Suderze zwłaszcza "liderkę" to wie, że żyje

misia
@Księgowa

"Liderka" z działu windykacji pamięta czasy (usunięte przez administratora) gdzie szukanie haków na ludzi, którzy się pracuje jest zadaniem obywatelskim. Czasy (usunięte przez administratora) się skończył (usunięte przez administratora) Najgorsze, że jednak takie zachowanie jest aprobowane przez przełożonych.

pocałuj mnie gdzieś
@Księgowa

Cała złota prawda w poście...współczuje Liderce, że jej życie jest tak marne, że musi na innych szukać haków. Czy policzyłaś czas na papierosa, który spędziłaś w czasie pracy? Zapewne nie, bo nie ma drugiej takiej osoby, która donosi. nie ma dużej wiedzy, nie aktualizuje jej, zapewne to jakieś "układy". Najgorsze że sami ludzie zgadują się na takie traktowanie i za plecami plotkują. Kierowniku księgowości litości !! a sorry, kierownikowi to pasuje.....

Były

Witam. Byłem kierowcą w tej firmie, praca miała być w godzinach 8-16 i stałe trasy lecz nie do końca było to prawda, faktem jest iż klienci są stali, problem pojawiał się z godzinami pracy, kierownictwo wymagało jazdy po godzinach najlepiej za darmo, przy pensji 3500 brutto to śmiech na sali. Praca dla desperatów.

Oczekujący
@Były

Jak się nie może trafić do klientow to i 12 h jest mało. Proponuję zająć się czymś mniej szalonym bo jako klient ciesze się z twojej decyzji :))

Byly
@Oczekujący

Szaleństwem było podjęcie takowej pracy za śmieszne pieniądze, problem nie leżał w niemożności trafnia do klienta, chcąc jeździć zgodnie z przepisami ruchu drogowego nie było możliwości skończenia pracy o umówionej porze, kierownictwo niema poszanowania do czyjegoś czasu, klienci jak i pracownicy wyrazili się jasno na temat kierownictwa tej firmy … szukajcie dalej desperatów :)

Mirek
@Były

Witam, a był Pan tylko kierowcą? Czy jakieś obowiązki na sklepie też? A jak praca z sobotami wyglądała? I do kiedy wypłaty?

Byly
@Mirek

W umowie miałem wpisane kierowca- magazynier , co do samych obowiązków na sklepie niby miały być gdybym się nudził lecz tak się nigdy nie zdarzyło , z wyjazdami w teren było ciężko skończyć po 8 godzinach, przeważnie jeździło się po około 12 z tego 4h miało być oddawane ale tak nie było. Co druga sobota pracująca , wypłata do końca miesiąca. Rotacja duża wśród kierowców z oczywistych powodów. Kwota jaka proponują na start jest nie adekwatna do obowiązków.

Jest dobrze

Powiem tak od jakiegoś czasu w firmie w Modlnicy praca na plus. Jest motto dzięki któremu pracownicy od samego początku zmiany idą z uśmiechem do pracy. Jest dobrze a będzie tylko lepiej. Praca lekka i przyjemna. Pytacie o soboty? Jest max jedna w miesiącu którą sami sobie wybieracie i macie za nią dzień wolny. Zarobki to wielki plus tej firmy. Można na prawdę zarobić grube kokosy jak Ci się chce robić. Można naparzać ciągle nadgodzinki i hajsik się zgadza. Jak ktoś nie rup to wiecznie będzie narzekał. Polecam robotę !

Koko
@Jest dobrze

Od kiedy w suderze są płatne nadgodziny ???

Kiedyś w Kielcach pracowałem

Hej, czy to prawda, że oddział w Kielcach ma się zamknąć??? Takie info krąży po Kielcach. Dajcie znać.

Haha
@Kiedyś w Kielcach pracowałem

Taaa... Od 10 lat to słychać :)

Roman
@Haha

Czyli nieprawda tylko takie plotki rozsiewane od czasu do czasu? A może napiszesz czy teraz przyjmują, bo szukam roboty i chętnie wysłałbym CV. Warto się przyjąć, co radzisz?

Smigol

Kiedyś tam robiłem. Teraz już nie robię. A kto wie może kiedyś powrócę.

Taaag

Czy w magazynie w Modlnicy jest dobrze ? Pytam bo chce się zatrudnić na stanowisko placowego !!! Czy ktoś może mi powiedzieć czym zajmuje się osoba na tak ważnym i strategicznym obszarze ???

Jakie są mocne strony pracodawcy SUDER & SUDER SP. Z O.O.?

Zirytowany

Z pewnością słabe strony tego forum są takie, że, aby funkcjonowało musi być uzupełniane przez wpisy administratora, czytaj pracownika portalu. Tylko czy w takim razie należy to traktować jako rzetelne źródło informacji? I tak jest w wielu wątkach wielu firm. Etycznie rynsztok!

Muzyczna liderka
@Zirytowany

To dlaczego pracodawca tego nie robi, skoro ma taką możliwość ? Znasz przecież odpowiedź...a jak nie to Ci powiem, bo większosc opinii jest prawdziwa.

Kasa byla nawet ok, za to atmosfera mega toksyczna, uważać trzeba bylo na kazdego bo wazeliniarzy i (usunięte przez administratora)od groma, brak podstawowych narzedzi pracy, co gorsza oszczedzanie na wszystkim, w tym na bhp. Jeżeli ktoś lubi się poniżać przed prezesem(usunięte przez administratora) i ma za nic własną godność to w stu procentach spełni sie w tej pracy. Takim osobom oczywiscie prace polecam

Kokolino

Witam. Opłaca się pracować w tej firmie. Tylko jak jesteś starym pracownikiem to musisz się zwolnić i zatrudnić jeszcze raz. Młodzi pracownicy teraz dostają na samym starcie premie wszystkie. A starzy muszą siedzieć jak myszki pod miotła. Dawniej trzeba było pół roku albo rok robić żeby premie dostać a teraz masz na start.

Jak wygląda ścieżka kariery w SUDER & SUDER SP. Z O.O.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Krzysztofy

Przepis na awans: codzienne składanie hołdu lennego zarządowi, mòwienie im jacy to są wspaniali, co najmniej raz w tygodniu pójście do prezesa i pocałowanie go w sygnet na ręku w podzięce za to że jest i masz gdzie pracować, całkowita rezygnacja z wypłaty, zwiększysz swoje szanse jak Ty im bedziesz płacił a nie oni Tobie za pracę...pociągniesz tak 10 lat i awans jest Twój ! Powodzenia

Edyta
@Krzysztofy

Witam a jak się sprawa ma wśród kierowców dostawców? Znalazłam ogłoszenie ze firma suder potrzebuje kierowców od pon do pt godz 8-16 stałe trasy wyplata 2100zl na rękę ktoś coś więcej wie???

Zostaw merytoryczną opinię o SUDER & SUDER SP. Z O.O. - Modlnica

• Jak się pracuje w SUDER & SUDER SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy SUDER & SUDER SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SUDER & SUDER SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SUDER & SUDER SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w SUDER & SUDER SP. Z O.O. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SUDER & SUDER SP. Z O.O.