Opinie o SUDER & SUDER SP. Z O.O. w Modlnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SUDER & SUDER SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SUDER & SUDER SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SUDER & SUDER SP. Z O.O. w Modlnica

Świeta

Ciekawe jak z socjalem w tym roku:) czy beda jakies BONY NA swieta hehe/ to jest jedyna firma w jakiej pracowalem ktora nie daje nic... Zawsze to byla mila niespodzienka jsk sie gdzies dostawalo jakas kaskea a tu Snopek wszystko zawija. Nam co najwyrzej ruskiego szampana wysla na nowy rok..ped...ły

hurt

Procedury są po to aby je przestrzegać ;)

@hurt

Gdybyś u mnie w firmie pisał "kontrachenta" nie pracowałbyś od razu.

AAA

Rozwala mnie juz ten limit 200zł na czystym koncie kontrachenta no co za bzdura zebym przed każda sprzedarza musiał wystawiac jakis droszy towar tylko poto zeby sprzedac obrysówke:) później korekta i jak przyjdzie jutro od nowa albo jeszcze dziś

hurt

Kochamy nasz system i nowe udogodnienia w nim wprowadzone

Magazynier

Wymagania tragiczne, masz wiedzieć wszystko jak stary pracownik najlepiej po 1 miesiącu, w dodatku za umowę zlecenie na najniższej krajowej z pracującymi sobotami oddanymi za wolne za jakiś tam czas.

Na jak długo Pan chciałby się u nas zatrudnić?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
Prezio

Pewnie, pochwal się że masz 10 sztuk polarów... Zaraz dostaniesz maila z procedurą że stary polar trzeba zdać... I dotrzemy do momentu kiedy będziemy zdawać wypisane długopisy i flamastry i zużyte rolki po tasmie klejącej i folii strech.

Były S&S
@Prezio

To jeszcze nie zdajecie ? Litościwy pan albo nie znalazł się jeszcze oszołom nadgorliwiec...

Dodaj opinie o pracodawcy

Ja polarów mam z 10 sztuk, z resztą się zgadzam. Tak poza tym zna ktoś kod do sterownika ogrzewania? :)

byly pracownik

Prawda jest taka ze jako student jestes na poczatku swojej kariery zawodowej a w branzy sprzedazy czesci mozna nawet niezle zarobic. Jesli dogadasz sie z kierownikiem ze wezmiesz soboty w ktore nie idziesz na zajecia to mysle ze pojdzie Ci na reke i bedziesz mogl pogodzic prace ze studiami.Jesli chodzi o S&S to najlepszy wybór na start ucz sie pilnie i przykladaj do pracy (usunięte przez administratora)

Stachu

KWestia ekipy.... bo jak masz na oddziale ekipę specjalistów od spraw sprzedaży.. a nie "podawców" to ci pierwsi nie musza nawet znać nazwy marki żeby przekonać klienta do jej zakupu... A jak jesteś "podawca" a nie "sprzedawca" to idź handlować salcesonem do tesco... Wtedy nie będziesz musiał znać nazwy tylko "tego salcesonu w rogu 20 deko mi pan ukroi... dostaniesz najniższą i jak odwalisz ze cztery nocki w chłodni to ci przejdzie narzekanie na sudera" A jak jesteś "KLIENT" to podaj nip :) Albo kod kontrahenta.... co ci zależy - nasz klient nasz Pan.

Staszku
@Stachu

Staszku no przecież takich włąsnie sprzedawców teraz mamy ;-) Podawców...

Stachu

Wykonaliście już zdjęcia elewacji :D?

Zdzichu

A po co?

Jak chrzana wywalili to bylo lepiej a to byl nieznaczacy sprzedawca wiec kto wie...

byly
@.

Pamiętam goscia... :) niezły był z niego numer. Pozdrowienia dla starej ekipy.

Stachu...

Dla Sudera w Chinach już jest za drogo ;) A co wy powiecie na nowe pomysły tego Chochoła ? :D Ustalanie wysokości rabatu od wartości obrotu netto w ostatnich 6 miesiącach.... Czy któryś oddział ma klientów którzy przekroczyli próg 15% rabatu ? Bo jak to wspaniały krzysiunia wprowadzi w życie to będzie masakra. dzisiaj wpadłem na świetny pomysł - Co by było gdybyśmy postępowali za każdym razem bez wyjątku zgodnie z procedurami i trzymali się ściśle regulaminów i zasad wymyślonych przez KBKS :D Sprzedaż leży i kwiczy ;) Wyobrażacie sobie sprzedawanie klocków 79 Textara klientowi który zrobił 50tyś obrotu za ostatnie pół roku.. na 5% rabacie :D Jak się mnie "kierownik do spraw zbędnych" zapyta "dlaczego oddział nie zrobił wyniku i dlaczego klienci nie biorą" To mu odpowiem: BO SIĘ ŚCIŚLE TRZYMALIŚMY PROCEDUR ! ;) Odnośnie pistoletów to zdarzyło nam się wkur*ić klienta.... tym "pika pika" niejednokrotnie.... Master of Disaster sobie wymyślił.... Skoro czytnikami można wydawać towar to dlaczego nikt nie wpadł na pomysł żeby do tego były użyteczne ? Np.. bierzesz czytnik , wbijasz kod kontrahenta, i lecisz po półkach jak w supermarkecie skanując adres półki i towar... Na koniec klik - FV - klik - Gotówka/Karta/Przelew..... To takie trudne ? Mamy przedpotopowy system który jest tak toporny że ja pierydole.. WON Z CZYTNIKAMI NA MAGAZYN A NIE NA HALE SPRZEDAŻY !

ole
@Stachu...

teraz tylko marki własne ;-)

nowy

A co słychać w Centrali?

nowy

A co słychać w Centrali?

Przerażony

Co się dzieje po oddziałach ?? Zwalniają "starych" pracowników, którzy latami siedzą w branży?!! Co to za polityka?? Zostawią nas po 4 i reszta magazynierzy strzelający tymi laserami po ladach?? A odnośnie pistoletów zdarzyło wam się już przenieść całą półke na inną = a potem to szukanie towaru dramat:/

Stachu

Nie stary.. kontener z chin wreszcie dopłynął... Stąd masa towaru w kuwetach...

guy
@Stachu

Czyli Suder to teraz Chińczyk ;-)

Powiadomienia o nowych wpisach

Od tygodnia jestem zawalony dostawami. Cudowne ozdrowienie centrali czy po prostu ożywienie na rynku?

specjalista
@Powiadomienia o nowych wpisach

Co sie czepiasz biednego specjalisty? Lepiej zobacz, jakie bledy w mailach z centrali oraz procedurach przychodza. Ja takich wstydzilbym sie w podstawowce...

kalafonia

no a jak tam po egzaminach, które są sprawdzeniem znajomości skrutów z towarów tzw. "chodliwych"? i co one mają właściwie na celu?, pozwalniać specjaistów bo nie zna skrutu na cięgno wycieraczki do SC, które sie sprzedaje raz na 35 miesięcy:-)

@kalafonia

jak ty jesteś taki specjalista jakie błędy ortograficzne robisz to życzę powodzenia

kolorowy
@ja

jak się niema nic do powiedzenia to zawsze jest dobrze pochwalić swą spostrzegawczością:-) szacun! jak jesteś tak dobrym specjalistą, jak bystrym, to pewnie jesteś już kierownikiem?i nie masz już przyjaciuł :-) :-) :-)

Dalej sie poce

Z rabatami to racja jakiś cyrk nawet specjalista powinien mieć możliwość rabatu chociaż 5% robiąc FV 20 pozycji podajesz klientowi ceny i co na koniec klient ,,to zrobi pan ładny rabacik i biorę:") to ty ESC ESC ESC ESC ENTER ESC i od nowa na koncie funkcyjnego i się klienci patrzą na nas jak na (usunięte przez administratora) tak bym dał mu na odczepne 4 % i by było ok. Jestem ciekaw czy maja jakies statystyki kto ile sprzedaje bo patrząc na to taki sprzedawca czy specjalista nigdy nie będzie miał tyle sprzedaży co funkcyjny a wielu robi znacznie więcej tylko na czyich kontach moje 50% sprzedaży jest na innych kontach ze względy na rabat>>>> teraz by doszło do zwolnienia np..osoby co mało sprzedaje i co? poleci ten co sprzedaje pewnie więcej tylko przez dziwne zasady firmy ma związane rece...

Kaczor
@Dalej sie poce

A poco wychodzisz całkiem z ft wystarczy F1,F1 autoryzacja,całego dokumentu i logujesz sie na funkcyjnego. Jak przez ten cały czas wychodziłeś z ft i logowałeś sie przez GE to współczuje

Św. Mikołaj

Jak to co... Czekamy aż na oddziałach będą Mausery z karpiem wigilijnym !

buahahahaha
@Św. Mikołaj

hahahahahahaha Poczucie humoru 10/10

Sprzedawiec

No to może autoryzację pozostawimy z boku ? Wyobraźcie sobie sytuację (na oddziałach czytnikowych) Jesteście w zamówieniu - dodajecie kolejne pozycje i ustalacie ceny. Klient wybrał co chciał no to co ? Fakturka ? Proszę bardzo... 10 kliknięc i jesteśmy w opcji wystawiania faktury Potem "I" zapis ... sposób zapłaty osoby uprawnione, sposób transportu itd.... Klikasz karta... i nagle klient mówi.... Jeszcze żarówkę mi dajcie.. To co robi biedny sprzedawiec ? Wstecz... "nie ma takiego guzika" Więc, cofamy się do "zera" Modyfikuj zamówienie.... I dodajemy pozycję... Potem znowu seria kliknięć i jesteśmy znowu w fakturze.. I wie Pan co - jest problem ... bo pan musi poczekać aż kolega wyda towar. Taki system jest dobry na MAGAZYNIE a nie na sklepie ! Inna sprawa że Nie wolno się logować na inne konto: OK Jest nas rano dwóch : Jeden czytnik służy do wydawania towaru... Więc jest zalogowany jeden pracownik. Drugi czytnik słuzy do przyjmowania towaru i jak już zaczniesz przyjmować tak już kaplica... a nie daj boże żebyś zaczął towar rozkładać - wtedy czytnik zablokowany na amen. Ok zostaje jeden czytnik... Jedna osoba jest zalogowana na kasie (odpowiedzialność kasowa) Pytanie do wymyślających tą procedurę : JAK MAM WYDAĆ KLIENTOWI TOWAR NIE ŁAMIĄC PROCEDURY ? Idziemy dalej: Dlaczego komputerów na oddziale jest 4... czytników jest 2... A licencji na hurta jest 4..... Dochodzi do paranoi że jeśli chce coś klientowi sprawdzić.... Muszę wyłączyć CZYTNIK ! To jest normalne ?! A co jak na oddział przychodzi 2 klientów (lub nie daj boże więcej ?) I każdy chce "drobną rzecz" chce zapłacić i wyjść ? W trakcie przyjmowania towaru ? KATASTROFA ! Panie Master of Disaster : weź się Pan za prawdziwą robotę. Wie Pan jak wygląda ZMIANA PLANOGRAMU na oddziałach czytnikowych ? Każdą z pozycji w planogramie trzeba przemagazynować pojedyńczo ! Wiesz pan ile czasu to zajmuje ? to że se pan na półce przestawisz jedną pozycję z regału na regał oznacza że na 70 oddziałach 70 osób musi poświecić ileś minut pracy na to żeby Panu "ładniej wyglądało" CO to oznacza dla firmy ? Niech każdy pracownik poświeci na realizację planogramu 20 minut... Razy 70 oddziałów... to jest 1400 minut ! Co daje 23 roboczogodziny w skali firmy ! Czyli DWA PEŁNE DNI PRACY tylko po to żeby obrysówki poprzestawiać. Czekam na planogram zimowy: Kurtki kożuchowe, ozdoby choinkowe , i co jeszcze wprowadzimy ? Jak chcemy handlować z klientem który ma więcej niż JEDEN SAMOCHOD ? takie ciśnienie jest na marki własne: 44F0425C - Ile macie sztuk na oddziałach ? Przychodzi do mnie klient który ma 4-5-10 samochodów... daj mi 4 filtry... Na jutro... TO JAK TY CHCESZ ZE MNĄ HANDLOWAĆ ?! No i masz babo placek...

Zostaw merytoryczną opinię o SUDER & SUDER SP. Z O.O. - Modlnica

• Jak się pracuje w SUDER & SUDER SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy SUDER & SUDER SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SUDER & SUDER SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SUDER & SUDER SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w SUDER & SUDER SP. Z O.O. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SUDER & SUDER SP. Z O.O.