Opinie o SUDER & SUDER SP. Z O.O. w Modlnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SUDER & SUDER SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SUDER & SUDER SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SUDER & SUDER SP. Z O.O. w Modlnica

nnnn

Dzień dobry Poproszę tarczki, lampkę , plaka . To wszystko tak Tak Tak . Zamykam zamówienie . A klient wie pan co poproszę jeszcze żarówki h7 i 5w Robisz M modyfikujesz i k (usunięte przez administratora) widzisz stany i ceny . Klepiesz 12ez0018 a okazuje sie że wystawiasz fakture a masz 12ez0018M dostajesz kurw.... wydzierasz się na cały oddział rzucasz... k..... klient patrzy na Ciebie i śmieje się z naszego pojeban... sysytemu . Ale Mr Jarocki nie widzi problemu . Pomijając że często towar jest w zamówieniu klikasz następne zamówienie klikasz ilość sztuk z rozpędu klikasz fakture i okazuje się że nie wypisałeś łożyska za 500 zł . Ale przecież suder lubi braki bo sam sobie systemem je robi

dobry

Szarych pracowników zwalniają bez skrupułów, może prezes by się wreszcie wziął za tych paru orłów z centrali za te wszystkie "genialne" pomysły, które skutecznie ciągną firmę na dno. Mam nadzieję, że tu zagląda..

XXX

żeby głupią obrysowke na półkę odłożyć to zeby sprawdzic stan musze robic fikcyjne zamowienie/ głupota tej firmy nie zna granic

hurt

O.K .Możemy sprzedaż prowadzić przez zamówienie, ale rejestr towarów niech pozostanie bez zmian. Mamy w Nim szybki podgląd do cen i dostepności na oddziale a co z tym się wiąże sprawną obsługę klienta. By sprzedaż była efektywna musimy mieć ku temu odpowiednie narzędzia a takim jest rejest towarów ze swoimi opcjami (cena, dostępność).

Magazynier

Wymagania tragiczne, masz wiedzieć wszystko jak stary pracownik najlepiej po 1 miesiącu, w dodatku za umowę zlecenie na najniższej krajowej z pracującymi sobotami oddanymi za wolne za jakiś tam czas.

Na jak długo Pan chciałby się u nas zatrudnić?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

zrezygnowany

KS. Tak nie bójmy się tego napisać - koledzy pomóżcie ten człowiek jest ciężko chory! Żeby szukać byle czego musze robić zamówienie!, kur...wa mać. Dzwoni znajomy głos, wiem ile ktoś ma rabatu, ile moge mu dać - musze robić zamówienie. Tracę czas a w tym czasie ktoś nie może się dodzwonić - trace pieniądze - także Twoje centralo. Licze że może znajdzie się ktoś jeszcze w miare normalny i ten idiotyzm zniknie ale obym się nie przeliczył. Kierownicy zbierzcie się do kupy i napiszcie razem coś mądrego, wszystkich na raz Was nie wywalą!

WTF

Kogos juz zupełnie pogieło z tym HURTEM ??? teraz trzeba ćwiczyć głupa przy sprzedaży czy szukaniu towaru...

światełko w tunelu

W koncu w Suderze jakieś pozytywy. Jesteśmy bardziej konkurencyjni z cenami, a zmiany kadrowe w oddziale pozwalają myśleć, że ta firma jeszcze coś znaczy!Można poprawić dostepność towaru. Nie hamujcie, a może znowu będziemy się liczyć!

Suder &Suder Sp. z o.o.
@światełko w tunelu

O tak konkurencyjni moze i jesteśmy - Delvac MX 208L na którym zarabiasz 30 zł., reszta niekoniecznie. Powiedz mi jak poprawić dostępność towaru na oddziale bo znowu zaczyna sie ściąganie, codziennie mam po 10 paczek jakiś pierdół których nie ma na magazynie. A jeszcze nowa moda, daje do 16 albo do 14. Może wcale?He? Zwrotki coraz większe bo czymś trzeba ten magazyn zapełnić ale żeby zatowarować z zewnątrz po sam dach to niema odważnego. Najnowszy wymysł Krzysia - sprawdzanie towaru przez zamówienie - litości.

bis

Może ktoś powiedzieć jak wygląda praca w dziale IT ? Jakich stawek można się spodziewać?

ciekawy

Witam. Czy ktoś wie coś na temat Ostrowa Wlkp.Jaka atmosfera ,czy spoko skład.

Marian

U nas w Grodzisku nowy kierownik będzie lepiej !!!!

obiektywny

teraz wyszło czarno na białym że w tej firmie dostaje się kase i stanowisko za lizanie d u p s k a tak tez było na naszym oddziale człowiek który nigdy nie miał styczności z branżą motoryzacyjna w jakikolwiek sposób popracował rok (który przesiedział na kolanach dowodzącego) dostał premie uznaniową i prawdopodobnie zostanie kierownikiem (żeby być kierownikiem to przynajmniej trzeba potrafić rozmawiać z klientem a nie się jąkać jak jakiś niedorozwój) a chłopaki z rozeznaniem w temacie i kilkuletnim doświadczeniem zostają z samą podstawą tylko dlatego że czasami mają inne zdanie niż kierownik i nie kablują. jak ma być dobrze jak ma być marża kiedy na stanowisku kierownika jest człowiek który nadaje się max. na SPRZEDAWCE!!!! i to przez małe s....no i właśnie w ten sposób chłopaki z naszego oddziału mogą się pożegnać z wyrobieniem progu...Chłopaki trzymamy się razem i się nie dajemy a z czasem z powodu nie wyrabiania marży kierownictwo się zmieni i wtedy pokażemy na co nas stać!!!

@obiektywny

Kolego "z rozeznaniem w temacie i kilkuletnim doświadczeniem" (doświadczeniem chyba tylko w ciągłym mówieniu, że tu się progu nie da zrobić) pochwal się najpierw czemu tak bardzo Ci źle, że nie dostałeś premii. Może dlatego, że przez pół roku istnienia oddziału robiliście 1/3 marży (najmniejszy próg marży w firmie) Faktycznie pokazałeś na co Cię stać.. Wystarczy się wziąć za pracę i robić próg a dostaniesz pełną premię, a nie płakać za dodatkiem. A ten wg. Ciebie "sprzedawca przez małe s" trochę Ci kolego pomógł żeby oddział stanął na nogi. Poza tym jak masz się "pożegnać z wyrobieniem progu" jak ani razu progu nie zrobiłeś :) Nikt Cię siłą w firmie nie trzyma jak tak Ci się nie podoba praca. Droga wolna idź do wspaniałej konkurencji Ty jak i wszyscy którzy na tym forum co tak narzekają, przecież mają takie wspaniałe warunki nie wiem w takim razie po co siedzicie w Suderze i tylko klepiecie na tym forum jak wam źle. Btw. zmień nick bo jesteś strasznie "obiektywny".

bartek
@213

Widzę, że tym z góry zaczyna się już nudzić, bo są coraz bardziej aktywni na forum. Może prezes wreszcie weźmie się za tych paru darmozjadów..

dd
@bartek

Ty przerosniety lizusie prostaku itp. Skonczysz jak inni twoi fumfle dyrektorki

obiektywny
@213

normalnie zrywam boki jak to czytam...wyrwał się jakiś zakompleksiony do napisania niby czegoś sensownego! chłopczyku jak ja zaczynałem prace na swoim oddziale i zapierdzielałem z regałami i towarem to zapewne Ciebie pani w szkole straszyła że matury nie zdasz. Z tego co zdążyłem zauważyć to Ci się oddziały pomyliły..no ale jak się ma nadmiar wrażeń z przeczytanego postu to pomyłkę uważam za zrozumiałą:) Więc tak na przyszłość - jeżeli nie jesteś pewny że dany post dotyczy twojego otoczenia - to nie kozacz, szkoda wolnej przestrzeni na serwerze. |Pozdrawiam kumatych

Suder &Suder Sp. z o.o.

Kadra kierownicza - wybitna!, wystarczy trochę poczytać :D

DZIAŁ ZAKUPÓW

PROSZĘ O OPINIE NA TEMAT DZIAŁU ZAKUPÓW W MODLNICY - OBOWIAZKI, MOZLIWOSCI ROZWOJU, KADRA KIEROWNICZA ?

kasa moja

My nic nie dostalismy a progi lecialy przez caly rok, chyba ktos puscil plote bez ziarenka prawdy. (usunięte przez administratora)

Zniesmaczony

Pierwsze słyszę o jakichś podwyżkach.... Może ktoś przybliżyć temat ? U mnie się nic na oddziale nie zmieniło i z tego co wiem w kilku ościennych oddziałach także. Ktoś mógłby wyjaśnić co znaczy ta podwyżka ? Bo jeśli chodzi o "maila zeszłorocznego" od KB odnośnie premii uznaniowej to z tego co wiem to ona jest dość "symboliczna"

u nas sporo
@Zniesmaczony

U NAS WYSZŁO 300 ZŁ CO PRAWDA NIE WSZYSCY DOSTALI, ALE WEDŁUG MNIE SPRAWIEDLIWIE PODZIELONE.SŁYSZAŁEM, ŻE ZMIANY DO 500 ZŁ. ZALEŻY OD ODDZIAŁU. OBOK ODDZIAL TEZ DOSTAL 300 ZŁ.

Suder &Suder Sp. z o.o

Co się tyczy dinozaurów, one w końcu wyginęły - i przestrzegam przed tym wszystkonajlepiejwiedzących (usunięte przez administratora) . Póki co jest nieźle ale nie(usunięte przez administratora) tego co w tej firmie jeszcze dobrego zostało.

a mi tu dobrze

A mi jest w Suderze dobrze! Kasa jest mimo, że progi nie zawsze. Ekipa ok, kierownikowi czasem bije, ale każdemu się może zdarzyć. Mam znajomych w innych sieciówkach i wiem, że jak by mogli, to chętnie by sie przeniesli, ale póki co miejsca brak. Alternatywa żeby zmienić barwy wcześniej czy później się pojawi, więc szukajcie swojego miejsca tak jak ja. Jak jesteś dobry to napewno się odnajdziesz. W branzy jestem od 11 lat i wiem, że kazda firma w różnych sklepach inaczej się prezentuje, więc pamiętajcie o tym zmieniając pracodawcę i czytajac informację na forach. To, że w jednym sklepie jest słabo to nie znaczy, że wszystkie kuleją i to sie odnosi do wszystkich sieci. Niech wam się darzy!

x

Ile odziałow dostało podwyżkę ? bo widze ze nie wszyscy podstawa 2600 netto ?

taki jeden

Oho kolejny zestresowany karierowicz.

happy

faktycznie kasa jest teraz wieksza. Cos sie zaczynaja bardzie troszczyc o sprzedawcow!!!!!!!! Nareszcze!!!

taki jeden
@happy

Sprzedawcy już dawno odeszli zostali tylko podawcy towaru.

do happy
@happy

Jest lepiej. Może w końcu doszli do wniosku, że należy o nas dbać. Tak czy siak jest to z pozytkiem dla Nas, więc u nas na oddziale optymistycznie. Co do planów również lepiej jak ostatnio - ciekaw jestem czy tylko u nas. Zobaczymy jak z realizacjami :)

Zostaw merytoryczną opinię o SUDER & SUDER SP. Z O.O. - Modlnica

• Jak się pracuje w SUDER & SUDER SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy SUDER & SUDER SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SUDER & SUDER SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SUDER & SUDER SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w SUDER & SUDER SP. Z O.O. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SUDER & SUDER SP. Z O.O.