Opinie o POLBUS PKS w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy POLBUS PKS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w POLBUS PKS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLBUS PKS w Wrocław

Lukasz

Polbus to najgorsza firma w Polsce

Oburzona

Wczoraj o godz. 22.15 aotobus 504 z Wrocławia do oleśnicy w ogóle nie przyjechał. Nie było żadnej informacji co się dzieje i dlaczego go nie będzie. Któryś raz z rzędu jest ten sam problem a firma polbus nic sobie z tym nic nie robi. W piątki o godz 22.15 z psiego Pola zdaza się ciągle to samo. Gdzie mamy kierować skargi za zaniechanie ich obowiązków. Proszę o info.

Aleksandra
@Oburzona

Oczywiście, masz prawo być zdenerwowana z tego powodu, ale pamiętaj, że bywają różne sytuacje. Ale jeśli spotkało Cię to kilka razy to może faktycznie należałoby gdzieś to zgłosić. https://polbus.pl/kontakt - na tej stronie znajdziesz i formularz informacyjny i numery telefonu do POLBUS PKS. Daj mi koniecznie znać, jak już Ci odpowiedzą. Nie zapomnisz?

Filip

@driver czyli po 3 miesiącach miałeś mieć umowę o prace ? Czy zlecenie ? Serio aż tak źle ?

driver

Witam, właśnie zakończyłem współpracę z tą nie poważną firmą.Przez 3 miesiące okresu próbnego nikt nigdy nie wymyślał takich cudów jak oni! Płaca na równi ze sprzątaczka,tabor którym jeździłem nawet na żyletki się nie nadaje.W (usunięte przez administratora) cię mają jak ci się auto zepsuje,proszenie się i telefony niewiele dają chyba że policja zabierze dowód.Na głupie wycieraczki czekać miesiąc czasu?!Po co są ci wszyscy ludzie odpowiedzialni za to skoro i tak nic nie robią? Ogólnie nie polecam tej firmy.Syf,trupy do jazdy i (usunięte przez administratora) we wszystkim.

janw
@driver

czy to prawda że w polbusie tak dobrze się zarabia jeden kierowca z namysłowa mówił mi że tam jest taka wysoka pensja

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie POLBUS PKS? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Kamila

Jakie trzeba mieć wykształcenie aby ubiegać się o prace w tej firmie ?

Wojciech
@Kamila

Obecnie poszukiwany jest specjalista do spraw przewozów. Oferta znajduje się na stronie https://polbus.pl/news/227/oferta-pracy-w-polbus-pks. Niestety nie wiem jakie należy mieć wykształcenie. Napisz jeśli zdecydujesz się złożyć CV.

Sołtys wsi Wabienice

Sołtys, Rada Sołecka wsi Wabienice dziękują Dyrekcji POLBUS za wynajem autobusu na wycieczkę do Bardo, za miłą atmosferę i bezpieczną jazdę kierowcy (usunięte przez administratora)

Wiktoria

@anonymous, masz prawo być niezadowolony z usług świadczonych przez POLBUS PKS. Jednak muszę Cię uświadomić, że Twój wpis jest niezgodny z tematyką tego forum, które zostało stworzone po to, aby zbierać wszystkie uwagi i spostrzeżenia, ale odnośnie do tej firmy jako pracodawcy.

I stało się. Na Wasz autobus 554 z Oleśnicy do Wroclawia przez Brzezia Łąkę już nikt nie liczy. Grafiki sobie, a życie sobie.Nikt nie będzie czekał ani dzwonił i pytał o rozkład jazdy.Czy to dni wolne (soboty i niedziele ) czy dni robocze autobusy kursują jak chcą. Nie wiem kto Wam zaufał ( firmy?), bo na pewno nie pasażerowie.

Wiktoria

@driver, a oprócz taboru i wynagrodzenia co mógłbyś powiedzieć więcej o warunkach pracy? Czy było coś co Ci odpowiadało, albo coś co było jeszcze na minus? Warto zawsze pisać o dwóch stronach medalu pracy, którą się wykonuje.

Pani Grażynka

Witam, mogę powiedzieć kilka słów odnośnie pracowników z działku "obsługi". Zainteresowani domyślą się o jakie stanowiska chodzi. Wynagrodzenie wypłacane pracownikom to jakaś kpina. Aby pracownik otrzymał płacę minimalną, wyrównywane jest mu to premią. Pracownik po 10 latach pracy zarabia 1460 zł. Brak przerw na posiłki , jedzenie w trakcie pracy. Wywierania nacisku psychicznego na osobie, która daje się wykorzystywać do pracy po swojej normalnej zmianie, na następne 8 godzin jeszcze cięższej pracy. Panie Kierowniku, niech się Pan wstydzi. Wiem, że zbliża się Panu wiek emerytalny i Pan również obawia się utraty pracy, ale proszę być człowiekiem i się zastanowić czy postępuje Pan słusznie i szanować swoich podwładnych. Gdybym mogła sprawę zgłosiłabym już dawno do PIP, szkoda tylko, że pracownicy się boją. Ps. Robienie grafików to nie jest trudna sprawa, proszę się nie wysługiwać pewną Panią, która ustala go tylko i wyłącznie pod siebie. Chętnie bym Panu powiedziała to wszystko w twarz lub spotkała się z Prezesem spółki, ale może to za jakiś czas. Pozdrawiam

blażej

asal' może nie rotacja ale maja raczej zapotrzebowanie na kierowców a teraz jeszcze bardziej, tym bardziej,że zaczynają sie nieługo wakacje wiec kierówcow z doswiadczeniem będą poszukiwac wileu

Królowa Kategorii

Rozmowa w porządku , forma zatrudnienia też. Płaca na równi z pizza man-em, tylko charakter pracy nie ten sam. Mnóstwo dni, godzin, świątek, piątek i niedziela. Tak około 1,5 m-c w 1 m-c.

admin

Znacie firmę POLBUS PKS od podszewki? Wiecie jaka atmosfera panuje między pracownikami, jaki charakter ma szef i czy dobrze płaci? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw merytoryczną opinię o POLBUS PKS - Wrocław

• Jak się pracuje w POLBUS PKS?

Zobacz opinie na temat firmy POLBUS PKS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

POLBUS PKS