Opinie o Szkoła Języka Angielskiego "Speak up" w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Szkoła Języka Angielskiego "Speak up". Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Szkoła Języka Angielskiego "Speak up" o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szkoła Języka Angielskiego "Speak up" w Warszawa

grzesiek

Uczę się w szkole od kilku miesięcy, nie opuściłem żadnych zajęć i już zauważam u siebie progres.

Bogdan

Jeśli szukacie dobrej szkoły językowej, to wybór jednego z oddziałów speak up jest strzałem w dziesiątkę. Ceny kursów są niewygórowane, a naprawdę wiele dają!

Szukałam dobrej szkoły językowej i ją znalazłam :) Speak Up rządzi!

Mateusz

Jestem uczniem tej szkoły od roku i z nauki w niej jestem usatysfakcjonowany. Kadra to prawdziwi profesjonaliści, wiedzą jak efektywnie przekazywać wiedzę, co moim zdaniem jest w cenie.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Szkoła Języka Angielskiego "Speak up"? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kucharz do nowoczesnego hotelu w Centrum - praca stała
Leonardo Hotels Warsaw Sp. z o.o.
Marcel

Najlepsza szkoła językowa, z której oferty miałem okazję skorzystać. Nauka przynosi już pierwsze efekty!

Mateo

gdyby nie speak up niestety nie zdałbym egzaminu, a certyfikat był mi bardzo potrzeby :) polecam serdecznie

Uczę się w szkole od jakiegoś roku i naprawdę, nauczyciele na głowie stają, aby przekazać wiedzę w sposób przystępny, starają się odpowiedzieć na każde pytanie. Jak dla mnie, super.

Nie żałuję, że zapisałam się na kurs, bo naprawdę sporo z niego wyniosłam.

@Ewa

chyba długopisów...

arecki

Kursy w tej szkole rzeczywiście uczą - dzięki nim mój warsztat uległ poprawie :). Umiem zdecydowanie więcej, jak przed zapisaniem się do szkoły.

matilda

Speak Up przygotowało mnie do egzaminu certyfikującego, za co chciałabym serdecznie podziękować...

Iza

Jedna z najlepszych szkół językowych w Polsce. Ceny kursów nie są wygórowane, a naprawdę wiele można z nich wynieść. Lektorzy to prawdziwi profesjonaliści, do tego stają na głowie, aby sprawnie przekazać wiedzę. To się ceni!

Sebastian

Szkołę polecam, zajęcia są prowadzone w taki sposób, że raczej nikt nie powinien mieć problemu z przyswajaniem wiedzy, przynajmniej moim zdaniem.

Wika

Nie piszę nigdy opinii ale ta szkoła to jedna z nielicznych gdzie mnie czegoś nauczyli to muszę pochwalić. I znajoma rezygnowała z kursu, nie musiała płacić nie wiem jakich kar jak tu się wymyśla. Kwestia dogadania.

Agnieszka
@Wika

Serio? Błagam Cię, naciągają na kasę, każą brać kredyty, nie chcą oddać kasy jeżeli nie możesz korzystać z kursu. A nie możesz bo większość zajęć jest do 16tej a nie jak obiecują po 16tej kiedy kończysz pracę. Myślę ,że szkoła powoli idzie na dno i posadziła kogoś kto będzie w necie wypisywał bzdury typu "można się dogadać" Ja próbowałam się dogadać . Problem w tym ,że menadżerowie i dyrektorzy nie mieli czasu się ze mną spotkać. Najwięcej pieniędzy płaci się za pierwszą lekcję i początkowe lekcje, bo szkoła wie ,że większość uczniów potem ucieka,więc żeby wyciągnąć więcej pieniędzy te zajęcia są najdroższe. Mają błędy w podręcznikach oraz na zajęciach online. Nie nabierajcie się na wpisy osób ,które mają płacone za poprawę wizerunku szkoły.

ss
@Agnieszka

pracuje w szkole, nie jest możliwości żeby zajęcia były tylko do 16, sory ale to bzdura. Wiadomo że największe zapotrzebowanie jest na godziny popłudniowo-wieczorne kiedy to ludzi kończą prac e

Joanna
@Wika

co Ty nie powiesz, jakoś większość ludzi (w tym ja dogadać się nie może ). To bzdura co piszesz

Agnieszka
@ss

Doczytaj. Użyłam sformułowania "większość zajęć". Potwierdzam: są "jakieś", zajęcia popołudniu,ale wtedy to już nie takie co chce się wybrać, tylko jakiekolwiek. Zatem: 1. mimo, iż zapisując się do szkoły pytałam o zajęcia popołudniu to takich było mało 2. jeżeli już jakieś były to musiałam na nie iść mimo, że wybrałam inne o tematyce mnie interesującej , bo te inne były w godzinach mojej pracy a nie popołudniu 3. co do kosztów, zwracają nieproporcjonalną część. Jeżeli zapisujesz się na 3 semestry a chodzisz 1 (jak np ja bo zrezygnowałam z powodu patrz pkt 1 i 2) to nie zwracają za 2 semestry o nieeeeee :D, bo okazuje się, że pierwsze zajęcia (organizacyjne) kosztowały mnie 170 zł !!!!!! Plus podręczniki itp. okazało się ,że chodząc na 1 semestr muszę zapłacić za 2/3 kursu, czyli za 2 semestry. To są naciągacze. Naprawdę nie nabierajcie się !

Iga
@Wika

@Wika wybacz, ale w 100% potwierdzam to co napisała Agnieszka, nie ma możliwości "dogadania się" . Ja napisałam podanie o wydłużenie kursu, ponieważ przez kilka tygodni przebywałam w szpitalu, dołączyłam zaświadczenia lekarskie i niestety, administracja odrzuciła moje podanie. Uważam, że nie można tej szkoły zaliczyć do prokonsumenckiej. :(

Kamil
@Wika

Hej, ja też zostałem oszukany ale składam do prokuratury zawiadomienie o przestępstwie. Są korzystne wyroki w podobnych sprawach wprowadzania w błąd oferta i przedstawienia innej umowy. To jest niekorzystne rozporządzenie mieniem, Szukam osób podobnie oszukanych, piszcie na maila: Schellinghegel@gmail.com

Kamil
@Agnieszka

btj
@Iga

bo to logiczne , podpisałaś umowę która Cie zobowiązuję, czy jak wyjeżdżasz na wakacje i nie ozywasz telefonu to idziesz do operatora żeby wydłużył Ci umowę, oczywiście że nie .

Farna

Jak najbardziej polecam. Nauka w tej szkole to bez wątpienia przyjemność. Zajęcia przeprowadzane są przez profesjonalnych native speakerów, co jest kolejnym atutem!

Tadek

Gdyby nie Speak Up, słowa nie potrafiłbym wykrztusić po angielsku...

Mega pozytyw! mają podejście i zdolności do przekazywania wiedzy, zajęcia zawsze na czas, sale zadbane.

Kursantka

Wyjątkowo dobrze wspominam naukę w speak up w Warszawie, pierwsza szkoła gdzie mnie czegoś nauczyli i nie wymagało to ode mnie cudów bo z zajęć bardzo dużo się wynosi.

Darek

Do szkoły trafiłem z polecenia. Znajomi też tu byli na kursach. Pozytywne odczucia mam po kursie. I jeśli chodzi o organizację i naukę.

Paulina

Speak up znam od dawna niezła szkoła gdzie przede wszystkim uczą jak na teraz na tym poziomie alternatywy w stolicy nie widzę.

Sabina

Wysoki poziom nauczania, można od ręki się dostać na kurs.

Zostaw merytoryczną opinię o Szkoła Języka Angielskiego "Speak up" - Warszawa

• Jak się pracuje w Szkoła Języka Angielskiego "Speak up"?

Zobacz opinie na temat firmy Szkoła Języka Angielskiego "Speak up" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szkoła Języka Angielskiego "Speak up"?

Szkoła Języka Angielskiego "Speak up"