POLBUS PKS

Wrocław

Opinie o POLBUS PKS

admin 2015-05-31 23:18
Znacie firmę POLBUS PKS od podszewki? Wiecie jaka atmosfera panuje między pracownikami, jaki charakter ma szef i czy dobrze płaci? Czekamy na Wasze komentarze!
Królowa Kategorii 2015-09-30 13:23
Rozmowa w porządku , forma zatrudnienia też. Płaca na równi z pizza man-em, tylko charakter pracy nie ten sam. Mnóstwo dni, godzin, świątek, piątek i niedziela. Tak około 1,5 m-c w 1 m-c.
blażej 2016-04-26 22:17
asal' może nie rotacja ale maja raczej zapotrzebowanie na kierowców a teraz jeszcze bardziej, tym bardziej,że zaczynają sie nieługo wakacje wiec kierówcow z doswiadczeniem będą poszukiwac wileu
Pani Grażynka 2017-07-17 21:08
Witam, mogę powiedzieć kilka słów odnośnie pracowników z działku "obsługi". Zainteresowani domyślą się o jakie stanowiska chodzi. Wynagrodzenie wypłacane pracownikom to jakaś kpina. Aby pracownik otrzymał płacę minimalną, wyrównywane jest mu to premią. Pracownik po 10 latach pracy zarabia 1460 zł. Brak przerw na posiłki , jedzenie w trakcie pracy. Wywierania nacisku psychicznego na osobie, która daje się wykorzystywać do pracy po swojej normalnej zmianie, na następne 8 godzin jeszcze cięższej pracy. Panie Kierowniku, niech się Pan wstydzi. Wiem, że zbliża się Panu wiek emerytalny i Pan również obawia się utraty pracy, ale proszę być człowiekiem i się zastanowić czy postępuje Pan słusznie i szanować swoich podwładnych.
Gdybym mogła sprawę zgłosiłabym już dawno do PIP, szkoda tylko, że pracownicy się boją.
Ps. Robienie grafików to nie jest trudna sprawa, proszę się nie wysługiwać pewną Panią, która ustala go tylko i wyłącznie pod siebie.
Chętnie bym Panu powiedziała to wszystko w twarz lub spotkała się z Prezesem spółki, ale może to za jakiś czas.
Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o POLBUS PKS - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLBUS PKS