Opinie o Szkoła Języka Angielskiego "Speak up" w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Szkoła Języka Angielskiego "Speak up". Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Szkoła Języka Angielskiego "Speak up" o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szkoła Języka Angielskiego "Speak up" w Warszawa

Byly pracownik

Nie polecam pracy w speak up. Male pensje i liczy sie tylko kasa a jakosc uslugi nikogo w centali nie intetesuje.Najgorzej zarzadzana firma, w ktorej mialem nieprzyjemnosc pracowac.

Fatalna szkola

Najgorsza szkola z jaka mialam doczynienia. Aplikacja do robienia zajec online nie dziala tak jak powinna, sa problemy techniczne z zapisywaniem lekcji multimedialnych i trzeba je po kilka razy powtarzac zeby sie za ktoryms razem zapisaly - bez zrobienia lekcji multimedialnych nie mozna podejsc do testu poziomujacego. Reklamacje nie sa uwzgledniane - w odpowiedzi otrzymalam informacje ze dokladaja wszelkich staran... jak nastal Covid...to juz brak komentarza, platforma online niedopracowana, zajecia nieodbywaja sie z przyczyn technicznych. Oczywiscie szkola nie przedluza terminu trwania kursu ze wzgledu na czas problemow technicznych. Kurs oplacilam jednorazowo z gory...(usunięte przez administratora)do klienta. Radze pomyslec 100 razy zanim podpisze sie kontrakt, zerwanie umowy jest nieoplacalne ze wzgledu na koszty. Tak cfanej i bezczelnej firmy jeszcze nie spotkalam. Odradzam z calego serca ta szkole, szkoda nerwow, bo tylko zniechecaja do dalszej nauki.

Czy Szkoła Języka Angielskiego "Speak up" praktykuje "luźne piątki"?

pp

nie :)

kwiatek
@pp

akturat podejrzewam, ze piatek to najbardziej zajety dzien tygodnia oprocz poniedzialku.

Agnieszka

Uzyskam tu jakieś informacje od pracowników "Speak up"? Może tym razem ktoś opowie, czy jesteście zadowoleni z pracy tutaj? Wcześniej dostałam odpowiedź jedynie od kursantów.

Zośka
@Agnieszka

Dramat, wyzysk. Brak socjalna, brak czegokolwiek na święta, żeby zarobić najniższą krajową cała szkoła (wszystkie działy) muszą wykonać 100% założonego przez centralę planu - jest to nieosiągalne. Dobry jest też urlop wypoczynkowy, za który dostaniesz tylko podstawę wynagrodzenia bo przecież nie pracujesz, odpoczywasz. Omijaj szerokim łukiem.

Kiki
@Zośka

Tak, wszystko to prawda. Nie zarobisz a traktują jak tania siłę robocza. Nie polecam.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Szkoła Języka Angielskiego "Speak up"? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kucharz do nowoczesnego hotelu w Centrum - praca stała
Leonardo Hotels Warsaw Sp. z o.o.
Małgosia

Uczęszczałam do szkoły Speak up przy al. Solidarności w Warszawie od maja 2019 do września 2019. Miałam bardzo intensywny kurs angielskiego, gdyż miałam taki pakiet, że w ciągu wykupionego okresu mogłam zrobić tyle poziomów ile zdążyłam się nauczyć. Lekcje odbywały się na miejscu lub zdalnie (do wyboru). Ogromny wybór godzin zajęć łącznie z sobotami i niedzielami. Materiały bardzo ciekawe, życiowe, lektorzy niesamowici - kompetentni, kulturalni, pozytywnie nastawieni, zawsze bardzo dobrze przygotowani do zajęć. Ktoś wcześniej wspomniał o Andrew. To jeden z moich ulubionych lektorów. Zawsze w pierwszej kolejności rezerwowałam zajęcia właśnie do niego. Andrew jest wspaniałym lektorem, który ma przepiękny angielski akcent i jest zawsze perfekcyjnie przygotowany do zajęć. Na zajęcia do niego trzeba było szybko rezerwować, gdyż sala była pełna uczniów. Uczniowie go uwielbiali, wielokrotnie o nim rozmawiałyśmy z innymi koleżankami. Z wielką przyjemnością wszyscy umawiali się do niego na indywidualne zajęcia. Lektor z ogromną wiedzą, który prowadzi zajęcia w sposób bardzo ciekawy, bezstresowy, zawsze gotowy wyjaśnić wszelkie wątpliwości, pomocny, bardzo kulturalny. Zajęcia w tej szkole są dla mnie cudownym wspomnieniem. W tym roku też bardzo bym chciała zapisać się jeszcze raz na ten intensywny kurs.

Agnieszka

Świetna szkoła z bardzo kompetentnymi i zmotywowanymi nauczycielami, którzy są świetni w swojej pracy. Polecam, w szczególności News Club i Translation.

Przerażona

O Boże! Najgorsza godzina lekcji w moim życiu!! Przeniosła się że speak up Poznan do Warszawa na Al. Solidarności i już wiem że trzeba było kurs robić do przodu:(( w Poznaniu świetni lektorzy, mega zaangażowani, właściwie wszyscy z pasją pracują a teraz doznalam szoku:( ????wracam z zajęć od Andrew i lektor ten dosłownie rozdal kartki i na samym końcu podał klucz. Tragedii!!! Mam nadzieję że to był pech i kolejne podejścia będą lepsze! Doskonale wiem że multimedia są na mega niskim poziomie, niedopracowane, z błędami, nudne i o zanizonym poziomie ale zajęcia z lektora i to była przyjemność! Wracam mega rozczarowana i zasmucona. Spea up Warszawa słabo strasznie, dam wam szansę ale nikomu absolutnie nie polecam!!!

Rafał

Nie polecam nikomu o zdrowych zmysłach tej szkoły, na każdym poziomie jak idziesz na lekcje poziom uczniów jest mocno zróżnicowany,, żeby przejść na kolejny poziom wystarczy, że przeklinasz lekcje bo nawet zerowy poziom testu daje możliwość kontynuacji kolejnej lekcji. Obsługa nie miła.

@Rafał

Potwierdzam

Agnieszka

Ktoś wie, jak wygląda praca w Szkole Języka Angielskiego "Speak up"? Nie ma tu praktycznie opinii od samych pracowników - a w końcu po to jest to forum, aby dzielić się tymi doświadczeniami. Czekam na informacje od pracowników. Jesteście zadowoleni z pracy tam?

@Agnieszka

Nie polecam. Ludzie niemili, menager sama nie wie co się tam dzieje. Ogólnie bardzo niekompetentna ekipa

Mati

(usunięte przez administratora) Uczęszczałam na kurs, który był całkiem inny niż został mi przedstawiony. Umowa podpisana tylko na korzyść szkoły. Zero porządku, wszystko porozwalane Ci ludzie sami nie wiedza co tam się dzieje. Menager okropna, strasznie niemiła. Najlepiej co im idzie to naciąganie. Nikomu nie polecam znaleźć się w tej szkole.

Niezadowolony klient

Mało dostępnych zajęć - przy kursie online. Multimedia maja dużo błedów, czesto platforma nie działa., przez co nie mozna realizowac zajęc - w czerwcu była awaria przez ponad tydzień, lipiec zaczał się nie lepiej....

gość
@Niezadowolony klient

nigdy nie było awarii która trwałaby tydzień

Kursantka-Waw

Nic mnie nie nauczyli

Rozczarowana
@Kursantka-Waw

Nie polecam tej szkoły, niestety. Powiem tylko co usłyszałam od jednej pani przy recepcji: A kiedy zaczniemy mówić? Proszę się zapytać pana X. Nie rozumiem tej metody nauki, materiału jest za dużo i jest potwornie rozbity na ogromną ilość poziomów i wszystko byłoby pięknie, gdyby po zapłaceniu nie było ograniczenia czasowego, to rozumiem. Ja swoją wymowę szlifowałam po fakcie na googlu , który zresztą otwarty widziałam w szkole na komputerze. A podobno miałam super wymowę. Uważam,że za to co zapłaciłam powinni mi dać dożywotni dostęp do lekcji multimedialnych do najwyższego poziomu, skoro i tak sama musiałam się wszystkiego uczyć. Nie uczą mówić, tylko uczą jak rozwiązywać testy... na inteligencję. Bardzo żałuje zmarnowanego czasu, nie pieniędzy.

@Rozczarowana

jakie testy były rozwiązywane ? również dlaczego szkoła miałaby dać dostęp do multimediów bezpłatnie, to nie caritas

Rozczarowana

Nie polecam, nie uczą mówić tylko jak rozwiązywać testy, drugi raz piszę opinię, bo pierwsza nie została zapisana na tej stronie.

@Rozczarowana

jakie testy były rozwiązywane ?

Dokładnie czytajcie umowy... (usunięte przez administratora) Absolutnie nie polecam

X.

Ogromny wybór kursów językowych w niewysokich cenach.

Dee

Zdecydowałem się na kurs dla seniorów. Miałem pewne obawy, ale zupełnie niepotrzebne. Lektorzy wykazali się naprawdę dużym zrozumieniem.

Rychu

Z nauki w szkole jestem usatysfakcjonowany, zauważyłem duży progres w znajomości języka.

Jakub

Zapisałem się do szkoły rok temu. Chciałem nauczyć się angielskiego, bo czekał mnie wyjazd zagraniczny. Regularna nauka się opłaciła, polecam.

To czwarta szkoła językowa, z usług której mam okazję korzystać i zdecydowanie najlepsza! Dzięki niej wiele się nauczyłam i to w naprawdę przyjemnych warunkach.

mirek

super szkoła, cieszę się, że się do niej zapisałem :) certyfikat z jej pomocą zdobyłem bez najmniejszego problemu :)

Zostaw merytoryczną opinię o Szkoła Języka Angielskiego "Speak up" - Warszawa

• Jak się pracuje w Szkoła Języka Angielskiego "Speak up"?

Zobacz opinie na temat firmy Szkoła Języka Angielskiego "Speak up" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szkoła Języka Angielskiego "Speak up"?

Szkoła Języka Angielskiego "Speak up"