Opinie o SUDER & SUDER SP. Z O.O. w Modlnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SUDER & SUDER SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SUDER & SUDER SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SUDER & SUDER SP. Z O.O. w Modlnica

27.12.2014

Wypchajcie się.....

Suder &Suder Sp. z o.o.

27.12 do godz. 13. Cieszycie się?

Stachu

Pozdrawiam również ! Tych którzy w listopadzie nie zrobili progu i tych którzy nie zrobią go w grudniu ! A sobotę 27 nie handlujemy !

spocony

W grudniu odpada nam kilka dni na sprzedarze bo jak wiadomo co roku przed swietami jest mniej ludzi i teraz tez ta sobota po swietach dni przed nowym rokiem itp a plan taki sam jakzawsze ciekawe ile odzialow nie wyrobi..pzdr

Magazynier

Wymagania tragiczne, masz wiedzieć wszystko jak stary pracownik najlepiej po 1 miesiącu, w dodatku za umowę zlecenie na najniższej krajowej z pracującymi sobotami oddanymi za wolne za jakiś tam czas.

Na jak długo Pan chciałby się u nas zatrudnić?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Jesten za tym zeby nie sprzedawac w tym dniu i tak z reszta nikogo nie bedzie wiekszosc ma wolne tylko kilka firma pracuje, a na swiateczne bony nie czekajcie ta s ma w d.. pracownikow wazne ze u nich na konto wplywa wiecej, wiadomo ze to mily gest dostac cos od firmy ale tu mozna tylko wypowiedzenie lub kolejne krojenie podstawy, pozdrowienia dla tych co nie zrobili planu na tamten miesiac i za podstawe bez premi beda robic swieta

Konkurencja

Uwaga uwaga :D Orginalne akumulatory od Renault (225Ah) można kupić z 2 letnią gwarancją w serwisie Renault za 700zł brutto :D Bez łaski (cena dla kowalskiego z chodnika)

gość

A jak się pracuje w centrali? Jakie zarobki? Łatwo się dostać do centrali?

z boku

o co chodzi z tymi zdjęciami obiektu?????

Zostaw swoją opinię

Co tam analiza cen konkurencji, zdjęcia obiektu 2 razy na miesiąc to jest to! Albo inne bzdurne procedury, punkty karne lub wrzuty kontrolowane. Mam wrażenie że cena i dostępność to nie są priorytety tej firmie. To by była naprawdę niezła praca gdyby zmienić wymysły takich dwóch...a raczej ich wymienić.

Prezes Stanisław

Konkurencja nie śpi :) Od klientów słyszę - WSZYSCY MAJĄ TANIEJ.... Panie Prezesie ! Otwórz oczy i przeprowadź analizę konkurencji ! Nawet najlepsi sprzedawcy rozkładają ręce kiedy ten sam towar jest u nas droższy niż u konkurencji ! Klienci będą rezygnować ze współpracy ! PRZEPROWADŹCIE ANALIZĘ KONKURENCJI !

SUDER

W tym roku SS i S+ przewiduje bony na święta, hehe

suder

Przepraszam pana ale system się zawiesił...

y

OCZEKIWANIE NA KONIEC TRANSAKCJI i tak 10x dziennie po 2-3 min patrzysz sie na klienta

burek

A jakie były bezpośrednie przyczyny rejterady pracowników krakowskiego s&s do konkurencji w tym roku? To cięcie zarobków o 20% czy klimat w zakładzie?

byly student w suderplus

Jesli chodzi o studia + praca w suder - probowalem i sie nie udalo. Zaznaczalem na rozmowie kwalifikacyjnej,ze chce studiowac,no i podobno nie mialo byc z tym problemu. Nastepnie jednak okazalo sie,ze jes problem i pieniadze za semestr zostaly wyrzucone w bloto... pozdrawiam.

PATOLOGIA

Bon na święta hehe dobre, niestety w tej firmie i przy obecnych cenach jakie S+ oferuje większość ludzi siedzi za golasa i na święta tez premii nie będzie w wielu odzialach, bynajmniej my nie damy rady zrobic konkurencja mocno nam dokucza cenami skoro aku 7BA na 15% mamy drozej od konkurencji o 100zl to co zrobic? Opole autos interC daja rabaty a my zabieramy wtf marża jest juz na skraju wyrobienia lub juz sie nie wyrabia a od stycznia? 5% wiecej...

Zostaw swoją opinię

O tak, wynik! Okładzinami i klockami Textara w szczególności, poduszkami po jednej sztuce. Najnowszy hit, nogi podporowe! Będą schodziły jak woda. Przynajmniej te są do pary... :D po dwie sztuki. Korba i uchwyt - gratis - dobrze że nie za złotówke ale pod warunkiem spłacenia należności w terminie!

Stachu

Ale firma należy do prezesów i zrozum to wreszcie. Do prezesów nalezy firma... do firmy samochody.... A wy macie zarabiać na firmę - czyli na prezesów - tak to działa. Firma to narzędzie do zarabiania pieniędzy DO NICZEGO WIĘCEJ NIE SŁUŻY. Przyszliście do pracy, po to żeby część pieniędzy które zarobicie dla firmy wróciła do was. Jak komuś nie odpowiadają warunki niech zmieni fach. Takie jest moje zdanie. Siedzicie tutaj i narzekacie - zamiast napisać wprost: - Pracuję tu już 2-3-5 lat.... nie mam możliwości awansu. Zamiast zmienić firmę na inną i w CV umiejętnie pochwalić się doświadczeniem i dotychczasowymi osiągnięciami to siedzicie i wylewacie żale... Zaraz... chyba że nie macie żadnych osiągnięć albo czym sie pochwalić ... Wtedy jesteście uziemieni po same uszy w SS.... mało tego... Jesteście uziemieni w branży..> A jak z podwiniętym ogonem pójdziecie do konkurencji.. to będzie już tylko gorzej. Stulić pysk, stanąć na baczność i robić wynik. Święta idą ! Ja chce zobaczyć te mauzery z karpiem na oddziale ! ;)

Stachu

Proponuję przeprowadzić redukcję zatrudnienia - może wtedy poziom pracowników wzrośnie. Wystarczy przeprowadzić na każdym oddziale niezapowiedziane dyktando z języka polskiego.... Może to powinno być nowe kryterium przyjęcia do pracy ? Bo z tego co widzę, to większość napinaczy tutaj nie potrafi z sensem dwóch zdań skleić do kupy żeby byka nie zrobić w co drugim słowie. Jak ktoś przez "dwadzieścia parę lat" nie nauczył się pisać poprawnie w języku ojczystym to nie dobrze o nim świadczy. Krzyśki - wpadnijcie na oddziały i zróbcie niezapowiedziane dyktando. Dziwicie się wyniki są słabe - a w firmie pracują ludzie którzy pisać nie potrafią... Może trzeba zacząć od podstaw ? Taka tam... dewiza pozytywizmu (w sensie epoki literackiej w literaturze polskiej) Bo jak ktoś pisać nie potrafi... to mówić też - a tej branży po pierwsze trzeba mieć gadane. Pozdrawiam i życzę wesołych świąt ! P.S. - jeśli ktoś chce bon na święta - to niech nie zostawi paleciaka w rozładowni i teczki na dokumenty ;) Dostanie "bon" ;D

łooo

Zapomniałeś o Delicjach Szampańskich :) . Słyszałem że w tym roku karpie w mauzerach będziemy sprzedawać

Zostaw merytoryczną opinię o SUDER & SUDER SP. Z O.O. - Modlnica

• Jak się pracuje w SUDER & SUDER SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy SUDER & SUDER SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SUDER & SUDER SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SUDER & SUDER SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w SUDER & SUDER SP. Z O.O. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SUDER & SUDER SP. Z O.O.