Opinie o SUDER & SUDER SP. Z O.O. w Modlnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SUDER & SUDER SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SUDER & SUDER SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SUDER & SUDER SP. Z O.O. w Modlnica

martinesss

ciekawe kto nastepny

martinesss

o/Słupsk zamknięty

hyrra
@martinesss

bosko. mniej zamowien. zwrotek i mm-ek do zrobienia. oby tak dalej.

oj oj

wszystkie te firmy sudry skuby europaartsy opoltranse intercarsy to pseudofirmy jednym (usunięte przez administratora) jem robione !! nie wazne czy poszedles z jednego do drugiego, i tak w szambie osiadłes.

Suder &Suder Sp. z o.o.
@oj oj

Żal.

taki jeden

Co 3 miesięczna inwentaryzacja hehehe

Magazynier

Wymagania tragiczne, masz wiedzieć wszystko jak stary pracownik najlepiej po 1 miesiącu, w dodatku za umowę zlecenie na najniższej krajowej z pracującymi sobotami oddanymi za wolne za jakiś tam czas.

Na jak długo Pan chciałby się u nas zatrudnić?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
a kot ma w.p.i.e.r.d.u.l

i teraz pracują u nas (usunięte przez administratora) co nas bardzo cieszy :D

Suder &Suder Sp. z o.o
@a kot ma w.p.i.e.r.d.u.l

W IC i Europarcie tez ;)

spocony

Przygotowane poślady do pocenia sie w tym roku?? obstawiam ze Suder nie wpadnie na pomysł zeby moze pozwolic chociaż przychodzic w spodenkach na 3/4......

Realista

Szkoda ze profesjonalista KB nie słuchał pracowników przenosząc oddział Warszawa do Grodziska, tfuuu, Kozerek. Premii tam jak nie było tak nie ma, konkurencja zatowarowana po pachy a w Suderze bieda. I nie zanosi się żeby było lepiej. Nawet kierownik dał se spokój i poszedł gdzie indziej.

Ja jak się zatrudniałem 2008 roku do nowego oddziału to praca przez 3 lata sprawiała mi przyjemność. Towaru było tyle w sklepie że nie było miejsca. Po tych trzech latach pan KS został regionalnym i wtedy zaczęło się wszystko sypać i do teraz. Rok temu odszedłem z tej pracy.

jdjdj

w zakupach to samo wystarczy robic to so mówią i kasa na koncie jest. ogolnie zero perspektyw. zero szkoleń. i ciągłe wyzywanie od piekarzy...ale za te pieniądze nikt z doświadczeniem z branży czy z doswiadczeniem w zakupach nie przyjdzie :d, więc Panie (usunięte przez administratora)chciałeś "piekarzy" to masz. Zatrudnij z branży, ale zaraz.. za te pieniądze to przecież tylko "piekarze" ciągną tą firmę... najlepiej udawać ze jest Ok. a wiadomo ze nie jest.

Dzieki ...o taka informacje konkretna mi chodziło. Pozdrawiam

Prezes Stanisław

Dawno mnie nie było, toteż pragnę sprostować :) Od nowego roku moim chlebodawcą jest już inna firma. (Nie konkurencja - zmieniłem branżę) Panie kolego który "zaczynasz jako handlowiec" Czeka cię ciężka szkoła życia i kłody pod nogi na każdym kroku - ale jak bedziesz cwany - to za pół roku przytulisz do łapki średnią krajową i będziesz sobie pływał jak pączek w maśle. Grzeczny bądź, pokornie znoś głupie pomysły i wykonuj głupie polecenia. W tej firmie właśnie za to płacą. Wynik nie ma znaczenia , wiesz dlaczego ? Jak się zapytają dlaczego nie ma wyniku - odpowiesz: NIE WIEM. Przecież wykonywałem skrupulatnie wszystkie polecenia. Dotychczasowym i przyszłym pracownikom życzę powodzenia, mniej nerwów i więcej spokoju. Róbcie co wam każą i bierzcie za to pieniądze. Pozdrawiam wszystkich ! 6 lat pracy w tej firmie nauczyło mnie jednego : NIE PRZEJMOWAĆ SIĘ i robić swoje :)

nowy pracownik

Handlowcem nazywa sie teraz sprzedawców. Prosze o opinie. Kazdy wie jakie teraz mamy czasy i chcialem wiedziec jak sie pracuje.

Suder &Suder Sp. z o.o.

To w Suderze są handlowcy?

nowy pracownik

Witam, Chciałem spróbować swoich sił w branży handlowej czyli Suder&Suder. Mam możliwość pracy jako handlowiec, będzie to moja pierwsza praca tego typu bo pracuje na produkcji i chcialbym zaczerpnaac opini o warunkach i wynagrodzeniach w firmie S&S m.in. w Czestochowie. Szczere opinie

łubudubu
@nowy pracownik

Kolego, w Częstochowie mają duży plac, więc módl się o łagodną zimę, bo zobaczysz co to znaczy przekopać parę ton śniegu popękaną łopatą :D

Zaopatrzenie !!!

Zachęcam do komentowania działu zakupów, ich rządzących..Co rok redukcje etatów, zwalnianie itp. lub ludzie sami odchodzą bo dość mają słuchania . "dlaczego nie zrobiłes zwrotki" - ktoś nie zrobił zwrotki jednej na 3000 indeksów, bo juz sam nie wie kiedy ma robić a kiedy nie bo ciągle coś nowego wymyślają,następnie dobiegl początek stycznia 2015- "dlaczego masz braki towaru" i sobie myśle przeciez miałem nie zamawiać przeciez zamówienia obcinane w autoryzacji przez pół w grudniu przez dwóch rządzących działem, w grudniu przeciez sprzedaż siada słysze odpowiedź, "dlaczego tyle zamawiasz". Nie dziwie sie wcale oddziałom ze narzekają, przy takich zamówieniach i restrykcjach to sobie muszą odpowiedzieć.

odezwa do dezerterów

I co?! mysleliscie, że uciekniecie do konkurencji, a wynik Wam się sam zrobi, a tu niespodzianka! Jest ciężko, przykładają Wam plany a od Sudera klienci nie chcą odejść! Jak widać na wygadywaniu glupot o byłym pracodawcy nie da się zbudować relacji. życzę więcej stresów i frustracji w związku z brakiem wyników - będzie nam jeszcze latwiej udowodnić, że ci co uciekają warci są tyle co kłamstwa jakie po tym wygadują. Pozdrowienia dla obecnych, którzy się starają aby sobie i innym udowodnić, że się da!

JAJA

Czyżby kolega z Częstochowy pisał?? a kierownik to zapewne M.K. ?? HEHE. Jeszcze zobaczysz na co go stać :)

suder

Witam ma pytanie odnośnie wysokości koszyków u was na oddziałach oraz nowej podstawy jeżeli oddział nie wyrobi progu. Nasz kierownik ustawił nowe podstawy bez informowania nas jaką mają wysokość(z tego co było napisane w e mailu miał on nas poinformować do 20-go stycznia jaką wysokość ustawił). Z tego co wiem to wszyscy pracownicy z oddziału obok maja ustawioną maksymalną. Pytałem się naszego kierownika to powiedział że się dowiem jak będzie wypłata.Tak samo jest z koszykami oddział obok wszyscy równo mają najwyższy a u nas jest różnie. Możecie napisać jak jest u was na oddziałach.

spocone gacie

Już przeboleje spocone dupska w lato ale to jest szczyt debilizmu w tej firmie, ja sie nie(usunięte przez administratora)niema i tyle dowidzenia

nnnn

Dzień dobry Poproszę tarczki, lampkę , plaka . To wszystko tak Tak Tak . Zamykam zamówienie . A klient wie pan co poproszę jeszcze żarówki h7 i 5w Robisz M modyfikujesz i k (usunięte przez administratora) widzisz stany i ceny . Klepiesz 12ez0018 a okazuje sie że wystawiasz fakture a masz 12ez0018M dostajesz kurw.... wydzierasz się na cały oddział rzucasz... k..... klient patrzy na Ciebie i śmieje się z naszego pojeban... sysytemu . Ale Mr Jarocki nie widzi problemu . Pomijając że często towar jest w zamówieniu klikasz następne zamówienie klikasz ilość sztuk z rozpędu klikasz fakture i okazuje się że nie wypisałeś łożyska za 500 zł . Ale przecież suder lubi braki bo sam sobie systemem je robi

Zostaw merytoryczną opinię o SUDER & SUDER SP. Z O.O. - Modlnica

• Jak się pracuje w SUDER & SUDER SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy SUDER & SUDER SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SUDER & SUDER SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SUDER & SUDER SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w SUDER & SUDER SP. Z O.O. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SUDER & SUDER SP. Z O.O.