Opinie o Tytanium Rental w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tytanium Rental. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Tytanium Rental o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tytanium Rental w Kraków

Weekendy różnie i zależy kto biurwy mają wolne handlowcy też kierowcy i mechanicy różnie choć teraz już za chwilę będzie po sezonie więc pracy będzie mniej i pewnie co dla niektórych nie będzie na stałe i ponownie każdy będzie patrzył na każdego spod byka kto to poleci ... a z dyrekcji zapewnienia jak to jest dobrze i jakie suuuper wyniki a tu nagle trach gilotyna spada i tnie :)

anonim - 2013-08-11 15:16:19 a ktoś wyżej pisał, że można zarobić od 2500 do 3000, to jak ma się to do Twoich 7,50 zł za godzinę?Jak podzielisz niecałe 2000 pensji przez godziny które wypracujesz to wyjdzie trochę więcej niż 7,50 :)

Chyba ktoś chciał napisać ...u nas nie ma czegoś takiego by się płaciło za nadgodziny buhahahahahahaha Pan Prezes wydawał się rzeczowym człowiek jednak niestety zbytnio ulega Panom (usunięte przez administratora)tylko nie wiadomo od czego ...a nawet co niektórzy co zwalniają ludzi i przy tym robią smutną minę jak to jest im bardzo przykro to cyrk na kółkach a zatrudnili sobie "prawą rękę " kiedyś przeliczyłem sobie stawkę niecałe dwa tysiące złotych które tam zarabiałem przez ilość wypracowanych godzin w miesiącu wyszło całe 7,50 ps. a te audyty co były przeprowadzone w firmie to chyba po to jak wywalić pracownika z uśmiechem na twarzy a nie po to by było lepiej

;;;

anonim - 2013-07-09 16:12:07 Jak to nie ma? Praca weekendami tez sie nie zdarza? Ile osób pracuje w wypożyczalni Tytanium? Macie jakies premie? Jadą po pensji jak czegos nie dopilnujecie?Kolego a co to za wywiad środowiskowy? jesteś zainteresowany pracą u nas to wyslij swoje CV jeśli jesteś kompetentny to ktoś się z Tobą skontaktuje zostaniesz zaproszony na rozmowę i wszystkiego się dowiesz

Brałeś udział w rekrutacji do Tytanium Rental. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

u nas nie ma czegoś takiego jak nadgodziny

d

2500 - 3000

księżyc

Ktoś - 2013-05-09 13:22:19 EUROVIA - 2012-10-27 23:03:27 Firma super sobie radzi w obecnej sytuacji rynkowej, powstał nowy oddział w Warszawie, nowa flota samochodów, nowe maszyny, wykwalifikowani i profesjonalni pracownicy. JESTEM ZACHWYCONY PODEJŚCIEM DO KLIENTA, ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!Super sobie radzi? TAK? Nowa flota, tak? (usunięte przez administratora)

księżyc

Ktoś - 2013-05-09 13:26:14 Zapomniałem dodać, takich samochodów w całej Polsce mamy chyba z 18... więc, radzą sobie nie?dokładnie, to jest prawda. Tym sie nikt nie przejmuje.(usunięte przez administratora)

księżyc

podobno w gdańsku zwolnili kierownika, ale to wszystko w ramach oszczędności, nie z powodów osobistych. Z resztą - kto ich tam wie. Tam wiara powinna się pojawiać tylko w strukturach poziomych i to też bardzo ostrożnie. Do tego po zaproponowaniu nowych warunków wynagradzania, tzw "lepszych" zwolnił się facet z centrali - kontroler finansowy. jeden z dwóch, którzy ogarniali bardzo trudne tematy. To może za skutkować gorszym spływem kasy z windykacji. tym bardziej, że teraz płatnościami za faktury maja się zajmować handlowcy a nie pracownicy biurowi jak do tej pory, a handlowcy nie zadzwonią do swojego klienta, któremu włażą w tyłek, żeby go ponaglić z płatnościami, bo sie klient może obrazić. Prawdą jest to, że dobro pracowników niższego szczebla jest sprawą bardzo drugorzędną. Ktoś tam kiedyś gdzieś napisał, że w kwestii zarobków najpierw trzeba nakarmić górę, pracownicy fizyczni zjadają resztki z pańskiego stołu, nie koniecznie pierwszej świeżości. Ogólnie, gdybym miał komuś polecić prace w tej firmie, to byłbym ostrożny. Kiedyś było lepiej w tej firmie. Teraz działania zarządzających wyglądają jak paniczne próby ratowania dalszej egzystencji firmy. Zwalniają ludzi, oddają samochody niedawno wzięte w leasing, o nowych maszynach można zapomnieć, kierownicy przeliczają każdy grosz, który ma byc wydany na naprawę albo zatankowanie maszyny. "W marketingu wielopoziomowym to właśnie ludzie są największym kapitałem, bo w tej branży sukcesu nie da się zbudować w pojedynkę." - i o tym zdaje się zapominać kadra zarządzająca. pozbywając sie ludzi osłabiają swój organizm.(usunięte przez administratora)

GWIAZDA

A skomentujcie proszę co się dzieje w zachodniopomorskim, pomorskim i kujawsko-pomorskim - kierowników pozwalniali czy jak? (usunięte przez administratora) W Polsce też jakieś zmiany na stanowiskach kierowniczych??

Ktoś

Ktoś

mała

Zaradna - 2013-05-08 14:07:33 Jeśli chcecie wiedzieć jak się czują i co myślą sami pracownicy, zobaczcie sobie post na FB - zdjęcie tonącego Tytanika - (usunięte przez administratora) polecam. Bo linku wstawić nie mogłam :(Link (usunięte przez administratora) dodany na fejie jest super, w wypowiedziach zwolnionych pracowników jak i jeszcze pracujących jest opisana szczera prawda. Ta firma niestety długo nie pociągnie, zaczną sie następne zwolnienia i cięcia. Zarząd narzeka na obroty (jakie by nie były to zawsze mało), nie ma kasy na zakup części do sprzętu a na imprezy integracyjne zawsze kasa sie znajdzie.(usunięte przez administratora) jest wiekszy nacisk na robienie obrotów.Jesli chodzi o samochody słuzbowe to troche prawdy w tym jest(najlepiej wychodza na tym dyrektorzy i kierownicy bo nie maja gpsów, natomiast handlowiec na miesiąc moze zrobić 100km fri a za reszte dopłaca)

Zaradna

Jeśli chcecie wiedzieć jak się czują i co myślą sami pracownicy, zobaczcie sobie post na FB - zdjęcie tonącego Tytanika (usunięte przez administratora) Bo linku wstawić nie mogłam :(

Zaradna

Zaradna - 2013-05-08 13:55:56 siema - 2013-04-11 16:41:00 zapraszam do pracy w tyt i sami się o wszystkim przekonacie , a nie smuty z 2 ręki piszecie. pozdrawiam . KWidać... jak dobrze, tu macie chociaż faktyczne osoby, które nie kryją wypowiedzi za nickiem.... https://www.facebook.com/photo.php?fbid=283634608438752&set=a.207265559408991.52444.100003766441973&type=1&theaterwww.facebook.com/photo.php?fbid=283634608438752&set=a.207265559408991.52444.100003766441973&type=1&theater

taki

lolek - 2013-04-30 19:19:58 no to pozwalniali siedmiolatków - znowu czystki :( w szeregach Nie wiem czy zauważyliście pewien trend zawsze jak firma musi dokonać jakiekolwiek ruchy kadrowe czy też inne nie będące poprawą bytu dla pracowników to nagle zaczyna się narzekanie. Jak firma zapewnia najlepsze na rynku warunki typu auta dla handlowca bez limitów, telefony bez limitów to nikt nie napisze(usunięte przez administratora)W konkurencji każdy handlowczyna czy kierowniczyna musi pisać raport (usunięte przez administratora)takie są realia na rynku więc nie ma co płakać. Dla budowlanki nastały ciężkie czasy i trzeba się przyzwyczaić do tego typu ruchów a zamiast użalać się nad sobą można przeglądać ogłoszenia o prace albo jak większość nieudaczników fruuu za granice zamiatać magazyny

nick

(usunięte przez administratora)nie mozna oczekiwac w miejscu zatrudnienia normalnych warunków? a jak ktos pyta o zdanie, to dlaczego nie wyrazić swojej opinii? Raczej skłonię się ku stwierdzeniu "jak cie tak denerwują wpisy np na go work, to tutaj nie wchodź i nie czytaj". jest demokracja i ludzie będa pisać to co myślą, przynajmniej w tym miejscu mogą wyrazic swoje frustracje, niezadowolenie i swoją prawdziwa opinie o pracodawcy. tylko frajerzy się zwalniaja sami w sytuacji, kiedy jest trudno o pracę. Nie wierzę panie "ja", ze nigdy na nic nie narzekałeś i zapewne nie rzucałeś od razu wszystkiego. No chyba, że tak - to gratuluję. Na tym polega posiadanie minimalnego IQ, umiejętność przeliczenia zysków na straty. A tę INFANTYLNOŚĆ, sam w swoim wpisie okazałeś. Dobrze radzę - sprawdź w wiki nim użyjesz jakiegoś określenia.

miki

(usunięte przez administratora)Płace najniższe w porównaniu do innych z branży, limity dla handlowców co chwile podwyższane, premia.....? może latem?/?????? sprzęt - wiele do życzenia pozostawiajacy, serwis nie nadążający z kapitalnymi remontami - wymieniać dalej???

siema

zapraszam do pracy w tyt i sami się o wszystkim przekonacie , a nie smuty z 2 ręki piszecie. pozdrawiam(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Tytanium Rental - Kraków

Tytanium Rental